Integrarea pocaitilor in societate ,,,fara ca sa fie luati la misto sau sa rada cineva de ei

E p'acilisea un nene,unu'care pareri proprii nu exprima,in schimb,anuleaza mesajele altora.Mie mi-au disparut doua.Sa-i fie de bine! Inseamna ca ceva,ceva din mesajele mele l-a atins.
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 16:45
...sau poate a constatat ca mesajele respective aveau continut nepotrivit, nu neaparat injurii si instigare la violenta ci poate vre-o ofensa. E dreptul moderatorilor si-al adminului sa scoata ceea ce li se pare nepotrivit.
m_ada
Postat pe 21 Ianuarie 2011 16:54
pai, si atunci de ce nu scoate si desenele animate ale knaitului? ca alea, in proportie de 90% sunt mai mult decat ofensatoare, hehehe
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:01
Pe mine ma facu unu' nationalist imputit.Si am zis ca ma laud ca in tara straina fiind,am in balcon tricolorul si sar la beregata oricui insulta Romania si poporul din care fac parte.Daca asta inseamna a fi nationalist,bine,sunt.Dar l-am invitat sa vada ce-i aia nationalist,xenofob,extremist,discriminare,ura de rasa....Era de anulat asta?
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:27
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 11:27:31
De la: Thor_again, la data 2011-01-21 10:55:09Beyyy!!! Alde daniela, tatoo, 1084... Lasati-o pe irinuca in pace!
Ea e geniul pustiu al forumului, e xena internetului si razboinica bitzilor si megabitzilor! Daca o scoateti de pe traiectorie, nu mai ramane nimic din site-ul asta

Voi cu maimuta asta tastatoare vreti sa o scoateti la capat?
Thorule,mie de fapt mi-e mila de ea.Cine stie ce-a suferit si cate o fi tras la viata ei !De la vreun barbat,chiar si de la parinti...Asta cu parintii e cea mai dureroasa,lasa urmele cele mai adanci.Ca daca nici ei n-au iubit-o si inteles-o,doare tare si au inrait-o.
pai parintii sunt asa cum ti-i va Dumnezeu...Eu sunt mai norocoasa pt ca m-ma nascut cu capacitati mai intelectuale mai dezvoltate decat a lor de asta nu m-au putut intelege....Dar asta este viata...Pt ca ei viata este mai grea decat pt a mea...Eu il am pe Dumnezeu,mai sunt si cativa putini oameni care ma inteleg....Inteligenti tot ca mine...Pt ca eu cu neghiobii nu ma pot intelege....Pe mine ma deranjeaza cel mai mult,,,pt ca eu sunt buna cu oamenii si ei sunt niste nerecunoscatori...Dar asta este viata....in romania este greu pt ca sunt nevoita sa traiesc intre neghiobi si fara bani si asta este cel mai naspa....Cand am bani ma simt foarte fericita....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:28
tatoo...lasa boul cu ata lunga, ca se-mpiedica singur...parerea mea...

aparusi, lupty?
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:30
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 17:27:49 Pe mine ma facu unu' nationalist imputit.Si am zis ca ma laud ca in tara straina fiind,am in balcon tricolorul si sar la beregata oricui insulta Romania si poporul din care fac parte.Daca asta inseamna a fi nationalist,bine,sunt.Dar l-am invitat sa vada ce-i aia nationalist,xenofob,extremist,discriminare,ura de rasa....Era de anulat asta?
pai daca te-a facut imputit inseamna ca puti si trebuie sa te speli...Barbatii nu folosesc sevetele umede poate de asta puti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:45
De la: me_reloaded, la data 2011-01-21 17:30:22tatoo...lasa boul cu ata lunga, ca se-mpiedica singur...parerea mea...

