retinere

am o problema si e foarte serioasa...desi sunt o persoana sociabila si deschisa la absolut orice...atunci cand am o relatie mi-e frica sa ajung in pat....am stam si m-am tot gandit...nu mi-e frica de actul in sine...nu mai sunt virgina de mult timp...dar mi-e frica probabil sa nu ma fac de rusine si de aceea nu ma simt in largul meu...voi ce credeti...
claudia_ank
Postat pe 17 Februarie 2010 17:17
cati ani ai?
Lady_Di
Postat pe 17 Februarie 2010 17:19
hypeople..... am asa o presimtireeeeee.....
mcrinelam
Postat pe 17 Februarie 2010 17:21
Irina..creierul nu ti-l poate schimba nimeni indiferent cate conturi ai schimba
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:23
si EU ..am presimtiri cum ca s-o deghizat "stiti voi cine"
LILO
Postat pe 17 Februarie 2010 17:23
De la: mcrinelam, la data 2010-02-17 17:21:30hypeople..... am asa o presimtireeeeee.....


mda..banuiesti bine si nu te inseli ..formularile sunt aceleasi ..si creierul sau lipsa lui..mai degraba
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:24
am observat..... acelasi creier cu alta fatada
nu poate sta departe de garbo....
mcrinelam
Postat pe 17 Februarie 2010 17:25
a schimbat straiele ..dar nu a putut schimba si creierul .
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:26
Nu stiu cati ani ai dar daca nu ai 34 cum avut eu cand n-am mai avut inhibiti profita de actul sexual si da tot ce ai mai bun din tine.Dar nu o fa cu oricine la intamplare.Daca tot iubesti persoana cu care te culci ,gata,lasa inhibitiile si fi fericita!Un act sexual fara orgasm mai bine sa nu fie.Deci amandoi trebuie sa dati tot ce-i mai bun din voi.Eu ft tarziu am stiut ce-i fericirea in pat.La 34 ani si de atunci relatia noastra se improspateaza zilnic.Dar e reciproca daruirea!
marianela
Postat pe 17 Februarie 2010 17:26
maria si..palaria
LILO
Postat pe 17 Februarie 2010 17:26
nu sunt irina eu sunt claudia si am 19 ....vb foarte srios chestia asta chiar ma obsedeaza...
claudia_ank
Postat pe 17 Februarie 2010 17:27
fetele mele,

oricat de dement ar fi un om ,nu are cum sa fie atat de liniar,contu' asta este facut clar pt destabilizare,si din cate am vazut, unii chiar ii canta in struna,nu m-ar mira sa colaboreze deja.
intoxicarea asta permanenta,pt asta este facuta,ca sa ne treaca pofta de vorba.


sper ca veti gasi cu timpul puterea de a o ignora.
altfel...

iasomia
Postat pe 17 Februarie 2010 17:28
Claudia nu despre tine era vorba ...ci de cineva care posteaza nonsensuri pe orice topic .
In ceea ce priveste problema ta, trebuie sa petreci mai mult timp cu partenerul , sa va acomodati , sa va cunoasteti ...e o situatie peste care vei trece in mod sigur .
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:30
claudia,

cu timpul se rezolva,nu ai gasit inca un barbat adevarat...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2010 17:30
mah...acuma gluma-i gluma - rasu-i ras! dar ca sa iti creezi un cont nou, trebuie sa-ti faci o adresa noua, de e-mail. Sa-ti faci cate-o adresa noua de e-mail, pentru un cont nou -din care vorbesti si nu zici nimic -la fel ca din celelalte, trebuie totusi sa ai ceva bube prin cap.
Reflex
Postat pe 17 Februarie 2010 17:31
da floricico..dar e cam greut sa ignori,pt ca singura "se baga in ZAMA"
LILO
Postat pe 17 Februarie 2010 17:31
Daca ai 19 ani ori iti bati joc de noi ori noi suntem proaste!Si mai zici ca nu esti virgina de mult!Poate chiar de aia nu ti-e bine.Ai inceput de mult si partenerii tai poate te cred proaspata si surpriza...
marianela
Postat pe 17 Februarie 2010 17:31
De la: iasomia, la data 2010-02-17 17:28:29fetele mele,

oricat de dement ar fi un om ,nu are cum sa fie atat de liniar,contu' asta este facut clar pt destabilizare,si din cate am vazut, unii chiar ii canta in struna,nu m-ar mira sa colaboreze deja.
intoxicarea asta permanenta,pt asta este facuta,ca sa ne treaca pofta de vorba.


sper ca veti gasi cu timpul puterea de a o ignora.
altfel...



altfel ..Iasomia , forumul asta e pe cale sa se autodistruga...vor pleca cu timpul userii , se vor plictisi de aceleasi ineptii, se vor plictisi sa le fie ,,tulburate " continuitatea postarilor de postarile cretinoide ale acestei persoane. Pacat, Garbo parea a fi un forum fain si o modalitate de recreere , nu de iritare. Asta e..
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:32
asa este...oricum ar fi, cineva trebuie sa fie tare "bolnav" sa depuna atata efort si timp pentru a distruge un forum ca asa are chef

panty_C
Postat pe 17 Februarie 2010 17:34
Reyya,sti ca si eu am vrut sa plec de pe garbo la scurt timp dupa ce m-am inscris.Am fost incoltita si eu nu asta-mi doream.Da,relaxare asteptam aici.Apoi tot o parte din voi m-ati convins sa raman.Ai mare dreptate.
marianela
Postat pe 17 Februarie 2010 17:36
De la: marianela, la data 2010-02-17 17:31:42Daca ai 19 ani ori iti bati joc de noi ori noi suntem proaste!Si mai zici ca nu esti virgina de mult!Poate chiar de aia nu ti-e bine.Ai inceput de mult si partenerii tai poate te cred proaspata si surpriza...


