ce veti lasa?

Credeam ca sunt singura.
Mno, mi-am revenit... nu ma mai falesc ma laud, pot?
Rainy_girl
Postat pe 21 Noiembrie 2012 18:46
poti sa faci ce vrei tu :*
Eugenia_
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:01
nimeni nu e singur!
desi unora le-ar face mai bine izolatorul si camasuta aia alba cu manecute lungute si legate frumusel la spate, fiindca nici xanaxul nu mai are efect!
heartbit
Postat pe 21 Noiembrie 2012 21:23


http://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw&feature=relmfu
The_rock_flower
Postat pe 21 Noiembrie 2012 21:31
Copiii mei...ei sunt ceea ce va ramane in urma mea...
Prin ei eu voi trai in continuare...in rest, nu e nimic de retinut, totul se uita "suspect" de repede...
Mama mea a murit anul asta. A fost un om deosebit, nu profesor apreciat. N-au trecut decat 7 luni si deja parca nici n-a fost. Viata isi continua cursul fara ea...
Dar suntem noi, eu si fratele meu, care amintim tuturor ca ea a existat. Toti cei care au cunoscut-o isi amintesc de ea atunci cand ne-ntalnesc pe noi.
MihaiLE
Postat pe 22 Noiembrie 2012 10:05
De la: daniilia, la data 2012-11-16 05:41:39 Ma gandesc,cand va fi baiatul meu bunic,ce va fi ramas de la mine?
poate obiceiurile sanatoase,de a face gimnastica aproape zilnic,de a citi hartiutele de la medicamente,inainte de a le lua,pentru a preveni efectele secundare,obiceiul de a ne ruga la greu,de a avea grija de noi,dupa suparari?
din lucrurile mele,ce va fi ramas/nici macar fotografiile,nu cred.
Poate vreo icoana pictata pe lemn,daca ramane si aia,mai sunt accidente....
casa cred ca va fi morman de gunoi...nu va tine atata.....
voi va ganditi la asta,voi ce credeti ca va ramane??????
eu stiu despre doua strabunici de ale mele,cate ceva,si de la una a ramas ghicitul in carti,si de la cealalta,credinta,iubirea ptr tot ce e viu.
as vrea sa ramana lupta pentru ca fiecare generatie sa fie mai buna,si mai puternica fizic...

Pai alegeti-o pe Elena Udrea presedinta !
http://www.youtube.com/watch?v=ZVeQy67-kpo
Saraca mai vrea o tura ca-i in faliment
http://www.rtv.net/elena-udrea--in-campanie--pdl-ista-recita-poezii-sensibile-la-televizor-video_51389.html
VOIAJOR
Postat pe 30 Noiembrie 2012 22:07
Voiajoruleeeee..!!!! Iar bati campii ??? Asta nu e topic de politica. Esti dezgustator...
Rotty
Postat pe 30 Noiembrie 2012 22:13
buna intrebate .mereu ma toot intreb si eu mai cu seama cind vulcanul din mine arde stins!!!!!
88888888
Postat pe 2 Decembrie 2012 16:02
Daca din nefiinta pot salva vieti, o voi face fericita, donandu-mi organele !
O semnatura pe viata si pe moarte in fata unei adevarate drame!
LLisa
Postat pe 2 Decembrie 2012 18:37
De la: heartbit, la data 2012-11-17 16:52:26eu ma intreb ce-o sa ramana dupa nepotii copiilor mei, cand vor ajunge acesti nepoti bunici si vor pleca in calatorie de studii pe o alta planeta a unui alt sistem solar?


asa se intrebau-bau si stramosii tai. si au avut dreptate. tu dupa ce planeta degenerata ai aterizat aici? sper ca nu te-ai inmultit. iar porti de grija altora.
garbo_10470
Postat pe 28 Aprilie 2013 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne aliem??? cu cine???tinem partea??? cui??? 99 De la: tutankhamon 21 Ianuarie 2010 14:05
Snack Bar cu program: LA TREI TzATzE NATAFLETzE! 74 De la: clippy 23 Decembrie 2009 19:49
Zebra Caffe se ingrijeste de silueta ta 1 De la: Veenman 5 Martie 2011 16:52
Unde neferim de meci? 1 De la: crisgrv 26 Iunie 2008 17:38
Horoscopul iubirii 14 De la: si_totusi 21 Ianuarie 2010 13:17
Setari Cookie-uri