Ma inebunesc dupa presedintele meu ,ca minte frumos !

BRAVO.Asta inseamna sa gindesti,sa te informezi si sa ai o opinie.Te sprijin si nu lasa antenistii sa te jicneasca. Ei sunt ZOMBI ai lui Gidea raspopitul,isterici ca dana Grecu si scatologici ca Badea nu mai spun copyute si kkrai USL bolsaia comuniteceskaia internationale ruskaia timpit stupid raketa.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 8 Decembrie 2012 16:00
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-08 16:00:10BRAVO.Asta inseamna sa gindesti,sa te informezi si sa ai o opinie.Te sprijin si nu lasa antenistii sa te jicneasca. Ei sunt ZOMBI ai lui Gidea raspopitul,isterici ca dana Grecu si scatologici ca Badea nu mai spun copyute si kkrai USL bolsaia comuniteceskaia internationale ruskaia timpit stupid raketa.
Mai....rahatel basist...sa ma informez unde?La(be)1tv?Acolo unde toti au rahatul lui Base in gura de atat pupat in cour.....asa ca tine?Si de cand ne zici tu la ce post tv sa ne uitam tovarasu?Stai dreaku in banca ta si numara-ti banii aia multi....sau ceva!IT-istul lui peste!
mitiduk
Postat pe 8 Decembrie 2012 19:15
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-08 15:48:47CINELE MOARE DE ALERGATURA SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA.
TU ESTI PROST SI MORI SI TRAIESTI CA UN TIMPIT IAR EU SUNT DOMNUL JORJ IN LUMEA IT SI SUNT PLATIT CU 3.000-5.000 $ PE LUNA DECI CAM 500.000 euro pe an.



mai cretinule, la tine anul are 100 de luni? si de cand este dolarul mai mare decat euro?
cum intr-un an din, sa zicem, 5000 $ (de dolari) faci tu 500.000 de euro?
poate doar un bautor fruntas ca base... sa respecte si sa plateasca un asemenea it-ist care nu stie sa faca o inmultire de clasa a 2-a?
ca mi-e imi provoci doar greata!

mai jorjel cu capul chel, ca domnul spun unui domn, nu unei carpe securiste ca tine, unei zdrepnte penale cu impresii de parvenit. de unde ai tras tu xconcluzia ca sunt eu usl-ist?
sau si tu mergi precum cainele lui base, dupa cum te dirijeaza stapanul si daca le zice sa latri in do major tu latri si in re fals, ca sa arati ca esti mai ceva decat stapanul...
duèpa cata limba rusa vad ca stii tare mi.e ca ti-ai facut studiile de IT la moscova... sau cine stie prin ce laboratoare din china lui MAO... mai zdreanta, te informez oficial ca nu sunt partizanul nici unui partid si nici nu voi fi vreodata, desi am avut in tinerete o oarece dorinta sa ma inscriu in pnl-ul din care a plect cativa nai mai tarziu base ... cu binecunoscuta lui camarila, ca sa formeze pdl-ul...! asa ca mai cretinel cu aere de it-ist... opiniile tale valoreaza cat ale unui clovn de la balciul de Sf. Marie!
apropos, tot cu secera si ciocanul cu care lucrezi la computere, tot cu ele iti faci si semnul crucii?
mai tembelul, eu ti-am dat trei surse, ca sa vezi ca nu bat campii, nu ma intereseaza ca sursele alea sunt de la vreo antena sau de pe blogul lui S. R. Stanescu (asta alt securist, care isi turna colegii de facultate...) sau din alta parte, ma intereseaza ca au declaratia lui base... si daca vrei cauta-i unde vrei tu interviul... daca nu iti convin sursele mele.

apropos de faptul ca esti it-stul lui peste, culmea ironiei face sa fiu si eu tot IT-ist mai dobitocule (si 99% sunt sigur ca am mai multi ani de computere decat tine... dar asta nu ma face si nu m-a facut vreodata sa pup picioare de politician, oricare ar fi el!)... si poate ca fac mai multi bani ca tine si pe luna si pe pamant... dar nu caut sa epatez, pentru ca banii pentru mine nu sunt un scop in viata! nu ma impresioneaza arfele tale de ratat care daca face 5000 de usd pe luna, crede ca a prins pe Dumnezeu de picioare si se afla ca un stegozaur in varful lantului trofic!
heartbit
Postat pe 8 Decembrie 2012 20:03
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-08 16:00:10BRAVO.Asta inseamna sa gindesti,sa te informezi si sa ai o opinie.Te sprijin si nu lasa antenistii sa te jicneasca. Ei sunt ZOMBI ai lui Gidea raspopitul,isterici ca dana Grecu si scatologici ca Badea nu mai spun copyute si kkrai USL bolsaia comuniteceskaia internationale ruskaia timpit stupid raketa.



