Am ajuns sa iubesc

Dap... m-am uitat.
Ma mai uit o data... noup, nimic. Nimic de genul celor debitate de tine
Care ziceai ca e facultatea aia "care o faci"?
Thor_again
Postat pe 23 August 2011 12:10
ei , Thorele .........si tu acum
zice ca de unde nu e , nici Dumnezeu nu cere
jeanette40
Postat pe 23 August 2011 12:23
blondo, baietu are dreptate ...

aduna-te.
Freya__
Postat pe 23 August 2011 17:18
imi pare rau de voi dar eu chiar ma madresc cum sunt...da sunt la facultate si sunt printre primi.Sunt a 7 din 54 de persoane.
blondina_X
Postat pe 23 August 2011 19:52
asa, si? whats the point?
michelle_
Postat pe 23 August 2011 19:55
ne-am despartit din prostia mea.Soarta nu am sa plang dupa un baiat pt ca unii nu merita nici macar atentia nostra. vrut sa ne intalnim aseara dar mai tarziu ca vrea sa se plimbe cu masina prin oras cand i-am zis eu ca vreau sa ies cu fetele la suc.i-am trimis mesaj sa nu ma mai caute in viata lui ca eu nu am de gand sa astept un baiat cand sunt atatia.am iesit afara si ma vazut cu un baiat ca ne plimbam i-am dat beep nu ma sunat i-am trimis mesaj ca ii mai place sa se plimbe nu mi-a trimis nimic.eu nu am de gand sa ma rog de el...daca ma iubeste , ma aceepta asa cum sunt.nu am de gand sa ma schimb pt nimeni
blondina_X
Postat pe 23 August 2011 19:57
De la: michelle_, la data 2011-08-23 19:55:53asa, si? whats the point?

asa si nimic...
blondina_X
Postat pe 23 August 2011 19:58
aaah...ok...credeam ca ai spus ceva important si ai fost prea subtila pentru mine
michelle_
Postat pe 23 August 2011 20:05
am si eu o intrebare:

ca ce l-ai mai frecat cu sms-urile, dupa ce i-ai dat papucii ? normal ca nu ti-a mai raspuns dupa ce i-ai scris asta.
a facut ce ai vrut tu, doar ca, de data asta, a decis el pe mai departe.

e un fel de : eu iti spun ceva, dar tu sa nu ma iei in serios

frate...
Mary_moon
Postat pe 25 August 2011 11:42
lleeloo... subscriu
nathalie
Postat pe 25 August 2011 11:49
De la: lleeloo, la data 2011-08-25 11:42:16am si eu o intrebare:

ca ce l-ai mai frecat cu sms-urile, dupa ce i-ai dat papucii ? normal ca nu ti-a mai raspuns dupa ce i-ai scris asta.
a facut ce ai vrut tu, doar ca, de data asta, a decis el pe mai departe.

e un fel de : eu iti spun ceva, dar tu sa nu ma iei in serios

frate...

exact asa mi-a zis si el, ca a facut cum am vrut eu.Ne-am impacat si imi scoate ochii:))...nu pot sa stau fara el.uneori mie ciuda ca nu am taria aia sa pun punct.
blondina_X
Postat pe 25 August 2011 17:24
cum toata lumea spune...le faci ti le tragi cam asa e si la mine.imi complic singura relatia.
blondina_X
Postat pe 25 August 2011 17:30
asta iti doresti ? sa pui punct ?
Freya__
Postat pe 25 August 2011 18:49
da. dupa fiecare propozitie.
dor72_
Postat pe 25 August 2011 18:55
tu, dar ea ?
Freya__
Postat pe 25 August 2011 18:58
ea...despre ea vorbim...
pune mereu punct..si cand e la corectat zice ca a fost, fie un blanc, fie o virgula...in cel mai rau caz [ ; ], [...]
dor72_
Postat pe 25 August 2011 19:01
De la: Freya__, la data 2011-08-25 18:49:37asta iti doresti ? sa pui punct ?



sincer nu imi doresc asta dar el ma face sa fiu disperata sa il sun tot timpu sa vad ce face si unde este.Imi doresc sa imi fie bine cu el dar daca eu nu fac nimic va ramane tot asa.pt ca sunt egoista si nu vreau sa impart nimic ce este al meu.
blondina_X
Postat pe 25 August 2011 20:22
nici macar cu tine?
dor72_
Postat pe 25 August 2011 20:59
De la: dor72_, la data 2011-08-25 20:59:54nici macar cu tine?


