iubire virtuala

puteti iubi virtual pe cineva crede-ti in asa ceva???
hermosa20
Postat pe 29 Mai 2012 23:25
nu crede-m.
quasaria
Postat pe 29 Mai 2012 23:28
Nici in gluma!!!
elisabeta_boia
Postat pe 30 Mai 2012 23:29
cred ...ca si eu mai mint
jeanette40
Postat pe 30 Mai 2012 23:37
daaaaaaaaa........afirm cu tarieeeeeeeee......nici nu-ti imaginezi cum e sa strangi in brate...nimic...si...cata fericire iti provoaca asta....
ovidiu42
Postat pe 30 Mai 2012 23:41
...dap...ce sexy's niste pixeli....
quasaria
Postat pe 30 Mai 2012 23:49
ca multe alte topice.....deschise asa...din lipsa de ocupatiune...sau doar...pur si simplu sa se-nghesuie lumea la datu` cu parerea...ca tot e moca...a-ti etala...nimicu`...a mai deschis si ea unu...ca doar...alta treaba...ce-ar avea?
sau...dreaq mai stie...i-o place cu...pixelii...vb ta!!!
ovidiu42
Postat pe 31 Mai 2012 01:07
...Zici ca areti ca Don Juan si in oglinda apare Cocosatul de la Notre Damme...nu conteaza,pana la proba contrarie totul e posibil...
Rotty
Postat pe 31 Mai 2012 08:25
Neata rasfatzatule... ...ai dormit bine?
Rotty
Postat pe 31 Mai 2012 09:32
Da' ce avei bre? Dac din 24 de ore, cel puin 10 st/m pe net-de voie, sau nevoie-cnd s mai aib omu' timp de iubire d'aia ''normal''?
Aici te dai mare i tare i mumoas...na...i asta e...

Socializm, iubim, facem cumprturi pe net...
Axl_R
Postat pe 31 Mai 2012 11:35
e, de cumparaturi va rog sa nu va luati...
Mi-ar fi taaare incomod sa imi plimb eu cocoasa de Notre Damme si sacosa cu iaurt prin magazine....
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 12:29
Hmmmmm ...ce ne mai radem si...ce ipocriti mai suntem unii dintre noi ,cand de fapt alta este realitatea ....da ,eu zic ca se poate
nazdravana
Postat pe 31 Mai 2012 17:44
Nzdrvano, io am vb f serios.
i, da mai suntem i ipocrii... Na, putei da...i cu pietre!
Axl_R
Postat pe 31 Mai 2012 17:53
tocmai, cred ca sintem mai putin ipocriti decit offline.
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 18:15
De la: Axl_R, la data 2012-05-31 17:53:39Nzdrvano, io am vb f serios.
i, da mai suntem i ipocrii... Na, putei da...i cu pietre!




Axl ,eu nu am nominalizat pe nimeni si nici nu dau cu pietre ca nu poci ci doar am avut si yo ceva de spus si nici nu am zis ca tu nu vb serios ,ptr ca ....si eu am vb foarte serios ,iar referitor la ipocrizie ,sti si tu ca asa ceva exista si mai ales aici in acest virtual .. noo,yo tat te țuc pe obrajor ,chiar daca te-ai suparat pe mine
nazdravana
Postat pe 31 Mai 2012 18:17
Nzdrvan, io nu m-am suprat Am zis i io ce aveam de spus n legtur cu virtualul. Io cnd vreau s chiar fluier.

Dac nu-i cmea ta n-o lua pe tine! Asta-i o vb aa... Deci, n-avem niciun motiv s m supr.
Axl_R
Postat pe 31 Mai 2012 18:23
De la: Axl_R, la data 2012-05-31 18:23:54Nzdrvan, io nu m-am suprat Am zis i io ce aveam de spus n legtur cu virtualul. Io cnd vreau s chiar fluier.

Dac nu-i cmea ta n-o lua pe tine! Asta-i o vb aa... Deci, n-avem niciun motiv s m supr.




Axl ,si mie imi place sa fluier... si daca am ceva de spus ...spun ,chiar daca supar pe altii ,dar este punctul meu de vedere si nu cred ca ma poate cineva omor...iar daca chiar vrea sa o faca yo o iau la fuga ,dar tt spun ce am de spus ..mnoo ...si ma spriasem o țruca ca te-ai suparat pe mine si chiar nu aș fi vrut si...am sa țin cont de cameșa
nazdravana
Postat pe 31 Mai 2012 18:53
Ce zici de un duo virtual?
Axl_R
Postat pe 31 Mai 2012 19:07
De la: Axl_R, la data 2012-05-31 19:07:12Ce zici de un duo virtual?