aici cui aduceai felicitari si indemnuri patriotice? ca doar tu postasei mai sus? sau iti raspundeai singur, incercand sa iti faci curaj?? apropos mai it-ist respectat... se vede treaba ca la limba romana ai cam ramas repetent precum si la "limba matematica" ... se spune si scrie jigneasca nu "jicneasca" ... sau pentru tine limba romana e o limba la fel de straina ca si matematica... in care iti calculezi salariul?
ca sa fiu mai explicit decat in mesajul anterior ...
3.000 $ X 12 luni = 36.000$
5.000 $ X 12 luni = 60.000$
nici macar adunate sumele astea nu o sa fie echivalente cu 500.000 de euro!
deci cat ziceai ca faci pe pamant? ca pe luna am inteles... mai ai putin si il detronezi pe Bill Gates... amaratul ala care imi plateste mie salariul ... de vreo cativa ani...
heartbit
Postat pe 8 Decembrie 2012 20:14
DOMNULE Jorj, , ca sa VA puteti bucura pe deplin de cei 500.000 de euro pe care cu multa truda trebuie ca-i castigati, permiteti-mi, cu toata umilinta pe care mi-o impune un personaj atat de important ca Dumneavoastra( ati observat, cred, cat respect ati reusit sa-mi impuneti doar prin cele cateva postari de aici... )sa va recomand o vizita la un psihiatru.Cu sinceritate,
garbo_5527
Postat pe 9 Decembrie 2012 00:18
auzi bai handi, uita-te dreak in ce hal a ajuns tara aia: in ce hal se fura exact de la aia pe care orice stat cu un nivel minim de civilizatie ii protejeaza: bolnavi, bebelusi si pensionari!! Ce kkt faci bai boule in RO daca esti o baba prapadita care NU MAI POATE sa munceasca, unde dreak te mai duci la 70 de ani? Emigrezi?! Sau astepti - eronat - sa nu te lase sa mori de foame statului caruia i-ai platit impozite toata viata, al carui cetatean esti si care ar trebui sa iti asigure nu luxul, cu supravietuirea??
Ce tara civilizata e aia care isi omoara batrinii si copiii, ca sa isi cumpere niste handicapati agramati vile si limuzine?? In cite alte tari ai trait tu ca sa evaluezi cum e in RO? Ca daca ai fi fost in alta parte ti s-ar fi ridicat parul in cap de groaza numai la ideea ca trebuie sa te intorci in RO, si sa decida niste alcoolici si niste fufe toante cit mai ai din banii TAI, castigati de tine, si cu citi trebe sa isi ia tzatza blonda vuittoane!!! Cit de imbecil poti sa fii sa mai faci si show off intr-o tara care moare, la modul propriu, de foame - DIN CAUZA TA?! Si cit de imbecil poti sa fii sa il mai si pupi in parti pe ala care face - poate iti arunca si tie o curea de la vuitton, sa te spinzuri cu ea, ca altceva oricum acolo nu iti ramine de facut!
Trezeste-te dreak din betia aia (5000 de euro pe luna... adica 500.000 pe an?! ) - n-ai vazut niciodata cifrele astea, de nici macar nu esti in stare sa le numeri sau sa le imparti la luni, milog prapadit!!!!
quasaria
Postat pe 9 Decembrie 2012 01:52
DACA TU ESTI IT atunci esti in vre-o putina bugetara unde si curcile rid de performantele SI implementate pe spaga ca de aici se ia spaga PC rable si apliatii kk.
Asa ca nu te da cret si informat ca esti BOU BUGETIVOR MIINE SOMER SI GUNOI CU OCHII SA VEZI CUM MORI DE FOAME CA NU STII SA FACI NIMIC CA MESERIE NU AI STIUT NICIODATA.ASA ZIC TOTI SARANTOCII CARE S-AR PROSTITUA SI AR VINDE-O PE MASA SI AR SCOATE NEVASTA SI FATA LA PRODUS PT, UN DOLAR QED
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 9 Decembrie 2012 03:12
DACA AI MUNCI AI AVEA DAR CU GURA NU FACI DECIT SPUME SI LATRI LA CARAVANA CARE TRECE SI TE UMPLE DE PRAF SI INVIDIE.
ASA CA DRAGA ROMANAS VERDE COMUNIST MORI DE FOAME DACA NU VREI SAU NU ESTI CAPABIL SA SCOTI BANI. adio si ramii cu bine SARAC SI CINSTIT CA ION ILIESCU.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 9 Decembrie 2012 03:19
banii nu "se scot", ca nu pica banii cind iti deschizi slitzu' la izmene - se castiga muncind, tontule!
Si ca sa muncesti ar trebui sa inveti sa scrii intai! Clasa 1!
quasaria
Postat pe 9 Decembrie 2012 06:09
De la: mitiduk, la data 2012-12-08 19:15:59
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-08 16:00:10BRAVO.Asta inseamna sa gindesti,sa te informezi si sa ai o opinie.Te sprijin si nu lasa antenistii sa te jicneasca. Ei sunt ZOMBI ai lui Gidea raspopitul,isterici ca dana Grecu si scatologici ca Badea nu mai spun copyute si kkrai USL bolsaia comuniteceskaia internationale ruskaia timpit stupid raketa.
Mai....rahatel basist...sa ma informez unde?La(be)1tv?Acolo unde toti au rahatul lui Base in gura de atat pupat in cour.....asa ca tine?Si de cand ne zici tu la ce post tv sa ne uitam tovarasu?Stai dreaku in banca ta si numara-ti banii aia multi....sau ceva!IT-istul lui peste!


