A profitat de mine....

sa-mi bag picioarele in ele de pene, faza asta trebuie sa o comentez:

deci mister ### gunoi esti matale, ok?
la aproape 40 de ani nu ai educatie,servici, casa, nu ai nici un rost si esti si mindru de asta.
traiesti ca un lichen pe spatele altora si ti se pare normal.
Vii pe forum cu un topic de 2 centi si astepti raspunsuri de $$$$.

Vrei sa stii parerea mea? DA! Esti folosit. Nu esti iubit si nimeni nu o sa te iubeasca vreodata pentru ca TU esti un nimeni.
Doamnele se folosesc sexula de tine si bine iti fac, macar asa sa nu faci si tu umbra pamintului degeaba.

Iti trimit bani nu neaparat pentru serviciile prestate ci pentru ca tu te milogesti si inspiri mila si e binecunascut faptul ca femeile indiferent de virsta sau pozitie sociala au un puternic instinct matern.
Deci concluzia este: esti folosit si esti un milog care traieste din pomana celor pe care le pupi in cour.
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 19:32
roby_cado
Postat pe 26 Mai 2011 21:28
Lasa Robitza ca si altii gindesc la fel dar s-au jenat sa o spuna.

Inchide ochisorii sa nu t e traga curentu'.
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 21:31
topicul; ista nu l-am cetit. dupa ochii lui robyta,cat cepele, tre sa citesc musai. mai ales ca si ciresica si-a iesit din papuci
si_totusi
Postat pe 26 Mai 2011 21:35
lunga a mariutei- adica ,povestea. asa, oleaca, pe diagonala tot cetii. un nene ratat miorlaie. ai dreptate, ciresel
si_totusi
Postat pe 26 Mai 2011 21:40
citeste cuvant cu cuvant..
numai ca, nu prea ai ce intelege..

un nene fucker..,se plange ca a dat peste o tanti fuckeritza..,si nu prea-i rezulta..

bine..,dupa spusele lui..,e un parazit intretzinut de parinti,de fuckeritze,samd..

ajuns la o anumita varsta..,incepe sa-si puna intrebari de genul.."usa mea unde e..
?"
cam asta e..

roby_cado
Postat pe 26 Mai 2011 21:46
Pai daca il vede politia ca sare gardul sau incearca geamul, ce o sa zica?
garbo172845
Postat pe 26 Mai 2011 21:58
cireshica, nota 10 e prea putin!
felicitarile mele!
nu din jena nu i-a zis nimeni ce i-ai zis tu ... parerea mea ca din mila nu i-au spus-o ... trebuie sa incercam sa fim umani cu specimene ca asta si ca 7525... insa din pacate sunt irecuperabili
dar sperantza ...
si asta alta parapanta .. toti traiesc cu ea ... unii chiar fericiti ...
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 22:45
heloooou??????????????/mai e cineva p acilea???????????????/
nazirra
Postat pe 26 Mai 2011 22:52
nazira eu sunt pe aici
acum citesc si eu ce s-a mai "spus" pe aici
citesc si ma minunez..
adryaana
Postat pe 26 Mai 2011 22:55
bre,sincer??????//n am apucat sa citesc sc sc tat !!!!!!!!da m am minunat!!!!!!!!!!!!!!bre !!aia veata!!!!!!!!!!aproape 40 de ani ,iubaret nevooie maaare!!!!da io n am inteles!!!is blonda ....era love sau numa secs????????
nazirra
Postat pe 26 Mai 2011 22:57
ioi.....sarumina tothusico....ciresico......ce face fetele???????
nazirra
Postat pe 26 Mai 2011 22:59
cum merge site-ul asta la voi fetelor ca eu de vreo ora incerc sa pun un subiect nou (si nu pe realtii) si cind apas pe "toate forumurile" ma scoate din garbo. e conectia mea sau garbo?
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 23:02
nu bre!!!!!!11io sint!!!!!!!1
nazirra
Postat pe 26 Mai 2011 23:04
e garbo .. cire .. asa a facut si ieri
cricat
Postat pe 26 Mai 2011 23:05
Daca-i vremea concluziilor, pot sa trag si eu una? Scuzati, mirosul nu se simte pe virtual! Asadar: topicula fost bun desi titlul neinteligibil. Omul cu problema a invatat ceva. Si anume ca viata nu e numai profit si pierdere ci si uzufruct!Ceea ce cu stima, ader!
Dar tot omul asta, ar terbui sa fie mandru: Si-a descarcat sufletzelul lui chinuit in fata unora ca forumistii astia si le-a dat subiect de vorba! D'accord?
Amu, intrebarea pe care mi-o pun (dupa ce am tras ) este care-i mai nebun? Al de lanseaza sau al de sta la primire?
As_ninge
Postat pe 26 Mai 2011 23:05
Ciresico...sa-mi bag picioarele,ai dreptate...si cand vad cati te lauda...tusica,robi...chiar nu mai consider ca e cazul sa citesc topicul...
dar parca dai prea mare atentie unui gunoi...care de fapt face de ras zexul tare...
tocmai din motivul asta cred ca alfheim...cu toata stima pentru postarile lui,se cam pripeste cand spune ca de astia tre sa ne fie mila...
o amica...mi-a spus odata o fraza ce mi-a ramas in minte si nu pot spune ca nu a avut ,partial, dreptate...si ca nu vine manusa situatiei...

