De ce se intampla asta?

Serios nu mai inteleg nimic si eu am postat un topic si am fost luata in ras si badjocorita de multi si sa spus chiar ca e un subiect inventat ....si stiti de ce pt uni nu concep ca alti chiar pot avea probleme ,ca pot iubi cu adevarat si suferi, ca pot avea probleme si nu trateaza viata cu superficialitate , nu stiu de ce mai intra pe forumuri?......se leaga de greseli de ortografie si nu se gandesc ca poate omul cea a deschis un subiect poate fi disperat si poate gresi apoi daca publici subiectul nu mai poti modifica , si trateaza oameni care sufera ca pe niste gunoaie
Sunt oameni care nu au pe nimeni cu care sa vb , sunt subiecte care nu pot fi vb cu pers apropiate si atunci intra aici sau in alte forumuri in speranta ca vor gasi oameni care sa-i asculte si sa le dea un sfat , si gasesc o multime de oameni care isi bat joc de ei si .......nu mai are rost sa continui...spuneti ca nu e asa......
byby2
Postat pe 12 Martie 2010 10:55
nu e asa!
care e problema ta, poate te ajut cu un sfat
zambila
Postat pe 12 Martie 2010 10:58
nu spun de toti dar sunt foarte multi care fac asta ....iar problema mea ...sunt din nou in faza in care nu mai vreau sa vb despre ea....spuneam asta pt am vazut acum un alt subiect care e luat de multi in ras si spun ca e inventat se numeste ,,Povestea mea""
byby2
Postat pe 12 Martie 2010 11:02
HAI CA-MI PLACI PT CA NOI ANIMALE DE CASA AVEM BROSCUTE TESTOASE ASA CAA...fii calma si din moment ce tu stii ca e adevarat nu trebuie sa te afecteze .Nu stiu despre ce topic vorbesti dar atunci cant o sa ai nevoie de un sfat o s-al primesti.
garbo074997
Postat pe 12 Martie 2010 11:05
si ca sa continui , intra multi si se fac in toate felurile , de saracul om care a cerut o parere... un sfat ramane cu un gust amar iar apoi tot ei se intreaba ca oare de ce nu mai intra cel care a deschis subiectul sa aiba un dialog.............
byby2
Postat pe 12 Martie 2010 11:06
NU E ASHA??...BA DA E ASHA!....de ce intra unii pe forumuri?...ca s/o faca pe desteptii...sa se asigure ca ei sunt cineva...in raport cu altii....din acelasi motiv...ca cu persoanele apropiate...nu se poate face asta!!!
andreea_n_c
Postat pe 12 Martie 2010 11:11
halloooooooo!
ce aveti??
mai byby, ai vreo problema, au ba?
trebe sa ghicim?
-te-o inselat iubitu/sotu?
-esti amanta si vrei sa te compatimim?
-te-au deranjat vecinii din bloc?
-vrei sa slabesti?


sa continui?
zambila
Postat pe 12 Martie 2010 11:26
hai baga ca uite umar pe care sa plangi da sa-ti revii si fara depresii da????????????/
garbo074997
Postat pe 12 Martie 2010 11:29

nu zambila in topicul asta nu vreau sa vb de problema mea ci in general de ce se intampla in forum ........pt am ramas cu un gust amar dupa ce am citit mai multe subiecte si am vazut cum sunt tratati uni oameni care hatarasc sa isi deschida sufletul aici si sa ceara un sfat ......deci acum vb la modul general nu la mine..
byby2
Postat pe 12 Martie 2010 11:30
ok...daca zici tu
zambila
Postat pe 12 Martie 2010 12:39
apa plata cu lamaie inlatura gustul amar
elodia
Postat pe 17 Martie 2010 17:31
serios?
panty_C
Postat pe 17 Martie 2010 17:34
nu,am glumit
elodia
Postat pe 17 Martie 2010 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RUGĂCIUNE 7 De la: garbo233027 10 Iunie 2015 14:40
vreau urgent o parere 1 De la: sebylovegyrls 22 Ianuarie 2011 22:03
Oare videotelefonul te ajuta in relatie.......? 6 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:35
droguri...ajutor 12 De la: quasaria 9 Octombrie 2010 21:47
Ce inseamna sa fii un crestin adevarat? 78 De la: walkiria 26 August 2010 10:56
Setari Cookie-uri