De ce barbatii se comporta urat cu femeile pe care nu le pot avea....

De la: garbo097157, la data 2011-07-07 09:37:18Asa este, ai dreptate; mai este si problema educatiei primite: "femeia sa fie supusa barbatului"
pai asta este mentalitatea tatilor care isi educa fiicele ca sa asculte de barbatii lor.va da-ti seama ca nici macar tatii nu isi iubesc fiicele...isi invata copiii fetele sa curete rahatul dupa barbati si sa asculte de ei...Daca ii infruni este vai de pielea femeii..Cum a fost vai de pielea mea...Ca si tatal meu ma invata lucruri in favoarea barbatilor....barbatii sunt niste nenorociti nici macar copiii nu sii iubesc...Barbatii iubesc doar rasa lor infecta si perversa....
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:14
pai asta este mentalitatea tatilor care isi educa fiicele ca sa asculte de barbatii lor.va da-ti seama ca nici macar tatii nu isi iubesc fiicele...isi invata copiii fetele sa curete rahatul dupa barbati si sa asculte de ei...Daca ii infrunti este vai de pielea femeii..Cum a fost vai de pielea mea...Ca si tatal meu ma invata lucruri in favoarea barbatilor....barbatii sunt niste nenorociti nici macar copiii nu sii iubesc...Barbatii iubesc doar rasa lor infecta si perversa....eu mi-am infruntat tatal si el a prin ciuda pe mine pt ca nu ii exacutam ordinele....macar nu m-am imbolnavit de cancer,,pt ca daca tii totul in tine de imbolnavesti..Eu mereu am spus lucrurile pe nume ca nu il iubesc pt ca este rau si egoist,si nu ii placea sa auda adevarul
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:17
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 18:17:00pai asta este mentalitatea tatilor care isi educa fiicele ca sa asculte de barbatii lor.va da-ti seama ca nici macar tatii nu isi iubesc fiicele...isi invata copiii fetele sa curete rahatul dupa barbati si sa asculte de ei...Daca ii infrunti este vai de pielea femeii..Cum a fost vai de pielea mea...Ca si tatal meu ma invata lucruri in favoarea barbatilor....barbatii sunt niste nenorociti nici macar copiii nu sii iubesc...Barbatii iubesc doar rasa lor infecta si perversa....eu mi-am infruntat tatal si el a prins ciuda pe mine pt ca nu ii exacutam ordinele....macar nu m-am imbolnavit de cancer,,pt ca daca tii totul in tine te imbolnavesti..Eu mereu am spus lucrurile pe nume ca nu il iubesc pt ca este rau si egoist,si nu ii placea sa auda adevarul
Femeile se imbolnavesc pt ca tin prea mult in ele,,,sunt nefericite....cand esti nevoita sa stai cu un nenorocit de barbat egoist pt ca ai nevoie de bani ca sa iti cresti copiii
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:19
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 18:19:36
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 18:17:00pai asta este mentalitatea tatilor care isi educa fiicele ca sa asculte de barbatii lor.va da-ti seama ca nici macar tatii nu isi iubesc fiicele...isi invata copiii fetele sa curete rahatul dupa barbati si sa asculte de ei...Daca ii infrunti este vai de pielea femeii..Cum a fost vai de pielea mea...Ca si tatal meu ma invata lucruri in favoarea barbatilor....barbatii sunt niste nenorociti nici macar copiii nu sii iubesc...Barbatii iubesc doar rasa lor infecta si perversa....eu mi-am infruntat tatal si el a prins ciuda pe mine pt ca nu ii exacutam ordinele....macar nu m-am imbolnavit de cancer,,pt ca daca tii totul in tine te imbolnavesti..Eu mereu am spus lucrurile pe nume ca nu il iubesc pt ca este rau si egoist,si nu ii placea sa auda adevarul
Femeile se imbolnavesc pt ca tin prea mult in ele,,,sunt nefericite....cand esti nevoita sa stai cu un nenorocit de barbat egoist pt ca ai nevoie de bani ca sa iti cresti copiii




