NU STIU CE SA FAC!!!

Ştiam io că ţii la mine.
Axl_R
Postat pe 29 Ianuarie 2014 19:02
Si inca cum !
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2014 19:59
Poate era vorba si de o ambitie prosteasca ca de ce el ma respinge dupa ce initial mi-a aratat ca ma doreste si ca vrea mai mult de la mine. Cred ca am si o parere de rau ca un om care promite atat de mult a ajuns sa decada atat de jos, sufera ca un caine si cred ca isi da seama cat de urat s-a comportat doar ca e prea mandru ca sa poata sa vina sa-si ceara iertare. Va multumesc si sper sa am puterea sa ma rup definitiv de el si sa nu mai sufar. Ciudat dar am suferit si ca am fost umilita, si ca am fost respinsa si ca am ajuns din nou singura.[/quote] Unii barbati dupa ce se sunt abandonati simt nevoia sa se razbune. Din ce povestesti ar fi barbatul dezamagit care nu mai crede in nimic. Faptul ca te respinge ii ofera lui o satisfactie ca detine controlul in relatie si ca tu nu ai puterea sa il mai parasesti. Fiind vulnerabil de doua ori si iesind ravasit dupa acele doua casnicii, s-a refugiat in alcool iar frustrarea lui o varsa pe femeile care ii apar in viata. Cred ca nu si-a incheiat socotelile cu fostele lui sotii si a ramas cu ranile care il macina. Orice actiune are o cauza. Din moment ce tu nu ai gresit, cauza trebuie sa fie in trecutul lui. Imi pare o relatie bolnavicioasa si il gasesc un barbat destul de viclean, ca sa nu folosesc alt adjectiv mai urat. Nu cele doua casatorii trebuie sa iti dea de gandit cel mai mult, ci faptul ca se preface atat de bine cu cei din jurul lui si cand isi arata adevarata fata scoate tot ce este mai groaznic din el.
Elle2011
Postat pe 29 Ianuarie 2014 22:06
Deci tu esti "Speranta " ? Imi vine sa vomit de atata ipocrizie...... Offf....garbo...garbo...
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2014 22:26
Varietas delectat.
Axl_R
Postat pe 30 Ianuarie 2014 06:55
Buna seara! Nu am mai scris de mult insa vad ca lucrurile pe aici s-au precipitat si cineva s-a suparat pe altcineva.... scuze eu sunt doar eu nu am alt pseudononim ... lucrurile s-au precipitat mult.... pe langa tatal lui cu cancer si el are probleme mari de sanatate, ficatul si un posibil diabet.... nu ne-am mai vazut dar din cand in cand m--a mai sunat... doar ca sa vb, probabil ca simte nevoia. Nu am putut sa-l refuz insa am fost rece si distanta astfel incat am ramas la a fi " ceva". Si acum bomba, in viata mea a revenit un fost admirator caruia i-am refuzat avansurile pt ca era mai mic ca mine cu 5 ani... acum a revenit si am zis de ce, nu? Si a mai aparaut un el dornic sa ma cunoasca.... culmea e ca amandoi ma vad o femeie cu multiple calitati si se comporta cu mine... minunat....

Se pare ca soarele s-a intors pe strada mea, nu ma arunc cu capul inainte ci doar imi dau voie sa traiesc fara sa am prea multe asteptari si fara sa-mi fac iar vise si iar vise.....
Speranta2014
Postat pe 4 Februarie 2014 17:44
Domnule doctor, ai probleme cu spaţiul! (space)

R, am 10 ani.
Axl_R
Postat pe 18 Februarie 2014 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa ma insor....part two! 78 De la: SAL 19 Decembrie 2011 19:40
Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie? 15713 De la: valentino 21 Decembrie 2014 12:39
sa rup orice legatura sau sa las timpul sa decida? 29 De la: garbo_11706 10 Aprilie 2013 08:09
CANTITATE VS CALITATE 97 De la: lady_corina 10 August 2009 00:56
De ce barbatii se comporta urat cu femeile pe care nu le pot avea.... 140 De la: tamango_007 21 August 2011 08:04
Setari Cookie-uri