95 LA SUTA DIN BARBATI SUNT FARA CARACTER..sau mai degraba 99 la suta fara caracter si doar 1 la suta este cumsecade

Si la femei tot la fel...Femeile care sunt combinate cu barbati fara caracter devin si ele tot la fel de nesimtite si egoiste ca barbatiii...Voi ce parere aveti?
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 20:44
irino, fata, tu mai stii cate topice ai la activ pe aceeasi alienanta tema?
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 20:57
Parerea mea este ca nimeni nu este perfect!
"Daca vrei ca totul sa fie drept, nu ai decat sa te muti intr-o lume facuta cu echerul."
Citat de Haruki Murakami

Postat pe 13 Iulie 2011 21:05
irino, da` cum ai ajuns tu la procentele astea naucitoare si naucitor de fluctuante?
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 21:12
ei cum? in urma experientelor personale, nu e clar?
michelle_
Postat pe 13 Iulie 2011 21:14
De la: garbo017014, la data 2011-07-13 21:05:45Parerea mea este ca nimeni nu este perfect!
"Daca vrei ca totul sa fie drept, nu ai decat sa te muti intr-o lume facuta cu echerul."
Citat de Haruki Murakami
pai oamenii pot deveni perfecti,,,cu ajutotul lui Dumnezeu.Numai ca sunt prea comozi sa lupte pt valori spirituale...Cel mai mult oamenii lupta pt valori materiale dar nici macar pe alea nu le au,,pt ca nu sunt intelepti...Pt ca daca oamenii ar lupta pt valorile spirituale odata cu ele ar veni si cele materiale,daca muncesti..Dar cum zic majoritatea barbatilor....Dumnezeu nu ajuta pe gratis si barbatii sunt prea comozi si vor toate de-a gata dar sa faca femeile..pt ca tot ele le-au nascut,,le-au invatat sa primeasca toate pe tava
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:15
De la: garbo017014, la data 2011-07-13 21:05:45Parerea mea este ca nimeni nu este perfect!
"Daca vrei ca totul sa fie drept, nu ai decat sa te muti intr-o lume facuta cu echerul."
Citat de Haruki Murakami
pai oamenii pot deveni perfecti,,,cu ajutotul lui Dumnezeu.Numai ca sunt prea comozi sa lupte pt valori spirituale...Cel mai mult oamenii lupta pt valori materiale dar nici macar pe alea nu le au,,pt ca nu sunt intelepti...Pt ca daca oamenii ar lupta pt valorile spirituale odata cu ele ar veni si cele materiale,daca muncesti..Dar cum zic majoritatea barbatilor....Dumnezeu nu ajuta pe gratis si barbatii sunt prea comozi si vor toate de-a gata dar sa faca femeile..pt ca tot ele le-au nascut,,le-au invatat sa primeasca toate pe tava
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:16
ea e 1% si l-a asociat si ...porcilor astora, care ii bantuie inocenta....in incercari nefericite....
noroc ca are credinta suficienta, cat sa-i respinga pe toti cei 99%...
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 21:16
pai oamenii pot deveni perfecti,,,cu ajutotul lui Dumnezeu.Numai ca sunt prea comozi sa lupte pt valori spirituale...Cel mai mult oamenii lupta pt valori materiale dar nici macar pe alea nu le au,,pt ca nu sunt intelepti...Pt ca daca oamenii ar lupta pt valorile spirituale odata cu ele ar veni si cele materiale,daca muncesti..Dar cum zic majoritatea barbatilor....Dumnezeu nu ajuta pe gratis si barbatii sunt prea comozi si vor toate de-a gata dar sa faca femeile..pt ca tot ele i-au i-au sters de casa,i-au crescut mari,le-au nascut,,ia-au invatat sa primeasca toate pe tava

ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:21
Eu am ajuns sa cred ca dracul cel mai mare este barbatul pt ca el stie multe este inteligent si totusi face rau intentionat....omul este asa cum vrea el sa fie,,,adica inseamna barbatul este dracul cel mare,,,si femeia este subalterna barbatului ,adica dracului cel mare
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:33
De la: dor72, la data 2011-07-13 21:16:34ea e 1% si l-a asociat si ...porcilor astora, care ii bantuie inocenta....in incercari nefericite....
noroc ca are credinta suficienta, cat sa-i respinga pe toti cei 99%...
hai ma nu fii rautacios....mai sunt si alti oameni cumsecade numai ca ei nu se expun pt ca nu sunt asa bataiosi
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:36
De la: dor72, la data 2011-07-13 21:16:34ea e 1% si l-a asociat si ...porcilor astora, care ii bantuie inocenta....in incercari nefericite....
noroc ca are credinta suficienta, cat sa-i respinga pe toti cei 99%...
hai ma nu fii rautacios....mai sunt si alti oameni cumsecade numai ca ei nu se expun pt ca nu sunt asa bataiosi
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:36
da' cum te impaci cu biblia care zice ca femeia e cea slaba... si unealta satanei....eva, marul, alea , alea???

piei drace!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 21:39
"Daca vrei ca totul sa fie drept, nu ai decat sa te muti intr-o lume facuta cu echerul."