aparusi, lupty?
Mda,me...numa' sa nu ne agatam si noi in ea.Si sa cadem o data cu el. Lupty,incorigibila,inepuizabila...Cica inteligenti ca ea....oh,my ....
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:50
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 17:45:57
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 17:27:49 Pe mine ma facu unu' nationalist imputit.Si am zis ca ma laud ca in tara straina fiind,am in balcon tricolorul si sar la beregata oricui insulta Romania si poporul din care fac parte.Daca asta inseamna a fi nationalist,bine,sunt.Dar l-am invitat sa vada ce-i aia nationalist,xenofob,extremist,discriminare,ura de rasa....Era de anulat asta?
pai daca te-a facut imputit inseamna ca puti si trebuie sa te speli...Barbatii nu folosesc sevetele umede poate de asta puti
Mooaaaama,ce mi-a dat-o!!!!Din fundu' gradinii !
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:55
solutia echivalenta spalatului = servetelele umede....
ufishor
Postat pe 21 Ianuarie 2011 17:55
De la: ufishor, la data 2011-01-21 17:55:37 solutia echivalenta spalatului = servetelele umede....
nuuuuu,sevetele ! pe cale babatii nu le foloseste,fil-al ei ai dlacului de lapanosi!
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:06
pai daca nu ii lasi in pace pe romanii sinceri..Ti-a spuso
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:06
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 18:06:51pai daca nu ii lasi in pace pe romanii sinceri..Ti-a spuso
Despre care romani vb?Despre ala care voia sa te sodomizeze pe intuneric,in biserica lui,dementico?Si eu,care tocmai iti luam apararea...Vezi cum te lucreaza femeia?
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:28
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 17:28:25
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 11:27:31
De la: Thor_again, la data 2011-01-21 10:55:09Beyyy!!! Alde daniela, tatoo, 1084... Lasati-o pe irinuca in pace!
Ea e geniul pustiu al forumului, e xena internetului si razboinica bitzilor si megabitzilor! Daca o scoateti de pe traiectorie, nu mai ramane nimic din site-ul asta

Voi cu maimuta asta tastatoare vreti sa o scoateti la capat?
Thorule,mie de fapt mi-e mila de ea.Cine stie ce-a suferit si cate o fi tras la viata ei !De la vreun barbat,chiar si de la parinti...Asta cu parintii e cea mai dureroasa,lasa urmele cele mai adanci.Ca daca nici ei n-au iubit-o si inteles-o,doare tare si au inrait-o.
pai parintii sunt asa cum ti-i va Dumnezeu...Eu sunt mai norocoasa pt ca m-ma nascut cu capacitati mai intelectuale mai dezvoltate decat a lor de asta nu m-au putut intelege....Dar asta este viata...Pt ca ei viata este mai grea decat pt a mea...Eu il am pe Dumnezeu,mai sunt si cativa putini oameni care ma inteleg....Inteligenti tot ca mine...Pt ca eu cu neghiobii nu ma pot intelege....Pe mine ma deranjeaza cel mai mult,,,pt ca eu sunt buna cu oamenii si ei sunt niste nerecunoscatori...Dar asta este viata....in romania este greu pt ca sunt nevoita sa traiesc intre neghiobi si fara bani si asta este cel mai naspa....Cand am bani ma simt foarte fericita....


Draga mea, te-ai plans ca rade lumea de tine, pentru ca esti pocaita... Ca te intelegi doar cu oamenii inteligenti ca tine - no coment! Acum afirmi ca nu te intelegi cu neghiobii din jurul tau... Daca ai redat bine in cuvinte ceea ce ti se inatampla, e clar ca cei pe care tu ii faci neghiobi se distreaza, adica rad - si crede-ma ca au de ce! - deci sunt oameni cu simtul umorului. Mai explicit, tu ii jignesti, iar ei rad, se amuza! Ce dovada mai mare a inteligentei vrei?
Ai mai spus ca esti fericita cand ai bani...eu credeam ca esti fericita cand esti cu Domnul!
Cam prea multe contadicitii in mesajele tale. Pacat ca nu ai inteles prea multe, dar timpul nu-i pierdut!
iti doresc multa pace sufleteasca! Domnul sa te binecuvanteze!
daniela_iasi
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:33
danielo, vecina mea ...nu te obosi...
ufishor
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:44
Danutza,mercic.Bre,da'ma lasarati sg cu bestia?Nu ca mi-e frica,da'...ma teeem !Da' chiar,stie cineva cum arata individa?Ca eu,cumva,am senzatia ca e fix NICHITA-femeia cu suflet de barbat.Inca doua,trei din astea si devin homosexual,sa moara Jan de la Craiova,daca nu!!
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 19:02
De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 18:33:28
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 17:28:25
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 11:27:31
De la: Thor_again, la data 2011-01-21 10:55:09Beyyy!!! Alde daniela, tatoo, 1084... Lasati-o pe irinuca in pace!
Ea e geniul pustiu al forumului, e xena internetului si razboinica bitzilor si megabitzilor! Daca o scoateti de pe traiectorie, nu mai ramane nimic din site-ul asta

