Vom putea oare fi impreuna pentru totdeauna?

asa deci ... asteptam sa ne spuna 951 ...

numai sa nu uite
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:27
De la: dor72, la data 2011-04-06 20:38:02daaaa. uita-te le el...umflat in pene...cu ciocu' gros... in aer...fericirea l-a lovit...


pupa-mi-ai ciocul ala gros... ca sa nu mai fii geloasa pe fericirea altuia...
si poate da umfltura si peste tine...
O_K
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:42
Imposibilii te fac sa te indragostesti trateaza-l c ape o aventura nu merita efortul
_blondyna
Postat pe 7 Aprilie 2011 02:32
De la: garbo074951, la data 2011-04-02 11:43:11Am 23 de ani si acum o luna jumatate am cunoscut pe cineva pe net...este cu 10 ani mai mare ca mine,are un baietel de 4 ani si traieste cu mama copilului desi nu sunt casatoriti.Desi stiam toate astea am acceptat sa ma vad cu el.El este din alta localitate,si ne-am vazut doar de 4 aori pana acum...iar in majoritatea timpului vorbim la telefon sau pe net.De curand m-am despartit si de persoana cu care aveam o relatie de 1 an jumatate...si asta pentru ca a aflat de el.Consider ca nu m-am indragostit niciodata...desi am simtit de multe ori fluturasi in stomac,la inceputul fiecarei relatii era roz...insa de cand vorbesc cu Msr.X pe net...nu mai am pofta de mancare, nu mai pot dormi bine noaptea,si desi incerc sa imi umplu timpul cu altceva...tot la el ma gandesc.Mi-am interzis sa ma indragostesc de el...pentru ca este un imposibil pentru mine...are o familie,iar eu nu vreau sa fiu cauza destramarii acesteia.Parintii mei sunt divortati si stiu prea bine care este rezultatul unor parinti care nu mai traiesc impreuna...nu vreau ca copilul lui sa treaca prin ce am trecut eu.Inainte sa il cunosc...cariera era pe primul loc...dupa ce l-am cunoscut...visam la copii si o familie...Nu-mi vine sa cred cat m-am schimbat intr-o luna!!!Cum poate o persoana sa te schimbe?!El...printre multe altele a terminat UM...lucreaza in domeniu...serviciul lui este confidential pentru mine,a plecat 13 zile intr-o misiune....timp in care numaram zilele,orele...mai ales ca nu stiam exact cat va fi plecat.De 2 zile...a aflat mama copilului sau ca are pe altcineva...a vazut toate emailurile noastre...iar acum 2 zile mi-a spus ca trebuie sa o lasam balta momentan cu intalnirile...caci trebuie sa o mai imbuneze...treaba fiind destul de serioasa.Iar eu sunt cea care asteapta mereu,un telefon,un semn...sa ma bage in seama...sunt pe ultimul loc.Degeaba spune ca tine la mine...nu am incredere in el...sunt o persoana rece si realista...imi dau seama de tot ce se intampla in jurul meu...dar nu pot renunta la el!!!Ma gandesc la biata femeie ce-a fost in sufletul ei cand a aflat...m-am simtit vinovata...insa fericirea mea e mai presus de toate...iar el este fericirea mea...el este printul din poveste la care fiecare dintre domnisoare viseaza inca de cand sunt mici.Nu m-am indragostit niciodata cu adevarat...insa nu as vrea sa ma indragostesc chiar de cine nu trebe...de un imposibil...Ce sa fac?Cum sa am rabdare?E bine ce fac?Sau sunt o persoana fara scrupule?Am vreo sansa sa ajung sa fiu cu el...pentru totdeauna?Va multumesc.Astept sfaturile voastre.



d-l X vine el la tine in localitate cand va intalniti,asai?
ai grija draga mea,d-l X ar putea fi o alta persoana nu ceaa ce spune el,poate este insurat cu respectiva si tu habar nu ai,
gasesteti un baiat singura nu pe net,netul este pentru pierdut timp nu pt relatii serioase,am si exemple asa ca nu te baza deloc pe el.
sper sa intelegi cat de cat ce am vrut sa-ti spun.
carmenere
Postat pe 7 Aprilie 2011 16:32
De la: O_K, la data 2011-04-06 20:26:13
De la: garbo074951, la data 2011-04-02 17:13:51Ma gandesc la mine...la fericirea mea si de aceea imi doresc sa fie doar al meu...desi nu cred ca va renunta vreodata la ea...Daca voi fi inselata...sunt constienta ca toti barbatii inseala(99%) si cred ca as putea trece peste...daca l-as iubi cu adevarat.
Multumesc de melodie...dar poate niste sfaturi m-ar ajuta mai mult .