da' niste coordonate nu ne dai? latitudine,longitudine,alea-alea...
ca io m-am apucat de impachetat,sa stii!
precizilla
Postat pe 13 Iulie 2011 21:43
De la: superbus, la data 2011-07-13 21:39:41da' cum te impaci cu biblia care zice ca femeia e cea slaba... si unealta satanei....eva, marul, alea , alea???

piei drace!!
biblia este scrisa de barbati in favoarea lor,,,la fel ca si regulile de stat tot in favoarea barbatilor...de asta nici nu s-a putut avansa spiritual pt ca barbatii nu au fost niciodata cinstiti
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:44
De la: precizilla, la data 2011-07-13 21:43:19"Daca vrei ca totul sa fie drept, nu ai decat sa te muti intr-o lume facuta cu echerul."

da' niste coordonate nu ne dai? latitudine,longitudine,alea-alea...
ca io m-am apucat de impachetat,sa stii!
foarte bine tu oricum nu esti drept asa ca te poti muta pe marte
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:48
eeei, superbule, ea e pura ca neaua! n-auzisi, nu citisi pana acum, de dadusi in dambla, ca nu mai e nimeni ca h-ea? ea, chipurile, e alta specie, de pe o planeta inchipuita, unde oamenii nu `e` porci, puturosi si nesimtiti! dai in friguri, in dementa, daca nu chiar in colaps, daca o citesti pe irinuca! ramai, dreak, cu sechele, cu ticuri nervoase si manifestari fizice nelalocul lor!
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 21:48
ioi... asta-i buna...
de fapt Dumnezeu a creat intai femeia si apoi pe barbat, neh? a dracului scriitori! ptiu drace!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 21:48
marte-i prea aproape,trust me...
pun pariu ca si acolo-s in pericol de a da peste tine...
precizilla
Postat pe 13 Iulie 2011 21:52
De la: esme, la data 2011-07-13 21:48:24eeei, superbule, ea e pura ca neaua! n-auzisi, nu citisi pana acum, de dadusi in dambla, ca nu mai e nimeni ca h-ea? ea, chipurile, e alta specie, de pe o planeta inchipuita, unde oamenii nu `e` porci, puturosi si nesimtiti! dai in friguri, in dementa, daca nu chiar in colaps, daca o citesti pe irinuca! ramai, dreak, cu sechele, cu ticuri nervoase si manifestari fizice nelalocul lor!
esti simpatic
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:52
De la: superbus, la data 2011-07-13 21:48:31ioi... asta-i buna...
de fapt Dumnezeu a creat intai femeia si apoi pe barbat, neh? a dracului scriitori! ptiu drace!!
eu zic sa i-a construit pe amandoi odata....si din materialul care a facut pe barbat,a facut si pe femeie apoi ca sa nu fie singuri i-a facut in doi..Numai ca barbatul si femeia sunt diferiti si fara ajutorul lui Dumnezeu nu pot trai in pace si fericire unul cu altul
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:56
irino, ma bucur ca ma gasesti simpatic! nu incercam ceva, ce zici? punem de-o tuica?
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 21:58
Sa aveti o seara placuta.o sa imi fie dor de voi....eu ma tirez pa porcusori
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 21:59
lugulugu
precizilla
Postat pe 13 Iulie 2011 22:02
De la: esme, la data 2011-07-13 21:58:06irino, ma bucur ca ma gasesti simpatic! nu incercam ceva, ce zici! punem de-o tuica?
Hai mai chiar de aia bei...Tuica..Mie imi place visinata dar cea cu putin alcool....eu nu beau tuica decat iarna cand este tare frig si beau ca sa ma incalzesc,un pic ca sa nu ma ia de cap....
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 22:02
ce faci esme .. ai ajuns barbata ?
si dor la fel ...

superbule .. tu esti femeie in mintea irinucai ?
cricat
Postat pe 13 Iulie 2011 22:04
da, cri, in mintea ei sunt barbat!
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 22:05
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-13 21:36:23
De la: dor72, la data 2011-07-13 21:16:34ea e 1% si l-a asociat si ...porcilor astora, care ii bantuie inocenta....in incercari nefericite....
noroc ca are credinta suficienta, cat sa-i respinga pe toti cei 99%...
hai ma nu fii rautacios....mai sunt si alti oameni cumsecade numai ca ei nu se expun pt ca nu sunt asa bataiosi


mai fata, imi vine sa te pup...esti al dracu' rau di tat....

pardon, cri...io eram deja...de ceva vreme...
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 22:06
fetele


irinuco .. pe tine nu te prind la categoria fete ... pana nu sunt sigura
cricat
Postat pe 13 Iulie 2011 22:08
esme.... o stiu de mult timp...e razboinica luminii!! da-mi place sa o provoc.... sa vad cate perle poate scoate!! e tare-- nu gluma!!

ea si jiji ar fi cuplul ideal----- acu de o fi reala.... mi-e sa nu fie vreo admin deghizata!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca toti am fi la fel, cum ar fi viata? 41 De la: caleidoscop 24 August 2016 22:31
buna 4 De la: prometeus_wife 16 Mai 2009 13:37
Ambitia- buna sau rea? 34 De la: dune 20 Iulie 2009 10:11
poate schimba acest forum viata oamenilor??? 34 De la: garbo211107 29 August 2012 15:14
Vreau si io o sugesti in legatura cu situatia mea...:( 262 De la: andi81 4 Ianuarie 2012 23:16
Setari Cookie-uri