Femeia - scorpion, Barbatul- taur

De la: zack, la data 2012-01-17 15:58:00
De la: garbo_120, la data 2012-01-15 19:22:07
De la: zack, la data 2012-01-15 18:32:29
De la: garbo_120, la data 2012-01-15 17:16:16O intrebare....... taurii sunt fideli?


Da, pot fi foarte fideli.



Pot fi??? De ce depinde?


De tine, de el, de cat de mult stii sa-l intelegi, de cat de mult stii sa mai lasi de la tine, de cat de mult stii sa te faci iubita, etc. E un incapatanat prin excelenta, cu toate ca constentizeaza ca-i gresit ceea ce face, daca-l provoci o va face, chiar daca va regreta mai tarziu. Trebuie sa ai ceva rabdare pana va cunoasteti mai bine.
Ti-a mai scris ceva in sensul asta si Garbo 1819...mai sus, are perfecta dreptate.


Eram curioasa. ...
garbo_120
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:09
Imi place ce zici sper ca asa si faci in viata de zi cu zi zack...ms...asa sunt taurii, nu foarte buni la explicatii, insa sugestivi in fapte...vorbim, insa ne bazam pe realizari, impliniri, palpabil...facem totul pentru persoana iubita, dam suflet, punem suflet, dam inima , punem inima la bataie...punem tot...femeile taur mai zic, alinta si dezmiarda cu fapte si cuvinte, barbatii tauri spun si mai putin...suntem ca si specie exacti, fara ocolisuri, greu de apreciat, cel putin nu la timp....sunt f multe de zis...il las pe zack...seara faina tuturor...
ulf
Postat pe 18 Ianuarie 2012 18:39
buna ziua! eu sincer tot nu inteleg taurii... cel putin nu pe al meu. e asa incapatanat... ma scoate din minti uneori! in fine.... poate ar trebui sa dau ascultare sfaturilor de pe aici si sa-l mai las putin sa vad cum se comporta mai incolo. nu am mai avut un iubit taur pana acum si imi este greu sa-l descifrez... iar timpul nu e in favoarea mea. o zi buna si va urmaresc sfaturile.
alexal
Postat pe 28 Ianuarie 2012 11:37
buna!!...fratilor nu depinde totul de zodia asta....daca e s-o luam asa...trebuie sa pune-m tot..data , anul, ziua, ora...sa vedem..mai exact. daca tot vreti ceva mai simplu si concret cititi horoscopul chinezesc..adica anul nasterii...si ghidati-va dupa acela....eu am intalnit tauri cuplati cu toate zodiile...astea europene..taur cu rac..am sefii..si o matusa, taur cu peste..o colega..si se inteleg...si taur cu scorpion..se iubesc..dar ceva nu-i tine uniti..si am vazut ca anul nasterii lor ii separa ..chiar rau...nu stiu cum se v-a finaliza asta din urma...dar cred ca bine nu v-a fi...in mare toti avem calitati si defecte ne putem intelege sau nu...depinde ce vrem...si ce ne e scris..dar cititi cel chinezesc eu acolo am gasit multe mistere si adevaruri....acolo e cheia.:) va pup!
garbo252517
Postat pe 28 Ianuarie 2012 21:09
Ca analiza..., ca caracter...in mare taurii sunt greu de inteles..daca se ascund, daca nu-ti da toata atentia...chiar dificili...cunosc.acum sunt normali, calzi, pasnici.altadata nelinistiti , duri, aspri, misteriosi , chiar mincinosi.dar daca ii intrebi clar ce fac, ce vor, vor spune..bine ca asta ar face orice om..orice zodie...dar altii.. nu ascund..sau nu sunt atat de schimbatori...ei da..findca tin in ei..demulteori...se comporta fara sa spuna dc fac asta....doar daca ii intrebi tu foarte raspicat..spun. eu asa am intalnit..asa am vazut.. Dar au si .o inima plina de tandrete...si pasiune...de ii fac campionii..zodiacului
garbo252517
Postat pe 28 Ianuarie 2012 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire 145 De la: garbo180406 5 August 2012 00:38
Buna, 2 De la: garbo039367 23 Aprilie 2013 08:34
eu rac el leu... 59 De la: garbo089305 10 Aprilie 2012 00:57
eu scorpion el fecioara 6 De la: garbo268603 26 Martie 2012 13:13
berbetul rac 81 De la: garbo216150 1 August 2011 11:12
Setari Cookie-uri