Dumnezeu si rautatea oamenilor

De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 22:37:38astia sunt cooperatorii lui satan....




iote cooperativa lu' satan unde era.... Avicola, ceva? Un copan la ceaun?
quasaria
Postat pe 27 August 2011 22:40
Irinuco, cum le stii tu pe toate.. asa cum doar marii intelepti ai lumii le-ar putea sti. Ii faci de rusine pe alde Pep Guardiola, Villas-Boas sau Ilie Stan.
Parol!
anakin
Postat pe 27 August 2011 22:47
cotcodac, cotcodac.
quasaria
Postat pe 27 August 2011 22:49
copiii lui satan sunt folositi ca sa ii inraiasca si pe ceilalti oameni,,,,si sa ii dezbine pe toti oameni...A reusit satan sa ii dezbine pe toati oamenii datorita rautatii lor...oricum sunteti de rasul sefilor vostri si oamenii mari care va conduc si sunteti prea prosti si prea slabi ca sa impuneti.....pt ca satan doar se foloseste de prostia si lenea voastra ca sa ii inraiasca pe toti oamenii...numai ca pe mine nu o sa reuseasca
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 22:49
irino, da` de unde le reciti?
esme
Postat pe 27 August 2011 22:50
PT CEI CARE NU MA INTELEG O SA INCERC SA MA FAC MAI INTELEASA NU TIN CU NIMNEI SI NU TIN PARTE NIMANUI NU SUNT EU AM INCERCAT SA VA EXPLIC CA ESTE MULT MAI BINE SA O LASATI IN PACE SA NU II MAI DATI APA LA MOARA ,ASA POATE CA SA SA ISI MAI VINA IN FIRE DACA VEZI CA UN OM ARE PROBLEME INCEARCA SA IL AJUTI NU SA IL PROVICI CA SA AVETI DE CE RADE ,...IMI PARE NU SUNT CHIAR CUM MA CONSIDERI TU SUNT CADRU MEDICAL SI MESERIA MEA ESTE SA AJUT OAMNEI BOLNAVI FIIND EI BOLNAVI CHIAR SI MINTAL ,..O SEARA FRUMOASA VA DORESC SI AS APRECIA FOARTE MULT DACA NU MAI COMENTATI DESPRE MINE,..MULTUMESC PT INTELEGERE
clauclaudia
Postat pe 27 August 2011 22:52
eu nu vreau sa fiu proasta ca noaptea si o lasa fraiera asa ca voi....care sunteti carpele de sters pe jos a sefilor vostri...si din cauza rautatii voastre sunteti dezbinati....pt ca il lasati pe satan sa va conduca mintea sunteti cooperatorii lui.....
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 22:52
eu nu vreau sa fiu proasta ca noaptea si o lasa fraiera asa ca voi....care sunteti carpele de sters pe jos a sefilor vostri...si din cauza rautatii voastre sunteti dezbinati....pt ca il lasati pe satan sa va conduca mintea sunteti cooperatorii lui.....
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 22:52
De la: Axl_22, la data 2011-08-27 17:16:11..MAIMUTELE SUNT MAI DESTEPTE VOI


acu am inteles de ce nu inteleg ca tu intelegi ca io nu-nteleg....


barboneli
Postat pe 27 August 2011 22:53
" oamenii inofensivi si cumsecade,"


"eu nu vreau sa fiu proasta ca noaptea si o lasa fraiera asa ca voi...."


inofensiva-tu
proaste ,lase si fraiere-noi.......


mi se pare.....cam cumsecade...... comparatia.....
Axl_22
Postat pe 27 August 2011 22:53
Le are scrise in Enciclopedia Amish.

