senzaţie ciudată

Bună!Am şi eu o problemă şi sper să nu mă luaţi în ras..În timpul unui act sexual,există momente când am o senzaţie de urinare şi nu ştiu de la ce...Îmi puteţi da câteva sfaturi?Sau poate ai mai trecut prin aşa ceva..sau eu ştiu..
garbo_395282
Postat pe 16 Iulie 2014 22:45
De la: garbo_395282, la data 2014-07-16 22:45:21 Bună!Am şi eu o problemă şi sper să nu mă luaţi în ras..În timpul unui act sexual,există momente când am o senzaţie de urinare şi nu ştiu de la ce...Îmi puteţi da câteva sfaturi?Sau poate ai mai trecut prin aşa ceva..sau eu ştiu..
....si eu,chiar ma deranjeaza..............dar nu stiu ,de ce/////
garbo_404102
Postat pe 20 Iulie 2014 11:34
eu zic asa... nu mai face sex si sa vezi ca iti trece
silfida
Postat pe 20 Iulie 2014 11:57
82 , un consult la ginecolog, poate sa-ti dea lamuriri la problema ta, important este sa-i spui tot,. clar si raspicat iar el, sa te asculte cu atentie!
Sanatate si un ceai de musetel!
pitiTa_
Postat pe 20 Iulie 2014 12:29
Ceaiul la ce ora fie?
silfida
Postat pe 20 Iulie 2014 12:40
Pai, depinde cum il "serveste"?!
Daca-l bea, de 3 x pe zi cate o cescuta timp de o sapt.
Daca face spalaturi la *, dimineata si seara, inainte de culcare.:)(pana simte ameliorarea)
Compresele sunt nefolositoare.
Contactele sexuale se raresc!
pitiTa_
Postat pe 20 Iulie 2014 13:46
Daca nu e vorba de incontinenta urinara, e ceva normal.
Si astfel se poate bea in liniste ceaiul. La ora 5
silfida
Postat pe 20 Iulie 2014 14:00
Sa-l bea cand doreste ea, daca asta isi doreste!
Pt. mine,
pitiTa_
Postat pe 20 Iulie 2014 14:29
exact - poate fi ceva normal, rezolva pb inainte de contact.
quasaria
Postat pe 20 Iulie 2014 15:45
Zau, de cand au devenit durerile deranjante, ceva "normal"?
Nu-i mai placut sa elimine aceasta "normalitate" consultand medicul?
pitiTa_
Postat pe 23 Iulie 2014 18:57
Pai tocmai ei spun ca e normal! Dar eu as zice mai bine sa faca pipi inainte de... treaba aia rusinoasa! Sau sa nu mai faca sex! Si senzatia dispareeeeee!!!!
silfida
Postat pe 23 Iulie 2014 19:15
Io aș zice să facă dragoste, poate atunci nu are senzația de pipi.
Axl_R
Postat pe 23 Iulie 2014 20:09
Sa faca!!!! Vede ea dup'aia!
http://www.youtube.com/watch?v=vfwJ-SoYw4U

silfida
Postat pe 23 Iulie 2014 20:31
Toate care avem o viata sexuala simtim senzatia asta daca nu am golit vezica inainte.
Tanti aia care recomanzi doctoru', unde ai vazut matali ca se plange fata de dureri?
Nichi_D
Postat pe 23 Iulie 2014 21:57
Musai tre sa doara ca sa mergi la doctor ?
Rotty
Postat pe 23 Iulie 2014 22:20
Nichi, sa stii de la "baba", dupa orice senzatie neplacuta, apare o durere.
Ca nu se plange, ii treaba ei, ca tu simti altceva dupa ce-ti golesti...vezi_ca pierzi situatia de sub control odata si/odat'. si incepi sa urli, 'nteles?

mai,ce-mi place expresia asta moldoveneasca!:D

NB!
pitiTa_
Postat pe 23 Iulie 2014 23:21
eu n-am vazut ca a zis ca o doare ceva, ci doar ca ii vine sa faca pipi, ceea ce e un proces absolut firesc daca n-a facut inainte sa inceapa treaba.... Asta e, cit sintem fiinte vii mai facem si pipi si diverse alte chestii dezgustatoare! Te fofilezi si te duci la baie, na!
quasaria
Postat pe 24 Iulie 2014 00:46

de spontaneitate, ati auzit?

eu i-am zis odata, mai ziceti-i si voi, poate .....ii vine!

ziua buna dimineata!

ei, "dezgustatoare"?! ...da' daca raman in tine sau cu tine, ii mai bine? Astea, chestii firesti, nu senzatiile...
pitiTa_
Postat pe 24 Iulie 2014 08:48
piti, nu-mi da ginduri obscene...
quasaria
Postat pe 24 Iulie 2014 10:32
Ia!

Stiu ca te duce mintea ...da' nu avea retineri:)) da-ti drumu!......
pitiTa_
Postat pe 24 Iulie 2014 17:10
De la: Axl_R, la data 2014-07-23 20:09:21Io aș zice să facă dragoste, poate atunci nu are senzația de pipi.


alta!:)))


da de kca, sigur o sa aibe, mai ales daca nu se protejeaza......:D si trage si-o injuratura ca la cortu' ma-sii!