Pai bani sint peste tot ca doar Romania a imprumutat dela FMI,pina si Udrea a reusit cu bunavointa presedintelui sa-si achite datoria,poporul mai are inca datorii........
http://www.youtube.com/watch?v=sRSgulsGk_A
VOIAJOR
Postat pe 9 Decembrie 2012 07:07
Mai sunt carti de istorie,articole,ziare ,biblioteci dar daca singura sursa a dvs e TVul atunci e explicabil ca suferiti de TIMPENIE,PROSTIE,FIXISM SI SARACIE.
DE,PROSTII DACA NU SUNT FUDULI NU SUNT PROSTI DESTUL.
BALELE TURBARII ma lasa rece asa ca fi sigur ca scuip pe mitocani,timpiti,nicacai dar sunt de acord sa ajut omul in nevoie DAR NU DAU DE POMANA ASA CA LA MUNCA NU POMANA BUGETIVORULE NU MAI SUNT BANI DE POMANA CA AVEM 98 MILIARDE DATORII QED
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 9 Decembrie 2012 15:28
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-09 15:28:24Mai sunt carti de istorie,articole,ziare ,biblioteci dar daca singura sursa a dvs e TVul atunci e explicabil ca suferiti de TIMPENIE,PROSTIE,FIXISM SI SARACIE.
DE,PROSTII DACA NU SUNT FUDULI NU SUNT PROSTI DESTUL.
BALELE TURBARII ma lasa rece asa ca fi sigur ca scuip pe mitocani,timpiti,nicacai dar sunt de acord sa ajut omul in nevoie DAR NU DAU DE POMANA ASA CA LA MUNCA NU POMANA BUGETIVORULE NU MAI SUNT BANI DE POMANA CA AVEM 98 MILIARDE DATORII QED
Deci noi toti suntem prosti doar tu esti .....scanteietor de destept? Ia-ti pastilele .....si taci!
mitiduk
Postat pe 9 Decembrie 2012 16:41
mitiduk, Q, iertati-l ca nu stie ce spune...
probabil ca acum isi numara cei 500.0000 de euro pe care ii castiga intr-un an, cu salariul lui de 3000 - 5000 de usd pe luna!
iti dai seama ca la un an de zile care are 100 de luni, e destul de greu sa tii evidenta salariului!