fatoo...asculta sfatul unui barbat...
fugi repede de ti-o pune cu el...nu mai astepta,nu mai medita,acum e momentul sa-i sucesti mintile de tot...acum,cand a aflat ea de iubirea voastra si el e bulversat ca este constient ca ea nu va mai avea incedere in el...
pana si eu am realizat ca el este barbatul care iti trebuie...ce-ti pasa de ea?nu l-a avut destul? acum e randul tau...
nu asculta la cotoroantele astea de pe forum...ca astea-s individioase...sunt geloase pe fericirea care va veni peste tine...
inca odata iti repet,fugi repede de ti-o pune cu el...numai asa vei stii cu adevarat ce urmeaza...
si fii linistita...nu vei fi PRESUL lui... vei fi TOALETA lui...
viitorul suna bine...

ai incurajat-o nu gluma,lasa ca se lecuieste ea,desfiinteaza si abonamentul de net nu doar saitul unde la gasit pe domnul respectiv.

carmenere
Postat pe 7 Aprilie 2011 16:39
desi astazi este deja o saptamana de cand nu mi-a mai dat nici un semn...inca imi amintesc de serile in care stateam de vorba cu pe net....momente in care nu conta daca trebuia sau nu sa fac altceva in acel moment...VORBEAM CU EL...deci nimic altceva nu era mai important...putea fi si cutremur, putea veni sfarsitul lumii....NUMAI SA VORBESC CU EL....ma facea fericita si prin simplul fapt ca statea de vorba cu mine...timp de 30 minute...timp in care nu conta nimic altceva decat NOI DOI...desi nu credeam in fericire...am realizat ca ea chiar exista...SI E CHIAR ACOLO UNDE NICI NU TE ASTEPTI....era mai mult decat fluturasi in stomac....m-am indragostit de un imposibil...dar cine stie....nu ma dau eu batuta asa cu una cu doua...lupt pentru fericirea mea...oricat...contra oricui...ASTA ESTE FERICIREA MEA....si lupt pentru ea
garbo074951
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:05
"d-l X vine el la tine in localitate cand va intalniti,asai?
ai grija draga mea,d-l X ar putea fi o alta persoana nu ceaa ce spune el,poate este insurat cu respectiva si tu habar nu ai,
gasesteti un baiat singura nu pe net,netul este pentru pierdut timp nu pt relatii serioase,am si exemple asa ca nu te baza deloc pe el.
sper sa intelegi cat de cat ce am vrut sa-ti spun."

da,el vine la mine in localitate sa ne intalnim....insa ceea ce stiu despre el este sigur......stiu sigur ca nu este insurat cu ea.....mi-a spus atatea.....si de ea si de copil ce rost avea sa minta ca e insurat sau nu....si pana la urma urmei...s-a inventat divorturile.
garbo074951
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:11
"Imposibilii te fac sa te indragostesti trateaza-l c ape o aventura nu merita efortul "

ai mare mare dreptate....deja incep sa ma indragostesc...insa nu il voi lasa sa imi se vada adevaratele sentimente...il tratez cu indiferenta....nu il sun niciodata, el ma suna, nu il caut nici pe net, el ma cauta....am o atitudine indiferenta...desi defapt stau si ma macin....acum e mai greu...dar ca sa dea rezultate....trebuie sa fac acest efort....sa am rabdare si incredere.....iar cu el am.....pentru ca simt ca el este alesul meu....
garbo074951
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:14
De la: dor72, la data 2011-04-05 23:27:45Betty, despre cine vorbesti, mami?
Lui 951 ii spuneam...o sfatuiam!!Tu ce-ai inteles?
elisabeta_boia
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:37
poti fi sigura ca el este alesul ?
cory_emy
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:37
pot sa ma bag si eu in vorba?? din experienta iti raspund la intrebare / Deci: NU!!!!

nu o sa fiti impreuna, nu te iubeste (mai al;es in scurtul tp de o luna)nu te va iubi -pt ca , gandeste-te , daca nu o iubeste p-aia de i-a purtat copilul, d-apai pe tine.Mai pot continua, mai vrei?? nu cred...deci NU!!!!
pt mai multe detalii, citeste postarea mea -idem povestea, ba chiar lipsea si copilasul....

