De ce nu spun barbatii lucrurilor pe nume?

ce dor imi era....http://www.youtube.com/watch?v=lahmEelgnLk
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Septembrie 2011 01:23
de cine ti era dor, rata?

auzi Ok...ai admiratori...treci aici....
asa te porti cu duoamnele?
dor72_
Postat pe 26 Septembrie 2011 01:25

tocmai asta era si ideea ...ca esti liber....deci nu vad cum am putea depinde unul de celalalt...nici cum am putea sa ne impunem ceva reciproc....
puiul e fff bine, Slava Domnului...nu a fugit...rezista eroic...de douajdeani...sa-l tie Dumnezeu sanatos...si asa cum este
si, de ce sa incap in oglinda?doar am casa...
iar de unul ca tine, nu Dumnezeu m-a ferit, sa stii...
iar in ceea ce priveste raportul...ai dreptate... chiar nu il dau si nu l-am dat niciodata...nu a fost nevoie.....ca, asa cum zici , m-a ferit Dumnezeu....
hai sa fii sanatos si mai cauta si de astea care nu au barbati...si sunt mai mult decat interesate....
cat ii fi tu de tafnos ( sau vrei sa dai impresia), apreciez ca intelegi corect ceea ce spun...si intelegi foarte bine, chiar daca nu recunosti mereu

P.S. mai bine scrie numai ziua...ca seara parca esti prea euforic....si ne intelegem mai greu....
mai OK atata poti sa ma distrezi...esti mortal...de tot....
si ...pe mine nu ma duci cu presul, asta e clar...
dor72_
Postat pe 26 Septembrie 2011 15:55

@ca m-a ferit mnezeu de o nevasta ca tine...era ultimul lucru care-mi lipsea

inseamna ca atunci cand m-ai avea...ai fi implinit pe deplin.....daca numai eu iti mai lipseam
lasand la o parte felul in care ai inteles sa ma denumesti...atata stii tu depre substantive, te iert....
dor72_
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:24

Ok, macar al meu a avut cine sa il tina aproape...nelegat cu lant (dar te inteleg, nu ai de unde sa stii cu ce se tine un barbat aproape...sau daca merita sa il tii ) spre deosebire de tine....care esti"nelegat" ...deh, care n-am avut noroc...
tu mereu faci asemena presupuneri? atunci, dupa regula ta , simpla, eu sa deduc ca nu esti decat un mare papagal?
apoi, dupa cum vad , tie nu iti plac alea intregi la cap...iti trebuie tot ceea ce nu poti avea....
si...poate nu ar fi rau sa mai faci cate un exercitiu de lectura....nu de alta dar sa inveti sa citesti mai repede...io am citit in 10 secunde ce ai scris tu....
am mai spus cuiva pe aici ( cu aceeasi dilema)... nu sunt eu vinovata ca altii n-au suficient exercitiu si se misca greu, sau le lipseste atentia distributiva....si dexteritatea....
nu ma stresezi, nu poti...nu s-a nascut omu ala, crede-ma...doar ca nu voiam sa abuzez de rabdarea ta....
sunt intelegatoare...si de ce sa iti dau sperante false....cauta-ti frate norocu in alta parte.....si...nici frumoasa nu-s...asa ca si de grija asta ai scapat...mai sunt si grasa ( da am oglinda mare ) mai sunt si nevopsita....deh, ce exceptie...? o taranca si atat...am uitat sa zic de modestie...dar asta stiai deja...
si...da. sa scrii numai ziua....ca parca, parca esti mai normal....
dar nu pentru a-mi face mie vreo placere...ca este cine.. .si le face foarte bine....
dor72_
Postat pe 28 Septembrie 2011 16:53


twix-twix
dor72_
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:41
si... fix-pix
SAL
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
politica 4 De la: LILO 19 Noiembrie 2009 20:19
Este real ce sa zice despre Raspberry Ketone? 2 De la: garbo278481 14 Februarie 2013 16:03
NU VA MAI OTRAVITI ORGANISMUL CU TOXINE 3 De la: garbo269201 14 Martie 2012 11:10
hello 2 De la: garbo243576 16 Mai 2012 17:41
Slabiti cu HERBALIFE!!! 1 De la: garbo189726 17 Februarie 2011 12:02
Setari Cookie-uri