cutume ......mod de perceptie..... bla bla bla
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 18:39
Hmmmmmmmm,
Ceva imi spune ca tu cauti...
Pai ia fa-ti un necro, asta, CV acilea sa vezi cum vin gramada...
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 18:40
nu va inghesuiti va rog..am si eu un cuvant de spus..vreau sa va spun ca nu ma grabesc la maritat sa stau toata ziua la cratita,,prefer sa stau la cartile mele...apoi la cat de enervanti sunt barbatii,nu am de gand sa raman cu 2 copiii si sa mai am grija si de ei..mie imi este greu sa am si grija de mine,apai si cu doi copiii...lasa-i mai bine sa ii faca altii,pt ca eu prefer sa stau pe langa
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 19:37
irinooka...
cred ca te referi la cartile de tabinet.
cat despre maritis... fii linistita, nu te cere nimeni.
asa ca nu te mai lauda de pomana.:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 19:39
nu, bre, n-ai inteles - vrea sa fie amanta intretinuta, fara obligatii - da' n-o poate zice la modul direct ca...deh - sfintenia, cum ramane cu ea?
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 19:46
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 19:39:37irinooka...
cred ca te referi la cartile de tabinet.
cat despre maritis... fii linistita, nu te cere nimeni.
asa ca nu te mai lauda de pomana.:P
:))))
m-am referit la cartile de rugaciuni....nu l-as lasa pe Dumnezeu pt nimic in lume....cu Dumnezeu viata este mai frumoasa....cu un barbat viata este grea
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 19:47
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 19:47:06
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 19:39:37irinooka...
cred ca te referi la cartile de tabinet.
cat despre maritis... fii linistita, nu te cere nimeni.
asa ca nu te mai lauda de pomana.:P
:))))
m-am referit la cartile de rugaciuni....nu l-as lasa pe Dumnezeu pt nimic in lume....cu Dumnezeu viata este mai frumoasa....cu un barbat viata este grea


aha, deci asa li se spune acum, carti de popa-prostu'...:PP
irinooka,
ori citesti carti de rugaciuni, ori citesti carti de tabinet, la tine efectul e acelasi...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 19:54
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 19:54:42
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 19:47:06
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 19:39:37irinooka...
cred ca te referi la cartile de tabinet.
cat despre maritis... fii linistita, nu te cere nimeni.
asa ca nu te mai lauda de pomana.:P
:))))
m-am referit la cartile de rugaciuni....nu l-as lasa pe Dumnezeu pt nimic in lume....cu Dumnezeu viata este mai frumoasa....cu un barbat viata este grea


aha, deci asa li se spune acum, carti de popa-prostu'...:PP
irinooka,
ori citesti carti de rugaciuni, ori citesti carti de tabinet, la tine efectul e acelasi...:P
:)))
Cu barbatii viata este grea pt ca barbatii sunt invatati sa li se faca toate de-agata mai fac si ei cate ceva....dar nu multe..Apoi dupa ce trebuie sa il grijesti pe barbat,apoi trebuie sa o mai ingrijesti si pe masa si taicasu ca i-a lasat casa...Ca masa l-a invatat ca femeile trebuie sa faca de toate si barbatii sa doarma si sa faca sex pana crapa...Eu nu ma incurc cu asa ceva..O sa ma casatoresc in viata viitoare...O sa il rog pe Dumnezeu sa ma lase sa ma nasc dar tot cu mintea de acum...Poate o sa nasti si tu fata ca mine,,scuze nevastata.....Stii tu de ce fugi de aia nu scapi
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 20:00
irinooka...
tu citesti ce aberatii poti scrie?...
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:06
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 20:06:23irinooka...
tu citesti ce aberatii poti scrie?...
:))))
Cu barbatii viata este grea pt ca barbatii sunt invatati sa li se faca toate de-agata mai fac si ei cate ceva....dar nu multe..Apoi dupa ce trebuie sa il grijesti pe barbat,apoi trebuie sa o mai ingrijesti si pe masa si taicasu ca i-a lasat casa...Ca masa l-a invatat ca femeile trebuie sa faca de toate si barbatii sa doarma si sa faca sex pana crapa...Eu nu ma incurc cu asa ceva..O sa ma casatoresc in viata viitoare...O sa il rog pe Dumnezeu sa ma lase sa ma nasc dar tot cu mintea de acum...Poate o sa nasti si tu fata ca mine,,scuze nevastata.....Stii tu de ce fugi de aia nu scapi
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 20:07
he he he, ti s-a zgariat discul...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:09
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 20:09:26he he he, ti s-a zgariat discul...:P
:)))))
am recitit si am retrimis....
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 20:12
e clar ca nu tii minte ce tampenii scrii... de aia le recitesti si iti plac atat de mult...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:18
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 20:07:57
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 20:06:23irinooka...
tu citesti ce aberatii poti scrie?...
:))))
Cu barbatii viata este grea pt ca barbatii sunt invatati sa li se faca toate de-agata mai fac si ei cate ceva....dar nu multe..Apoi dupa ce trebuie sa il grijesti pe barbat,apoi trebuie sa o mai ingrijesti si pe masa si taicasu ca i-a lasat casa...Ca masa l-a invatat ca femeile trebuie sa faca de toate si barbatii sa doarma si sa faca sex pana crapa...Eu nu ma incurc cu asa ceva..O sa ma casatoresc in viata viitoare...O sa il rog pe Dumnezeu sa ma lase sa ma nasc dar tot cu mintea de acum...Poate o sa nasti si tu fata ca mine,,scuze nevastata.....Stii tu de ce fugi de aia nu scapi