Claudito nene, sper ca nu te obliga nimeni sa si scrii foi de observatie.. chiar sper.
anakin
Postat pe 27 August 2011 22:54
De la: clauclaudia, la data 2011-08-27 22:52:33PT CEI CARE NU MA INTELEG O SA INCERC SA MA FAC MAI INTELEASA NU TIN CU NIMNEI SI NU TIN PARTE NIMANUI NU SUNT EU AM INCERCAT SA VA EXPLIC CA ESTE MULT MAI BINE SA O LASATI IN PACE SA NU II MAI DATI APA LA MOARA ,ASA POATE CA SA SA ISI MAI VINA IN FIRE DACA VEZI CA UN OM ARE PROBLEME INCEARCA SA IL AJUTI NU SA IL PROVICI CA SA AVETI DE CE RADE ,...IMI PARE NU SUNT CHIAR CUM MA CONSIDERI TU SUNT CADRU MEDICAL SI MESERIA MEA ESTE SA AJUT OAMNEI BOLNAVI FIIND EI BOLNAVI CHIAR SI MINTAL ,..O SEARA FRUMOASA VA DORESC SI AS APRECIA FOARTE MULT DACA NU MAI COMENTATI DESPRE MINE,..MULTUMESC PT INTELEGERE
claudia vad ca si tu tot proasta ca noapte esti,,du-te si o trateaza pe mata care te-a facut asa proasta aropo puapama si tu undeva impreuna cu ceilalti ca mi-am dat seama ca tot proasta esti ca majoritatea romanilor,,,tara de prosti
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 22:55
claudio, daca "MESERIA TA ESTE SA AJUTI OAMNEI BOLNAVI FIIND EI BOLNAVI CHIAR SI MINTAL" este evident ca esti cadru medical... si ai o exprimare corespunzatoare....
Eu zic sa te gindesti mai bine de ce porti halatu' ala. Cine stie... poate constati altceva....
quasaria
Postat pe 27 August 2011 22:56

o fi confundat halatele? sau partea baricadei?
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 22:59
De la: clauclaudia, la data 2011-08-27 22:52:33PT CEI CARE NU MA INTELEG O SA INCERC SA MA FAC MAI INTELEASA NU TIN CU NIMNEI SI NU TIN PARTE NIMANUI NU SUNT EU AM INCERCAT SA VA EXPLIC CA ESTE MULT MAI BINE SA O LASATI IN PACE SA NU II MAI DATI APA LA MOARA ,ASA POATE CA SA SA ISI MAI VINA IN FIRE DACA VEZI CA UN OM ARE PROBLEME INCEARCA SA IL AJUTI NU SA IL PROVICI CA SA AVETI DE CE RADE ,...IMI PARE NU SUNT CHIAR CUM MA CONSIDERI TU SUNT CADRU MEDICAL SI MESERIA MEA ESTE SA AJUT OAMNEI BOLNAVI FIIND EI BOLNAVI CHIAR SI MINTAL ,..O SEARA FRUMOASA VA DORESC SI AS APRECIA FOARTE MULT DACA NU MAI COMENTATI DESPRE MINE,..MULTUMESC PT INTELEGERE
sunteti o tara de oi proaste si de imbecili....si tu esti tot o aoie proasta de turma ca ceilalti romani,,,faci bine ca nu te pierzi de turma,,,,astia ti-o trag si te lasa cu copii sa ti-i cresti singura......oricum voi femeile sunteti niste gaini proaste...mie imi este rusine ca sunt femeie si ca ceilelel;te femei ma fac de ras de proaste ce sunt
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:01
cre' ca doar halatele... partea baricadei e inconfundabila la ea.....
Da' face bine ca o ia pe irinuca cu duhu blindetzii, maine poimaine isi impart chiria.... Pe aia inca n-au prins-o la exorcizare... sau drak stie, i-or fi dat acces la net... asa, terapeutic...
quasaria
Postat pe 27 August 2011 23:01
nah, claudio, cui ii tineai tu partea si-i aduceai osanale! daca te pui cu nebunii, ti-o iei!

