De ce barbatii se comporta urat cu femeile pe care nu le pot avea....

te inteleg, irinooka...

ca o buna cunoscatoare ce esti, exista probabil mai multe feluri de rahat.:D
pofta buna in continuare!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:19
De la: eu_geminy, la data 2011-07-11 22:19:58te inteleg, irinooka...

ca o buna cunoscatoare ce esti, exista probabil mai multe feluri de rahat.:D
pofta buna in continuare!:P
:)))
esti prost....cum iti spuneam nu imi place viata de a gati si spala si curata....asta este viata grea si eu vreau viata usoara pt ca eu am suflet bun si nu merit o viata alaturi de un barbat,sa gatesc sa spal...nu imi place viata asa...imi place viata solitara....sa am linistea mea....sa am prietene,,,,sa vina din cand in cand apoi sa plece
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iulie 2011 22:24
cu scopul si durata vizitei ... bine determinat ..
cricat
Postat pe 11 Iulie 2011 22:27
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-11 22:24:05esti prost....cum iti spuneam nu imi place viata de a gati si spala si curata....asta este viata grea si eu vreau viata usoara pt ca eu am suflet bun si nu merit o viata alaturi de un barbat,sa gatesc sa spal...nu imi place viata asa...imi place viata solitara....sa am linistea mea....sa am prietene,,,,sa vina din cand in cand apoi sa plece


vrei viata usoara fiindca esti o putoare sinistra, irinooka...:))))
eu_geminy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:30
De la: michelle_, la data 2011-07-11 21:42:52...cu caracter...si fara penis, ehehe...

irino, pe tine doar un extraterestru te-ar coafa perfect, ca literatura de specialitate zice ca-s asexuati

io cred ca si un eunuc ar face fata... ( si ce fata!)
dor72
Postat pe 11 Iulie 2011 22:32

Buna de tot asta
lacramioaracrengi
Postat pe 12 Iulie 2011 11:50
care?
dor72
Postat pe 12 Iulie 2011 11:56
Cea cu eunucul, Dor.......buna...buna
lacramioaracrengi
Postat pe 13 Iulie 2011 08:45
cind ai intrat in rahat pana la nas tine-ti gura inchisa
alexya198305
Postat pe 13 Iulie 2011 09:51
si inca ceva.......cu prostul nescolit te lupti umpik si ai scapat.dar duci lupta colosala cu...;prostul care are scoala
alexya198305
Postat pe 13 Iulie 2011 09:53
De la: garbo208934, la data 2011-07-13 09:53:10si inca ceva.......cu prostul nescolit te lupti umpik si ai scapat.dar duci lupta colosala cu...;prostul care are scoala




crezi ?prostul nu devine niciodata geniu.....!
ratuscaceaurata
Postat pe 13 Iulie 2011 09:58
De la: eu_geminy, la data 2011-07-11 22:30:13
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-11 22:24:05esti prost....cum iti spuneam nu imi place viata de a gati si spala si curata....asta este viata grea si eu vreau viata usoara pt ca eu am suflet bun si nu merit o viata alaturi de un barbat,sa gatesc sa spal...nu imi place viata asa...imi place viata solitara....sa am linistea mea....sa am prietene,,,,sa vina din cand in cand apoi sa plece


vrei viata usoara fiindca esti o putoare sinistra, irinooka...:))))
Putoari ordinare sunt barbatii pt ca vor femei care sa curete rahatul dupa ei si sa le faca si manacare.si apoi sa ii mai cresc si copii,pt ca el dupa ce se satura de viata de familie isi cauta o prospatura si eu sa muncesc sa cresc copiii singura...Lasa barbatii sa se ocupe de perpetuarea speciei,pt ca exista si fecundare in vitro sa ii creasca barbatii copiii sa munceasca....pt ca femeile nu sunt asa fraiere cum le cred barbatii....Daca femeia nu face ce zicebarbatii ii face creierii varza murata....Ei nu am nevoie sa curat dupa o dihanie de barbat si sa ii fac de manacare pt ca am in viata lucruri mai importante de facut
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 12:55
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-07-13 09:58:19
De la: garbo208934, la data 2011-07-13 09:53:10si inca ceva.......cu prostul nescolit te lupti umpik si ai scapat.dar duci lupta colosala cu...;prostul care are scoala