ai sa razi , tot cadru "meletar"
cocacola31
Postat pe 7 Aprilie 2011 20:17
Esti mult prea tanara ca sa ai asemenea probleme. Viata e prea faina ca sa o irosesti asteptand. Clar nu te merita. Nu mai astepta vezi-ti de viata ta. Nimeni nu merita sa faci sacrificii. Fii desteapta si mergi mai departe. Nici nu stii in ce te bagi. Nu merita efortul. Nici macar sa te gandesti la a astepta. Ai o singura viata nu o irosi. Ghinion sa te indragostesti tocmai de un om ocupat. Mergi mai departe. Uita-l.E plina ograda de masculi.Important e sa nu regreti mai tarziu cand vei realiza ca nu a meritat efortul. Fii desteapta si fa-ti un bine si margi mai departe. Succes.
garbo122152
Postat pe 8 Aprilie 2011 18:42
DE ce oare mi se pare un deja vue ,e cineva care-si incearca talentul in literatura inventind subiecte stupide ? Daca gresesc astept replica.....
fengari
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:36
De la: O_K, la data 2011-04-06 21:42:04
De la: dor72, la data 2011-04-06 20:38:02daaaa. uita-te le el...umflat in pene...cu ciocu' gros... in aer...fericirea l-a lovit...


pupa-mi-ai ciocul ala gros... ca sa nu mai fii geloasa pe fericirea altuia...
si poate da umfltura si peste tine...


io nu-s geloasa pe fericirea nimanui...pentru ca o am pe a mea...poate altii...
cat despre pene umflate...nu te mai umfla in ele ca pe mine nu ma impresionezi cu trei pene colorate...
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:41
hloooo...,era vorba de cioc..,nu de pene..
roby_cado
Postat pe 8 Aprilie 2011 22:22
mai uita-te o data... da, daca tu insisti pe cioc...ia-l...cu tot cu pene...
dor72
Postat pe 9 Aprilie 2011 00:29
Indiferent daca el este sau nu in viata mea...eu oricum imi continui viata, profit de fiecare moment, caci viata este scurta....atat timp cat el va fi bizi...voi fi si eu, cand imi va acorda atentie voi fi mereu acolo...nu stiu cat de mult ma vrea el...insa eu il vreau mult mai mult...imi face bine prezenta lui, imi da putere sa merg mai departe, imi transmite energie pozitiva....insa am toata viata inainte....si chiar daca nu vom fi mai mult decat "prieteni", "amanti"...de ce sa nu profit de fericirea ce mi-o da?!
garbo074951
Postat pe 9 Aprilie 2011 01:00
Traieste doar in prezent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
geoig
Postat pe 9 Aprilie 2011 08:02
In viata asta si mai ales Dupa? Pentru totdeauna , suna frumos, dar cand se duce iubirea?Nu-i mai bine sa traiesti plenar AZI, ACUM, si sa lasi viitorul in seama Divinitatii? Nu depinde de noi,care suntem intr-o continua transformare...depinde de factori din afara noastra - care nu sta in puterea noastra sa ii controlam... Traiti iubirea, ganditi iubire si asta o sa aveti, IUBIRE.
cercelmarilena
Postat pe 9 Aprilie 2011 09:56
' 951 astaa...nu e doar blonda...e blonda de'a binelea...
sau topicul e facut sa tina audienta sus...
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 10:53

[quote name='carmenere' date='2011-04-07 16:39:56'
"ai incurajat-o nu gluma,lasa ca se lecuieste ea,desfiinteaza si abonamentul de net nu doar saitul unde la gasit pe domnul respectiv."

[/quote]

nee...asta nu se lecuieste...mai repede ne lecuim noi sa mai postam pe subiectul asta...
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 10:58
De la: dor72, la data 2011-04-09 00:29:56mai uita-te o data... da, daca tu insisti pe cioc...ia-l...cu tot cu pene...


ba era vorba de cioc...nu o da dupe cires...' pa ce ca ti-am facut o favoare...o sa-mi iau darul inapoi...
da' cand ai avut timp sa-mi numeri penele?!? stiam ca se numara doar ouale...
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:09
De la: garbo074951, la data 2011-04-09 01:00:20Indiferent daca el este sau nu in viata mea...eu oricum imi continui viata, profit de fiecare moment, caci viata este scurta....atat timp cat el va fi bizi...voi fi si eu, cand imi va acorda atentie voi fi mereu acolo...nu stiu cat de mult ma vrea el...insa eu il vreau mult mai mult...imi face bine prezenta lui, imi da putere sa merg mai departe, imi transmite energie pozitiva....insa am toata viata inainte....si chiar daca nu vom fi mai mult decat "prieteni", "amanti"...de ce sa nu profit de fericirea ce mi-o da?!


si ce intelegi, ma rog, prin "fericirea" ce "ti-o da"?!...:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:34
Drag Cory, citatul la fantastic i aparine lui Pascal, Blaise Pascal mai exact, nicidecum lui Dostoievski, este cunoscut sub denumirea de "pariul pascalian". Las "erudiia" deoparte cnd nu eti sigur de ce spui.
n legtur cu durerile de inim ale domnioarei 951, m ntreb ce mama o fi n capul ei, dac o fi ceva? Cred c trebuie s mai atepte s-i mai creasc IQ i apoi o s judece cu inteligena ei nu a net-ului.
garbo107912
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:44
Mai fetelor s-a terminata mama baietilor liberi sau ce este cu viata voastra?
Sunteti naive, prostute si atat de credule ....
ce intrebari stupide ...
hai sa raspund eu NU VE-TI PUTEA FI IMPREUNA!!!!!!!!!!!!
esti tanara si ai atat de multe momente frumoase in fata si in viata sa ti se intample.