Yo sunt opn nu ma dau la o parte de la nik...Seara faina iti doresc si la tot poporul de aici ,sa fiti iubiti si sa iubiti ,ptr ca viata-i faina si merita traita ...chiar si aci in virtual
nazdravana
Postat pe 31 Mai 2012 19:13
Altfel comutam pe alt canal, sau ce?

Sintem captivi in asta oricum, asa ca mai bine consideram ca merita.
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 20:03
virtuala si iubire,cel mult poti sa-i oferi unei femei melodii de dragoste ,flori virtuale ,in special femeilor care au deziluzii in dragoste,sa te risti este o problema daca esti casatorit ,holtei poti trece la mii de aventuri de pe virtual in realitate,este o faza periculoasa din viata.
VOIAJOR
Postat pe 1 Iunie 2012 14:26
De la: VOIAJOR, la data 2012-06-01 14:26:59virtuala si iubire,cel mult poti sa-i oferi unei femei melodii de dragoste ,flori virtuale ,in special femeilor care au deziluzii in dragoste,sa te risti este o problema daca esti casatorit ,holtei poti trece la mii de aventuri de pe virtual in realitate,este o faza periculoasa din viata.




Buna seara ....mai voiajorule drag ...adicalea tu postezi melodii si oferi flori virtuale ,numai celor care au deziluzii in dragoste ??? ...hmmm, nu prea sunt yo de acord ,dar ...este parerea ta si nu poci sa te contrazic ...si ,de ce ar fi o problemuta daca esti casatorit ? si ...yo sunt tare curajoasa si imi place riscul iar holteii ,dragii de ei imi plac numai cei cu ochii albastrii si ...periculosi ...si ,sa nu cumva sa gresesti sa-mi trimiti vreo floare virtuala ,ca ...yo nu am deziluzii in dragoste ,yo sunt tanara si nelinistita si iubesc si casatoritii si holteii
nazdravana
Postat pe 1 Iunie 2012 19:19
.. ce suflet bun... ... mp3 uri si floricele pt deziluzionate, nu conteaza - femeie si deziluzii sa fie....
Ia sa imi review inboxu', sa vad daca sa imi pling de mila sau....
quasaria
Postat pe 1 Iunie 2012 19:42
....da ,un suflet mare....
nazdravana
Postat pe 1 Iunie 2012 20:12
Nzdrvano, te-am ntrecut. Io iubesc i brbaii cstorii i holteii, cu ochi cprui i cu ochi albatrii.
Axl_R
Postat pe 1 Iunie 2012 20:33
este greu cu dragostea pe net..pt ca practic o femeie sau un barbat.ceea ce este mai rar ca barbatii sa ie asa naivi,pt ca ei seduc femeile naive,pt ca barbatii se conidera vanatori si ca au dreptul sa incerce si daca femeile inghit galusca inseamna ca ca este o femeie usoara,,asa gadesc barbatii,practic asa o cred de mici,pt ca nimeni nu s-a ocupat de educatia lor ci practic barbatii au copiat gandirea unii la altii,,,de mici.
si apoi este greu ca femeie sa iti deschizi inima unei persoane care practic nu ii poti verifica expresia...barbatii se pot controla pt ca sunt maiestri in smecherii pt ca de mici copiii le-au praciticat si de aceea au devenit asa maiestri.pe femei barbatii nu le-au lasat de mici ca sa gandeasca ca sa le poata manipula ei mai bine.gandire diabolica.
ca sa te implici sufleteste cu un barbat,,,necesita timp,,,si sa nu te lasi sedusa de el...ci mai intai verifica ce om este...
ingerasulluptator
Postat pe 1 Iunie 2012 22:00
De la: nazdravana, la data 2012-06-01 19:19:08
De la: VOIAJOR, la data 2012-06-01 14:26:59virtuala si iubire,cel mult poti sa-i oferi unei femei melodii de dragoste ,flori virtuale ,in special femeilor care au deziluzii in dragoste,sa te risti este o problema daca esti casatorit ,holtei poti trece la mii de aventuri de pe virtual in realitate,este o faza periculoasa din viata.