Voi cu maimuta asta tastatoare vreti sa o scoateti la capat?
Thorule,mie de fapt mi-e mila de ea.Cine stie ce-a suferit si cate o fi tras la viata ei !De la vreun barbat,chiar si de la parinti...Asta cu parintii e cea mai dureroasa,lasa urmele cele mai adanci.Ca daca nici ei n-au iubit-o si inteles-o,doare tare si au inrait-o.
pai parintii sunt asa cum ti-i va Dumnezeu...Eu sunt mai norocoasa pt ca m-ma nascut cu capacitati mai intelectuale mai dezvoltate decat a lor de asta nu m-au putut intelege....Dar asta este viata...Pt ca ei viata este mai grea decat pt a mea...Eu il am pe Dumnezeu,mai sunt si cativa putini oameni care ma inteleg....Inteligenti tot ca mine...Pt ca eu cu neghiobii nu ma pot intelege....Pe mine ma deranjeaza cel mai mult,,,pt ca eu sunt buna cu oamenii si ei sunt niste nerecunoscatori...Dar asta este viata....in romania este greu pt ca sunt nevoita sa traiesc intre neghiobi si fara bani si asta este cel mai naspa....Cand am bani ma simt foarte fericita....


Draga mea, te-ai plans ca rade lumea de tine, pentru ca esti pocaita... Ca te intelegi doar cu oamenii inteligenti ca tine - no coment! Acum afirmi ca nu te intelegi cu neghiobii din jurul tau... Daca ai redat bine in cuvinte ceea ce ti se inatampla, e clar ca cei pe care tu ii faci neghiobi se distreaza, adica rad - si crede-ma ca au de ce! - deci sunt oameni cu simtul umorului. Mai explicit, tu ii jignesti, iar ei rad, se amuza! Ce dovada mai mare a inteligentei vrei?
Ai mai spus ca esti fericita cand ai bani...eu credeam ca esti fericita cand esti cu Domnul!
Cam prea multe contadicitii in mesajele tale. Pacat ca nu ai inteles prea multe, dar timpul nu-i pierdut!
iti doresc multa pace sufleteasca! Domnul sa te binecuvanteze!
pai sunt nefericita pt ca nu am bani si ca trebuie sa tin de ei....Banii nu aduc fericirea dar te intretin.....si iti aduc si bucurii....Dumnezeu este pe primul plan in viata mea...Dar Dumnezeu nu imi da si in traista....Dar lasa ca o sa vina si vremuri mai bune
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Ianuarie 2011 19:05
Ei s'acu daca deveniram "pretini" ce se intampla?Ca nu stiu regulile p'aci,ma, tati.Se da ceva?Mie ce-mi iese?Stiu:ochii !Da eu intreb serios,Danutzule.
tatoo
Postat pe 21 Ianuarie 2011 19:40
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 19:40:59 Ei s'acu daca deveniram "pretini" ce se intampla?Ca nu stiu regulile p'aci,ma, tati.Se da ceva?Mie ce-mi iese?Stiu:ochii !Da eu intreb serios,Danutzule.


Na c-o facuram si p-asta! Aia cu pretenia...Nu stiu zau ce-ti iese...Da' chiar tre sa-ti iasa? Am sa ma rog pentru tine, frate!
daniela_iasi
Postat pe 21 Ianuarie 2011 19:53
VUVU n-ai inteles nimic..nu eu ..dar esti asa de grabita sa ataci..ca nu mai urmaresti cine te contrazice,cine te lauda!Tu esti pusa pe atac!E drept ca atacul e cea mai buna aparare,dar mai verifica..Oricum ,mie imi placi!!
elisabeta_boia
Postat pe 22 Ianuarie 2011 05:21
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 17:45:57
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 17:27:49 Pe mine ma facu unu' nationalist imputit.Si am zis ca ma laud ca in tara straina fiind,am in balcon tricolorul si sar la beregata oricui insulta Romania si poporul din care fac parte.Daca asta inseamna a fi nationalist,bine,sunt.Dar l-am invitat sa vada ce-i aia nationalist,xenofob,extremist,discriminare,ura de rasa....Era de anulat asta?
pai daca te-a facut imputit inseamna ca puti si trebuie sa te speli...Barbatii nu folosesc sevetele umede poate de asta puti
>DA !!! S-A IMPUTIT SINGURUL NEURON ! si eu nu ma invat ... si SPER CA-SI VA DA SEAMA ca este DOAR CU 1 NEURON SI >>>> VA DISPARE DE PE FORUM>>concluzia : "eu mi-s idioata " cu toate ca gandindu-ma mai bine "ea este sarea de aici "...?!
garbo001084
Postat pe 22 Ianuarie 2011 12:32
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 18:06:51pai daca nu ii lasi in pace pe romanii sinceri..Ti-a spuso
..ti-o spun si eu >>>SCHIMBAND REGISTRU >>>: :sml-confuDialog n pat:
- Dragul meu, tu m iubeti?
- Da' tu ce crezi c fac aici? Flotri?