mai jigodie de mucava, jorjel cu capul gol si chel (adica chel si pe interior si pe exterior, mai carpa pupindosista, eu nu mai zic ca esti beat, zic ca vrei sa.ti intreci idolul si sa fii mai chior decat el.
cum mi-ar plati gates ala, despre care tu stii doar din filme si carti si reportaje tv, salariul daca as fi bugetar?
nu vezi ca esti paranoic si ai facut spume la gura?
urmeaza sfatul doctorului mitiduk si ia pastilele alea, ca sa nu-ti crape vreo vena inainte sa termini de numarat salariul ala...!
mai idiotule, desi m-am nascut pe dambovita, nu mai stau de mult in tara aia condusa de impostori ca tine si ca aia pe care ii sustii!
heartbit
Postat pe 10 Decembrie 2012 00:33
PERFECT.un gunoi care spune "gates asta" e pe Dimbovita cred baiatul liui Mircea Dogaru ca daca erai la MICROSOFT stiai ca Bill Gates s-a retras dar daca cumva emigrezi faci un serviciu tarii TE INCINEREZI SINGUR SI NE LASI PA SI PUSI PUIULE CADRU MILITAR DEBLOCAT CARE AI TRAS IN NOI 21-22 si dat afara din armata ca sa il urmezi pe generalul tau cu piciorul in ghips si politrucul KGB de 3 ori pres. Ion Iliescu CEL SARAC SI CINSTIT bai animalule PROPRIETATEA E UN MOFT si alte asemenea TOV. ce srii si inprosti DEJECTII COMUNISTE CITEZ hai la lupta cea mare/rob cu rob sa ne unim CE POTI ASTEPTA DE LA UN ROB DECIT KK, DEJECTII, MIRLANIE, NIETCULTURNII, PROSTIE COMUNISM A LA PUTIN, VOCEA RUSIEI
?
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 10 Decembrie 2012 16:16
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-10 16:16:48PERFECT.un gunoi care spune "gates asta" e pe Dimbovita cred baiatul liui Mircea Dogaru ca daca erai la MICROSOFT stiai ca Bill Gates s-a retras dar daca cumva emigrezi faci un serviciu tarii TE INCINEREZI SINGUR SI NE LASI PA SI PUSI PUIULE CADRU MILITAR DEBLOCAT CARE AI TRAS IN NOI 21-22 si dat afara din armata ca sa il urmezi pe generalul tau cu piciorul in ghips si politrucul KGB de 3 ori pres. Ion Iliescu CEL SARAC SI CINSTIT bai animalule PROPRIETATEA E UN MOFT si alte asemenea TOV. ce srii si inprosti DEJECTII COMUNISTE CITEZ hai la lupta cea mare/rob cu rob sa ne unim CE POTI ASTEPTA DE LA UN ROB DECIT KK, DEJECTII, MIRLANIE, NIETCULTURNII, PROSTIE COMUNISM A LA PUTIN, VOCEA RUSIEI
?
Ai facut ....spume!
mitiduk
Postat pe 10 Decembrie 2012 18:24
Felicitari Romani !!! Ati scapat de marineru` !!!!!! Acum sa va vad .......
Rotty
Postat pe 10 Decembrie 2012 20:24
n-am inteles nimic,la naiba din tavalugul de injuraturi decat ca am socotit si eu pe degete si mi-a dat cu minus salariul distinsului domn care castiga intr-un an 500 000 de euro,dar totusi pe luna decat 5000 de dolari ...aaaa si inca ceva care de fapt mi-a atras atentia sa intru pe acest topic....inebunesc se scrie cu doi de i adica innebunesc
venizigoldplated
Postat pe 11 Decembrie 2012 00:31
De la: Rotty, la data 2012-12-03 20:44:29 Da` o telecomanda pentru Voiajor nu ai Mitiduk ?
Buna seara

Slava domnului ca
au luat-o in bot ARDul ca cine stie ce mai urma....
http://www.peteava.ro/id-475247-executia-lui-ceausescu
VOIAJOR
Postat pe 11 Decembrie 2012 00:33
De ce m-ai citat pe mine "tovarase" ? Nu cred ca am fost colegi la Stefan Gheorghiu....io umblam prin baruri la vremea aia nu ma tineam de prostii
Rotty
Postat pe 11 Decembrie 2012 08:29
execrabile jorjel cu capul chel pe interior, ziceai ca esti it-ist?! se vede treaba ca esti mai jalnic decat un copil de 12 ani, care foloseste computerul si forumurile de comunicare. sau la tine la stana asa se urla, ca sa acoperi latratul lui grivei, sa-i arati ca tu esti mai caine decat el!
mai imbecilule nu te-a invatat nimeni ca nu se scrie cu caps decat in situatii particulare? aaaaa, sau tu esti un caz particular!? ok, am inteles. nu te mai zbate ca morcovul in ciorba ca esti oricum expirat!
si apropos de elucubratiile gandirii tale si de limba ta de lemn... sunt prea mic de varsta ca sa fi fost cu secu, insa prea mare de varsta si de minte ca sa imi dau seama ce poama putrezita esti tu, asta care te crezi un domn si pe deasupra si respectat!
sunt convins ca te respecta si pe tine, alte jigodii de teapa ta, ca na... intre voi nu puteti sa nu va respectati s sa nu va atribuiti titluri si medalii, fie ele si de onoare... numai ca la voi onoarea este doar un banal apanaj si nu sunteti sa-i definiti sensul nici macar cu formularea din DEX!
in continuare poti face spume cat vrei, nu impresionezi pe nimeni. ai grija sa nu-ti musti limba ca mori otravit!

