ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Dureri in interiorul vaginului in timpul contactului sexual

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

buna...de cateva zile am dureri foarte mari in timpul actului sexual...dar mai ales intr-o anumita pozitie...in pozitia"capra"am dureri foarte mariii...stiti cumva de ce??
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

e posibil sa nu te fii excitat destul, el sa fi fost prea brutal, v-ati grabit sau tu sa ai o boala cu transmitere sexuala.....fa-ti un control repede...nu amana...
  citeaza   raspunde

BTS..
  citeaza   raspunde

schimba tzapul si mai incearca.
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

cu calul Troian, pik?!
  citeaza   raspunde

oaliu !!
  citeaza   raspunde

nu stiu, si eu sunt suflet caritabil. daca mi-ar arata o poza, as putea sa fiu mai precis in indicatii tehnice
  citeaza   raspunde

pik, faci misto de durerea interna a d-rei. pai?!
  citeaza   raspunde

ca sa o ajut, sa-i alin durerea, tre sa ajung la ea, nu? la partea aia interna. zic io
  citeaza   raspunde

pik, prea te oferi in stanga si-n dreapta! mai da si tu sfaturi pur teoretice. stiu ca pe tine te incanta practica (ha!), da', cateodata, suntem dupa geamul gros de sticla si DOAR privim.
fata asta daca a venit cu asa "grava" problema inseamna ca vrea sa-si pastreze partenerul. caci - altfel - il schimba si nu ne mai intreba. capisci?!
  citeaza   raspunde

giani, durerea o astamperi de moment, cu calmante.
ca sa scapi definitiv, tre sa schimbi "cauza provocatoare"
si aci sunt eu
  citeaza   raspunde

daa.. uitasem ca esti omniprezent. vezi sa nu devii omniabsent...
  citeaza   raspunde

pikule....am si eu o problema cu a mea catelusha...nu vrea domle sa stea...vii sa ii spui tu si sa-i explici????..ca vad ca te pricepi....
  citeaza   raspunde

daca esti de acord sa ma ajuti, sa-i aratam practic, de ce nu?
  citeaza   raspunde

mami..io-s de acord sa-i aratam bestiutzei.....dar ce facem cu al meu sot si cu a ta soata???...stau si ei pe langa noi si le arata si ei????...ar fi o idee...poate prinde tuta ceva...tuta era acuma aia mica, nu io....ca io stau cuminte...
  citeaza   raspunde

n-am soatza, mami. sa vedem cum il convingem pe al tau sa plece singur la plimbare...
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2009-07-08 00:52:31mami..io-s de acord sa-i aratam bestiutzei.....dar ce facem cu al meu sot si cu a ta soata???...stau si ei pe langa noi si le arata si ei????...ar fi o idee...poate prinde tuta ceva...tuta era acuma aia mica, nu io....ca io stau cuminte...

citeaza   raspunde

iaik.....cu doi????? am incurcat-o.....mai bine taceam....dar ce poate sa fie atat de rau????
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: