Sa nu murdarim trandafirii !!!!!!!!!!!!

Cand o femeie primeste trandafiri cu o semnificatie de mare iubire mai are voie sa-i foloseasca ca mijloc de exprimare?
garbo226170
Postat pe 19 Noiembrie 2011 18:43
adica?
Eugenia69
Postat pe 19 Noiembrie 2011 18:47
Schimba-ti..avatarul... Pacat de titlul topicului...cand spui TRANDAFIRI..spui sensibilitate,gingasie,romantism...Cand vezi avatarul tau..spui vulgaritate,sex,tupeu...
elisabeta_boia
Postat pe 19 Noiembrie 2011 18:47
Betty draga , nu toti au gusturi in materie de avatare ca noi!
SAL
Postat pe 19 Noiembrie 2011 21:24
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-19 18:47:53Schimba-ti..avatarul... Pacat de titlul topicului...cand spui TRANDAFIRI..spui sensibilitate,gingasie,romantism...Cand vezi avatarul tau..spui vulgaritate,sex,tupeu...

si ce daca, mey betty?...
o doamna in poponetzu' gol are embargo la trandafiri?...
eu as zice ca dimpotriva...:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2011 21:33
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-19 18:47:53Schimba-ti..avatarul... Pacat de titlul topicului...cand spui TRANDAFIRI..spui sensibilitate,gingasie,romantism...Cand vezi avatarul tau..spui vulgaritate,sex,tupeu...
nici nu va place voua asa ceva...dar acum faceti pe cuminteii....dar daca ma uit in agenda la voi,,.,cred ca nu le mai stiti nr la femei....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Noiembrie 2011 23:39
ce dracu ai in seara asta, irinooka?...
te obsedeaza nr de femei din viata unui barbat?

pai cum de n-ai facut topic, dupa prostul tau obicei, ca sa-ti spun eu cum e cu numarul ala?!...
de care duci Lipsa Acuta acum...:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2011 23:48
Eh, nu stie Irinooka , nu numarul conteaza ci calitatea. Una si buna valoreaza mai mult decat o multime ,,de doi bani:
SAL
Postat pe 20 Noiembrie 2011 01:14
Nu Ge, una cu poponetu gol poate primi trandafiri in particular..dar sa-l expui asa.. E frumusel,recunosc..dar daca e intim..are alt farmec! asa..atalat in avatar..pare mai degraba vulgar{vorba ta}decat frumusel{vb mea}
si apoi ai inteles tu bine ca la titlu m-am referit..dar asa-ti place tie sa despici firul de par in 4..
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 01:37
nu, Betty... e foarte simplu...
eu sunt barbat (cred!)... si prefer sa admir un poponetz care chiar poate sa nu aiba nimic vulgar, ci poate arata bine ca orice alta parte anatomica a corpului omenesc,
decat sa citesc despre "bube-n koor "" la fiecare urare de "La Multi Ani"...bleach... (nu ma lua cu "Les Fleurs du Mal", si farmecul lor, fiindca in cazul urarii tale nu exista grad de comparatie...:D)
asa vad si simt eu, lucrurile, oi fi eu mai carnal, mai vulgar, mai destrabalat... cine stie:...
dar macar nu tin neaparat sa fiu scarbos de n-spe mii de ori, in limbaj...:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2011 01:41
E a 3-a oara cand imi spui de urarea mea..m-am explicat,s-a terminat..o mai zici odata? Nu stiu ce ai dar parca -ti stau ca un ghimpe in ochi..fii linistit..nu ma dau la tine!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 01:56
betty, incearca macar sa nu fii penibila...
urarea ta e super-scarboasa fatza de poponetzul doamnei din avatar...
intai cauta-ti barna din ochi, apoi abia sa arunci cu pietre.
nu am nimic cu tine, dar incearca sa fii corecta macar... intelegeam sa reproseze altcineva acel avatar (care nu are nimic scarbos)... nu tu.
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2011 02:36
Parerea ta..altii au considerat-o simpatica...poate si ptr ca doreau dusmanilor lor bube..acolo! Ceea ce-ti doresc si tie! Nu sunt mai penibila decat tine,dar acum realizez,cred ca te-ai dat la poponeata dansei-de aceea o aperi asa de cu inversunare! sa-ti fie de bine,verifica daca nu are ..bubu-n poponeata!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 11:42
Persia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 12:00
De la: Persia, la data 2011-11-20 12:00:20

Inteleg mirarea ta!Stiu ca ai dreptate,dar ti-am dat explicatiile mele pe celalalt topic! Nu=i frumos..da-i sanatos! M-am descarcat!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oare barbatii nu se pricep nici macar la sex apai la celelalte lucruri...Din cauza ca nevestele gasesc pretexte ca sa nu mai faca sex cu sotii lor 27 De la: ingerasulluptator 13 Iulie 2012 20:35
Voi stiți sa zmbiți ? 54 De la: VOIAJOR 8 Iulie 2012 21:39
Buna ziua! 2 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:16
confidence 8 De la: garbo119242 26 August 2012 15:14
stii sa minti? 27 De la: ulygarbo 10 Martie 2017 06:58
Setari Cookie-uri