Directorul i spune secretarei sale:
- Claudia, ai puin timp? A dori s discutm problema mririi salariului tu...
- efu', dar pe tema asta ne-am mai f***t de 5 ori!

O femeie d un anun la ziar:
" Schimb brbat nalt fidelitate pe brbat nalt frecven . Urgent !
Dou prietene:
- Drag, spune i tu, nu e viaa asta groaznic? Ori de cte ori dau i eu de un brbat cumsecade, descopr c fie el e nsurat, fie eu snt mritat.
- Draga mea, ieri mi-ai simit lipsa?
- De ce, n-ai dormit acas?

- Trezete-te, drag, cred c n spatele casei e un ho, ncearc s foreze geamul de la buctrie.
- Las-l n pace, poate reuete s-l deschid, eu m-am chinuit de vreo cteva ori i nu am reusit......sed0010:
garbo001084
Postat pe 22 Ianuarie 2011 14:04
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 18:06:51pai daca nu ii lasi in pace pe romanii sinceri..Ti-a spuso
auzi duduie ....?! >n-ai masina ,dar poti sa-ti ajuti semenii >> POPOR ROMAN, ROMANIA, TREZESTE-TE !!!





PROTESTUL DE LA BENZINARII TREBUIE SA CONTINUIE


SINGURA SOLUTIE ESTE CA SA FIM SOLIDARI SI

INCEPIND CU JOI 20 IANUARIE, TIMP DE 2 SAPTAMINI,

SA NU ALIMENTAM DE LA NICIO BENZINARIE OMV-PETROM.

RESTUL BENZINARIILOR NE ASTEAPTA !!!

FARA CLIENTI, SAU O REDUCERE DE 75-80% A CLIENTILOR, PE O DURATA DE 2 SAPTAMANI OMV VA AVEA PIERDERI CONSIDERABILE, ESTIMATE LA ZECI DE MILIOANE DE EURO.

OMV-PETROM NU POATE SA-SI PERMITA ASA CEVA.

IN FINAL VOR REDUCE PRETUL !!!!! NU AU ALTA SOLUTIE !!!!

In anul 1998 in Franta s-a aplicat exact acelasi gen de protest.


Shell a rezistat doar 5 zile, apoi a cedat.

PRESA, TV DIN EUROPA SI TOATA LUMEA VOR TRANSMITE ACEASTA SITUATIE, IAR POPORUL ROMAN VA CISTIGA RESPECTUL CELORLALTI, VA ARATA CA POATE SA FACA SI CE TREBUIE, CA NU ESTE RESEMNAT.

PENTRU OMV-PETROM AR FI O MARE SURPRIZA ! !!!

NU SE ASTEAPTA LA ASA CEVA, DEOARECE OMV CREDE CA :

SUNTEM UN POPOR FARA VOINTA SI CONSTIINTA NATIONALA;

NOI ROMANII NU PUTEM SA FACEM ASA CEVA, CA SUNTEM O MAMALIGA MOALE ;

DACA AM INGHITIT IN TACERE, FARA SA AVEM NICI O REACTIE, MIZERIA DE CONTRACT PRIN CARE OMV A PRIVATIZAT PETROM-ul, POT IN CONTINUARE SA NE TRATEZE CU DISPRET, SA NE MANIPULEZE IN MOD DISCRETIONAR;

GUVERNUL NOSTRU NU SE VA IMPLICA IAR EI, OMV VOR PUTEA SI MAI DEPARTA SA FACA CE VOR, SI SA NE-O TRAGA CUM VOR !! !!!!!!!!!!!

