buna

vreau sa va zic si eu cate cv despre despartirea de fostul meu prieten kre lam knoscut pe mess si am tinut legatura aproape un an,si in ultimul moment ne am decis sa ne cunoastem,ne am intalnit si am plecat la el,fiind mai departe de mine,in prima saptamana nea mers super,dar a durat prea putin asta,pt k intr un final mia zis ca nu e pregatit de o relatie si k vrea sa luam o pauza de cateva saptamani poate e mai bn asa,si in alea kteva saptamani se poate intampla ceva,si sa vina dupa mine,eu am inceput sa tin la el si am avut mult de suferit din asta,mia zis ca i place de mine ca persoana k sunt o pers minunata dar nu e pregatit pt o relatie akm,avand 26 de ani si eu 23,si pana la urma am plecat la mn acasa si el a ramas singur,de atunci nu am mai vb k el,adik nu a mai vb el k mine,si nu stiu de ce se poarta asa,nu mi zice absolut nimic,iam zis printr un mesaj pe mess sa mi zica si mie de ce nu vb k mn,sau sa mi zica daca se mai poate face ceva k noi,dar el nu scoate un cuvant,nu styu ce sa cred din toate astea,ce sa inteleg,poate ca ink mai spera ca o sa fim din nou impreuna si k akm se gandeste bn ce sa faca?nu stiu ce sa fc da ti mi un sfat ceva sa stiu inktro sa merg
lennu
Postat pe 4 Iulie 2011 02:38
Mergi mai departe....si tacerea e un raspuns...
lacramioaracrengi
Postat pe 4 Iulie 2011 09:29
probabil astepta cu totul altceva, si realitatea `nu a corespuns` acestor asteptari. iar faptul ca in prima saptamana `v-a mers super`, nu trebuie sa te induca in eroare si sa te iluzioneze. aparentele ne salveaza de multe, chiar si de propria minciuna. atunci a incercat sa-ti faca pe plac, dar se vede treaba ca nu s-a mai putut preface.
esme
Postat pe 4 Iulie 2011 09:48
vrei un sfat??? deschide ochii, nu calculatorul.
nu toate legaturile facute pe cale virtuala au si rezultate pozitive.
cu el nu cred ca vei mai fi , ca iti dadea pina acum un semn in acest sens . deci uita-l.

tu nu mai vezi padurea, de copaci.
apropos: prin parc ai incercat???
jeje2011
Postat pe 4 Iulie 2011 11:11
nu ii mai cere absolut nici un fel de explicatii , s-a purtat urat si asta arata ce fel de persoana este ,incearca sa-l uiti, desi o sa-ti fie probabil destul de greu o sa reusesti si nu iti mai face mea culpa nu esti singura care o pateste in felul asta ,esti foarte tanara o sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa te iubeasca sincer...... nu uita sa inveti din greseli
lik
Postat pe 4 Iulie 2011 12:36
sal a ta
SAL
Postat pe 23 Iulie 2011 11:45
De la: lennu, la data 2011-07-04 02:38:30vreau sa va zic si eu cate cv despre despartirea de fostul meu prieten kre lam knoscut pe mess si am tinut legatura aproape un an,si in ultimul moment ne am decis sa ne cunoastem,ne am intalnit si am plecat la el,fiind mai departe de mine,in prima saptamana nea mers super,dar a durat prea putin asta,pt k intr un final mia zis ca nu e pregatit de o relatie si k vrea sa luam o pauza de cateva saptamani poate e mai bn asa,si in alea kteva saptamani se poate intampla ceva,si sa vina dupa mine,eu am inceput sa tin la el si am avut mult de suferit din asta,mia zis ca i place de mine ca persoana k sunt o pers minunata dar nu e pregatit pt o relatie akm,avand 26 de ani si eu 23,si pana la urma am plecat la mn acasa si el a ramas singur,de atunci nu am mai vb k el,adik nu a mai vb el k mine,si nu stiu de ce se poarta asa,nu mi zice absolut nimic,iam zis printr un mesaj pe mess sa mi zica si mie de ce nu vb k mn,sau sa mi zica daca se mai poate face ceva k noi,dar el nu scoate un cuvant,nu styu ce sa cred din toate astea,ce sa inteleg,poate ca ink mai spera ca o sa fim din nou impreuna si k akm se gandeste bn ce sa faca?nu stiu ce sa fc da ti mi un sfat ceva sa stiu inktro sa merg



In primul rand stresezi cu prescurtarile alea imbecile ...
Incotro sa mergi? Pai daca acel baiat te-a dat uitarii , eu zic sa alegi un altul din lista de mess si muta-te cu el , poate de data asta ai 'bafta' si sta cu tine 3 zile ) si tot asa pana epuizezi lista ..... Cand epuizezi lista , adaugi alte si alte persoane ..."Succesuri !!!"
Fata_Morgana
Postat pe 23 Iulie 2011 22:51
De la: garbo193766, la data 2011-07-23 11:45:03sal a ta


da tzi-e foame raaauuuu
jeje2011
Postat pe 23 Iulie 2011 23:16
Foame? Nu, doar sete.
Sete de cunoastere....
SAL
Postat pe 28 Iulie 2011 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca tot e tradare... 157 De la: dor72 5 Mai 2011 19:52
Sa revin la primul iubit ? 11 De la: garbo_1211 18 Aprilie 2012 08:13
Sarutul dulce al razbunarii..... 158 De la: garbo_387286 14 Octombrie 2016 17:02
Despartirea de amant! 4 De la: elisabeta_boia 4 Decembrie 2011 12:41
sfat pentru o femeie divortata 19 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:13
Setari Cookie-uri