topic pentru intrebari idioate! si raspunsuri pe masura!

la un moment dat am vorbit cu cineva la telefon foarte mult timp...
si dupa o vreme ma intalnesc cu persoana respectiva si discutam si live ...
dar la un moment dat imi zice...: stii cand am vazut ca am vorbit atatea ore la telefon... nu-mi venea sa cred! si ce e mai rau e ca nu-mi dau seama ce am vorbit, ce am putut sa vorbim atata timp ...nu-mi amintesc nimic din ceea ce am vorbit... !!!
mi-a fost clar de atunci ca discutiile la telefon trebuie sa fie destul de sumare... cel putin pentru persoana respectiva!!!!

-cand eu vorbesc, tu casti cam mult!
-e o dovada ca te-ascult!!!!
pavelescu!
heartbit
Postat pe 9 Februarie 2013 00:43
"...am ramas insarcinata fara voia noastra..."
se pare ca la capitolul asta avem de-a face cu extraterestii, sau cu cine stie ce magie... dar sigur se poate in romania secolului 21... 21 si ceva fix!
heartbit
Postat pe 9 Februarie 2013 17:15
Vaiiiii.....ce rau esti ....Cerebralule ! ....Da` cand iubirea e mare si te "fura" pasiunea si uiti de tot si de toateeee.....Heheeee....nu-ti mai amintesti asa ceva ? Mosule !
Rotty
Postat pe 9 Februarie 2013 17:32
Populatia globului ar fi fost juma` la numar,daca toti am fi fost atat de "atenti" sa nu uitam prezervativul cand aveam 20-si ceva de ani si eram indragostitzi pana peste urechi...
Rotty
Postat pe 9 Februarie 2013 18:47
Esti intr-un local si servesti o cafea{sau o inghetata}..vine pe langa masa ta o cunostiinta si inrebare...IDIOATA:"CE FACI??" raspunzi tot ..idiot:DANSEZ !!..si trece mai departe zambid ..idiot-nici n-a auzit ce i-ai raspuns..!
elisabeta_boia
Postat pe 9 Februarie 2013 21:13
De la: Rotty, la data 2013-02-09 18:47:51Populatia globului ar fi fost juma` la numar,daca toti am fi fost atat de "atenti" sa nu uitam prezervativul cand aveam 20-si ceva de ani si eram indragostitzi pana peste urechi...


asta nu justifica "ramanerea insarcinata fara voia noastra..." ci doar aparitia unei sarcini!
heartbit
Postat pe 10 Februarie 2013 11:54
Cam tot in oala aia esti
Rotty
Postat pe 10 Februarie 2013 17:33
Pt heartbit cap de musca...Ce faci tu copil de c---va? credeai ca daca te ascunzi , scapi de tata... Ia de aici...o poiezie.... Vedea-te-as mort, cu drig la poarta si cai mascati in portul,----Si pe mata-n chiloti de tabla, sugand din p--la mea----Si tot neamul pisindu-ti hoitul,-----Ca nu lasi nimic in urma ta.
Daniel_Molete_1
Postat pe 10 Februarie 2013 17:52
Pt heartbit, copil cu cap de musca.----Tu, copil cu cap de musca,---Ce tot vorbesti aiurea. ---Mai sorbi din p--la mea o dusca ----Si mars in mata, de lichia.
Daniel_Molete_1
Postat pe 10 Februarie 2013 18:03
scuzati acest caz patologic al lui molete (nume predestinat se pare!) care de la agramatismul prezentat anterior, acum tine sa ne delecteze si cu infantilismul lui la cei aproape 60 de anisori pe care sta sa-i implineasca curand!
de unde se poate deduce veridicitatea proverbului care spune ca varsta nu aduce maturitate in gandire si comportament!
dupa cum se poate vedea, omul are o singura poezioara si vrea sa o repete papagaliceste, chiar daca mai greseste versurile uneori... aidoma unui copil de gradinita de la sectia oligofreni!
molete, ma voi ruga pentru sanatatea ta mintala, desi nu cred ca ami sunt sperante de vindecare pentru tine...!

p.s. - molete, ia jura-te tu ca tiganii din banie cu prazul in gura, ca vrei sa fim noi doi prieteni!

p.s.2 - jigodie senila, nu poti fi prieten cu mine, atat timp cat ai gura plina de bale si de praz cu zgarciuri, asa ca marsh, spala-te pe dinti si canta la alta masa!
heartbit
Postat pe 11 Februarie 2013 00:10
"Alo, esti acasa ?" ...cand esti sunat pe fix !
Raspuns:

"Te-ai lovit rau?
Nuuuuu, m-am lovit bine!"