crezi ?prostul nu devine niciodata geniu.....!
Sa stii ca sunt si oameni foarte inteligenti la teorie stiu o multime de lucruri...Dar la practica sunt prosti bata,,din cauza rautatii lor.....Prostia este de doua feluri....Teoretica sau practica....Poti stii multa teorie dar nu ai putere sa o pui in practica datorita rautatii
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 12:59
Cel mai bine oamenii cumsecade sa nu aiba de-a face cu oamenii prosti la practica....Cum ar fii barbatii,barbatii sunt inteligenti stiu multa teorie dar sunt prea lenesi si comozi ca sa o puna in practica....
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 13:02
De la: cricat, la data 2011-07-11 22:27:18cu scopul si durata vizitei ... bine determinat ..

Poate si ceva un cadou acolo suprem...altfel mai vede ea femei pe strada...nu-i nevoie sa-i murdareasca cineva covorasul gratis.
Good_Boy
Postat pe 13 Iulie 2011 20:04
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-13 13:02:19Cel mai bine oamenii cumsecade sa nu aiba de-a face cu oamenii prosti la practica....Cum ar fii barbatii,barbatii sunt inteligenti stiu multa teorie dar sunt prea lenesi si comozi ca sa o puna in practica....

inger,tu ai intalnit numai barbati prosti dupa cum dai de inteles.dar te-ai gandit k poate ei au vrut sa-i crezi prosti??sau poate k asa ai meritat sa se comporte cu tn.nu judeca barbatii in general pt k nu cred k ai avut timp sa cunosti prea multi.sau ai avut????
alexya198305
Postat pe 14 Iulie 2011 09:57
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-28 23:39:41De ce oare barbatii sunt asa mitocani si m
int
femeile si vad in femei doar servitoare si obiecte sexuale....

asta cam asa e ,multi nu vad in femeie o persoana ,ci un obiect sexual.....fara gandire si personalitate...eahhhhhh,poate si femeile gresesc in acest caz,pt ca sunt percepute astfel...se complac in aceasta situatie...
garbo180888
Postat pe 14 Iulie 2011 18:43
De la: garbo180888, la data 2011-07-14 18:43:04
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-28 23:39:41De ce oare barbatii sunt asa mitocani si m
int
femeile si vad in femei doar servitoare si obiecte sexuale....

asta cam asa e ,multi nu vad in femeie o persoana ,ci un obiect sexual.....fara gandire si personalitate...eahhhhhh,poate si femeile gresesc in acest caz,pt ca sunt percepute astfel...se complac in aceasta situatie...
asa este multe isi pun decolteuri de le ies tatale pe afara....Sau isi iau fuste scurte pt ca prin asta demostreaza ca si ele o cauta si barbatii o iau drept provocare si invitatie
ingerasulluptator
Postat pe 15 Iulie 2011 11:10
De la: dor72, la data 2011-07-06 23:20:47 ...cum nu ai inteles?
afectiv...doar ti-a spus multiplu de 8....of, of....

of of of ,......mai bine nu mai disecam problema si o luam ca atare barbatiii sunt un rau necesar
garbo180888
Postat pe 15 Iulie 2011 16:54
De la: garbo180888, la data 2011-07-15 16:54:41
De la: dor72, la data 2011-07-06 23:20:47 ...cum nu ai inteles?
afectiv...doar ti-a spus multiplu de 8....of, of....

of of of ,......mai bine nu mai disecam problema si o luam ca atare barbatiii sunt un rau necesar
Femeile sunt un rau necesar pt ca femeile se complac si accepta rautatea lor si fac si ele rautati se iau dupa barbati....
ingerasulluptator
Postat pe 15 Iulie 2011 20:33
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-15 20:33:42
De la: garbo180888, la data 2011-07-15 16:54:41
De la: dor72, la data 2011-07-06 23:20:47 ...cum nu ai inteles?
afectiv...doar ti-a spus multiplu de 8....of, of....

