dilema "iezistentiala" - sfatul meu sfatul medicului! (tot timpul e un medic de scarbiciu)

nazirra
bine ai mai venit pe la noi!
cum mai esti?
iegarii ce mai fac?
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:29
ei Doc.....n ai nesthe leacuri speciale pentru un tinichigiu????????
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:32
pai zi-mi draga, despre ce e vroba, despre ce tinichigiu?
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:39
bre nu mi trebe pentru igari.....unu de i am dus batrinul dodge....cica miercuri era gata .....azi e vineri.....nu e gata....aveam neste nervi blonzi de am vrut ssa ma sssui pi dinsul oleaCA!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:43
si de ce nu te-ai suit?
n-ar fi fost rau!!!
macar asa juma de ora cu picioarele!
am zis juma de ora... nu ca ala folositu, care statea cate 2...3 ore pfffff
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:47
am vrut dar eram cu prietenul lu fiimea....si n am vrut sa ma obraznicesc!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:50
eh, poate invatza si el ceva
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:57
ei na ......dupe nunta bre!!!!!!!!!!!!acu sint o duoamna inca!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Iunie 2011 00:00
ahaaaaa, soacra din tine... pandeshte, vegheste!!!
o duoamna, ce pana ta!
alfheim
Postat pe 11 Iunie 2011 00:25
hai ca va vaitatzi voi de cate-un stalker
io n-am decat doi!
dau la schimb, care mai doreshte!
alfheim
Postat pe 11 Iunie 2011 23:27
De la: michelle_, la data 2011-06-05 21:30:43eu mi-am rezolvat dilema singura, bag si cafa si jackul


ce penibila esti. nu vezi ca mai nimeni nu ti-a raspuns idiotenilor? zici si tu cate ceva pe ici pe colo poate te ramrca cineva. vorbesti singura, mai bine zis. sau te bagi ca jusca-n lapte. e chiar amuzant.
garbo209071
Postat pe 13 Iunie 2011 09:58
De la: Eugenia69, la data 2011-06-10 15:42:50saraca, cum o fi in lumea reala

barrrrrr

bunica ma apuca de nas, scuipa de 3 ori peste mine si spunea: fie la ea acolo


daca ti-as spune lumea reala in care traiesc, ma tem ca iti voi schimonosi fata pentry toata ziua, asa de ciuda iti va fi, "doamna". ma intreb care e viata voastra reala , daca la 41 de ani stati pe aici ca infantilele si ganditi si comentati ca niste fetisoare de 14 ani. dar cand am constatat ca de fapt e inversu' lu' 14...mi-am zis ca ...sper sa fie cat mai putine femeie de varsta asta asa proaste.
garbo209071
Postat pe 13 Iunie 2011 10:02
De la: michelle_, la data 2011-06-10 15:39:01crez ca acu' o face cosmin din vorbe, inainte de bann
bre, io ziceam de mine ca nu-s cu toate tziglele pe casa, si mai sunt si ciudatica cucului, si-s bizara si freak cat incape...da' acu'...incep sa ma gandesc ca sunt chiar normala


inca te bucuri de un bann?? pana si pe alte topicuri, saraca de tine. noroc de cosmin.
garbo209071
Postat pe 13 Iunie 2011 10:04
9071
esti cumva de serviciu?
zi-mi, ca sa stiu daca-ti pregatesc dushul rece si eletrocshocurile, ca deja alergi peste tot ca o iapa in calduri!


crezi ca daca faci pe deshteapta in stanga si in drapta, chiar esti?
te ridiculizezi singurica fetitzo!
alfheim
Postat pe 13 Iunie 2011 22:55
alf, te-ai dilit si tu....
071 face pe desteapta....? e penibil ce spui....reformuleaza...
dor72
Postat pe 13 Iunie 2011 23:01
dor, let it be, mami...e vanare de vant
michelle_
Postat pe 13 Iunie 2011 23:10
micheauo, iara?
deja am doo lacrime...intr-un coltz....nu zic de ce....
dor72
Postat pe 13 Iunie 2011 23:15
intr-un colt de batista, dap...hehehe...
mami, tu te oftici mai rau decat mine de ce elucubreaza dementa asta...pe toate le pui la inima, zau asa...da nu merita...crezi ca o ia cineva in serios? zic de aia care conteaza, nu de luzarii care mor de satisfactie...ca si aia, tot ca distinsa doamna sunt, pe acelasi calapod si cu acelasi IQ, hehehe...
michelle_
Postat pe 13 Iunie 2011 23:21
buna dor
buna mi_

dor, ce-am zis am zis...
n-am vrut sa fiu mai rau... ca deh .. n-am avut biciul la mine!
alfheim
Postat pe 13 Iunie 2011 23:24
mai...ma mai plictisesc si io...si imi place cand vad ce reactii alergice pot sa dau...e plictiseala mare....
nu e oftica....eu cred ca e o reactie normala... de ce sa nu se simta bine...o secunda...de nervii de dupa...nu discutam...


