Dragoste online: exista sau nu?

si n-ai facut-o sa toarca ... de lenesa ce era ?
cricat
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:26
namyi... las-o, mami, cum a picat e mai buna ashe, ca la telefonu' fara fir
sh-apoi ce, di ce sa nu fie unele geloase, ha?
Thor_again
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:26
bro, te mananca chielea?

ca mintenash te scarpin
michelle_
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:29
ba sa-i scarpini p-aia care-mi boteaza mie toiagu', sis! ca cica vor sa mi-l crestineze, viata mea, care m-am ferit de crestini ca dreaq de tamaie!
Thor_again
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:35
tamaie? asta imi evoca o Tamaioasa de-aia...
michelle_
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:39
mai eu atunci...ma retrag,usor usor...nu de alta,dar Me_ se bate cu pumnii in pept ca-i anti(sociala),si mai am nevoie de shale...o las sa ii scarpine pe altii,nu atat de sfiosi ca mine
Me_,acum sincer,scarpini tu sau il bagi pe athos la inaintare?asta ca sa stiu in a cata viteza sa bag
namyi
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:41
viteza a cincea e cea recomandata...athos e mult mai rapid decat mine, in plus are niste canini de toata frumusetea, hehehe...

l-am bagat putin in casa si s-a imprastiat tot la picioarele mele
se uita la mine cu ochi de-aia "baga-ma-n seama"...barbat alintat, deh...
michelle_
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:49
ce cute...parca mi-l si imaginez ...
eu am avut un argentinian frumos foc,dar nu era asa viteaz ca athos.al meu fugea si de un chiwawa ,desi era cat calu'
namyi
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:54
cute? cute, zici? cand isi arata caninii nu pare deloc cute
in plus, nu e pocket dog, nu, nene...e caine adevarat, nu pistol cu apa. am oroare de efeminati, fie ei bipezi sau patrupezi