Un barbat adevarat nu plange si se boceste ca SOTIA E REA... el pur si simplu divorteaza pentru ca nu se mai poate continua ...
o viata este si daca n-o traiesti o dai peste cap tot cu maina ta!
elisavuri
Postat pe 9 Aprilie 2011 12:14
,, Pentru totdeauna... defineste ce inseamna pentru tine, eu cred ca este ceva abstract, ca si fericirea...pentru unii a fi fericit inseamna una si ptr altii altceva...TOTDEAUNA??? hmmm ceri cam mult sau vrei putin, preferi sa traiesti 1000 de ani nefericita? sau 10 fericita? alege, Cu drag Mihaela
Mihaela_ela
Postat pe 10 Aprilie 2011 00:09
Iti face bine prezenta lui ptr ca este indisponibil pentru tine, daca si cand va fi disponibil..tu vei fi disponibila ptr altu, altii :)) intelegi ce vreau sa zic? :))
Mihaela_ela
Postat pe 10 Aprilie 2011 00:13
De la: O_K, la data 2011-04-06 21:42:04
De la: dor72, la data 2011-04-06 20:38:02daaaa. uita-te le el...umflat in pene...cu ciocu' gros... in aer...fericirea l-a lovit...


pupa-mi-ai ciocul ala gros... ca sa nu mai fii geloasa pe fericirea altuia...
si poate da umfltura si peste tine...


pai ia si citeste!
eu am zis "umflat in pene" ce pana ta e asa de greu?
si daca-s doar trei...atata stiu sa numar...
dor72
Postat pe 10 Aprilie 2011 00:14
De la: dor72, la data 2011-04-10 00:14:28
De la: O_K, la data 2011-04-06 21:42:04
De la: dor72, la data 2011-04-06 20:38:02daaaa. uita-te le el...umflat in pene...cu ciocu' gros... in aer...fericirea l-a lovit...


pupa-mi-ai ciocul ala gros... ca sa nu mai fii geloasa pe fericirea altuia...
si poate da umfltura si peste tine...


pai ia si citeste!
eu am zis "umflat in pene" ce pana ta e asa de greu?
si daca-s doar trei...atata stiu sa numar...


hei...nu fi speriata,nu trebuie neaparat sa te si umfli daca-mi pupi ciocul...il pupi si tu doar de 3 ori daca mai mult nu stii sa numeri...
uite...pentru exercitiu,daca vrei sa inveti sa numeri mai mult,incepi si numara de cate ori dau noroc prietenii astia doi...
O_K
Postat pe 10 Aprilie 2011 01:42
Ma mir de fetele de azi...si nu pot sa cred ca sunt chiar atat de prostute...Sa crezi...povestile ...ca sta cu biata femeie doar pentru ca are un copil cu ea!?????Daca trebe sa o imbuneze...inseamna ca ea stie ca el umbla pe deo lature dar il iarta...ca e si ea in situatia ta...ca spera ca se va schimba....
Nu se va schimba nimic doar daca tu termini cu relatia asta si iti vezi de viata ta.Lui ii place sa fie si cu tine si cu siguranta familiei....si cand se satura de tine vine alta....nu vezi ca esti doar un numar sau un nume in lista amantelor?Intotdeauna se va intoarce la familie.....si intotdeauna va avea altele...daca nu tu! atunci alta....Dar daca iti pasa de fericirea ta...cauta altul care te vrea pe tine....in permanenta...sa adoarma cu tine...sa se trezeasca langa tine dimineata,,,sa ii faca placere sa stea nemiscat fara nici o vorba langa tine...nu doar sa vina sa se intalneasca cu tine din altalocalitate sa aibe sex...si sa plece inapoi de unde a venit....
garbo102495
Postat pe 10 Aprilie 2011 03:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de cate ori poti ierta? 62 De la: dragu_ta74 10 Decembrie 2009 21:41
de ce oare majoritatea oamenilor sunt nerecunoscători, 21 De la: ingerasulluptor1 24 Iulie 2016 18:10
Fericirea mea sau fericirea copilului meu? 89 De la: garbo257784 1 Ianuarie 2012 19:00
Buna, 10 De la: irinutza5655 15 Februarie 2013 15:08
Vreau sa fiu libera sa traiesc viata din nou asha cum faceam candva 90 De la: garbo171675 23 Septembrie 2012 20:24
Setari Cookie-uri