"nu dau de pomana cresetorilor copii pentru ca astia,cand voi fi batrana,imi va da in cap cand ma va prinde singura..." pare o logica rea...dar este cat se poate de sanatoasa...
O_K
Postat pe 26 Mai 2011 23:11
Eu cred ca nebun e cel care spune.
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 23:12
Cit despre acest "minunat" topic: eu la inceput am crezut ca e la misto fapt pentru care nu am comentat...dar cind am vazut raspunsului initiatorului, plin de nemultumire la adresa celor care au avut bunavoita sa-l bage in seama nu m-am putut abtine.
Si atit!
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 23:15
De la: garbo206974, la data 2011-05-25 12:54:32Nu stiu ce decizie sa iau,...(...)
Ce ma sfatuiti sa fac?


Asta e, bai nene...
io te sfatuiesc sa te consolezi cu ideea ca in viata nu le poti avea pe toate, indiferent la cine/ce te referi.
Si poate nici macar pe (vreuna dintre) alea de te lauzi ca le ai....:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Mai 2011 01:09
breh 974... da' stii ce cred io?...

(ca n-am vrut sa te inervez chiar din prima... da' am recitit, umpik si printre randuri,
fiindca per ansamblu nu se prea leaga neshte chestii, daca ar fi sa ma iau dupa cele ce zici.)

Asadar, cred ca toata polologhia ta e o vrajeala ieftina, fara niciun suport real
(in afara de acela ca esti un papagal si un fraier:D),

si ca de fapt ai incercat sa-ti faci un soi de reclama cu "penisul tau minunat" pentru care ai fi "platit", chiar (hai nu serios:P),
in ideea ca poate mai compostezi vreo oareshce gasculitza de Garbo, fie ea tinerica ori de varsta a III-a...

(ca) ce pana ta, este?!:P

eu zic sa ne tii la curent daca ai prins ceva din zona, ca sa stiu daca sa te invidiez sau ba:P
he he he...=))
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Mai 2011 01:44
si te mai dai si victima...
asta ca sa fii in trend cu "evlavioasele" trecute prematur pe linie moarta,
dupa ce excesele si propriile pacate impinse la extrem le-au marcat definitiv...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 27 Mai 2011 01:54
De la: eu_geminy, la data 2011-05-27 01:54:10si te mai dai si victima...
asta ca sa fii in trend cu "evlavioasele" trecute prematur pe linie moarta,
dupa ce excesele si propriile pacate impinse la extrem le-au marcat definitiv...:D
:)))))

Mda in sfarsit o remarca inteligenta! O persoana care a surprins esenta problemei....
Vad ca v-ati incins si v-ati agitat, probabil unii dintre voi nu ati mai avut nici somn noaptea de indignati ce ati fost.... cred ca a sosit momentul sa va redau linistea pe care v-am spulberat-o cu aceasta poveste!
In realitate totul a fost o simpla fictiune care urmarea doar sa faca o analogie in sens invers cu realitatea!
cu acea realitate pe care a surprins-o el_geminy
Adicatalea.... e vorba exact despre acele "evlavioase" care dupa ce si-au trait viata din plin au pretentia sa-si gaseasca un sot: iubitor, harnic si gospodar, caruia sa-i stea gandul doar la munca si care sa fie un familist convins.... adica singurul lui scop in viata sa fie sa aduca cat mai multi bani in casa pentru a-si face familia fericita si mai ales sa fie fidel..... asta este cel mai esential, trebuie sa aiba ochi doar pentru ele, nici cu gandul sa nu le insele cumva!
Cam asta a fost UNICUL scop al acestei postari.... iar chestia cu reclama ascunsa e chiar ridicola.... pentru linistea acelor invidiosi care sufereau la gandul ca nu le-a trecut lor prin minte o idee atat de geniala pentru a o folosi de momeala.... le spun doar ca nu a sosit nici un mesaj.... deci sa nu-si mai stoarca creierasii ca indiferent ce tromboane ar incerca nu vor avea parte de nimica actiune!
garbo206974
Postat pe 27 Mai 2011 13:27
si cand fostele renunta sau uita sa te mai finanteze din ce crezi ca o sa mai traiesti ...din pensia de la foste ?
cory_emy
Postat pe 27 Mai 2011 18:09
De la: garbo206974, la data 2011-05-27 13:27:10
De la: eu_geminy, la data 2011-05-27 01:54:10si te mai dai si victima...
asta ca sa fii in trend cu "evlavioasele" trecute prematur pe linie moarta,
dupa ce excesele si propriile pacate impinse la extrem le-au marcat definitiv...:D
:)))))

