iubire virtuala

De la: Axl_R, la data 2012-06-01 20:33:03Nzdrvano, te-am ntrecut. Io iubesc i brbaii cstorii i holteii, cu ochi cprui i cu ochi albatrii.





....mi-e rauuuuuuuuuuuuuuuuuu......eu nu am vrut sa recunosc ,noo,mai am si yo momente de ipocrizie ...dar si yo am iubit unul cu ochii albastrii holtei si amu iubesc unuk casatorit ...cu ochii caprui ...noo,si amu zi si tu ce sa fac Axl ,sa ma omor ca il iubesc daca-i casatorit ?...neeeee... cand am sa-l iubesc tat timpul ,yote asa in ciuda
nazdravana
Postat pe 1 Iunie 2012 23:42
De la: Axl_R, la data 2012-06-01 23:27:52 Am simit! Virtual de adevratelea...

Mi, asta-i iubirea virtual. Tu m pupi acolo, io simt aici...




practic...ai dreptate yote ca m-am molipsit si yo de acest practic ,dar oare-i casatorit yoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii doamne sper sa nu ma indragostesc de el...aci in virtual
nazdravana
Postat pe 1 Iunie 2012 23:49
nu stiu la cine te referi... dar virtual poti sa te indragostesti de el... !!!! chiar daca e casatorit si-si iubeste de'adevaratelea nevasta... ! virtual, e virtual.... !
barboneli
Postat pe 1 Iunie 2012 23:55
Daca avem creieras de perus fara pereche care se pupa singur in oglinga, sigur, putem "iubi" si virtual ...hihihi
Leo_Florea_1
Postat pe 2 Iunie 2012 05:45
eu da
danieldan1
Postat pe 2 Iunie 2012 06:45
Da, Hermosa. Te poti indragosti pe net, dar pana la urma tot ajungi sa dai nas in nas cu cu el. Ei, si dupa s-ar putea sa dispara iubirea aia. Stiu mai multe cazuri. In unul din ele, dupa o iubire de cateva sapt, cu planuri mari , printul a incetat busc sa-i mai scrie. Cum s-ar spune, a disparut ca magarul in ceata. Alt caz, intalnit, placut, mutat la el, dezastru, revenit acasa. Dar stiu si unul frumos, tineri din localitati diferite. Doi ani au corespondat, s-au si intalnit, iar acum sunt studenti si locuiesc impreuna, de un an. Deci, se poate.
mamamiamea
Postat pe 2 Iunie 2012 07:12
da
practic ,este fix PATRU LITERE ce spui tu ...ase ca nu mai are rost sa mai intram in polemici ca ,practic e ca mine daca vreau
nazdravana
Postat pe 2 Iunie 2012 08:12
Neaa!

Leo mie-mi place s vb cu oameni inteligeni, m uit n oglind i...
Cu iubirea e la fel. Na, am fost sincer.

Mam ce reclam au pus tia aici! Pt iubire virtual nu trebe!

Nzdrvan ca s nu-i mai fie ru.
Axl_R
Postat pe 2 Iunie 2012 08:25

Li, eu am simtit toate pupicurile alea pe care i le-ai dat fetiscanei, de parca le-as fi primit eu...de-adevaratelea
si ia...ti le dau inapoi
si o pup si pe fetiscana
ca n-am prea fost p-aci...ca nu am avut timp de dragoste virtuala...ca o am pe cea reala
buna ziua lume...cum sunteti, cum ati "dormit"?
sa fiti sanatosi cu totii...si daca am timp, incerc sa "prind"...treburile p-aci
dor72_
Postat pe 2 Iunie 2012 11:39
Iar io Dor_ul meu!
Ai simit? Trebe mai apsat?
Axl_R
Postat pe 2 Iunie 2012 11:50
De la: dor72_, la data 2012-06-02 11:39:33
Li, eu am simtit toate pupicurile alea pe care i le-ai dat fetiscanei, de parca le-as fi primit eu...de-adevaratelea
si ia...ti le dau inapoi
si o pup si pe fetiscana
ca n-am prea fost p-aci...ca nu am avut timp de dragoste virtuala...ca o am pe cea reala
buna ziua lume...cum sunteti, cum ati "dormit"?
sa fiti sanatosi cu totii...si daca am timp, incerc sa "prind"...treburile p-aci


miracol... !!!! abia ieri am intrebat de tine la crasma... ti-am trimis si ceva ... si ai si aparut... !!! asta e telepatie curata !!! pai bine tu... ne faci aicvi sa suferim de dor.... ????? bine ca esti bine... !!! hai ca te las acum sa "prinzi" ce mai e pe aici... ! sper sa nu te dezamageasca...... !!! ne auzim mai pe seara.........
barboneli
Postat pe 2 Iunie 2012 13:47
De la: nazdravana, la data 2012-06-02 08:12:40da
practic ,este fix PATRU LITERE ce spui tu ...ase ca nu mai are rost sa mai intram in polemici ca ,practic e ca mine daca vreau

Virtual,barbatii au sexul pe caracterele mari si femeile pe tastele care au caracterele mici,aveti in vedere finetea cind le apasati !
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/dragoste-virtuala-1
VOIAJOR
Postat pe 2 Iunie 2012 16:39
da se poate iubi virtual,si de ce nu?pt cei ce nu cred ar fi bine sa incerce
oli958
Postat pe 2 Iunie 2012 20:00
De la: oli958, la data 2012-06-02 20:00:07da se poate iubi virtual,si de ce nu?pt cei ce nu cred ar fi bine sa incerce


aha. Si pe cine "iubesti" ai idee? Sau iubesti asa, in general... un autoresponder, ceva?

