Chatul pentru un barbat casatorit

De la: reyya, la data 2011-05-17 22:58:42buey cand le aud : la bere cu prietenii NU ; Femei NU , Sex in trei cu ,,prietena si sotia " nici asta NU categoric , pe situri de socializare NU ..pe alea de cuplaraie NU , ca-i ,,scos din circuitul civil " ....hobby-uri legate de sport...nici alea nu-s bune ca-l indeparteaza de iubita....mai ramane crosetatul , scrisul cu creta pe asfalt , grafitii...si tatuaje ( NU, nici astea ...ca strica ,,imaginea " ,,cuplului perfect" si sunt greu de sters dupa :-)))) Cine sa va mai inteleaga ?? :-))))




reyya..?,tu esti..?
roby_cado
Postat pe 17 Mai 2011 23:25
Da, Roby...io-s ...necenzurata ..., asa eram si inainte dar nu ai stiut tu cu ce ochi sa ma privesti
reyya
Postat pe 17 Mai 2011 23:26
robytza,tata...
musai tre' sa-ti faci ochelarele alea...
precizilla
Postat pe 17 Mai 2011 23:29
mie-mi place titlul de mor ,,Chatul pt un barbat casatorit "...dar ce are frate daca s-a casatorit inseamna ca a murit sau trebuie sa-si bage pamantil in nari si ochi ??? buey , ia mai terminati ...ca nici voua nu v-ar conveni sa aveti o,,ciocanitoare masculina" langa voi care sa va f....( cheful ) de orice sub pretextul ca ati putea sa-i inselati intr-o zi . Daca e sa insele ..insala si gata ...de aia trebuie sa ne stresam zi de zi ??? :-))))
reyya
Postat pe 17 Mai 2011 23:29
veveritza , io i-am zis ca nu vede bine demult ...dar nu m-a crezut :-)))))
reyya
Postat pe 17 Mai 2011 23:30
lasa,mami...
barbatii e bine sa fie mai chiori,asea...
precizilla
Postat pe 17 Mai 2011 23:31
reyyuto, io le-as sfatui pe muierile astea pline de initiative casnice si constructoare la greu pt binele fameliei, sa-i tina-ntr-o cusca cu lacat! sa le dea drumu` doar asa, ca sa mai faca nitica miscare, sa nu anchilozeze de tot si sa vada daca le mai au pe toate cele anatomice. si, bineinteles, sa-si indeplineasca responsabilitatile conjugale, dar si atunci tinuti in lesa, pe care s-o mentina la o lungime reglabila, in fonctie de apucaturile nefericitului. atunci sa vezi disciplina si fericire conjugala! :))
esme
Postat pe 17 Mai 2011 23:31
chiori si surzi mai ales...veve ..sa nu vada..sa nu auda...si sa nu-si aminteasca mare lucru din chestiile negative..:-))))) Si putin asa amnezici ....dar nu mereu :-))))
reyya
Postat pe 17 Mai 2011 23:32

neshte papushele voodoo,asea,ai?!
precizilla
Postat pe 17 Mai 2011 23:36
,,disciplina si responsabilitate conjugala " esme ...ce mama ma-sii ca doar de aia ,,s-au LUAT " :::DIN DRAGOSTE ...alt cuvant inventat ca sa-l tii pe unul in lesa....,,dar eu am investit, ne-am luat din dragoste "..cah!!!!
reyya
Postat pe 17 Mai 2011 23:38
deci de il luai din dragoste tre musai impartit cu alte fumei? cre ca is rea si am pus monopol ........
floare_cu_colti
Postat pe 17 Mai 2011 23:48
nu dat cu imprumut dar nici tintuit intr-o continua ,,responsabilitate conjugala " :-)))))
reyya
Postat pe 18 Mai 2011 00:09
De la: precizilla, la data 2011-05-17 23:29:02robytza,tata...
musai tre' sa-ti faci ochelarele alea...


