Iubesc un barbat mai tanar............

Iubesc un barbat mai tanar..........si ma iubeste si el.Dar am totusi o problema foarte micuta...varsta.Dar sa incepem cu inceputul.Am fost casatorita 15 ani dar nu a mers.El din cauza meseriei lui a avut si timpui necesar si resursele pentru a ma insela.2 ani am inchis ochii la toate aventurile lui.Mi-am dorit o familie mai mult ca orice si pentru asta am fost oarba.Nu am avut copii desi am incercat ...operatii...pastile..doctori...etc.(important e ca eu inca mai sper sa am un bebe). M-am trezit dupa 15 ani ca ma bat cu morile de vant si atunci am luat cea mai grea hotarare din viata mea....sa divortez.Am divortat.Sa treci prin divort nu e usor,depresii,lacrimi,regrete.....stiti voi.Dar am reusit cu eforturi mari sa imi revin.Apoi a venit momentul cand a aparut EL.Am refuzat sa incep o relatie cu un barbat mai tanar si pot spune ca refuzul meu a durat un an si ceva.A avut rabdare si a trecut cu brio toate bombardamentele mele.Acum suntem impreuna .Ne intelegem perfect in toate ,ne complectam in toate.Dupa cum ar spune cei de la horoscop suntem perechea perfecta,El LEU eu SAGETATOR. DECI COMPATIBILITATE 100%.Am uitat sa spun ca diferenta dintre noi e de 9 ani.VOI CE CREDETI DESPRE RELATIILE DE GENUL ASTA??????????/
chalon
Postat pe 5 Septembrie 2011 08:47
sa fie intr-un ceas bun!
ce conteaza ce credem noi, important e cum va este voua!
si nu mai sta pe net, treci la munca, daca vrei bebe, ca nu-l faci din taste ... il faci din activitate intensa!
sa ai spor!
alfheim
Postat pe 5 Septembrie 2011 10:05
multumesc,multumesc alfheim. cu ajutorul lui dumnezeu vom reusi sa avem bebe.pe net stau doar cand nu e el acasa pt ca altfel ma plictisesc.si plus de asta ma mai deconectez de la rutina zilnica pt ca sunteti grozavi. buni si nebuni.
chalon
Postat pe 5 Septembrie 2011 19:51
"..pe net stau doar cand nu e el acasa pt ca altfel ma plictisesc.."

pai si curatenie,mancare..,cat sa faci..?,ca tot ramane timp berechet..
roby_cado
Postat pe 5 Septembrie 2011 20:06
pai...de spalat spala masina...mancare? ...gatesc sambata...2,3 feluri de mancare...curatenie?facem amandoi(casa e oricum mica) la munca?de la 10 la 19 seara. deci...toate sunt rezolvate. cu putina organizare rezolvi totul.
chalon
Postat pe 5 Septembrie 2011 20:40
pai si de la orele 19 cand ajunge el acasa... hai sa zicem de la 20, dupa masa si dush... pana dimineatza ce treaba ai?
la munca cu amandoi!!!
hai urgent ... ca ai intarziat la program
alfheim
Postat pe 5 Septembrie 2011 20:44
asa e. de papat am papat...dus am facut....deci la treaba...hi,hi,hi .am inteles sa traiti. ureaza-mi noroc.
chalon
Postat pe 5 Septembrie 2011 21:35
saracu'..
roby_cado
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:04
Daca nu reuseste il chemi pe cel cu evantaiul...
lacramioaracrengi
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:39
F bine,iubeste-l!! Iubeste-l! Iubeste-l!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:04
iubeste pe dreaq..

babardeste-l babardeste-l babardeste-l..,asta-i cuvantul..
roby_cado
Postat pe 7 Septembrie 2011 01:41
panty_C
Postat pe 7 Septembrie 2011 01:48
Roby??? Gaina batrana face coirba buna!!Binenteles cu morcov tanar!
Citeste blogul lui Eu_geminy..o sa vezi ceva ff. adevarat despre femeile peste 40 de ani!!
Nu pun eu mana pe tine? Dupa...nu o sa mai scap de tine..
Da,mira-te..glumesc!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Septembrie 2011 01:56
da...dar nu am 40 de ani asa ca mai am putintel pana a face ciorba buna
chalon
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:08
iubesc pe dracu.......oare ??????? adevarat ca se spune ca un barbat trebuie sa fie putin mai frumos ca dracu......dar nici chiar asa.
chalon
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:13
aaaa chalon....sa-ti citim moliftele sf vasile, draga!! sub poala popii!!!!!!
Eugenia69
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:22
eugenia 69
........ tot sub poala popi ti s au citit moliftele sf vasile.... de sti cum se citesc acesta molifte???????????? cum e sub poala popi i???
chalon
Postat pe 7 Septembrie 2011 23:07
suparata
Postat pe 7 Septembrie 2011 23:47
parca erai suparata?
e bine ca razi...
dor72_
Postat pe 8 Septembrie 2011 00:05
Eu pup poala popii,
Popa pupa poala mea!