ok, coffee time! daca nu imi bag o cafa in vena, intru in sevraj
is dependenta, e clar! dependenta rau de tot, si nu numai de cafea
michelle_
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:58
baga una si pt altii care nici gust nu mai au de la virusii de primavara...ce-as bea si eu un jacobs...
namyi
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:33
io v-am mai chemat si pe la patru...
si acu is cu cafeaua langa mine...sta lingurita dreapta in ea...poftiti....
dor72
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:36
eu ma-nscriu !
namyi
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:38
te rog...tocmai am si io ceva timp de pierdut....haideti la o barfa mica....mi-era si dor...
dor72
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:42
hehehe...dar e musai sa pui un strop de rum in ea...
namyi
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:44
pe ala il aduci...io n-am de astea...da o palinca...oricand
ca se rupe grinda...mai bine o bem...
dor72
Postat pe 14 Aprilie 2011 21:49
Bine fetelor,am inteles,va adunti la o cafea tare de sta lingura-n ea...cu rom sau cu palinca..cu mica barfa..dar nu inteleg...cu dragostea online ce faceti??Ca parca de la asta s-a plecat?
elisabeta_boia
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:35
aia e pretextu' ,betty...
sau preludiu'...
cum vrei tu...vii?
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:38
ei, preludiul...e apogeul, mai dor...
michelle_
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:49
me , la mine e preludiu...am si alte asteptari...ca sa zic asa...
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:51
cum bettysor?n-ai vazut ce facuram cu ea?
talmesh balmesh
namyi
Postat pe 15 Aprilie 2011 23:59
da mey, ca suntem creativi...daca creatori nu...
si am mai diversificat putin...cu un sex in trei...ceva locatii noi...mai un sfat...mai o maciuca...he, he,he...
betty lipsesti prea mult...
a trecut ceva de la aruncatu' "pilotilor" moldovenesti...
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 00:02
sincer eu nu cred ,de fiecare data cand cineva scrie ceva cu dublu sens sau mai multe ,noi femeile vedem de obicei partea frumoasa si cea mai curata si toate acele vise se dovedesc ireale cand ajungi sa cunosti persoana fata in fata ,asta se intampla poate din cauza noastra ca santem atat de dornice de dragoste si de sentimente curate .....
alyy77
Postat pe 16 Aprilie 2011 02:54
Depinde,dragostea e ceva extrem de complex,pe net sunt rare cazurile cand se dovedeste a fi dragoste adevarata si atunci daca e si nu e mentinuta din ambele parti usor usor unul din cuplu va ceda,apar treptat certurile sau chiar din prima raceala.
In general online apare atractia si prietenia pe anumite interese.
De la atractie pasul catre dragoste e mic dar si catre indiferenta sau chiar ura e la fel de mic.
De la prietenia pe interese se poate ajunge la prietenie adevarata daca intradevar e intelegere si se discuta chestii diverse care sa nu tina mereu de acel interes,dar se poate si dupa atingerea acelui scop sa se termine,desi atunci ar insemna unul din cei 2 sa fie pervers si detest oamenii cu 2 fete.
Dragostea online daca nu e mentinuta chiar daca neori exista ea se pierde,prietenia online daca nu e din inima si nu sunt interese reciproce fie ele cu o buna intentie sau nu,atunci se pierde si ea; peste tot sunt interese si peste tot sunt oameni care profita numai ca trebuie sa stim sa vedem cei care profita de ceva material si cei care profita de o alinare sufleteasca si de un suflet aproape,daca stim sa facem diferenta intre cele 2 tipuri de "profitori" putem avea langa noi numai persoane bune chiar si pe net.
garbo201536
Postat pe 16 Aprilie 2011 03:34
nu toate ireale...sa nu uitam de cei ce si-au cladit familii...si tot pe net s-au cunoscut...
namyi
Postat pe 16 Aprilie 2011 03:46
De la: Kardula, la data 2011-04-09 11:10:24Intr-o lume in care jumatate din timpul nostru ni-l petrecem in fata calculatorului, devin si sentimentele "virtuale"?
Credeti ca este posibil sa te indragostesti online? Iar in caz ca da, te indragostesti de adevarata persoana din spatele ecranului sau de persoana care crezi tu ca se afla acolo?
Poate exista dragoste online?
ginadavid64
Postat pe 16 Aprilie 2011 08:55
De la: dor72, la data 2011-04-16 00:02:57da mey, ca suntem creativi...daca creatori nu...
si am mai diversificat putin...cu un sex in trei...ceva locatii noi...mai un sfat...mai o maciuca...he, he,he...
betty lipsesti prea mult...
a trecut ceva de la aruncatu' "pilotilor" moldovenesti...
Da,Dorulet,ai observat bine..vinerea cam lipsesc..am .sedinda de partid..si ma delectez si eu!Acolo toti criticam aceleasi personaje,toti in aceeasi "limba",nu ne conrtezicem,din contra-intarim parerea sau sugestia unuia sau altuia..!!Dar ce e mai frumos si mai frumos..dupa sedinta mergel la un local din apropierea seciului...la o prajitura,suc,ceai,alcool cine vrea..si facem"procesul-verbal" Ha,ha! Dar lipsesc de pe Garbo..acum si voi..ma scuzati!Dar puteti veni si voi in mijlocul nostru..sigur va v-a placea..ce de glume,ce de bancuri..mai ceva ca pe vremea lui..Bula!!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Aprilie 2011 08:59
Trebuie sa se stie ca primul pas spre cunoasere este" COMUNICAREA "Nu poti sa te indragostesti de cineva pe care nu-l cunosti. Prin comunicare, initial pe net poti sa descoperi multe si poti sa-ti deschizi si sufletul.Daca ai un grad de istetime,poti descoperi ,daca persoana cu care discuti este compatibila cu persoana ta.Rabdarea si consecventa in cunoastere te va ajuta sa decoperi multe.daca discutiile sunt sincere, se poate ajunge si la sentimente profunde si sa desoperi si dragostea adevarata.Fii atenta la cuvinte,la sensul lor pt ca intuititia feminina este,MARE"Cu drag Gina.
ginadavid64
Postat pe 16 Aprilie 2011 09:04
De la: dor72, la data 2011-04-16 00:02:57da mey, ca suntem creativi...daca creatori nu...
si am mai diversificat putin...cu un sex in trei...ceva locatii noi...mai un sfat...mai o maciuca...he, he,he...
betty lipsesti prea mult...
a trecut ceva de la aruncatu' "pilotilor" moldovenesti...



pai, i-o fi aruncat cu putere si acu se chinuie sa-i dezlipeasca de pe tavan !

tatoo
Postat pe 16 Aprilie 2011 09:28
de pe bolta...
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 09:49
nu, e doar pura imaginatie
nu ai cum sa stii ce se ascude in spatele calculatorului, e un raspuns al unei femei trecute prin asta
mariemari
Postat pe 16 Aprilie 2011 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMOBILIARE 5 De la: anakin 6 Decembrie 2010 14:40
Ce inseamna ''luptatoareacurajoasa''.... 106 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:32
EUPAREUNIE 2 De la: garbo_408288 19 Aprilie 2015 10:18
Dumnezeu doreste ca tu sa castigi!!! 39 De la: casperphantom 7 Noiembrie 2010 08:43
PROVERBE 224 De la: palmier 5 Noiembrie 2012 20:38
Setari Cookie-uri