A profitat de mine....

dor72
LA MULTI ANI!
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 21:35
merci, alfheim, esti dragut
P.S. ( acum nu e cazul sa profiti de mine....asta ca sa ramanem on topic)
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 21:45
De la: Thor_again, la data 2011-05-25 20:59:44deocamdata vaz ca ai inceput direct cu rsu'
ieshti buolnava? la capshor?


da mai thor, is bolnava...handicap nativ...de aia ii tot anunt pe toti "sanatosiii"...ca sa priceapa...
moshule, poate ma repet dar la mine...rasul este sinonim cu respiratia...ca sa intelegi de ce sufar ( pe la capshor...)
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 21:47
LMA,fetitza
precizilla
Postat pe 25 Mai 2011 21:52
am incercat sa derulez, am observat ca sunt mai multe persoane carora ar trebui sa le raspund, multumindu-le pentru gandurile bune dar garbo, frumosul, imi face un cadou: nu ma lasa....

oricum, la ce am apucat sa zaresc, va multtumesc, esme , tatoo -iubitule
va doresc sa va bucurati de ceea ce aveti
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 21:52
chiar ma gandeam sa profit de tine mai ales ca e si ziua ta, dar mi-a trecut prima faza a gandirii
ca nu stiu daca ai bani si atentii cat sa-mi asigur un confort decent mai ales ca vreau si vila si masina cu piscina la etaj
amu ca sa vaz daca ma razgandesc sau nu si sa-ti acord sau nu shansa de-ati permite sa ma lasi sa profit de tine pentru a te bucura de mine, lasa-mi aici on-topic o declaratzie de interese si avere, completata si adaugita si cu rudele tale pana la gradul al treilea
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 21:56
De la: Thor_again, la data 2011-05-25 21:15:00mda?
no, atunci LMA, batranico!
pardon, salajanco... mno! tot aia-i, pricepi matale ce vrusei io sa-tz' spui


moshule, ti-am vazut sclipirea...
palinca e pregatita...si verificata a primit ok 150%
va astept...e si meci...la distractie! si beutura...

Thorache, a propos de " batranica"....mai cugeta...termen de comparatie ai...iti da cu plus sau cu minus, prin comparatie...

multumesc, preci. chiar esti preci....

alf, pentru serviciile pe care le soliciti, exista personal calificat. Amatorii nu fac fata. Ia legatura cu nenea asta care are o adevarata retea...un pont-doua...la el nici nu se simte...mai ales ca este ocupat cu tanti Renate...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 21:57
da' modest mai esti,bre alfi...
precizilla
Postat pe 25 Mai 2011 22:00
mda..da-i tiganului un deget...si te ia cu toata actele...din arbore...pana la a treia craca...mai departe zice ca... da de nisipuri miscatoare ( v. sentimente)
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 22:05
Chiar spuneau astia la TV ca:
"Pentru o viata sanatoasa faceti miscare cel putin 30 de minute pe zi"
si ma intrebam oare si ei sunt on-topic?
marceltuky
Postat pe 25 Mai 2011 22:14
preci, fac si eu ce pot, mai ales ca am si-un job care nu ma epuizeaza complet si cu ce cadoaie mai primesc sper sa fac si avere pana la 40 de ani si sa realizez acea nimica toata vila si masina cu piscina la etaj

si nu fac nici sport si am si burta si chelie pe stanga

io nu e bre tzigan, hai hauzit mo? da tre sa mananca si gura mea si tre sa stiu daca scade filonu' sa ma horientez mo!
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 22:16
mo, te dezechilibreaza burta aia si chelia, ca le ai pe aceeasi parte....
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 22:33
haoleo,manca-tz-as,pupa-tz-as,shmangli-tz-as ghiulu' lu matale,halfica tata...
poi iote ce vocabuler colorat ai,cum poti pentru ca sa spui ca te horientezi dupe filonu' ala de-ti umbla okiu'-n cap ca la linghishpir de fioru' ciordelii si p'orma sa abdici de la enia care este insusi vanghele-n ea,bre?
precizilla
Postat pe 25 Mai 2011 22:36
'dea dreaq daca va duce capu'..
pai bine bre..,avem o sarbatorita..
si sa nu punem mana de la mana sa-l angajam pa gigolo asta pentru ea..?
chiar nu face nimeni legatura..?
of..
LM doruleatzo..
roby_cado
Postat pe 25 Mai 2011 22:54
alt profitor...
poftim si multumesc, roby. Iti doresc tot ceea ce este mai bun pe lume...pentru tine, bineinteles...
si apoi daca e tatoo, p-aci...mai esti si tu...mai vine voyoristu'...cine credeti ca-s io?