of of of ,......mai bine nu mai disecam problema si o luam ca atare barbatiii sunt un rau necesar
Femeile sunt un rau necesar pt ca femeile se complac si accepta rautatea lor si fac si ele rautati se iau dupa barbati....
am vrut sa spun ca barbatii sunt un rau necesar,pt femei poate ca nici femeile nu sunt intelepte ca sa fii putut sa isi educe baietii sa fie oameni de treaba nu catei de maidan
ingerasulluptator
Postat pe 16 Iulie 2011 20:11
De ce barbatii se comporta urat cu femeile pe care nu le pot avea?

Din razbunare. Din dorinta de a le face sa simta ce inseamna sa iubesti si sa nu ai persoana iubita langa tine.
De aceea incearca sa le faca si geloase, si totdeauna reusesc pentru ca acolo unde e iubire exista si gelozie care nu poate fi ascunsa.
Good_Boy
Postat pe 17 Iulie 2011 16:34
De la: dragos2012, la data 2011-07-17 16:34:06De ce barbatii se comporta urat cu femeile pe care nu le pot avea?

Din razbunare. Din dorinta de a le face sa simta ce inseamna sa iubesti si sa nu ai persoana iubita langa tine.
De aceea incearca sa le faca si geloase, si totdeauna reusesc pentru ca acolo unde e iubire exista si gelozie care nu poate fi ascunsa.
Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fosr obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au dosr interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze intreresul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales barbatii trebuie sa fii foarte atenta....
ingerasulluptator
Postat pe 18 Iulie 2011 23:14
]Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fost obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...barbatii nu se conduc pe sentimente si iubire,barbatii se conduc dupa interese..Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au doar interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze interesul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales cu barbatii trebuie sa fii foarte atenta
ingerasulluptator
Postat pe 18 Iulie 2011 23:18
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-18 23:18:38]Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fost obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...barbatii nu se conduc pe sentimente si iubire,barbatii se conduc dupa interese..Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au doar interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze interesul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales cu barbatii trebuie sa fii foarte atenta



Nu stiu ce fel de barbati ai intalnit tu dar spre exemplu in familia mea barbatii sunt cu totul si cu totul altfel ... Or fi alieni?
Fata_Morgana
Postat pe 19 Iulie 2011 00:30
De la: Fata_Morgana, la data 2011-07-19 00:30:47
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-18 23:18:38]Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fost obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...barbatii nu se conduc pe sentimente si iubire,barbatii se conduc dupa interese..Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au doar interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze interesul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales cu barbatii trebuie sa fii foarte atenta



Nu stiu ce fel de barbati ai intalnit tu dar spre exemplu in familia mea barbatii sunt cu totul si cu totul altfel ... Or fi alieni?
Eu stiu cum sunt barbatii,99 la suta,,le aud doar5 toata ziua pe femei ca se plang ca sunt nefericite...Ca ele vin de la munca obosite si mai trebuie sa faca si de mancare si curatenie...
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 22:43
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 20:07:57
De la: eu_geminy, la data 2011-07-10 20:06:23irinooka...
tu citesti ce aberatii poti scrie?...
:))))
Cu barbatii viata este grea pt ca barbatii sunt invatati sa li se faca toate de-agata mai fac si ei cate ceva....dar nu multe..Apoi dupa ce trebuie sa il grijesti pe barbat,apoi trebuie sa o mai ingrijesti si pe masa si taicasu ca i-a lasat casa...Ca masa l-a invatat ca femeile trebuie sa faca de toate si barbatii sa doarma si sa faca sex pana crapa...Eu nu ma incurc cu asa ceva..O sa ma casatoresc in viata viitoare...O sa il rog pe Dumnezeu sa ma lase sa ma nasc dar tot cu mintea de acum...Poate o sa nasti si tu fata ca mine,,scuze nevastata.....Stii tu de ce fugi de aia nu scapi


