Ma inebunesc dupa presedintele meu ,ca minte frumos !

mai analfabet de copou, ar plange Eminescu, de-ar sti ce jivina a putut sa se pripaseasca langa teiul lui acolo!
mai tataie... tu chiar vrei sa te trezesti cu 3 masini la poarta?
politia, salvarea si pompierii? sau vrei patru? politia, salvarea, pompierii si ...dricul?
distrusule, ti-am gasit pozele, nu mi-e greu sa-ti gasesc si adresa si zau ca ti-as face un cadou din asta, dar ma tem ca amaratul de tine, dupa ce ca n-ai bani sa treci strada, si te chinui sa vanzi cartile in care ii citezi pe altii, ca mintea ta nu poate debita nimic, decat laturi..., faci infarct si ii bagi pe altii la cheltuieli! mai consumi si medicamentele si aerul dintr-o camera de spital degeaba! dar oricum, daca ai scapa de infarct, urmatoarea destinatie ti-ar fi Socola, ceea ce n-ar fi tocmai rau pentru tine!
ai fi unul dintre Fericiti... ca si asa esti tu Glumetz! ai avea si medicamente gratuite, ca stiu ca iti doresti de cand erai mic copil, ai avea si reprize de dusuri la discretie. nu conteaza ca ar fi dusuri reci, e ceva sa nu platesti apa, la cum se scumpesc toate. ai avea si ceea ce e cel mai tare, electrosocuri... si la cat costa kilowatt-ul ... aia chiar ar fi un lux pentru tine... ocazie cu care ai scapa si de reumatism! stiu ca te doare, dar serios ca acolo e Raiul pentru tine!
drum bun si odihna placuta... la loc cu verdeatza!
heartbit
Postat pe 8 Februarie 2013 02:57
0bit nu sunt nascut in Iasi locuiesc si fac afaceri aici citeodata incinerez cite un gunoi ca tine daca vine in obiectivul meu si a echipei mele.Faptul ca scriu sub numele meu de CI nu iti spune ca sunt perfect protejat si ca nu imi pasa de gunoaiele emigrate sau in tara.E timpul sa incetam gluma ca ai varsat destule laturi anonimule dar usor identificabil dupa URL,si altele asa cum sunt localizati Hakeri ca sa nu iti inchipui ca daca postezi anonim nu lasi urme spre tine.Nu esti insa un element asocial asa ca ,ca si in epoca faptul ca esti timpit si spui bancuri, birfe e chiar indicat ca astia ca tine sunt labagii nu futangii, astia fac TU O LABAGESTI.
ORICUM MA DISTREZI EU NU PREA AM OCAZIA SA DISCUT CU TIMPITI DAR VAD CA AICI SUNT PUZDERIE TU TOTUSI NU ESTI STUPID NUMAI PROST.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 8 Februarie 2013 04:52
mai jorjel cretinel, abia astept sa ma identifici tu pe mine, dupa tot ceea ce vrei tu! mai ales ca esti un it-st respectat si proibabil vreun haker deghizat in clown cu papion si chelie, daca ti-ai mai vopsi si fata ai fi chiar un clown veritabiil, insa apreciabil efortul tau de-a fi o imitatie...!
cat priveste activitatea mea sexuala, ar fi bine sa se exprime unul care mai are cu ce, nu unul ca tine care a facut pienjeni si acea unealta o mai foloseste doar pentru 3,13-3,14 ... iti inteleg frustrarile... dar asta e realitatea ta dureroasa... e firesc sa ai reactiile astea cand te uiti in oglinda si zici... ce daca nu se mai ridica, cel putin atarna frumos... dureros, dar consolator pentru tine!
ca esti sau nu nascut in iasinton, cui ii pasa? important este unde traiesti si unde te-ai integrat si adaptat!
apropos, ai zis ca incinerezi etc... pai asta inseamna ca lucrezi la ciocli, nu in IT... deci? hotaraste-te care minciuna e aia adevarata?... ah, era sa uit, esti fanul lui pinoccio... mincinosul si betivanul sef, si nu te poti dezice de mentorul tau... n-ai cum...! eh... nu-ti dori sa cunosti emigrantii astia pe care ii privesti si jignesti asa, ca s-ar putea sa mananci strecurat pentru cat ti-a mai ramas pe haladuit pe aici! si asta ca tot vrei sa inceteze gluma... dar apropos... nu ti-ai dat pana acum seama ca aici si nu numai aici... doar tu esti gluma... cei drept... esti o gluma proasta... dar tot o gluma ramai...! un fel de ula din bancurile cu Bula...!

bula jorjel isi intreba tatal... (tatal lui un fel de gorila antropofaga)
-tata, pot sa-mi iau si eu o balarie noua?
-fiule ti-am mai zis ca se zice palarie, nu balarie!
-tata imi cumperi si mie un balton?
-fiule ti-am mai zis ca nu se zice balton, se spune palton!
......
-bine tata. atunci mie de ce mi se zice bula si nu... ?
heartbit
Postat pe 8 Februarie 2013 12:03
Se ntlnesc in Iasinton doi amici pe strad:
- Mi, tu știi ce este un stilist?
- Da! Un moldovean care ține cu Steaua.

ca tot ziceai ca esti un mare stilist mai jorjel tembel!
heartbit
Postat pe 8 Februarie 2013 16:09
De la: heartbit, la data 2013-01-14 14:15:01Adresa:B-dul ALEXANDRU CEL BUN nr. xx
Localitate:, IAI
Judet:IAI
Telefon:0753260xxx

cine stie cui apartin?
ghicitorului mare recompensa...
unul din cele 500 de volume ale lui nea jorjel! ca tot se chinuia omul sa le vanda!


jorjel tembel... reciteste mesajul asta... ia vezi, recunosti ceva din el?
vrei sa-ti dau textul integral sau e suficient atat?.... asta asa ca sa nu te plictisesti tu... pana imi gasesti mie url-ul si ce mai vrei tu sa-mi gasesti...!
ia cu paine!
heartbit
Postat pe 8 Februarie 2013 16:20
Ma duc la 00/WC trag apa de 0bit si m-am usurat.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 9 Februarie 2013 06:58
drum bun, jorjel tembel!
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=HmdaZN021gM&feature=endscreen
heartbit
Postat pe 12 Februarie 2013 12:39
garbo_11748
Postat pe 29 Martie 2013 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand! 272 De la: quasaria 3 Martie 2010 00:47
test final: verticala, oblica, dreptunghi, spirala 47 De la: garbo018223 2 Iulie 2009 17:12
In lipsa mamei 22 De la: Jojolin 30 Decembrie 2010 08:10
Cautam moderatori si redactori pentru un post de radio online 5 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:40
intre promisiune si cuvint 2 De la: ingerasulluptator 1 Decembrie 2011 20:10
Setari Cookie-uri