ba da.mi-e frica sa imi fure libertatea.
blondina_X
Postat pe 26 August 2011 02:58
libertatea de a-l urmari pe el, sau care drak de libertate?
quasaria
Postat pe 26 August 2011 22:45
libertatea ei egoista...
pana cand nu inveti ca libertatea ta merge pana in locul in care sa nu atentezi la libertatea celuilalt...nu vei rezolva nimic....
si cum anume te temi ca ti-o fura?
eu cred ca esti imatura dpdv emotional...ai temeri de fetite...si nu de oricare...ci de alea razgaiate...
dor72_
Postat pe 26 August 2011 23:28
buna blondina un sfat de la mine ce iti pot da e ca trebuie mereu sa lasati unu de la altul ca altfel ajungeti unde nu trebuie daca unu trage intr-o parte si altul in alta nu faceti nimik e bun ca macar la sfarsit de saptamana sa faceti o iesire in doi la un suc la cinema sau chiar o plimbare in parc ... aratai ca nu iti este rusine cu el pt ca el se poate gandi la alte minuni si apare cearta si altele... numai in casa ... nu este relatie daca vrei cum ai zis tu ca u prea are timp ... daca vrei timp iti faci macar o ora...uite sotul meu lucra de dimineata pana seara tarziu si numai duminca e acasa dar pt aia la un suc tot iesim ... oricum va doresc succes in relatie
feliy18
Postat pe 27 August 2011 11:13
buna blondina un sfat de la mine ce iti pot da e ca trebuie mereu sa lasati unu de la altul ca altfel ajungeti unde nu trebuie daca unu trage intr-o parte si altul in alta nu faceti nimik e bun ca macar la sfarsit de saptamana sa faceti o iesire in doi la un suc la cinema sau chiar o plimbare in parc ... aratai ca nu iti este rusine cu el pt ca el se poate gandi la alte minuni si apare cearta si altele... numai in casa ... nu este relatie daca vrei cum ai zis tu ca u prea are timp ... daca vrei timp iti faci macar o ora...uite sotul meu lucra de dimineata pana seara tarziu si numai duminca e acasa dar pt aia la un suc tot iesim ... oricum va doresc succes in relatie
feliy18
Postat pe 27 August 2011 11:13
De la: feliy18, la data 2011-08-27 11:13:44buna blondina un sfat de la mine ce iti pot da e ca trebuie mereu sa lasati unu de la altul ca altfel ajungeti unde nu trebuie daca unu trage intr-o parte si altul in alta nu faceti nimik e bun ca macar la sfarsit de saptamana sa faceti o iesire in doi la un suc la cinema sau chiar o plimbare in parc ... aratai ca nu iti este rusine cu el pt ca el se poate gandi la alte minuni si apare cearta si altele... numai in casa ... nu este relatie daca vrei cum ai zis tu ca u prea are timp ... daca vrei timp iti faci macar o ora...uite sotul meu lucra de dimineata pana seara tarziu si numai duminca e acasa dar pt aia la un suc tot iesim ... oricum va doresc succes in relatie



pe deoparte eu is de vina pt ca nu il iau niciunde cu mine,mai mult ies cu fetele peste tot.si singura cu el nu imi prea place...si el tot timpu imi reproseaza ca tot cu pretenele mele ies.
blondina_X
Postat pe 27 August 2011 14:31
De la: dor72_, la data 2011-08-26 23:28:21libertatea ei egoista...
pana cand nu inveti ca libertatea ta merge pana in locul in care sa nu atentezi la libertatea celuilalt...nu vei rezolva nimic....
si cum anume te temi ca ti-o fura?
eu cred ca esti imatura dpdv emotional...ai temeri de fetite...si nu de oricare...ci de alea razgaiate...

crezi ca is o fata razgaiata???tot timpu am facut ce am vrut eu nimeni nu ma oprit si de aceea sunt asa.el imi interzice sa fac ceea ce mie imi place.
blondina_X
Postat pe 27 August 2011 15:00
foarte bine. Da-i un shout in cour si continua sa faci ce iti place tie sa faci.
quasaria
Postat pe 28 August 2011 09:10
De la: quasaria, la data 2011-08-28 09:10:19foarte bine. Da-i un shout in cour si continua sa faci ce iti place tie sa faci.


aia m-am gandit si eu, nu ii sfarsit de lume la el.nu am de gand sa stau cu un baiat care sa faca numai ce vrea el si eu sa stau in casa.nu se merita ca baieti is o gramada si pe ales inca si am ratat multe sanse , dar deacuma nu am sa mai las.pt ca merita sa il insel.
blondina_X
Postat pe 30 August 2011 03:09
si cum te simti in aceasta postura? in care raportul de forte s-a rasturnat?
si nu esti tu cea care face ce ii place?
poate e o lectie pentru tine...daca vrei sa inveti ceva din ea...
dor72_
Postat pe 30 August 2011 16:29
aha...sa va fie de cap...garbo

repet. daca decizi sa-l inseli, arati ca ai un caracter de k_k_t,

daca nu mai vrei sa fii cu cineva te desparti, nu inseli
Freya__
Postat pe 30 August 2011 17:00
cum, freya...ca ea nu face decat ceea ce vrea....
daca asa a facut mereu...de ce s-ar schimba acum?
'pentru ca ii zici tu!
dor72_
Postat pe 30 August 2011 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te iubesc,dar nu pot sa te astept!! 1 De la: blaa 10 Decembrie 2009 22:17
eu berbec , el vervec 13 De la: anakin 10 Septembrie 2010 10:12
Un sfat va rog!!! 3 De la: liviu25 26 Iunie 2011 15:51
SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA 7 De la: ameno 26 Octombrie 2010 20:58
Poveste 5 De la: eu_geminy 25 Noiembrie 2011 03:51
Setari Cookie-uri