Cea mai buna prietena a sotiei,amanta ideala a sotului

Barbatii sunt comozi si daca ea e dispusa de ce nu.Doua femei in afara de sotie li se fac confidente de un barbat, in ordine SECRETARA aici nu trebuie sa te ostenesti stie tot despre tine, relatii,fobii,ce iti place, tot si CEA MAI BUNA PRIETENA CARE E IDEAL DACA DEVINE SI AMANTA.Stie oricum multe are aces ca si secretara in casa, la birou si are o droaie de informatii despre tine mai ales sexuale asa ca e prima tentata si oricum intre femei nu exista prietenie ci concurenta asa ca concura si ea la tine mai ales daca esti un om OM de succes cu bani relatii.SE INFRUPTA DIN CASCAVALUL PRIETENEI SI ISI SATISFACE SPIRITUL DE COMPETITIE SI PLACERILE SECRETE.IN VIATA UNUI BARBAT IN ORDINE MAMA, AMANTA fie secretara fie prietena sotiei, SOTIA, SURORILE, MATUSILE si citeodata dar f. rar o PRIETENA CU CARE NU FACI SEX DAR ARE O ASEMANARE PROFUNDA CU MAMA DECEDATA.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 24 Noiembrie 2012 06:12
Daca intre cei doi soti,relatiile sunt ca intre frati,adica relatiile intime sunt ca inexistente,atunci de comun acord ar trebui sa faca o terapie anume,adica fiecare sa incerce sa aiba relatii intime cu ...alta peersoana,aleasa dupa pofta inimii si apoi sa-si analizeze la rece sentimentele,atat ei cat si ele si sa descopere ce le lipseste...este posibil sa dragostea sa renasca,sau sa moara...in acest caz se poate face un schimb intre cei doi,fara tamtamuri...eu am auzit ca asa s-a intamplat intre doua persoane prof unuversitari,toti...au facut schimb de soti,sotii si mariajul a mers f bine..Prof G. David
ginadavid64
Postat pe 24 Noiembrie 2012 06:44
luna in capricorn...bine zis...e de apreciat raspunsul....pai daca e so luam logic...orice barbat are nevoile lui,ca si femeia de fel...si decat sa fie certuri cu relatii si partide de sex si etc...mai bine sa fie un armistitziu...si sa mearga treaba inainte...
garbo_ALEX
Postat pe 24 Noiembrie 2012 07:59
atunci bancul nu este banc!
Un sot si o sotie se sexuiau cu amantii lor in acelasi hotel.Intr-o zi barbatul iesind cu amanta lui din hotel da nas in nas cu nevasta-sa si cu al ei amant care intrau.
Cind s- au vazut ,femeia striga barbatului;
Aha !in sfirsit te-am prins si de data asta mi-am adus si un martor !!!!!!
VOIAJOR
Postat pe 24 Noiembrie 2012 08:28
ginadavid, alta dovade de maxima inteligenta si cultura nu ai gasit sa postezi?!
Ia defineste casnicie - sau nu casnicie, RELATIE - ce e aia? Daca dai cu ...barda in populatie in stinga si in dreapta, CE mai "pastrezi"? CE sa mai mearga bine??? Iluzia ca ai fi cu cineva? De fapt, "cineva-ul" ala e toata lumea, prietenii, vecinii, etc? Care e deosebirea dintre barbatu-tau si barbatu-tau temporar de joi, si barbatu-tau temporar de vineri? Aperi un concept anulindu-i orice sens??
quasaria
Postat pe 24 Noiembrie 2012 09:08
DA , PROBABIL, PT BARBAT ESTE O RELATIE MAI PUTIN STRESANTA!!!PRIETENA NOASTRA DE FAMILIE A FOST AMANTA SOTULUI MEU PE PUTIN 5 ANI!AVEAM O INCREDERE OARBA IN SOTUL MEU,EA AVEA O RELATIE FRUMOASA CU SOTUL EI(DE CARE A DIVORTAT ULTERIOR)IN SPERANTA CA SE VA CASATORI CU SOTUL MEU!EU AM REALIZAT CA ESTE CEVA INTRE EI(TARDIV)DAR LE-AM ORGANIZAT O INTALNIRE FACE TO FACE SI SA VEZI ATUNCI CE FAZE......,CE SCARMANEALA DE PAR S.A.!ATENTIE DRAGELE MELE TINERE LA ASA ZISELE PRIETENE!ORICE DUBIU...TREBUIE VERIFICAT SI SANCTIONAT.....CHIAR FIZIC CA MERITA ACESTE PRIETENE DE...NIMIK!!
garbo037011
Postat pe 24 Noiembrie 2012 09:34
da e adevarat e cea mai buna amanta prietena sotiei
Gabriel_Moldovan_1
Postat pe 24 Noiembrie 2012 10:38
Daaaa, visati in continuare
GHEISA_
Postat pe 24 Noiembrie 2012 10:59
Mda!Eu sunt Stan patzitul...fostul sotz s-a culcat cu cea mai buna prietena..de el am divortzat,iar cu ea sunt prietena si in ziua de azi.
garbo044048
Postat pe 24 Noiembrie 2012 13:19
crezi ca ai facut o alegere buna?cu siguranta te va trada prietena ta si in alte situatii...poate ca sotul ar fi facut la fel ...cand te tradeaza sotul te gandesti la ce ai gresit....cand te tradeaza prietena.....eu m-as gandi ...ce nevoie as mai avea de ea....
yzabela_03
Postat pe 24 Noiembrie 2012 17:08
In budhism - cazul relatiilor multiple, dar si la NOI, VOALAT,ea are la randul ei un iubit ...de aceea nu e geloasa.
cercelmarilena
Postat pe 24 Noiembrie 2012 18:44
De la: garbo044048, la data 2012-11-24 13:19:17Mda!Eu sunt Stan patzitul...fostul sotz s-a culcat cu cea mai buna prietena..de el am divortzat,iar cu ea sunt prietena si in ziua de azi.