Axl_, si, nu-i normala?
pitiTa_
Postat pe 24 Iulie 2014 17:14
Tu mergi la doctor fara sa te doara nimica? De saptamana ce vine trec si eu mai des pe la barbatu meu care este tanar, frumos si...doctor. Se mai gaseste una ca tine si-l viziteaza fara sa o doara nicairi, preventiv inteleg, si n-as vrea sa-l deranjeze de la munca

Ai uitat de mult cum este sa faci dragoste cu barbatu', tanti "baba", da nu te lasi, dai sfaturi si mortis vrei sa tinem cont de ele.
Nichi_D
Postat pe 24 Iulie 2014 19:53
Nichi, ce pnm face doc' al tau de nu te lamureste, ha?
Ori crezi ca pacientii sunt toti bolnavi/ is numa' dusi, si ca sa aibe de unde veni, ii scoate fisa, schimba doua vorbe, ii arata limba, vede ca nu-i galbuie, n-are stomatita, ok, si vira acasa, ce.....l-ai gasit vreodat' pe masa.... cu vreo una? Io nu stiu, parol...tot "preventiv"


Al meu nu-i doc, ii pensionar
Ce fr. o fi al tau, dar de-l vezi pe badea, iti pica fata si roiesti in juru' lui;))
asa ca, ti_n'_te la distanta, daca vrei sa mai ai paru' in pas cu moda!

nu, nu-s coafeza, da ma pricep la bretoane!
pitiTa_
Postat pe 24 Iulie 2014 22:43

Eu breton deja am, nu tre' sa te mai deranjezi.
De ce esti rea si ameninti ?
Nu inteleg oamenii batrani din tara asta in ruptu' capului. Buneii mei sunt trecuti de 70 de ani si sunt plini de viata si de veselie si muncesc zi lumina ca in tinerete. Nu au timp sa fie deprimati ca cei de aici, sunt mereu binevoitori si lipsiti de rautate. Ei traiesc in Basarabia si au intampinat si intampina necazuri la tot pasul, dar nu se dau batuti. Ar fi un exemplu bun pentru multi.

Pe barbatul meu l-am gasit odata pravalit peste una, da' asta e specializarea lui

Nichi_D
Postat pe 24 Iulie 2014 23:20
@nichi de unde stii ca Piti e batrana ? intreb si eu !?
Celtic_Frost
Postat pe 25 Iulie 2014 07:08
" Pe barbatul meu l-am gasit odata pravalit peste una, da' asta e specializarea lui "

I s-o fi facut rau cand o vazut sange ...

Rotty
Postat pe 25 Iulie 2014 08:57
Ai breton, da' nu ai freza! Iti "dau" eu una,(pe masura) ca s-o poti duce...
peste tot, si sa-ti amintesti s-o aranjezi fr. de fiecare data!
Ba mai mult, sa te mandresti ca arati bine pe meleagurile astea.....sau, alea.

Pai, capu' tre sa te duca unde ti-e mintea, fato, si daca aia 'ti sta in loc,
normal ca n-ai sa 'ntelegi in veci. da bine ca ai senzatia ca ti se rupe!
Nu te mai lauda cu ce "au altii", sa vad ce ai tu mai bine!

neata! "pt. batranei"!

Tu, mai invata sa citesti, SPOR!
pitiTa_
Postat pe 25 Iulie 2014 09:04
Ea si-a zis baba; are sot pensionar, deci nu o fi o prospatura; dupa cum scrie si cum (nu) intelege postarile.

Ma laud cu buneii MEI sanatosi la trup si la minte.
Gaseste matali ceva frumos si placut de facut si viata o sa-ti para mai frumoasa; vad ca Garbo nu ti-e de folos si nici matali lui Garbo pentru ca nu dai nici sfaturi folositoare, nu esti nici amuzanta sau simpatica; te invarti in juru' cozii, ametesti si te tulburi de nu mai stii de matali.

Bunelu, fost dascal, m-a invatat in clasa a doua ca Niciodata nu se pune virgula intre subiect si predicat; poate ai lipsit la lectia aceea dar daca citeai putin macar nu faceai o asa greseala elementara si nici n-ai pune virgulele acelea fara nici o noima.



Nichi_D
Postat pe 25 Iulie 2014 13:40
[I s-o fi facut rau cand o vazut sange ... ]

Tu latri si altii musca?
Nichi_D
Postat pe 25 Iulie 2014 13:45
Hai mai! o virgulita ti-a "deranjat" senzatia?....
Bine, ca, macar, cu, vederea, stai, la "panda," in, rest, esti, tu, ciudata. acu' le-am pus bine, sau mai trebuia? ;))

pitiTa_
Postat pe 25 Iulie 2014 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sanatate 2 De la: garbo_437035 14 Aprilie 2016 16:16
despartire din cauza banilor... 44 De la: blonda_no1 12 Ianuarie 2011 15:15
credeti in prevestirile din vise... 69 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 20:08
Meditatie la viata mea 48 De la: Ines 12 Februarie 2010 12:43
Probleme, probleme 10 De la: Sassette 1 Octombrie 2016 09:30
Setari Cookie-uri