LLisa
Postat pe 21 Februarie 2013 12:19
heartbit
Postat pe 21 Februarie 2013 12:32
Cum arata diavolul?
Cateodata atat de bine, incat il ceri de nevasta.
LLisa
Postat pe 21 Februarie 2013 12:52
badea Gheorghe, pastea caprele in bozii, la un moment dat il vede popa satului, si-i zice:
- ce faci mai bade Ghoerghe aici?
- pasc caprele astea in bozii, parinte!
- pai mananca caprele bozii bade?
- maaaaananca ca popa!!!
- pai cum mai bade, popa mananca bozii?
- mananca ca dracu!
heartbit
Postat pe 21 Februarie 2013 13:08
cine poate sa imi spuna si mie de ce nu imi apar postarile?
garbo229821
Postat pe 21 Februarie 2013 13:26
arati bine ca femeie... (ca barbat,nu prea...)
garbo229821
Postat pe 21 Februarie 2013 13:28
uite ca tocmai ti-au aparut!

probabil ca unele nu apar datorita cuvintelor folosite... sau datorita functionarii, pe zi ce trece, tot mai proaste a forumului!
heartbit
Postat pe 21 Februarie 2013 13:29
discutie la coada la sectia de votare... inghesuiala mare...
ce se vinde domne aici?
nimic!
imposibil, altfel de ce ar fi coada asta!?
la care cineva raspunde...
se vand iluzii, se dau si in rate, acum doar cu buletinul si-o stampila, fara adeverinta de salariat, nici nu-i intereseaza daca mai ai alte credite...!!!
peste o luna de zile, pana se termina distractia, o sa aflati raspunsul castigatorilor pe lista de disponibilizari!
heartbit
Postat pe 25 Februarie 2013 16:51
de ce duduia ALESSANDRA STOICESCU, antena 3, cind isi prezinta emisiunea, sta cu picioarele desfacute?este limbajul non verbal, dar invitatii inteleg.

o alta duduie care inca nu e profesoara, prezinta stirile de la A3, si mereu multumeste "TARE MULT ".tare frumos. dupa acelasi principiu va multumi si :"TARE MOALE ".
garbo_10470
Postat pe 25 Februarie 2013 17:49
I- De ce se folosesc ace de unica folosinta condamnatilor la moarte ?
R-
LLisa
Postat pe 25 Februarie 2013 19:05
"esti bine?"
Eugenia_
Postat pe 25 Februarie 2013 19:25
Zi de zi la 7,45 sunt in drum spre grady.Ma intalnesc cu o colega ..care ma intreaba "nevinovat"...:"Unde mergi?" Ce raspuns sa-i dau??? Poate unul pe ..masura:"La BAL!!"
elisabeta_boia
Postat pe 25 Februarie 2013 21:10
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-25 21:10:12Zi de zi la 7,45 sunt in drum spre grady.Ma intalnesc cu o colega ..care ma intreaba "nevinovat"...:"Unde mergi?" Ce raspuns sa-i dau??? Poate unul pe ..masura:"La BAL!!"


sau unul adevarat : "la bal-amuc "!
garbo_10470
Postat pe 25 Februarie 2013 22:26
Cred ca de-acolo ai scapat tu... Eu cand am spus ca ...ma "iubesti" am simtit-o din prima-te tii SCAI dupa mine,dar ai gresit-eu nu-s pe..invers!!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Februarie 2013 20:55
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-26 20:55:08Cred ca de-acolo ai scapat tu... Eu cand am spus ca ...ma "iubesti" am simtit-o din prima-te tii SCAI dupa mine,dar ai gresit-eu nu-s pe..invers!!


cine se scuza, se-acuza ! primate neprimate, vezi de nicu stancu.sau nae , nume de scena .
garbo_10470
Postat pe 26 Februarie 2013 21:26
Raspuns..IDIOT !!! Ma 70....
elisabeta_boia
Postat pe 28 Februarie 2013 10:08
Daca beau alcool,sunt alcoolica....Daca beau fanta sunt fantastica ?
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vizitati Bucovina:tinutul manastirilor 1 De la: rox_rbz 29 Aprilie 2012 19:20
disperataa 26 De la: hermosa20 22 Iulie 2012 07:54
Oare videotelefonul te ajuta in relatie.......? 6 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:35
nedumerita 34 De la: Topazz 17 Septembrie 2012 18:16
Lucrul cu tine insuti 100 De la: alfheim 16 Iunie 2011 09:24
Setari Cookie-uri