quasaria
Postat pe 2 Iunie 2012 20:26
Si eu cred ca da, exista si-n virtual dar pentru cei care nu cred zic ca-i mai bine sa continue sa nu creada! De incercat...doar daca-i proaspat de ieri cel mai tarziu, altfel nu sfatuiesc pe nimeni sa incerce o marfa de felul ala
As_ninge
Postat pe 2 Iunie 2012 20:51
despre ce discutam, fresh meat?
quasaria
Postat pe 2 Iunie 2012 21:30
Nu despre fresh meat? o fi despre fructe d emare? sau...cartofi noi! nu stiu, clar ca despre ceva ce poate fi incercat, la buna vointa si alegere a fiecaruia!
As_ninge
Postat pe 2 Iunie 2012 21:35
nope, eu credeam ca despre un wallpaper cu fresh meat... sau cartofi?
quasaria
Postat pe 2 Iunie 2012 22:47
NEBUNIE CURAT.
garbo203525
Postat pe 2 Iunie 2012 22:53
dar voti ati vazut vreodata o camila imbracata in cenusareasa? Daca nu, va invit sa incercati s-o vedeti!
As_ninge
Postat pe 3 Iunie 2012 00:56
mno`...cine-o furat...pixelii aia...iubareti?
ovidiu42
Postat pe 3 Iunie 2012 01:04
Divaghezi ovidiu, divaghezi! dar e un pas inainte fata de sonata in patru pasi sau nenumarti pasi: Pas1: buna seara, mua, mua, mua, la revvedere sunteti minunati, sa aveti o zi minunata!
Pas 2: buna seara, mua, mua, mua, la revvedere sunteti minunati, sa aveti o zi minunata!
PAs 3: buna seara, mua, mua, mua, la revvedere sunteti minunati, sa aveti o zi minunata!
.
.
Pas n: buna seara, mua, mua, mua, la revvedere sunteti minunati, sa aveti o zi minunata!
As_ninge
Postat pe 3 Iunie 2012 01:11
....mno`...si d`aia nu-ncapi tu...de divagatia mea? ...soarbe...ipocrizia...daca aia`ti face bine!!!...si...ma gandesc ca...n-ar trebui sa te-mpiedici da mine...daca shezi bine cu...vazutu`...
ovidiu42
Postat pe 3 Iunie 2012 01:25
nu, n-am vazut-o, da-ne adresa! ( a camilei, desigur)....
quasaria
Postat pe 3 Iunie 2012 03:05
eu vreau adresa cenusaresei... !!! daca se poate..... camile, am destule aici......
barboneli
Postat pe 3 Iunie 2012 08:55
Eu vreau pantofii....amandoi
Rotty
Postat pe 3 Iunie 2012 09:03
De la: VOIAJOR, la data 2012-06-02 16:39:49
De la: nazdravana, la data 2012-06-02 08:12:40da
practic ,este fix PATRU LITERE ce spui tu ...ase ca nu mai are rost sa mai intram in polemici ca ,practic e ca mine daca vreau

Virtual,barbatii au sexul pe caracterele mari si femeile pe tastele care au caracterele mici,aveti in vedere finetea cind le apasati !
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/dragoste-virtuala-1




nu stiu ce ai vrut sa spui ,dar daca ai scris tu sti
nazdravana
Postat pe 3 Iunie 2012 09:19
....sunt in ceata.... ...deci pe care taste sa apas ?...
Rotty
Postat pe 3 Iunie 2012 09:24
sigur te poti indragosti de o persoana cunoscuta virtual.
sigur se poate naste iubirea intre doua persoane pe taramul virtual, problema este insa de alta natura, daca iubirea nascuta din virtual poate trece proba timpului.
emotiile se pot naste in orice mediu
scrisorile parfumate de alta data au fost inlocuite cu mess-ul sau cu mailul sau cu chatul sau cu forumurile, fiecare cale de comunicare, la vremea ei, a nascut pasiuni si drame.

si acum pe repede inainte am sa fac o paranteza.
ingerasa luptatoare este indragostita de scris, iubeste scrisul virtual, chiar daca e inepta, agramata si semianalfabeta, ea tine cu orice pret sa scrie, asa isi manifesta iubirea de a scrie in virtual, iubirea de virtual, iubirea virtuala... oricum la ea proba timpului este clara, adica de ani de zile si sub diverse nume isi manifesta iubirea aceasta si nu pare sa dea semne de oboseala, epuizare sau slabiciune. chiar daca are un singur subiect in dezbatere si un singur laitmotiv, se vede clar ca acesta este inepuizabil!

barboneli, ceea ce tie iti pare o deraiere (si nu numai tie!!!) pentru ingerasul luptator este drumul cel mai drept cu putinta si impecabil, este perfectiunea in toate, perfectiunea discursului, a exprimarii, a logicii si a coerentei (lista poate continua dar ma opresc aici).

in consecinta exista iubire nascuta in virtual care se poate trece in viata reala, insa totul tine de sinceritatea protagonistilor si pe undeva si de increderea pe care sunt dispusi sa si-o acorde.
heartbit
Postat pe 3 Iunie 2012 09:51
rotty, apasa tasta F12 si o sa-ti apara numele personei iubite
iubite nu se stie de cine
heartbit
Postat pe 3 Iunie 2012 10:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
isa_mikaa 11 De la: garbo167167 10 Ianuarie 2013 22:27
Topic povestiri scurte 1110 De la: anakin 23 Octombrie 2015 16:55
EU 1138 De la: Eugenia69 3 August 2012 16:06
Mai credeti in superstitii?? 71 De la: garbo_19362 23 Ianuarie 2014 21:08
unde gasesc echilibru mamicile singure? 14 De la: Blue_Tattoo 23 Aprilie 2010 15:10
Setari Cookie-uri