AMINTITI-VA DE DECEMBRIE 1989. DACA ATUNCI AM FOST MANIPULATI, SA DOVEDIM CA AM INVATAT CEVA SI DUPA 20 DE ANI SA ARATAM CA AVEM DEMNITATE, CA NU SUNTEM VACA DE MULS NICI PENTRU OMV DAR NICI PENTRU ALTII == atentie la ROSIA MONTANA !!!

TREBUIE CA 2 SAPTAMINI SA NU ALIMENTATI DE LA OMV-PETROM.

AVEM ACUM ACEASTA OPORTUNITATE, REZULTATUL LACOMIEI DUSE PESTE LIMITA DE OMV, DAR SI DE DELASAREA GUVERNULUI NOSTRU.

SA ARATAM, CA NOI ASTIA MULTI, STIM ACUM CE TREBUIE SA FACEM
2

danT

Dati mai departe acest mesaj, sa ajunga in toata tara

RECUNOSTIINTA TINERILOR , EI SUNT VIITORUL ROMANIEI >>i-a sa te vad >>>...?!














:
garbo001084
Postat pe 22 Ianuarie 2011 14:13
Sarut mana,084.Singurica,singurica si atat de tinerica..??unde-s astia?nici macar printesa?
tatoo
Postat pe 22 Ianuarie 2011 14:47
Da' tu cu cine te certi,tati mic? De la ce te-ai luat? In penultimul si antepenultimul mie mi te adresezi?Ca asa pare!Dar nu cred.Parca eram in aceeasi barca!!!??
tatoo
Postat pe 22 Ianuarie 2011 14:54
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-01 15:47:00
De la: quasaria, la data 2011-01-01 13:36:47xeno, ca sa "nu rida nimeni de tine" trebuie sa iti pastrezi convingerile pt tine ca nu ti le cere nimeni si n-ai nevoie de confirmarea nimanui.
Daca eu cred in anumite lucruri, n-am nevoie sa deschis cinci forumuri sa spun tuturor cum e bine - asta inseamna agresiune, si e normal sa ti se raspunda la fel. Nu vrei sa te ia nimeni peste picior, nu mai defila cu religia ta in frunte. E a ta, pastreaz-o pentru tine.
in viata mea privata,,nici nu stresez oamenii cu convigeerile mele doar daca ma steseaza ei cu convigerile lor,,cine nu imi accepta felul de a gandi,,nici eu nu ii acept gandirea lui,,,a iti tina si el parerrile doar pt ei,,asa cum vor ca eu sa mi le tin doat pt mine,,,...Pt ca de multe ori trebuie sa si suporti oameni care sunt diferiti si pur si simplu nu ii poti ignora total,,cum ar fii la munca sau la scoala..Daca unul se ia de tine ca esti prea cuminte,,prea linistit..Ca doar oamenii isi dau seama de asta...Si il necajesc pt ca vor sa il faca sa devina ca ei...Normal ca eu nu o sa le fac placerea sa devin o amarata neputincioasa si fara minte ca ei si o sa led spun cateva,,pt ca imi place sa arat asi sa demostrez ca eu sunt ceea care am dreptate si imi place sa fiu asa cum sunt si sa raman asa cum sunt...Dar in asemenea conflicte nu trebuie sa te enervezi,,pt ca prin asta demostrezi ca esti vulnerabil si te afecteaza si oamenii negativi te vor necaji si mai tare ca sa te traga in mijlocul lor...Si normal ca atuinci trebuie sa ii pui in banca lor si sa le inchizi gurile
garbo168502
Postat pe 22 Ianuarie 2011 15:38
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-01 15:47:00
De la: quasaria, la data 2011-01-01 13:36:47xeno, ca sa "nu rida nimeni de tine" trebuie sa iti pastrezi convingerile pt tine ca nu ti le cere nimeni si n-ai nevoie de confirmarea nimanui.
Daca eu cred in anumite lucruri, n-am nevoie sa deschis cinci forumuri sa spun tuturor cum e bine - asta inseamna agresiune, si e normal sa ti se raspunda la fel. Nu vrei sa te ia nimeni peste picior, nu mai defila cu religia ta in frunte. E a ta, pastreaz-o pentru tine.
in viata mea privata,,nici nu stresez oamenii cu convigeerile mele doar daca ma steseaza ei cu convigerile lor,,cine nu imi accepta felul de a gandi,,nici eu nu ii acept gandirea lui,,,a iti tina si el parerrile doar pt ei,,asa cum vor ca eu sa mi le tin doat pt mine,,,...Pt ca de multe ori trebuie sa si suporti oameni care sunt diferiti si pur si simplu nu ii poti ignora total,,cum ar fii la munca sau la scoala..Daca unul se ia de tine ca esti prea cuminte,,prea linistit..Ca doar oamenii isi dau seama de asta...Si il necajesc pt ca vor sa il faca sa devina ca ei...Normal ca eu nu o sa le fac placerea sa devin o amarata neputincioasa si fara minte ca ei si o sa led spun cateva,,pt ca imi place sa arat asi sa demostrez ca eu sunt ceea care am dreptate si imi place sa fiu asa cum sunt si sa raman asa cum sunt...Dar in asemenea conflicte nu trebuie sa te enervezi,,pt ca prin asta demostrezi ca esti vulnerabil si te afecteaza si oamenii negativi te vor necaji si mai tare ca sa te traga in mijlocul lor...Si normal ca atuinci trebuie sa ii pui in banca lor si sa le inchizi gurile
garbo168502
Postat pe 22 Ianuarie 2011 15:41
De la: tatoo64, la data 2011-01-22 14:47:07 Sarut mana,084.Singurica,singurica si atat de tinerica..??unde-s astia?nici macar printesa?
eu mi-s la fundeni cu mult tineret SIGUR SUNTEM in aceeasi barca >>sa mai si radem :Un tat afl c fiica sa este gravid n luna a saptea .
- Tmpito, o ceart el, unde i-a fost capul ?
- Sub volan, tat !