da, terapeutic cred si io! nu vezi ce exorcizare in toata regula se produce?
esme
Postat pe 27 August 2011 23:01
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:01:02..mie imi este rusine ca sunt femeie si ca ceilelel;te femei ma fac de ras de proaste ce sunt


Deci Irina sta cu gandul doar la Paula, obsedant chiar.. clar, vrea sa fie barbat
anakin
Postat pe 27 August 2011 23:03

ei lasa ca nici tu nu scapi.... acum nu am timp, dar vin io...... !!!!! [/quote]

MAI IA AUZI CE AI CU FATA,,SI-A SPUS SI EA PAREREA,,,VEZI CA VIN LA TINE SI TE CASTREZ.....DACA NU VA COMPORTATI FRUMOS IMI IAU JUCARIILE SI MA MUT PE ALT FORUM UNDE EXISTA OAMENI CIVILIZATI..ASA CUM AI TU DREPTUL SA ITI SPUI PAREREA ASA ARE SI EA..[/quote]

eu ti-am mai spus ca tu, uneori ai idei geniale.... pacat ca nu le aplici !!! aaa... nuuuu... nu la castrat ma refer ! ci la mutatul jucariilor.... !!!!
oameni civilizati... pai si aici e plin de ei ! tocmai de aia stralucesti tu ca un far... ! si acum la ce ai scris despre fata.... ! pai draga irinel... iarta-ma te rog.... pai n-am nimic cu fata (ma intreb chiar ce-as putea sa am cu asa cineva.....?) doar ca am vrut sa-mi spun si eu o parere, exact asa cum a facut si ea... diferita putin, evident... asa ca am si eu dreptul ca si ea, NU ???? ce, fata m-a intrebat daca vreau sa citesc parerea ei... ? NU ? asa ca nici eu n-o intreb. da' acum, ma mai gandesc daca o s-o fac.... mie frica ca-ti iei jucariile..... si n-o sa mai am cu ce sa ma joc.... cu tine !!!!
barboneli
Postat pe 27 August 2011 23:05
Imi este si rusine sa recunosc ca sunt femeie,,,cand vad cat de proaste sunt femeile.....Mai bine m-as fii nascut barbat,,,,si tot tine-am cu dreptatea....Dar multi barbati chiar nu ma cred ca eu nu sunt proasta asa ca celealte femei pt ca ma fac de ras....prin prostia lor......barbati isi bat joc de ele si tot cu ei tin,,,sunt fraiere si isi merita soarta....numai sa nu creada barbati si pe mine o fraiera pt faptul sa sunt tot o femeie
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:05
"sunteti o tara de oi proaste si de imbecili....si tu esti tot o aoie proasta de turma ca ceilalti romani,,,faci bine ca nu te pierzi de turma,,,,astia ti-o trag si te lasa cu copii sa ti-i cresti singura......oricum voi femeile sunteti niste gaini proaste...mie imi este rusine ca sunt femeie si ca ceilelel;te femei ma fac de ras de proaste ce sunt "


cot-cot-cotcodac...

sau ....beeeeeeee


NB!ingerash.....io nu mai cotcodacesc!
Axl_22
Postat pe 27 August 2011 23:06
claudio... deci te-ai aranjat cu cazarea la pension. Irinuca cloceste si neste oo!
quasaria
Postat pe 27 August 2011 23:06
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:05:55Imi este si rusine sa recunosc ca sunt femeie,,,cand vad cat de proaste sunt femeile.....Mai bine m-as fii nascut barbat,,,,si tot tine-am cu dreptatea....Dar multi barbati chiar nu ma cred ca eu nu sunt proasta asa ca celealte femei pt ca ma fac de ras....prin prostia lor......barbati isi bat joc de ele si tot cu ei tin,,,sunt fraiere si isi merita soarta....numai sa nu creada barbati si pe mine o fraiera pt faptul sa sunt tot o femeie
sincer pot sa zic ca imi este rusine sa recunosc ca sunt femeie pt ca imi este frica sa nu fiu considerata o proasta ca si celelalte.femei.....
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:09
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:09:57sincer pot sa zic ca imi este rusine sa recunosc ca sunt femeie pt ca imi este frica sa nu fiu considerata o proasta ca si celelalte.femei.....