Acum ziceti din ce in ce mai repede... Sa vedeti ce iese?!
elisabeta_boia
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:04
iese ...tivul...de la atata pupat....reciproc....
dor72_
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:07
Tivul? Asa ii zice acum?
elisabeta_boia
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:49
iote ...a primit raspuns chalon!!!!!
Eugenia69
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:52
da frumos le-ati mai "tivit" voi p-aci....
dor72_
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:54
De la: dor72_, la data 2011-09-08 20:54:42da frumos le-ati mai "tivit" voi p-aci....

Da cine-a zis mai intai de..tiv? Parca..Dorulet..
elisabeta_boia
Postat pe 8 Septembrie 2011 22:36
ba io cred ca tu...si inca in versuri....
dor72_
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:36
Da ce?Poala=tiv?
elisabeta_boia
Postat pe 9 Septembrie 2011 09:34
De la: chalon, la data 2011-09-05 08:47:58Iubesc un barbat mai tanar..........si ma iubeste si el.Dar am totusi o problema foarte micuta...varsta.Dar sa incepem cu inceputul.Am fost casatorita 15 ani dar nu a mers.El din cauza meseriei lui a avut si timpui necesar si resursele pentru a ma insela.2 ani am inchis ochii la toate aventurile lui.Mi-am dorit o familie mai mult ca orice si pentru asta am fost oarba.Nu am avut copii desi am incercat ...operatii...pastile..doctori...etc.(important e ca eu inca mai sper sa am un bebe). M-am trezit dupa 15 ani ca ma bat cu morile de vant si atunci am luat cea mai grea hotarare din viata mea....sa divortez.Am divortat.Sa treci prin divort nu e usor,depresii,lacrimi,regrete.....stiti voi.Dar am reusit cu eforturi mari sa imi revin.Apoi a venit momentul cand a aparut EL.Am refuzat sa incep o relatie cu un barbat mai tanar si pot spune ca refuzul meu a durat un an si ceva.A avut rabdare si a trecut cu brio toate bombardamentele mele.Acum suntem impreuna .Ne intelegem perfect in toate ,ne complectam in toate.Dupa cum ar spune cei de la horoscop suntem perechea perfecta,El LEU eu SAGETATOR. DECI COMPATIBILITATE 100%.Am uitat sa spun ca diferenta dintre noi e de 9 ani.VOI CE CREDETI DESPRE RELATIILE DE GENUL ASTA??????????/
Sigur nu e buna,cauta-ma pe bine iti fac eu un bebe,sint bun de saminta.ei acum moda s-a schimbat fetele prefera baieti de virsta mult mai mare(bosorogei)asta e.
ion_11
Postat pe 9 Septembrie 2011 18:54
si cu mesajul anterior s-a deschis sezonul de insamantzari, se fac reduceri la greble si la araci precum si la sarma de balotzi ... avem si pentru nutrezuri o oferta speciala...

ioane, da' subtil ai fost neica!
nici n-am inteles ca vrei si tu sa i-o pui asa ca la tine la tzara acolo... gospodareshte .... mai ales ca e samantza buna. probabil ca testata pe inca vreo 50 de pogoane de fatuci...
hai sa-ti fie cu succesuri...! ca zau de te puteai abtzine de la stilu-ti caracteristic!
alfheim
Postat pe 9 Septembrie 2011 20:27
am o parere foarte buna.
daca va iubiti,nu mai conteaza nimic.
in viitor vor fi si probleme,uneori,ca in orice relatie,si vor trece,pentru ca exista iubire.
d
daniilia
Postat pe 9 Septembrie 2011 20:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajuor am dat de greu 95 De la: buburuza87 2 Februarie 2011 16:29
Un sfat va rog frumos:- 13 De la: garbo_2248 16 August 2012 11:55
Ce sa fac? 42 De la: eu_geminy 27 Decembrie 2011 03:19
Despartire! 37 De la: garbo_9496 15 Aprilie 2013 14:01
cum este posibil... 113 De la: dor72 21 Aprilie 2011 08:45
Setari Cookie-uri