Buna seara ....mai voiajorule drag ...adicalea tu postezi melodii si oferi flori virtuale ,numai celor care au deziluzii in dragoste ??? ...hmmm, nu prea sunt yo de acord ,dar ...este parerea ta si nu poci sa te contrazic ...si ,de ce ar fi o problemuta daca esti casatorit ? si ...yo sunt tare curajoasa si imi place riscul iar holteii ,dragii de ei imi plac numai cei cu ochii albastrii si ...periculosi ...si ,sa nu cumva sa gresesti sa-mi trimiti vreo floare virtuala ,ca ...yo nu am deziluzii in dragoste ,yo sunt tanara si nelinistita si iubesc si casatoritii si holteii

Virtual si eu iubesc blondele,satenele,roscatele si brunetele,femeie sa fie ca doar sunt barbat si trebuie sa-mi fac datoria,dar exceptie fac la cele casatorite,acolo este o problema.
http://www.youtube.com/watch?v=HetA3l4Nh6U
VOIAJOR
Postat pe 1 Iunie 2012 23:23
offfff... ingeras... ! ce ma bucur ca te vad iar, virtual.... eu am fost in viata dinainte, mecanic shef de locomotiva... si "deraierile" erau groaza mea ! dar tu deraiezi la orice subiect... tema... sau idee ! toata cinstea ! chiar as spune ca te iubesc virtual... de-adevaratelea, cred ca mi-ar fi tare greu ! frazele pe care le scrii tu... ar trebui sa fie da-te la academia de limba romana, sa fie studiate, ca nu par deloc pe romaneste, ci traduse din mongola... !

"este greu cu dragostea pe net..pt ca practic o femeie sau un barbat.ceea ce este mai rar ca barbatii sa ie asa naivi,.... pt ca ei seduc femeile naive,..... pt ca barbatii se conidera vanatori si ca au dreptul sa incerce si daca femeile inghit galusca inseamna ca ca este o femeie usoara,,... asa gadesc barbatii,... practic asa o cred de mici,pt ca nimeni nu s-a ocupat de educatia lor... ci practic barbatii au copiat gandirea unii la altii,,,de mici.
si apoi este greu ca femeie sa iti deschizi inima unei persoane care practic nu ii poti verifica expresia...barbatii se pot controla pt ca sunt maiestri in smecherii.... pt ca de mici copiii le-au praciticat si de aceea au devenit asa maiestri.pe femei barbatii nu le-au lasat de mici ca sa gandeasca ca sa le poata manipula ei mai bine.gandire diabolica.
ca sa te implici sufleteste cu un barbat,,,necesita timp,,,si sa nu te lasi sedusa de el...ci mai intai verifica ce om este..."

practic, ai folosit cuvantul asta "practic" de patru ori... de era, practic, sa ametesc... !
in fine, raspuns la intrebarea topicului... al meu poersonal, NU CRED in iubire virtuala... practic ( ) aia nu e iubire ! daca iubesti pe cineva virtual, nu e rau.... dar eu prefer... si o fac, iubind de adevaratelea... ! nici nu stiu ce e aia sa iubesti virtual..... e ca si cum va invit pe toti acum la o masa virtuala, cu bucate virtuale si bautura virtuala ????? chiar cand ii dau lui Axl un pupic virtual, eu ma gandesc ca ii dau unul adevarat.... ! pa bune... ! ca Axl nu-l simte de adevaratelea... asta e problema ei !!!!!

barboneli
Postat pe 1 Iunie 2012 23:23
Am simit! Virtual de adevratelea...

Mi, asta-i iubirea virtual. Tu m pupi acolo, io simt aici...
Axl_R
Postat pe 1 Iunie 2012 23:27
atunci mai ia unu'.....
barboneli
Postat pe 1 Iunie 2012 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Arta de a te trage din maimuta......... 72 De la: allexanndrra 10 August 2009 05:23
job in vacanta 1 De la: kidz000948 18 Mai 2011 10:04
urgent.. 4 De la: hermosa20 15 Februarie 2014 16:13
filmele coreene 17 De la: daniilia 16 Februarie 2013 20:33
Ce e cu mine? 10 De la: garbo_3867 15 Iunie 2012 23:55
Setari Cookie-uri