roby, o s-o consider un cadou frumos...
dar de ce mana de la mana...ca zicea ca ...ma rog...il tine mult... ( nu dati )
si apoi cine sa faca legatura...ca Renate nu are dispozitie...la legaturi...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 23:01
roby, dai si fugi?
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 23:27
deh..,suflet mare..,dau.., si atat..
roby_cado
Postat pe 26 Mai 2011 00:15
Dor.. La multi ani, iubita! Fericiti si cu noroc...! noroc de d-astia... cu ea treaza nu stiu cate ore nu stiu daca o sa ai!
Stiu ca deja ... ieri a fost ziua ta, dar mai bine ai tarziu....!
picaturaderoua
Postat pe 26 Mai 2011 00:18
multumesc picatura, pentru toate gandurile bune si frumoase...
si apoi, l-ai auzit pe roby( mana de la mana) unde-s doi ...puterea creste...d-apoi ei...
roby, ce dai? (palme )
dor72
Postat pe 26 Mai 2011 06:25
....dorulet, pen ca nu am profetat de tini ieri, profit amu : multi ani fericiti cu impliniri si multa sanatate!

...vezi ca o sa mai hie profitori intarziati pe acilea....pregateste beuturile si haleala....

...gigolo ala de ti-l promisa robi, vini? vezi sa aiba ombilicu fromos si aspectos...sa nu hie disgratios ca la altii... sa stea erectat temp di 30-40 min ca sa ai si tu 101 organisme sau cum s-o numi alea de le are renata....

daria_
Postat pe 26 Mai 2011 10:55
dor72 si preci :) shampon si balsam pt suflet :)
deci nu profitor io! si nu var primar cu primatul de la 5, nu fac eu amestec de rasa tunsa si frezata cu nationalitatile inlocuitoare! bleah

p.s. - nu solicit si nu ofer servicii, ar insemna sa ma vand prea ieftin, pretiosul de mine, care sunt, pe persoana fizica, libera si independenta!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 11:26
Daria, iti multumesc si iti doresc sa poti lua de la viata ceea ce iti face bine....
cat despre roby...ca de obicei...numai gura e de el...
Iar de la nenea ala super extra al uat Renate desule organisme...care necesita ingrijire speciala...tratamente adica
io nu stiu de-astea...
daria, 3/minut noup, is tanara, vreau sa traiesc...si mai domol, asa...
alfule, ti-ai dat in stamba destul...macar pastreaza linia de inceput...oricare ar fi ea...
dor72
Postat pe 26 Mai 2011 16:01
happy birthday, dor!!!
michelle_
Postat pe 26 Mai 2011 16:06
me, iti multumesc.
dor72
Postat pe 26 Mai 2011 16:14
De la: alfheim, la data 2011-05-25 22:16:03preci, fac si eu ce pot, mai ales ca am si-un job care nu ma epuizeaza complet si cu ce cadoaie mai primesc sper sa fac si avere pana la 40 de ani si sa realizez acea nimica toata vila si masina cu piscina la etaj

si nu fac nici sport si am si burta si chelie pe stanga

io nu e bre tzigan, hai hauzit mo? da tre sa mananca si gura mea si tre sa stiu daca scade filonu' sa ma horientez mo!



DOMNULE, TININD SEAMA DE PROMISIENEA DE IERI, VA MULTUMESC PT INTELEGERE SI VA DORESC SA AVETI PARTE NUMAI DE BINE, DE FRUMUSETE SI, SA VA BAGATI GAZE, CA BUTELIILE FAC EXPLOZIE UNEORI, DACA SINT MINUITE NEATENT. VA MULTUMESC PT CA V-ATI TINUT PROMISIUNEA CA UN ADEVARAT LORD. VA VOI PASTRA PINA LA URMA O AMINTIRE FRUMOASA, MAI ALES PT CUVINTELE INDUIOSATOARE SI PLINE DE RESPECT SI CAINTA PE CARE MI LE-ATI ADRESAT. GENTLEMANU TOT GENTLEMAN
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 16:14
De la: alfheim, la data 2011-05-26 11:26:20dor72 si preci :) shampon si balsam pt suflet :)
deci nu profitor io! si nu var primar cu primatul de la 5, nu fac eu amestec de rasa tunsa si frezata cu nationalitatile inlocuitoare! bleah

p.s. - nu solicit si nu ofer servicii, ar insemna sa ma vand prea ieftin, pretiosul de mine, care sunt, pe persoana fizica, libera si independenta!


