vreau un raspuns sincer!

De la: tatoo, la data 2011-03-31 18:02:53
De la: barboneli, la data 2011-03-31 17:03:31ok, voi i-ati dat raspuns sincer ? ca eu am rasfoit un pic pe aici si am dat de cu totul alte chestii.... ! mult mai placute dacat intrebarea lui.... ceva cu ")" la sfarsit ! imi place lumea, se pupa lumea, se apreciaza lumea, se cere scuze la lume.... tatoo.... ai un raspuns sincer si la subiect ? ca eu nu l-am inteles !


Barbo, tu esti??sigur? Parca aduci cu cineva...nu spui tzine...persoana importanta, moncher!
Numai ea ne trage asa de urechi, ca sa ne aduca la ordine! In loc sa bagi si tu una de aia de-a ta...tu ce faci?


ok, am citit raspunsul lui sist !

stii tatoo... chestia asta cu topicurile e ca saritul cu coarda ! adica ceilalti invart coarda si tu astepti momentul cand sa intri.... ! se mai intampla uneori sa... nu prinzi momentul bun si atunci te mai impiedici ! ca nu e usor sa te concentrezi, cand ai in cap o intrebare pusa si la care trebuie sa raspunzi, cum nu, sincer: "sa visati ce va ce sa vi se adevereasca a doua zi?nu stiu ce sa ma fac k mi se intimpla cam des ! vreau un sfat ! va rog." trebuie sa recunosti ca, ptr. prima oara pe acest magic forum, avem si o (pseuda) vrajitoare.... !!!! chiar nu ti s-a zburlit un pic cateva fire de par, de emotie... ???? si eu vreau datele personale a lui 860 ! scurt !
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2011 00:18

Vrei un raspuns sincer?
Nu mi s-a zburlit chiar nimica-nimicuta
Da' nici n-am inteles ce-ai zis!
tatoo
Postat pe 1 Aprilie 2011 01:21
tatoo,io ma grabesc, am furat laptopu...
as raspunde sincer da nu stiu unde-i dealu' ala de care zice 860...plin de 7 simt....
piticuto, pare-se ca esti isteata, da' n-ai experentz...
tine aproape nimeni nu are treaba cu tine
refa putin drumu' pe care ai venit pe garbo, si ai sa vezi de fapt ce am vorbit noi, si pe unde erai tu cu raspunsurile...
iar daca maimutoiul ti-a dat ok, poti sa zici ca esti salvata
dor72
Postat pe 1 Aprilie 2011 01:32

Ce fu asta?Doruleato, ce-i cu tine, raza mea? Aha,esti pe fuga,Da de unde ai furat lectocu'?
Mai sunt? Ca mai vreau si eu unu!
Si pitica cine-i?Moni a lu' Iri?
Te-am pupat adanc,Miclea mea.Mai baga si tu cate una pe aici , din cand in cand.
tatoo
Postat pe 1 Aprilie 2011 01:52
De la: tatoo, la data 2011-04-01 01:21:16
Vrei un raspuns sincer?
Nu mi s-a zburlit chiar nimica-nimicuta
Da' nici n-am inteles ce-ai zis!


se vede de la o posta ca e sincer ! si cu "zburlitul"... chiar asa te lauzi ? ma gandeam ca faptul ca avem si o vrajitoare pe forum... pe langa sfinti si sfintii... e o chestie care ar trebui sa ne miste ! am putea chiar profita de aceste puteri ale ei/el, nu ? iar chestia cu coarda... un fel de explicatie de ce nu am intrat pe topicul asta de la inceput... nu m-am simtit potrivit ptr. el... nu eram in ritmul vostru... ! si daca nici acum nu am explicat ca lumea... e 1 aprilie, asa ca las-o asa cum a cazut... !!!! (cunosti expresia ?) si nu va lasati pacaliti tovarasi.... macar azi, ca in restul timpului.........
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2011 07:47

Hai sa traiesti,B. O lasam asa cum a cazut, ca de data asta a cazut bine si am inteles si eu, in sfarsit.
Am inteles eu si de prima data ceva, dar am crezut ca eu sunt cel cu coarda si parca suna un pic a jignire.
De aceea , am vrut sa ma asigur ca nu gresesc, inainte de a te impusca
Si cu zburlitu' ,ce,gata??O trecut frigul si gerul
S-o zburlit la poutza parul?
Da'poate altii n-au! Ce sa-si zburleasca?Dintii?
Barb, nu fi...
tatoo
Postat pe 1 Aprilie 2011 09:31
jignire ? ce e aia jignire ? nu, noi n-avem asa marfa pe rafturi... ! iar "cu coarda", la asta m-am referit ! daca nu intri la timp sau... la discutie.......

http://www.youtube.com/watch?v=bqrWdqveZ18

http://www.youtube.com/watch?v=kjvvd6C0JXQ

ei... da, astia e profesenisti, eu nu.... !!!
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2011 14:03
Draga Ionela pai daca stii dinainte ce o sa ti de intample tie nu ai putea evita? Roaga-te la Sfantul Ioan Botezatorul careia ii porti prenumele ca sa te sfatuiasca in toate cele si sa te ajute nu esti singura care are premonitie si nici ultima...cu mult drag si iubire Mariana Aristide.
garbo173858
Postat pe 3 Aprilie 2011 17:30
bravoo!!!!!ai dreptate!!!!!!!!!!!
cat
Postat pe 4 Aprilie 2011 23:07
AM PATIT SI EU,SUNT PRESIMTIRI,SI trece cu rugaciuni.
daniilia
Postat pe 6 Aprilie 2011 18:49
Eu presimt ca-n topicul asta intra si Ingeras si linistea topicului v-a inclina spre rugaciuni ,poate blesteme..Sa ma rog sa nu mi se implineasca..presimtirea??!!!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:09
cred ca a intrat deja...
dor72
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:13
E clar!Trecem pe alte topicuri...!!!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:40
@860

Hai ... comunicare senzoriala -- ok exista , deja-vu si cu asta sunt de acord insa la ce spui tu acolo .... deja mi-e teama sa te intreb .. poti misca si obiecte ? ....:D


Sunt rau..stiu insa nah..... si totusi ai fost prin Nepal ? :D


omg chiar vreau sa stiu daca poti misca obiecte pentru ca...... deja mi-a venit o super idee de business cu tine :))
Jago
Postat pe 10 Aprilie 2011 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutatima sa scap de cosi 37 De la: Anouk 22 Decembrie 2009 19:25
BIO 1 De la: samifilip 31 Martie 2010 22:33
Sani mai mari!!! 215 De la: garbo103035 15 Aprilie 2010 01:38
Ce produse folositi pentru tenul sensibil? 7 De la: valy87 16 Mai 2012 18:41
Barbatul mai mic decat femeia 4 De la: alina41 3 Ianuarie 2010 15:48
Setari Cookie-uri