Se practica lesby !
VOIAJOR
Postat pe 24 Noiembrie 2012 19:26
De la: VOIAJOR, la data 2012-11-24 08:28:54atunci bancul nu este banc!
Un sot si o sotie se sexuiau cu amantii lor in acelasi hotel.Intr-o zi barbatul iesind cu amanta lui din hotel da nas in nas cu nevasta-sa si cu al ei amant care intrau.
Cind s- au vazut ,femeia striga barbatului;
Aha !in sfirsit te-am prins si de data asta mi-am adus si un martor !!!!!!


VOIAJOR
Postat pe 24 Noiembrie 2012 19:48
ce va mai place chestia asta cu trio.
Eugenia_
Postat pe 24 Noiembrie 2012 19:55
Pasarea malai viseaza
Rotty
Postat pe 24 Noiembrie 2012 20:04
unora li se pare de bonton iar altii se rasfata.
Eugenia_
Postat pe 24 Noiembrie 2012 20:20
De la: GHEISA_, la data 2012-11-12 15:02:03O, da, visul de aur al unui barbat

Cate prietene de-ale sotiei tale ai ,, atins,,domnule Voiajor ?? [/qu ote]si eu am patit-o cu cea mai buna prietena mi-a facut viata un calvar timp de 4 ani
garbo224296
Postat pe 24 Noiembrie 2012 20:26
trist ....f.trist..dezamagitor...am trecut prin asa ceva...
garbo050350
Postat pe 25 Noiembrie 2012 13:52
De la: garbo050350, la data 2012-11-25 13:52:04trist ....f.trist..dezamagitor...am trecut prin asa ceva...

Acum esti o femeie cu experienta
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 16:30
Nu cred ca e o idee buna.....Nu as accepta ......
garbo105616
Postat pe 25 Noiembrie 2012 17:50
De la: garbo105616, la data 2012-11-25 17:50:19Nu cred ca e o idee buna.....Nu as accepta ......

Multe femei prefera prietenia unui catel !
http://www.youtube.com/watch?v=R_kX90WI7UU
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 19:23
De la: ginadavid64, la data 2012-11-24 06:44:49Daca intre cei doi soti,relatiile sunt ca intre frati... adica fiecare sa incerce sa aiba relatii intime cu ...alta peersoana,aleasa dupa pofta inimii si apoi sa-si analizeze la rece sentimentele,atat ei cat si ele si sa descopere ce le lipseste...este posibil sa dragostea sa renasca,sau sa moara...in acest caz se poate face un schimb intre cei doi,fara tamtamuri....Prof G. David



mey, care vrea sa faca un schimb? dau papagal pe un cotoi... ah, ba nu, m-am razgandit, il dau pe un bizon. ce dreak, tre` sa ma aleg si io cu ceva mai ...amazing!

...mdea, Gina, pt aia e bordelul.
esme
Postat pe 25 Noiembrie 2012 19:45
De la: garbo105616, la data 2012-11-25 17:50:19Nu cred ca e o idee buna.....Nu as accepta ......