stai linistita, la cit de absolut proasta esti tu ca vietate chiar nu te confunda nimeni cu vreo femeie. Ti-ar trebui implant de creier ca sa devii confundabila. Nu te ingrijora.
quasaria
Postat pe 27 August 2011 23:12
De la: quasaria, la data 2011-08-27 23:12:11
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:09:57sincer pot sa zic ca imi este rusine sa recunosc ca sunt femeie pt ca imi este frica sa nu fiu considerata o proasta ca si celelalte.femei.....


stai linistita, la cit de absolut proasta esti tu ca vietate chiar nu te confunda nimeni cu vreo femeie. Ti-ar trebui implant de creier ca sa devii confundabila. Nu te ingrijora.
pai femeile sunt fraiere.....pt ca asculta de barbati si le pasa ce parere au despre ele....dar pe barbati nu le intereseaza paererile femeilor.....apoi femeile sunt servitoarele barbatilor,,muncesc fac copiii,,,,majoritatea se comporta urat cu ele,....le fac copiii si apoi le lasa sa isi creasca copiii singure sunt niste proaste cu creier lipsa,,,sarace cu duhul
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:19
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 16:12:43IMBECILILOR DE 2 BANI...PARAZITII SOCIETATII CARE NU FACETI DOI BANI,,,,,GUNOIAE IMPUTITE...NICI MACR NU MAI IMI GASESC CUVINTE CA SA VA MAI ALINT.....MAIMUTELE SUNT MAI DESTEPTE VOI


hai sa te ajut eu.... sa nu mai zici ca-s om rau ! deci:
JIGODII NESPALATE CA(L)CATI DE CAINE ... NESIMTITILOR JAVRE IMPUTITE... DEBILI MENTAL CE SUNTETI... DE NATI MAI FI.... CA NUMAI DIN CAUZA VOASTRA.... AA...MMM... NNA C-AM UITAT CE VROIAM SA SPUN... LUNATECELOR CE SUNTETI VOUA.... INCORECTILOR... BOILOR SI TOATA MENAJERIA CE SUNTETI...... (ajunge irinel.... sau te mai ajut... ????)
barboneli
Postat pe 27 August 2011 23:19
da, irino, om fi noi maimute, da` tu reprezinti faza premergatoare maimutei!
esme
Postat pe 27 August 2011 23:21
Femei inteligente sunt putine,,,,majoritatea sunt proaste....si sunt usor de manipulat de barbati
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:24
Femei inteligente sunt putine,,,,majoritatea sunt proaste....si sunt usor de manipulat de barbati
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:24
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:09:57
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:05:55Dar multi barbati chiar nu ma cred ca eu nu sunt proasta asa ca celealte femei pt ca ma fac de ras....prin prostia lor......]


Fraza asta - alaturi de multe altele - e de nedeslusit.
Prin a cui (lor) prostie TE faci de ras?

Cand tii pumnul strans si arati cu degetul spre o persoana, cu alte trei degete te arati pe tine.


nathalie
Postat pe 27 August 2011 23:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste fara banii??? 123 De la: alyy77 24 Iulie 2016 22:38
de ce un barbat distruge caracterul unei femei...Din cauza ca femeia asimileaza prostiile barbatului care o obliga sa mearga pe drumul lui apoi o judeca ca este curva si rea. 19 De la: ingerasulluptator 24 Aprilie 2013 13:18
La multi ani tuturor care poarta numele Gheorghe si derivatele numelui! 2 De la: Jojolin 22 Aprilie 2012 00:56
cistiga banii de acasa 1 De la: dari_anca 28 Februarie 2011 21:34
:D 16 De la: hermosa20 17 Iulie 2012 17:56
Setari Cookie-uri