Mda in sfarsit o remarca inteligenta! O persoana care a surprins esenta problemei....
Vad ca v-ati incins si v-ati agitat, probabil unii dintre voi nu ati mai avut nici somn noaptea de indignati ce ati fost.... cred ca a sosit momentul sa va redau linistea pe care v-am spulberat-o cu aceasta poveste!
In realitate totul a fost o simpla fictiune care urmarea doar sa faca o analogie in sens invers cu realitatea!
cu acea realitate pe care a surprins-o el_geminy
Adicatalea.... e vorba exact despre acele "evlavioase" care dupa ce si-au trait viata din plin au pretentia sa-si gaseasca un sot: iubitor, harnic si gospodar,....


mai ...974, se pare ca intuitia mea a functionat bine cand nu ti-am citit postarea...
impresia cu care am ramas este alta,diferita de cea afirmata de tine...
remarca lui ge_ este deosebit de inteligenta si pertinenta...
teama mi-e, insa...ca tu ai prins ca mortul ,colacul...te-ai folosit de ea ca sa te scoti basma curata...ca bine inteles ca postarea ta era de 2 bani asa cum au subliniat toti userii...
adica,noi suntem niste incuiati si tu esti o scula de inteligenta...care nu s-a mai pomenit pe garbo...si care va ramane in anal_ele revistei...
eu zic sa-ti redai linistea...si sa faci fictiuni doar pentru sufletelul tau...
cum era proverbul ala...?!? prostul nu e prost destul daca nu e si fudul?!?
O_K
Postat pe 27 Mai 2011 19:04
corect, OK-ule... mascariciul asta a intors-o ca la Ploiesti.

da' stii tu vorba aia... "tiganului, cand i-e foame, canta"...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Mai 2011 19:31
bre, tu crezi ca n-am dormit noi noaptea de grija ta ?

aberezi cu gratie ni se rupe.

hai, mie mi se rupe
Freya__
Postat pe 27 Mai 2011 20:28
freya, am montat un steguletz... stii cum se falfaie .. de numa numa
alfheim
Postat pe 27 Mai 2011 20:31
nu am citit tot ce s-a scris.... dar tu ai deschis un topic nou sa arati la lume ce te duce capul.... ala de jos.. normal 8-| si cate stii sa faci cu penisul tau. si ne intrebam de ce tara asta e in asa hal
tine-o tot asa vei gasi tu una ca tine si va veti inmulti pana in momentul in care un urmas de al tau chiar isi va dori ceva de la viata .. sau mai bine nu te mai inmulti
yayame89
Postat pe 28 Mai 2011 03:28
apuca-te deafaceri,sau fa vreo facultate particulara ca spiru haret,trei ani psihologie,sau ce alegi tu,ca sa ai o meserie banoasa.
in viata ne bucuram si oferind,producand,mai direct spus.
tu ce oferi?
fii independent,scoate-ti painea....
nu iti va afecta viata sexuala,vei fi un om complet.
poate ca ea va descoperi ca omul de afaceri bogat o poate rani,,,,asa cum a descoperit o prietena buna de a mea.
gandea la fel,si dupa cativa ani de relatii esuate cu oameni bogati de afaceri,tineri,a ramas tot cu vechiul iubit,care intre timp s-a ambitionat si a reusit sa aiba un serviciu banos.
oamenii care au banalul serviciusunt luptatori.
chir daca acum am tot ce vreau,tot abea astept sa am serviciu,sa creasca putin bebe,sa simt iar ca traiesc.
eu ma sufoc fara serviciu,ma simt prost.....
vreau independenta mea,banii mei,din munca mea,vreau sa lupt pentru ceva.
daca voi face ceea ce imi place,......imi place educatoare la camin,am mare succes la copii,
si sper sa termin si psihologia.
chiar nu iti place nimic,nici un serviciu?
viata pe care o descrii,e potrivita unui pusti de 18 ani......
trebuie sa evoluezi,sa faci pasi inainte,sa progresezi.
fa-ti planuri,idealuri,vise.
si termenede realizare/
succes,lupta sa fie doar a ta.
d
daniilia
Postat pe 28 Mai 2011 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati stat vreodata despartiti de persoana draga mai mult de 4 lunii 42 De la: garbo173858 31 Mai 2011 11:06
Mai citeste cineva poezie in zilele noastre? 38 De la: Ilynka 11 Iulie 2012 09:21
de ce toata lumea se gandeste doar la agatat si la casatorie? Mi se pare o tampenie..probabil ca este chestie de inteligenta,pt ca atata ii duce capul 23 De la: ingerasulluptator 18 Noiembrie 2012 20:52
As dori un sfat 2 De la: garbo391110 26 Decembrie 2016 19:12
Gratuit 21 De la: elodia 23 Mai 2011 21:03
Setari Cookie-uri