- tii c George a procedat la un transfer? A divorat de nemoaica aia de 70 de ani i s-a cstorit cu o americanc octogenara .....
- Pi sta e un transfer valutar!

- Iubito, trebuie s-i spun ceva grav: snt cstorit!
- Vai ce m-ai speriat! Am crezut c i-au furat maina!

- Sntem mpreun de aproape cincisprezece ani. Avem i doi copii. Nu crezi c ar trebui s ne cstorim?
- Poate c da, dar cine ne mai ia la vrsta noastr?

Dou actrie mai n vrst stau la o uet:
- Cnd eram mic, era ct pe-aci s m calce o main.
- Poate vrei s spui o diligen!

Un tip furios intr ntr-o farmacie i cere condica de reclamaii. Farmacista, surprinsa, speriata, l ntreab:
- Care-i problema, care-i necazul? Orice nemulumire avei o s o rezolvm fr a scrie n condic, v rog frumos!
Dup multe insistene i rugmini, tipul nu cedeaz i insist c vrea s scrie.
- Bine, am s vi-o dau! i totui.. ce vrei s scriei?
- tii ce vreau s scriu n ea? Vreau s scriu c prezervativele voaste snt de proast calitate, snt slabe i se rup.
La care un mo, care-i cumpra sirop de tuse, zice:
- Da, da, asa este , scriei, scriei c se i-ndoaie!

garbo001084
Postat pe 22 Ianuarie 2011 15:44
lupty, iar ti-ai facut un nou cont? acum esti barbat?

ma rog, stiam toti pe-aici ca esti un nene care vrea sa ne puna nervii pe moatze
michelle_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 15:53
Lupty, sa-ti dau o veste buna, pe amaratul ala de "martor" l-am executat, de ce e o veste buna, pentru ca mi-am dat seama ca pe tine nu te afecteaza , tu fiind ortodoxa, am gresit ?????
casperphantom
Postat pe 22 Ianuarie 2011 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubiri on line- a fost o intamplare sau a fost premeditat? 4 De la: quasaria 3 Ianuarie 2011 23:35
Reconversie profesionala 27 De la: dor72 29 Iunie 2011 21:29
ADMINE ai amabilitatea si respecata mi dorinta 20 De la: Axl_22 18 Ianuarie 2012 13:29
Nelamuriri... 1 De la: garbo088421 16 Octombrie 2011 14:50
Un copil? 23 De la: moniq_ 3 Iulie 2010 20:27
Setari Cookie-uri