Cea mai buna prietena a sotiei,amanta ideala a sotului

Da chiar....Unde e postarea ta ? .....Astia isi dau singuri nota pentru cat i duce tartacuta ...Poftim ! Sterge tanti Garbo ....Bine ca lasati aberatiile lui 62 si toate jignirile la adresa noastra
Rotty
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:11
pai eu ce ziceam... pe toate analfabetele si deviatele gen irina si cifra aia cum dreak ii zice, nu le sterge nimeni.
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:15
Hai sa nu-i lasam sa ne strice ziua,ca degeaba ne enervam....atata stiu,atata fac.

Q, pe acolo pe unde locuiesti s-a vazut eclipsa ?
Neata
Rotty
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:25
dap, dar a fost partiala.
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:30
Frumos totusi. Imi plac astfel de fenomene
Rotty
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:34
mie mi se pare creepy... sa dispara soarele.
Era o lumina bizara rau.
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:42
Stiu.....Imi amintesc de la eclipsa din 99 Nu-i de mirare ca aia de traiau acum "n" sute de ani se speriau....
Rotty
Postat pe 14 Noiembrie 2012 08:49
iar a disparut o postare?? sau am visat eu?
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 11:45
Pai daca vorbiti de eclipse..... inacceptabil asa ceva
GHEISA_
Postat pe 14 Noiembrie 2012 11:51
da, ce limba e asta....
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 12:00
De la: quasaria, la data 2012-11-14 11:45:36iar a disparut o postare?? sau am visat eu?


e de la eclipsa
heartbit
Postat pe 14 Noiembrie 2012 12:43
ia sa vad daca dispare si asta: CIZMA. C-I-Z-M-A????
quasaria
Postat pe 14 Noiembrie 2012 13:09

c-iz-m-a

Not that "you've put a"!
....o disparut cizmaru' numa;))













Fss_ssu
Postat pe 14 Noiembrie 2012 19:17
ia sa vedem dispare si cizma de 5862?
n-are curaj!
heartbit
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:34
Vise fatul mieu.....vise....
Rotty
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:37
Jana nu dispare - Jana se transforma.
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:47
plansul e de forma!!!!!
heartbit
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:56
nu mai plinge, jane!
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2012 13:00


ce-aveti bre cu fata... ! eu am rabdare la ea... ! o data, am lucrat impreuna cu sotia, voluntar, la un... nu stiu cum ii zice pe romaneste... undeva unde sunt sub supraveghere, cenul asta de oameni cu sufletele sustinute de arcuri din aur... !!! eu o pazeam pe Suzi si ea ma pazea pe mine... ! aveam doar un pistol la noi... ! asa ca faceam cu randul... !!! ne-am inteles bine cu toti si toate. unii chiar si-au indreptat comportarea, au devenit mai putin salbatici... au inceput sa aiba incredere in oameni. iar altii... s-au raspandit prin forumuri... ! aveti rabdare si voi.... uite pe irinauca ce bine se simte cu noi !!!
barboneli
Postat pe 15 Noiembrie 2012 13:44


si sa stiti ca... toti oamenii aduc fericire... unii prin prezenta, altii prin absenta !
barboneli
Postat pe 15 Noiembrie 2012 13:49
cu irina n-ai nici o problema... doar daca te suspecteaza ca ai fi barbat sau femeie se scandalizeaza, in rest, np....
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2012 13:52


lasa tu, ca i-am spus ce sunt... a zis ca-i place de mine... a zis ca am caracter bun... !!!

si ca sa fin si on.... luati aminte...


- Ioane, am doua vesti proaste, cum sa ti le zic ?
- Combina-le!
- Nevasta-ta ne inseala !

Matrimoniale:
Doresc sa fac cunostinta cu trei-patru domnisoare pentru... o relatie serioasa !
barboneli
Postat pe 15 Noiembrie 2012 14:18
INTREBATI FEMEILE SOTII DACA AU FACUT-O SAU DECE AR FACE-O
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 17 Noiembrie 2012 07:55
Sunt cazuri in viata cind barbatii au o dilema si atunci sotia iubitoare le procura o amanta!
Sa fie oare adevarat ca o femeie poate sa imparta barbatul cu alta femeie,fara sa fie geloasa ?



vezi ca ai scris gresit. in acest caz, barbatii nu au o "dilema" ci, o DILEALA
si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2012 09:53
Si "sotia iubitoare" la fel...
Rotty
Postat pe 17 Noiembrie 2012 09:56
corect.!



