Ce parere aveti cu demostratiile...Oare daca va cadea guvernul? Oare ce hot va urca la conducere?

De la: Iryna_Iry, la data 2012-01-18 22:54:47buna seara eu geminy ...nu ma cert..imi sustin opinia...da ... mai bine ma abtin...is doar curioasa ce zodie e dna cu ingerasul luptator/???


Hello, Iry...
eu chiar n-am asemenea curiozitati....
sunt convins ca la fel gresea natura cu dansa (SIC!), indiferent de zodie...:D

:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:03
oki...si rolul organelor genitale care este???
Iryna_Iry
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:03
bine spus...:))))) n ai cum n ai cu cine... ma face serios sa reflectez si sa fac tot ce mi sta in putinta sa nu ajung asa... sanatosi sa fim..
Iryna_Iry
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:06
instinctele sexuale apar in fiecare zi cand apare o persoana draguta si amabila.Dar asta nu inseamna ca te poti lasa conduse de asemenea instincte si nu ai ganduri de casatorie,,potrivire caracter in gandire.....pana nu cunosti persoana aceste instincte sexuale trebuie reprimate...oamenii au multe ganduri,,,dar ei sunt principalii vinovati daca ei dezvolta gandurile animalice care degradeaza specia umana
ingerasulluptator
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:09
eu una imi reprim gandurile animalice,,,nu le dezvolt...pt ca eu vreau sa fac parte din specia umana,,,nu din categoria animalelor
ingerasulluptator
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:13
da, irino, nu pot sa nu fredonez acelasi refren: ham-ham! sau ...behehe!
esme
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:13
deci..CONCEPTIE SI MENTALITATE ca a dvs...UNICA nimeni nu are!!!....cu dvs omu poate sa si exprime ce pareri are ca tot interpretarea personala...si pariu pe ce vreti k sunteti RAC...DOAR EI SUNT ASA UNICI...
Iryna_Iry
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:16
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-18 23:13:05eu una imi reprim gandurile animalice,,,nu le dezvolt...pt ca eu vreau sa fac parte din specia umana,,,nu din categoria animalelor


ca iti reprimi gandurile, e foarte clar...
cu spusele nu prea iti iese, insa, irinooka...;)

:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:20
Irino, daca ai de gand sa devii politician, e bine sa tii cont de optiunile maselor
http://www.youtube.com/watch?v=zPpuqlRbcdk
SAL
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:24
:))) eu voi prima care va merge la vot sa votam ingerasul luptator:)
Iryna_Iry
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:30
pai nu o sa ma inregistrez cu numele de ingerasul luptator la vot....o sa am un alt nume..poate politicianul luptator....oricum alt nume...nu o sa ma gasiti voi
ingerasulluptator
Postat pe 19 Ianuarie 2012 13:11
De la: SAL, la data 2012-01-18 23:24:30Irino, daca ai de gand sa devii politician, e bine sa tii cont de optiunile maselor
http://www.youtube.com/watch?v=zPpuqlRbcdk
da presedintele fuvernul si preotii au facut reguli si i-au invatat in asa fel incat sa poate manipula eii...Oricum guvernul este condus de diavoli,,,si biserica tot de mintea diavolului este condusa....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Ianuarie 2012 13:14
Daca s-ar redeschide fabricile ca oamenii sa aiba din nou de munca...Si sa nu se mai dea salarii de nimic....Salarii mai mari si conducatorii sa incurajeze poporul....nu sa il descurajeze ca basescu..
daca romanii au un presedinte prost normal ca si poporul nu are ce invata nimic de la el decat hotia...si noi de hotie nu avem voie
ingerasulluptator
Postat pe 19 Ianuarie 2012 13:39
eu zic ca daca tara vrea sa evolueze in economie,,,trebuie productie...
ingerasulluptator
Postat pe 19 Ianuarie 2012 13:40
tara nu mai produce nimic,,pt ca fabriciile sunt inchise,,productia mica,,salariile mici...
dar cei din politica au salarii mari
si apoi zic de romani ca nu muncesc,de parca ei ar munci..decat hotia si ipocrizia este o munca..
nu inteleg cum toate proprietatile romaniei au intrat pe mana unui guvern hot,,au voie ei sa vanda proprietatile? si sa lase poporul sa moara de foame din cauza neproductiei,,pt ca toate fabricile sunt inchise...vandute sau lasate in paragina
ingerasulluptator
Postat pe 19 Ianuarie 2012 13:47

Recomandari

Setari Cookie-uri