parca ai vorbi de niscai ...capuse.... sau caldura e devina?!
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 20:18
Irinuca, doar scrie...nu si intelege ce abereaza acolo....
E traumatizata rau...
E de Doamne -fereste.......Pacat de ea...asa tanara....
lacramioaracrengi
Postat pe 10 Iulie 2011 20:28
eh... nici macar tanara nu mai e...
mai degraba zaharisita...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:32
De la: lacramioaracrengi, la data 2011-07-10 20:28:23Irinuca, doar scrie...nu si intelege ce abereaza acolo....
E traumatizata rau...
E de Doamne -fereste.......Pacat de ea...asa tanara....




noi doar glumim....tu ai luat-o in serios......??
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 20:34
Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 23:41
Nu o poate lua nimeni in serios...nici macar ea
lacramioaracrengi
Postat pe 11 Iulie 2011 12:29
I
Ei...nu ma innebuni....si femeile ce sunt? niste sfinte...asa ca tine ..... sunt si femei profitoare care-i lasa pe barbati "in fundul gol" :Lasa-ne cu de-astea
lacramioaracrengi
Postat pe 11 Iulie 2011 12:33
De la: lacramioaracrengi, la data 2011-07-11 12:29:12Nu o poate lua nimeni in serios...nici macar ea





nu la asta ma refer..... si ea stie de gluma!
ratuscaceaurata
Postat pe 11 Iulie 2011 14:12
De la: lacramioaracrengi, la data 2011-07-11 12:33:08I
Ei...nu ma innebuni....si femeile ce sunt? niste sfinte...asa ca tine ..... sunt si femei profitoare care-i lasa pe barbati "in fundul gol" :Lasa-ne cu de-astea
Pai mai doar barbatii invatat femeile sa fie smechere si egoiste si apoi femeile fiind eleve silitoare si ascultatoare ajung sa fie mai bune ca profesorii adica barbatii..Apoi eu pana acum nu am vazut nici un barbat in curul gol si sincer nici nu imi doresc sa vad in viata mea pt ca sunt urati si prosti
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iulie 2011 20:48
nici n-ai sa mai vezi barbati vreodata, oricum, irinooka...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 11 Iulie 2011 20:53
de unde stii ca sunt urati Irina??
cricat
Postat pe 11 Iulie 2011 20:56
n-are de unde sti.
vulpea care n-ajunge la struguri, zice ca-s acri...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Iulie 2011 20:59
mda ... foarte acrii
asta nu o impiedica sa viseze la ei
cricat
Postat pe 11 Iulie 2011 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre barbatii care terorizeaza femeile care nu vor sa aiba nimic cu ei? 117 De la: luptatoareacurajoasa 9 August 2010 19:51
Va rog un sfat!!!!! 19 De la: garbo_410447 3 Mai 2015 09:53
Sex shop 34 De la: Aventuri_Erotice_1 22 Octombrie 2019 11:21
Subiect nou! 3 De la: dor72_ 22 August 2011 10:22
sexul virtual ? 40 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:50
Setari Cookie-uri