In general se intimpla din cauza ca partenerii de viata sunt egoisti si in timpul relatiei nu stiu sa spuna "te iubesc"gasesc apelativul pe alaturea si calca in strachini !
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=qy1TiKL-6sA
VOIAJOR
Postat pe 25 Noiembrie 2012 19:54
mey, Voiajor, ce spui tu aici, suna mai degraba a competitie meschina si complet inutila, nu a relatie. dar, ma rog, relati_onarile pot fi de mai multe tipuri... depinde de miza.
esme
Postat pe 25 Noiembrie 2012 20:13
Super idee, si mie mi-ar place sa o am pe prietena sotiei dar nu cred ca e bine, vine des pe la noi si ii da de gandit desi daca sunt prietene poate sa afle de la nevasta cand banuie ca sotul o insala, ca asa vorbesc 2 prietene si asa sti cum sa te feresti de discutii inutile ...totusi eu prefer sa raman mai conservator orice femeie e mai buna amanta decat cea care sta mereu aproape de casa si stie tot din casa, personal o prefer pe cea care ii e dusmanca sotiei ca asa njiciodata nu or sa isi vorbeasca si nu se vor vedea in unele locuri publice
garbo219313
Postat pe 26 Noiembrie 2012 15:09
aha! mata vrei sa se paruiasca
Eugenia_
Postat pe 26 Noiembrie 2012 17:22
altul...

da,daca ai malai nu e geloasa,femeile astea de bastani isi iubesc confortul financiar si ar face orice ca sa-i tina langa ele,mai mimeaza si ele gelozia cateodata,asa pt impresie artistica.

cat despre lume si naravurile ei,in proportie de 80% cei mai buni prieteni ai partenerilor devin amantii(amantele) celorlalti...el cu pretenara ei si invers,probabil timpul mult petrecut impreuna este de vina,este inevitabil sa nu se gaseasca un moment in care unul sau celalalt sa fie vulnerabil(a) dpdv afectiv...
da,viata-i o curvistina irezistibila....


am dat aici pt ca am vazut-o pe esme,deh...
iasomia
Postat pe 27 Noiembrie 2012 16:21
De la: iasomia, la data 2012-11-27 16:21:38altul...

da,daca ai malai nu e geloasa,femeile astea de bastani isi iubesc confortul financiar si ar face orice ca sa-i tina langa ele,mai mimeaza si ele gelozia cateodata,asa pt impresie artistica.

cat despre lume si naravurile ei,in proportie de 80% cei mai buni prieteni ai partenerilor devin amantii(amantele) celorlalti...el cu pretenara ei si invers,probabil timpul mult petrecut impreuna este de vina,este inevitabil sa nu se gaseasca un moment in care unul sau celalalt sa fie vulnerabil(a) dpdv afectiv...
da,viata-i o curvistina irezistibila....


am dat aici pt ca am vazut-o pe esme,deh...

Eu cred ca sotiile trebuie sa aiba cit mai multe prietene!
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=R4bA4BbCcko&NR=1
VOIAJOR
Postat pe 28 Noiembrie 2012 08:07
O sotie trebuie sa fie prea inteligenta ca sa aprobe asa ceva!
Orice om are visele sale erotice pe care de multe ori nu si le poate impartasi cu sotzia din mai multe motive: religie...copii...teama de "vorbe" .
Daca un barbat isi poate refula necesitatzile neimpartasite acasa, casnicia se poate mentzine.
Sunt multe femei care urmaresc asemenea barbatzi, sa ii subjuge si chiar sa ii acapareze.
garbo_9347
Postat pe 28 Noiembrie 2012 08:51
Cat poate dura o astfel de aventura?Iti mai poti privi in ochi sotul ???Dar in ochii prietenei tale te-ai mai putea uita???Cauta-ti dragostea in alta parte daca cel langa care traiesti nu ti-o ofera,dar nu strica casa prietenei tale!!!!!
garbo_4842
Postat pe 28 Noiembrie 2012 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine a facut amniocentoza,scrieti-mi,mor de frica! 2 De la: chanty 18 Septembrie 2010 08:58
UN BUN RENUME 1 De la: garbo269415 15 Martie 2012 05:43
dedicatii 16 De la: hermosa20 9 Iulie 2012 01:18
Dac-as fi pentru o zi presedinte... 98 De la: fleurdelis 9 Decembrie 2009 21:00
Psiholog 47 De la: sora_ilsi 20 Martie 2011 22:55
Setari Cookie-uri