CA SA CITEZ, " INGROPIND SECUREA RAZBOIULUI", SE PARE CA SINTETI IN CHEFURI SI SARBATORITI " PEACE DAY" HAVE A NICE PEACE DAY
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 16:16
7525
daca nu dai si mesajele private pe forum tot degeaba, zau asa!
pana una alta mai poti exersa grafia, poate data viitoare iti iese cu PROMISIUNEA!
si vezi cu presiunea la butelie ce faci, sa nu-ti plesneasca vreo artera!
toate cele bune si numai bine!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 16:22
De la: alfheim, la data 2011-05-26 16:22:177525
daca nu dai si mesajele private pe forum tot degeaba, zau asa!
pana una alta mai poti exersa grafia, poate data viitoare iti iese cu PROMISIUNEA!
si vezi cu presiunea la butelie ce faci, sa nu-ti plesneasca vreo artera!
toate cele bune si numai bine!


OK, MULTUMESC , SI NU STIU SA DAU MESAJELE , SI NICI NU VREAU SA NU POTI FACE FATZA ASALTULUI DE FANI/FANE. DACA TU CREZI CA SINT CONDITII , PUNE-LE SA VADA LUMEA CA ESTI UN OM ABSOLUT NORMAL, CA GINDESTI CORECT, DOAR PE AICI MAI AI UNELE EZITARI SAU ABATERI MINORE . NU TIN NEAPARAT SA-MI IASA CU PR-OMISIUNEA . DREPTURILE OMULUI SINT SFINTE SI EU LE RESPECT, RESPECTIND OMUL. SI TIE LA FEL, TOATE DRAGALASENIILE DIN LUME SA TE INVESELEASCA SA TE OCROTEASCA
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 16:33
Multumesc celor care au postat raspunsuri ON-TOPIC logice, inteligente si cu bun simt... din pacate au fost cam putini... totusi au dovedit prin aceasta ca in Romania mai exista si oameni cu bun simt, respect si nu in ultimul rand inteligenta!
Nu am de gand sa-i enumar, cred ca ceilalti, cei care au fost pe dinafara se vor simti singuri.... macar atat sa-i duca mintea... cat sa poata realiza ca nu fac decat sa umple cu gunoi topicurile de discutii....
Un topic reprezinta o dezbatere in jurul unui anumit subiect, daca nu sunteti capabili sa emiteti opinii pe marginea acelui subiect sau pur si simplu nu va intereseaza acel subiect macar aveti bunul simt sa nu lasati un rahat in urma voastra cu rol de autograf!
DA, in urma celor cateva sfaturi bune am tras concluzia finala si am inteles ca Renate nu a profitat de mine si nu va profita nici in continuare de mine (chiar daca vom pastra legatura)
Intr-o relatie sexuala fetele nu profita de baieti asa cum nici baietii nu profita de fete.... este doar o daruire reciproca!
garbo206974
Postat pe 26 Mai 2011 17:08
974
io zic ca e de bine, daca ai ajuns la varsta asta sa ai nevoie de-un topic pe forum pentru a ajunge la o astfel de concluzie!
pana la urma sa inteleg ca incepi sa te apuci de facut filme, sau astepti sa se marite si renata cu un boshorog batran, producator de bani, cu care sa te poata intretzine si pe tine?
asta doar asa ca idee, nu ca ar conta prea mult!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna,vreau un sfat sincer de la cineva care a trecut prin asa ceva 27 De la: liviu738 27 Iulie 2012 16:26
lipici 51 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:28
sex 142 De la: vuvuzela 23 Septembrie 2010 03:31
Nesiguranta 38 De la: garbo-Ana 1 Octombrie 2014 19:14
ARGILA...cel mai bun "medicament" fara efecte secundare! 1 De la: human 14 Februarie 2011 11:19
Setari Cookie-uri