Ei hai sa nu fim chiar atat de rai...faptul ca si`a inceput viata sexuala "demult" nu inseamna neaparat ca a avut 841113856187643860861 parteneri pana la 19 ani.
Oricum...domnisoara asta nu stie ce vrea,sau ii frica sa nu`si ia sut dupa ce face "prostioare"!
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 17:38
reyya,

de noi depide,lasa ca nu depunem noi armele asa usor.
acu' sta si jubileaza pt ca discutam despre ea(el),se simte important(a),dar daca o sa ajungem la o intelegere clara ,si o sa-i dam ignore total...o sa vezi ca alta va fi situatia,cu putin ajutor de la sc,etc.

nu-mi vine sa cred ca vorbesc despre asta,dar am apreciat linistea care a fost cat a tacut.
repet:este un cont facut pt distrugerea a tot ce inseamna garbo,eu am patit o chestie de genu' asta,a repetat cineva aceeasi placa luni de zile...

pantelica,

te pui cu dementii,mami?
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2010 17:40
Nu stiu cum se face cu deschiderea unui topic ca si eu am vrut sa vb despre turismul rural,mai ales cel imbinat cu munte dar si ape pt bai,eventual termale de exterior nu in bazine inchise.Acolo am rau.Poate ma ajutati voi pana la uratoarea perioada de concediu in luna mai.
marianela
Postat pe 17 Februarie 2010 17:40
maria,

atata timp cat fata a fost politicoasa, nu vad niciun motiv pt care ar trebui sa fim caustice.

urmeaza instructiunile,no...cu topicul ala...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2010 17:42
am zis eu ca a avut multi parteneri?Ea a zis ca nu mai e virgina de mult.
marianela
Postat pe 17 Februarie 2010 17:43
fetelor, seara frumoasa va doresc!,revin mai tarziu , poate gasesc ,,ape mai limpezi"

reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 17:46
Revenind la problema fetei - cum ai putea sa te faci de ras? Ce ar putea sa se intample?
Asta ca sa nu mai vorbim ca e bine sa fii "retinuta" si sa nu sari repede in patul unui baiat doar ca-ti plac ochii lui.
Sexul ar trebui sa fie implinirea fizica a unor sentimente care deja exisat si nu invers - facem sex si mai vedem noi ce simtim.
Lady_Di
Postat pe 17 Februarie 2010 17:47
claudia_ank ai putea sa te descri fizic putin?ca asa poate intelegem si noi de ce te`ai putea face de ras...pt ca nu vad nici un motiv sa crezi asta decat daca eventual nu ai un aspect fizi foarte placut...
Eu una chiar nu vad ce problema ai cu "facutu de ras"...
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 17:54
fetelor sau doamnelor nu sunt acea persoana de care vorbiti voi...virginitatea mi-am pierdut-o la 16ani de aceea am spus de mult...am 1.70 50de kg blonda creata...nu am nici-o problema cu fizicul meu...nu m-am culcat decat cu 3 baieti pana acum dar de cand m-am mutat in bucuresti am cunoscut un baiat...are 30 de ani...si mie frica sa ma culc cu el pt k nu vreau sa-l dezamagesc nu "experienta " mea in materie de sex...
claudia_ank
Postat pe 17 Februarie 2010 18:00
De la: claudia_ank, la data 2010-02-17 18:00:38fetelor sau doamnelor nu sunt acea persoana de care vorbiti voi...virginitatea mi-am pierdut-o la 16ani de aceea am spus de mult...am 1.70 50de kg blonda creata...nu am nici-o problema cu fizicul meu...nu m-am culcat decat cu 3 baieti pana acum dar de cand m-am mutat in bucuresti am cunoscut un baiat...are 30 de ani...si mie frica sa ma culc cu el pt k nu vreau sa-l dezamagesc nu "experienta " mea in materie de sex...


?
Stai putin!
"si mie frica sa ma culc cu el pt k nu vreau sa-l dezamagesc nu "experienta " mea in materie de sex..." ????????????????
Nu experienta ta in materie de sex,ce?
Dar scuza`ma ca te intreb...u ai ajuns la 19 ani sa te framanti ca ai putea dezamagi pe cel de langa tine daca te culci cu el?
Daca te dezamageste el?Ca si`asta de poate!Sau daca tipul are 30 de ani,nu se poate?
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As putea sa fiu insarcinata? 45 De la: cricat2002 11 Iulie 2010 19:55
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATI CARE FAC SEX CU ALTE FEMEI IN TIMPUL CASATORIEI DAR SI DUPA DIVORT? 69 De la: mariusboss 9 Iunie 2010 10:20
ce credeti ? 9 De la: me_reloaded 26 Octombrie 2010 16:08
Romania 45 De la: garbo055472 31 Decembrie 2009 16:53
Histerosalpingografia 14 De la: garbo_394157 15 Noiembrie 2016 20:15
Setari Cookie-uri