Eu cred ca si in viata aia viitoare in care crezi tu, Dumnezeu tot o sfanta te va face...ma gandesc ca o fi vreun post liber de vacuta in India...
ROI2009
Postat pe 27 Iulie 2011 15:28
NU LE POT AVEA SaU NU LE VOR ? De unde idea asta ca noi aceptam orie si pe oricine? Nu esta chiar asa de greu sa ai o femeie, un buchet de trandafiri, o seara la un restaurant de 4-5 stele, preferabil unde se poate dansa , ii mai soptesti si ceva rahaturi la ureche si pina vine nota de plata te roaga ea pe tine....este daja indragostita ,,,,si nu mai poti scapa de ea, pe urma se duce acasa scrie pe forumurile aste ....Eu nu sint casatorit, dar la multe le-am spus ca sint.....numai ca sa le fac sa se gindeasca mai departe....cind ai bani nu le mai sta cu dictionarul in mina sa vada daca scrii sau vorbesti corect....bani si sula sa ai...atit....

Voi trebuie sa va treziti si sa intelegeti ceva, sint femei bune de regulat ( si numai de regulat ) si femei cu care te casatoresti si iti cladesti o familie...sexul este sex si iubirea este iubire... si de obicei iti dai seama de la prima intilnire in ce categorie o pui.

Ca barbat poti avea sex cu o femeie fara sa o iubesti sau sa o respecti....cind te-ai saturat de ea o lasi si alta la tind.

In general barbatii nu isi lasa nevestele pentru amante, nu indiferent cit de frumoase si tinere or fi ele .

Nu are sa va convina ce cititi, si poate nu se potriveste fiecaruia, dar cam asta este regula si cineva trebuie sa spuna asa cum stau lucrurile....citesc aici si ma ingrozesc... cum sint barbatii? simplu , mult mai de treaba decit femeile.. daca vin acasa si nu gasesc ce imi trbuie ma duc si caut , o data de doua ori...de cite ori este nevoie sau pina cind imi dau seama ca mi-a ajuns......si noua ne place sa venim acasa sa gasim tandrete si veselie in casa..da cind vii acasa si vezi o fata acra dupa ce ai muncit toata ziua ..te duci invirtindu-te....

Voi nu vorbiti, interogati , insultati si acuzati...asta este cea mai mare greseala a voastra..si toate mironositele....vrei o cafeluta? nu vreau o cafea sint rupt de oboseala si vreau o cafea sa pot sta treaz sa ascult ce iti mai delibereaza mintea...si nu nu vream nimic la dininutiv....


garbo216962
Postat pe 9 August 2011 00:23
Misoginule! Nu te ia/vrea nimeni si de-aia te oftici...
Subectul era la mishto sa se vada ce mai debiteaza prostii...
sora_ilsi
Postat pe 9 August 2011 00:34
De la: sora_ilsi, la data 2011-08-09 00:34:54Misoginule! Nu te ia/vrea nimeni si de-aia te oftici...
Subectul era la mishto sa se vada ce mai debiteaza prostii...


Si tu stii asta cum? ai deschis tu acest topic?.....
Nu sintimpotriva femeilor, sint impotriva plosnitelor.......celor care cred ca li se cuvine totul fara ca ele sa nu dea nimic, celor care s-au adunat acilea sa birfeasca barbatii, impotriva ipocriziei si a nesimtiri,sa nu mai vorbim de prostie...SI SA VA SPUN CE GINDESC SI CUM SINT BARBATII.

Sint si femei care merita sa fie iubite si respectate...din pacate prea putine..eu cred ca tu faci parte din prima grupa....gindeste inainte sa iti deschizi gura....nu urasc femeile ....dar nici nu ma las dus usor dor de nas.
garbo216962
Postat pe 9 August 2011 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie doar pentru sex 2 De la: garbo_495129 25 Ianuarie 2019 18:45
Fantezii.......sexuale 159 De la: fleurdelis 13 Martie 2010 22:25
Cum se fac banii pe internet? 7 De la: pik_nik 2 August 2009 13:37
buna 6 De la: Helen29 8 Decembrie 2009 19:37
unde trebuie sa merg??? 16 De la: garbo083491 17 Ianuarie 2010 15:29
Setari Cookie-uri