aham..,alea de cal..
roby_cado
Postat pe 18 Mai 2011 00:15
eeee...
am mai zis eu...
sunt atatea refuzate pe-aici, pentru care barbatii buni sunt numai aia morti...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:08
si nici aia, nu toti... ( oricat de "morti" ar fi...dupa...c_eva... )
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:13
pai sunt buni morti, nu fiindca aia nu trag de ele...
ci fiindca nu le refuza...:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:16
nimic...
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:19
ori tot, ori nimic, pentru morti tot aia e...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:20
aia, aia...
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:22
ma rog...:))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:23
cum dai de irinuka, cum te rogi...
si io mai zic de rautati...sa-mi fie rusine...
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:29
as fi vrut sa-ti dau un raspuns la obiect,niciodata nu vom sti ce este in mintea unui barbat asa cum nici ei nu stiu ce este in mintea noastra,chiar daca relatia voastra este buna din toate punctele de vedere asa cum spui tu mai are omul nevoie si de,,divertisment"asa cum ai si tu pe chat,poate chiar considera asta un game,toti avem nevoie si de momente de libertate,asa ca nu iti mai face ganduri relatia poate sa mearga chiar mai bine sau mai prost in urma acestor experiente si ce ai de intampinat vei intampina oricum,intr-un cuvant relaxeazate si ai grija sa-i oferi tu ce doar chat-ul poate sa-i ofere,
bafta.
carmenere
Postat pe 18 Mai 2011 15:18
da`, lasati, mey, oamenii sa viseze! acu` oti vrea sa puneti monopol si pe piticii lui de la mansarda! aia umbla tax free! e dreptul lor!
esme
Postat pe 18 Mai 2011 15:56
data viitoare cand il prinzi pe pirvaturi au ca pe motan pe pervazuri
fa si tu ca furnicile care s-au decis sa sugrume elefantul
au facut ele latz in jurul gatului de pachiderm si strigau toate in cor strangand latzul
sa-l sugrumam, sa-l sugrumam!!
s-a scuturat elefantul de jugul lor au cazut toate mai putin una bine ashezata pe pozitzie
(o fi fost ea vreodata soatza de elefant!!!)
iar corul de jos striga continuu
sugruma-l sugruma-l!!!

asa si tu .. il mai prinzi ...
sugruma-l sugruma-l sugruma-l sugruma-l sugruma-l sugruma-l sugruma-l sugruma-l!!!!!!
alfheim
Postat pe 18 Mai 2011 16:14
Da intra si tu pe chat..si sa vezi cum va mai cumparati un CP ca sa va ajunga..!!
elisabeta_boia
Postat pe 18 Mai 2011 18:48
sigur il va mai prinde pe chat la anul si la multi ani,daca este destept are el grija sa intre atunci cand ea nici nu gandeste,nu-l considera proprietatea ta personala daca iti este sot.
carmenere
Postat pe 19 Mai 2011 16:30
Nu asta este problema, de a intra/prinde sau nu pe chat. In cazul meu este f simplu, lucrez in IT de ceva vreme si chiar si computer forensics, deci pot sa stiu tot ce misca in computer...apropo...avem 2 PC, 2 laptop, IPAD, Iphone, deci...resurse de a intra pe chat sunt destule. Deci, big deal nu este ca intri pe chat, nu este ceva anormal in asta chiar daca esti casatorit. Anomalia vine cand te ascunzi, cand folosesti nume fictive, cand folosesti lumea virtuala in detrimentul celei reale. Cred ca este normal sa te simti debusolat cand descoperi in partenerul de-o viata, ceva care nu credeai ca-l caracterizeaza.

Cred ca ar fi mult mai intelept ca cei care isi dau cu parerea sa se rezume la topicuri care au legatura cu propria experianta de viata. Daca nu ai trecut printr-o experienta cat de cat asemanatoare, raspunsurile tale nu sunt decat 'frectie la picior de lemn'.

garbo120935
Postat pe 20 Mai 2011 19:15
frectie la chisior de lemn e cand presupui aiurea despre utilizatori, if u know that i mean..

au unele o experienta, ceva de speriat ..
Freya__
Postat pe 20 Mai 2011 19:29
cum ar veni - noi toti suntem anormali,numa' ea-i normala,nespa?
precizilla
Postat pe 20 Mai 2011 19:34
da, bre, nu stiam de ce imi cade parul
Freya__
Postat pe 20 Mai 2011 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SUFLETUL PERECHEEXISTA? CREDETI IN ACEASTA IDEE? CE INTELEGETI PRIN "SUFLET PERECHE"? EXISTA NUMAI UNUL? 178 De la: elodia 10 Aprilie 2011 18:24
buna 7 De la: alanna 17 Ianuarie 2012 21:27
buna!!! probleme in relatie (text repostat) 4 De la: ciosco92 30 Iulie 2013 22:43
Aspectul conteaza??? 29 De la: camelia73 12 Iulie 2009 20:24
Ce inseamna casatoria dintre un barbat si o femeie? 41 De la: KNIGHT_31 9 August 2010 21:48
Setari Cookie-uri