barbat..ce mai!
vezi ca la mine ai uitat doo
dor72
Postat pe 13 Iunie 2011 23:24
apropos de nervi...ma ucide windows 7, jur...
stiam eu de ce l-am dezinstalat de pe comp si mi-am pus xp
a mai mare tampenie de la microsoft...vista si w7

in C am 115 GB...wtf????!!!! la ce-mi trebuie atat in C, bre?
durere,nene...
michelle_
Postat pe 13 Iunie 2011 23:29
si de ce nu renunti la el?
e deja "iezistentiala"
dor72
Postat pe 13 Iunie 2011 23:31
of, cd-ul butabil e in ro, si acilea nu am gasit xp cu licenta...de-aia...nush cum am uitat cd-ul ala acasa, naiba sa-l ia!

mama masii, ca in xp ma duc ca-n branza...stiu ce sa caut, unde sa caut...cu asta e varza tot...nici macar diskclean-up-ul nu stiu pe unde dreaq este...
michelle_
Postat pe 13 Iunie 2011 23:36
mi_
7 e mai simplu decat xp .. si stiu bine ce spun :)
ideea e sa te poti obisnui cu el, iar pt asta tre putzintica randare

dor, cu scuzele de rigoare pentru confuzioa din topicul ala minunat, in care-am zis ceva de prieten... etc...

acum sper ca e mai bine
eh, eram dupa o lipsa de net, dupa probleme cu computerul (il tin desfacut si motanul, nefiind castrat, mai face pe unde il apuca grija, de data asta a nimerit pe placa mea video, si vai de mine ce-am patit pana am reucperat-o!!!)
amu asta e, stiu ca m-ai inteles
alfheim
Postat pe 13 Iunie 2011 23:42
alfi, nici eu nu am guma in par cand e vorba de programe...you now what I mean...
michelle_
Postat pe 13 Iunie 2011 23:54
ma mi_ nici n-am vrut sa spun asa ceva!
nu stiu cu cate ai lucrat, insa eu le-am luat pe toate, de la windows 3.1.1 pana in prezent si am peste 3000 de instalari la activ si configurari ... :) ca asta mi-e objectul muncii...
dar deh ... :)
chiar nu subestimez pe nimeni ...
alfheim
Postat pe 14 Iunie 2011 00:04
De la: michelle_, la data 2011-06-13 23:36:59of, cd-ul butabil e in ro, si acilea nu am gasit xp cu licenta...de-aia...nush cum am uitat cd-ul ala acasa, naiba sa-l ia!

mama masii, ca in xp ma duc ca-n branza...stiu ce sa caut, unde sa caut...cu asta e varza tot...nici macar diskclean-up-ul nu stiu pe unde dreaq este...


insista si gaseste-ti XP cu licentza... ! lasa-te de alte goange..... ! nu ca vreau sa-l contrazic pe alf... dar restul fac probleme !!!
barboneli
Postat pe 14 Iunie 2011 00:28
barbo, de obicei wondows face probleme mai ales daca e crack-uit e si mai grav
la munca ma obliga sa 7, acasa am testat si 7 si xp, categoric xp e mai stabil, dar are o sumedenie de up-date-uri (ca am genuine ). 7-le e un soi de mironositza, cum nu-i convine ceva, cum te trimite la administrare !!!

ma mi_ sper ca ai scapat cu bine de chinurile windozului
alfheim
Postat pe 14 Iunie 2011 09:14
De la: alfheim, la data 2011-06-13 22:55:469071
esti cumva de serviciu?
zi-mi, ca sa stiu daca-ti pregatesc dushul rece si eletrocshocurile, ca deja alergi peste tot ca o iapa in calduri!


crezi ca daca faci pe deshteapta in stanga si in drapta, chiar esti?
te ridiculizezi singurica fetitzo!


ia uite cine face pe desteptul. tu esti in calduri demult, pe aici... apropo, frmos ar fi ca tu sa-ti vezi de serviciu, sau ce fel de sef ai? asa e romanul, bani vrea, da sa munceasca cat mai putin. mie mi-ar fi jena asa sa ma duc la serviciu si sa sa stau mai mult pe net, decat sa fac ce-mi cere serviciul. in state, la locul meu de munca, daca faci altceva decat serviciul, ai zburat!!!!!!!! daca pleci cu 1 MINUT mai devereme, ai zburat. daca intarzii, AI ZBURAT. nu stiu cum voi stati la birouri, dar in loc sa va faceti treaba, stati pe net. cred ca incalzesti un scaun degeaba. fa loc celor care vor sa faca ceva, nu puturosilor ca tine. repet, mi-ar fi jena sa merg la serviciu si sa stau pe net..... si apoi sa mai pretind salariu bun.

vezi ca la anii tai ar trebui sa te respecti. asa ca...nu te aventura in ceea ce ma priveste. e vai de capul tai, te asigur nene.
darlene
Postat pe 14 Iunie 2011 12:55
deci e clar ca esti un incompetent.
darlene
Postat pe 14 Iunie 2011 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iti arunc manusa, vidare! 160 De la: gianiblue 2 Iulie 2009 17:19
Viata ca o telenovela 149 De la: christy_coco 24 Octombrie 2011 23:55
bancurile cu ' blondele sunt proaste'-o frustrare? 4 De la: vuvuzela 8 Octombrie 2010 21:21
filmele coreene 17 De la: daniilia 16 Februarie 2013 20:33
Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj. 43 De la: Marcela66 9 Decembrie 2013 21:45
Setari Cookie-uri