apropos, la tine anul a ramas tot la 100 de luni, sau s-a redus la 12, ca la noi muritorii de rand?
cat ziceai ca face 5000 X 12? ...
sa te ajut? ... la ultimul calcul facea 500.000.... acum tot atat? sau a mai crescut? (ca tot e inflatie)
heartbit
Postat pe 12 Decembrie 2012 13:09
De la: Rotty, la data 2012-12-11 08:29:38De ce m-ai citat pe mine "tovarase" ? Nu cred ca am fost colegi la Stefan Gheorghiu....io umblam prin baruri la vremea aia nu ma tineam de prostii

Stiam eu prin baruri se aranjau tot felul de prostii.....
http://www.youtube.com/watch?v=LLOyohsAZws&NR=1&feature=endscreen
VOIAJOR
Postat pe 12 Decembrie 2012 16:38
Sorry,iar nu se deschide...
Rotty
Postat pe 12 Decembrie 2012 16:45
De la: quasaria, la data 2012-12-05 08:46:20era vorba aia, ca fiecare popor are conducatorii pe care ii merita.
Jorjel ala chiar demonstreaza ca nu bate spre altii: pitzipoanca si alcoolistul chior sint "charismatici" pt el. A, si o odrasla agramata: alt mare leader in devenire...


CORECT !!!!!!!!!!!!!!UITATI-VA LA VOI, LA CEEA CE FACETI ! ASA CUM E EL, ASA SINTETI SI VOI !
garbo_5862
Postat pe 13 Decembrie 2012 14:41
De la: Rotty, la data 2012-12-12 16:45:39 Sorry,iar nu se deschide... [/quote
http://www.youtube.com/watch?v=XuHuTzmTyy8]
VOIAJOR
Postat pe 14 Decembrie 2012 20:37
Daca mai aud de acel BAGABONT cred ca am sa fac stop cardiaci .Sa plece Dracului intr-o excursie in Himalaiia ,sau pePluto
Gigi_Badea_1
Postat pe 16 Decembrie 2012 03:29
Bosorogul ar trebui sa iasa la pensie si sa-i lase pe tineri sa-si faca tara cum vor.El ca si noi din generatia lui nu am fost in stare.Si-a aranjat muerustile asa ca sa-si vada de nepoti(daca are)daca nu sant destui orfani
Gigi_Badea_1
Postat pe 16 Decembrie 2012 03:39
De la: Rotty, la data 2012-12-12 16:45:39 Sorry,iar nu se deschide...

Am facut vreo 22 de ani de scoala ,dar la Stefan Gheorghiu nu am ajuns,trebuia sa fii in gasca lui Basescu
http://www.youtube.com/watch?v=YezKKXAWCFY
VOIAJOR
Postat pe 16 Decembrie 2012 22:33
PROSTUL DIN NASCARE LEAC NU ARE proverb romanesc ASTA ESTI TINAR, NELINISTIT, NEF...T, NU DUS LA C...e, labus cit incape si asa trece vremea, leafa merge NOI MUNCIM NU GINDIM. ASA SA FACI CA A TA VA FI INPARATIA CERURILOR CA PREA ESTI SARAC LA DUH, INTELIGENTA, aici pe pamint te vei chinui, vei invidia, vei da cu mucii in fasole, iti vor curge balele de pofta dar NEMA PUTIRINTA, si in final iti va cadea o caramida in cap sau vei aluneca in baie si te vei ineca in wc ca un kk ce esti.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 17 Decembrie 2012 05:32
jorjel saracu' si-a scris autobiografia, hac!

Eh, cum ii pocnesc pe oameni confesiunile acu' de sarbatori....
quasaria
Postat pe 17 Decembrie 2012 08:43
Basescu,Voiculescu,Oprescu si alte aratari au fost la aceeias unitate ,problema este ca actioneaza pe fronturi diferite pentru deturnarea atentiei fraerilor.Astazi Basescu a inghitit porcul si la numit premier.Jocul continua ,spectatorii aplauda !
VOIAJOR
Postat pe 17 Decembrie 2012 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dificil: 17 De la: dor72 21 Februarie 2011 18:28
De ce oare barbatii nu se pricep nici macar la sex apai la celelalte lucruri...Din cauza ca nevestele gasesc pretexte ca sa nu mai faca sex cu sotii lor 27 De la: ingerasulluptator 13 Iulie 2012 20:35
Ati pleca in China? 117 De la: september 7 Ianuarie 2012 01:17
Politetea 11 De la: ingerasulluptator 18 August 2012 16:20
Adultul dislexic 1 De la: sorryDanae 16 August 2011 14:01
Setari Cookie-uri