si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2012 10:08
cea mai buna prietena a mea nu va deveni niciodata amanta sotului meu dar e posibil ca o "prietena"interesata sa doreasca sa devina amanta sotului meu dar n-are sanse va pierde de doua ori...si pe mine si pe el...pe el il voi face eu sa aleaga intre mine si ea apoi o voi sterge din activitatile mele in primele 5 min...de fapt pot sa spun ca niciuna n-a avut sansa sa devina amanta ideala...daca a fost ceva a durat f putin....doar posibil sa fi fost doar incercarea...n-as accepta o relatie a sotului nici daca as avea avantaje...o femeie care accepta cred eu ca nu poate sa-si pastreze barbatul si atunci prefera sa-l imparta cu alta doar pt a nu fi exclusa definitiv ...prefer singuratatea ....decat cu prietene pt interes sau sot nestatornic mai bine singura...cred eu ca prietenia ..adevaratul sens al cuvantului..... nu tradeaza niciodata dar falsa prietenie de fiecare data .
yzabela_03
Postat pe 18 Noiembrie 2012 23:27
si eu care credeam ca prietenul la nevoie se cunoaste...
evident si prietena la fel...
pai da, adica daca ai un prieten ca un frate si imaprti cu el totul... ce e rau in asta...
daca ai o prietena ca o sora si imaprti cu ea totul ... iar n.ar fi nimic rau!

cum zicea Barbo, parca, mai zilele trecute...

doi prieteni discutau
-vasile, am doua vesti una proasta si una buna
pe care vrei sa ti-o zic prima
- pai combinale ioane!
- vasile, nevasta-ta ne inseala!

si mai era si varianta
merg la rabin sotul si sotia
sotul se plange: rabi, sotia ma inseala, am prins-o si in flagrant, nu stiu ce sa mai fac, nu mai suport!
sotia: si eu l-am prins ca m-a inselat, si nu o singura data!!!
rabinul: tu sa tolerezi la sotia ta si tu sa tolerezi la sotul tau! casa voastra sa fie o casa de toleranta!!!!
heartbit
Postat pe 18 Noiembrie 2012 23:56
Din punctul meu de vedere nu e bine sa iti instrainezi barbatul.Desi ramane "proprietatea"ta dar i-l inchiriezi si alteia.E ca si cum ai lasa pe cineva sa locuiasca in casa ta cat tmp esti tu plecata si acele persoane au alte obiceiuri decat ale tale si te deranjeaza ca gasesti un lucru ,un obiect in alt loc sau...Eu zic ca poti fi o sotie iubitoare dar si o "vulpita"sa fii si cealalta parte de femeie pe care el si-o doreste.Dc sa-ti imparti iubitul cu alta.Nu e drept si nu e ok.Daca nu il iubesti sau iti place sa experimentezi e optiunea ta.Totul depinde de tine,tu iti esti liber.arbitru.Take care!:)
RonnaGarbo117309
Postat pe 20 Noiembrie 2012 20:18
De la: RonnaGarbo117309, la data 2012-11-20 20:18:06Din punctul meu de vedere nu e bine sa iti instrainezi barbatul.Desi ramane "proprietatea"ta dar i-l inchiriezi si alteia.E ca si cum ai lasa pe cineva sa locuiasca in casa ta cat tmp esti tu plecata si acele persoane au alte obiceiuri decat ale tale si te deranjeaza ca gasesti un lucru ,un obiect in alt loc sau...Eu zic ca poti fi o sotie iubitoare dar si o "vulpita"sa fii si cealalta parte de femeie pe care el si-o doreste.Dc sa-ti imparti iubitul cu alta.Nu e drept si nu e ok.Daca nu il iubesti sau iti place sa experimentezi e optiunea ta.Totul depinde de tine,tu iti esti liber.arbitru.Take care!:)

Ce este corect este si bine ,nu va inselati partenerul ca ajungeti in
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=GJpQ0i1XYqY&feature=endscreen
VOIAJOR
Postat pe 21 Noiembrie 2012 23:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crdeti k puteti avea incredere intro iubire virtuala 8 De la: pantera_neagra 14 Septembrie 2009 05:31
Psiholog 47 De la: sora_ilsi 20 Martie 2011 22:55
Oameni condusi de energie pozitiva...Si oameni condusi de energie negativa? 159 De la: xenaprintesarazboinica 25 Iunie 2013 21:52
Job Operatoare sondaj opinie 1 De la: ioanatodi 7 Iunie 2012 09:35
oamenii se schimba din dragoste? 56 De la: garbo_1567 18 Mai 2012 08:37
Setari Cookie-uri