Cine este de parere cu mine ca barbatii de pe garbo sunt niste ingerasi draguti si cumnti?

eu cred ca ei in realitate sunt cuminti dar ei se dau viteji,,ca noi femeile sa ii vedem curajosi
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:06
Bravo ingerasule!

un singur lucru am de comentat...daca sunt cuminti nu inseamna ca nu sunt curajosi...atunci cand e nevoie de ei!



barbatii de pe Garbo...sunt barbatii unor femei!
Eugenia69
Postat pe 10 Iulie 2011 18:13
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 18:16
negruto...spune-mi, te rog frumos, vorbesc ca si ingerasul?

Eugenia69
Postat pe 10 Iulie 2011 18:18
Ha? Nooooooooo, eu ma miram (desi nu inteleg cum de mai pot) de labilitatea dansei - labilitate psihica, emotionala, etc...
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 18:22
De la: Eugenia69, la data 2011-07-10 18:13:21Bravo ingerasule!

un singur lucru am de comentat...daca sunt cuminti nu inseamna ca nu sunt curajosi...atunci cand e nevoie de ei!



barbatii de pe Garbo...sunt barbatii unor femei!
Asa este sunt si draguti si curajosi...Apoi este bine ca au femei...Ma gandeam sa ma combin si eu cu vreunul dar daca sunt toti ocupati.Asta este..Glumeam sa nu sariti
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:23
De la: Eugenia69, la data 2011-07-10 18:13:21Bravo ingerasule!

un singur lucru am de comentat...daca sunt cuminti nu inseamna ca nu sunt curajosi...atunci cand e nevoie de ei!



barbatii de pe Garbo...sunt barbatii unor femei!
Asa este sunt si draguti si curajosi...Apoi este bine ca au femei...Ma gandeam sa ma combin si eu cu vreunul dar daca sunt toti ocupati.Asta este..Glumeam sa nu sariti
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 18:24
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 18:06:03eu cred ca ei in realitate sunt cuminti dar ei se dau viteji,,ca noi femeile sa ii vedem curajosi





sincer??.....cui ii pasa?
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 18:24
na poftim, ma facusi sa rad irinuco multam!
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 18:25
strafulgerari de luciditate...

sau sinceritate pura???

sincer, eu cred ca-i o masca...asa ca Zorro...o actrita .... si rolul vietii ei...

Eugenia69
Postat pe 10 Iulie 2011 18:25
am zarit vreo 3-4 pe-aici,parca lipsiti de ocupatie, misogini, rautaciosi, ingamfati, atoatestiutori si uneori lipsiti de cel mai elementar bun simt !
nah
sa fie si parerea mea :))
m_arilena
Postat pe 17 Iulie 2011 18:40
irinuco ... combina/te cu doi .. ai mult de recuperat
cricat
Postat pe 18 Iulie 2011 23:20
irino, de o saptamana incoace, imi vine sa te pup...sincer...
zau ca poti fi foarte simpatica...
mare smechera tre' sa fii...
Bravo!
dor72
Postat pe 19 Iulie 2011 00:46
Stii daca o sa intalnesc un barbat la fel ca mine,,,aproape deasavarsit cu suflet bun,cinstit si drept poate o sa ma gandesc la casatorie si o sa ii educ pe copiii mei asa cum stiu eu ca sa fie recunoscatori si cu bun simt.,,dar sa nu fie prefacut pt ca eu il simt...si barbatul poate fii drac de lumina ca sa iti poata intra in suflet apoi iti arata el...Il rog pe Dumnezeu sa imi aleaga El partenerul pt ca El stie mai bine si cunoaste mai bine Inimile oamenilor si gandurile lor,de asta ma las la mana lui Dumnezeu pt ca el le stie pe toate ...Pt ca si eu vreau ca sa ma ajute....Lasa ca alte femei nu stiu sa isi educe copiii si cresc niste destrabalati si egoisti si la batranete nu ii ajuta iii arunca ca pe gunoi...Daca nu stii sa iti educi copiii,or sa te respecte numai cat le dai....Copii trebuie sa fie educati,,sa te respecte si atunci cand nu primesc nimica sa fie responsabili si recunoscatori...nu cum ii educa alte mame ii invata numai sa primeasca,,sa astepte dar nu stiu sa ofere nimic...sau ii ajuta pe altii si asteapta rasplata de la altii....pt ca sunt incuiati la minte...oamenii trebuie sa stie sa primeasca si sa daruiasca sa fie recunoscatori....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 23:08
Stii daca o sa intalnesc un barbat la fel ca mine,,,aproape deasavarsit cu suflet bun,cinstit si drept poate o sa ma gandesc la casatorie si o sa ii educ pe copiii mei asa cum stiu eu ca sa fie recunoscatori si cu bun simt.,,dar sa nu fie prefacut pt ca eu il simt...si barbatul poate fii drac de lumina ca sa iti poata intra in suflet apoi iti arata el...Il rog pe Dumnezeu sa imi aleaga El partenerul pt ca El stie mai bine si cunoaste mai bine Inimile oamenilor si gandurile lor,de asta ma las la mana lui Dumnezeu pt ca el le stie pe toate ...Pt ca si eu vreau ca sa ma ajute....Lasa ca alte femei nu stiu sa isi educe copiii si cresc niste destrabalati si egoisti si la batranete nu ii ajuta iii arunca ca pe gunoi...Daca nu stii sa iti educi copiii,or sa te respecte numai cat le dai....Copii trebuie sa fie educati,,sa te respecte si atunci cand nu primesc nimica sa fie responsabili si recunoscatori...nu cum ii educa alte mame ii invata numai sa primeasca,,sa astepte dar nu stiu sa ofere nimic...sau ii ajuta pe altii si asteapta rasplata de la altii....pt ca sunt incuiati la minte...oamenii trebuie sa stie sa primeasca si sa daruiasca sa fie recunoscatori....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 23:08
Stii daca o sa intalnesc un barbat la fel ca mine,,,aproape deasavarsit cu suflet bun,cinstit si drept poate o sa ma gandesc la casatorie si o sa ii educ pe copiii mei asa cum stiu eu ca sa fie recunoscatori si cu bun simt.,,dar sa nu fie prefacut pt ca eu il simt...si barbatul poate fii drac de lumina ca sa iti poata intra in suflet apoi iti arata el...Il rog pe Dumnezeu sa imi aleaga El partenerul pt ca El stie mai bine si cunoaste mai bine Inimile oamenilor si gandurile lor,de asta ma las la mana lui Dumnezeu pt ca el le stie pe toate ...Pt ca si eu vreau ca sa ma ajute....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 23:12
da' zi drept acuma...asa ca-ntre amici...pe cine ai pus ochii p-aci....
alfie , sa stii ca e disponibil....si doritor....
dor72
Postat pe 19 Iulie 2011 23:12
De la: dor72, la data 2011-07-19 23:12:51da' zi drept acuma...asa ca-ntre amici...pe cine ai pus ochii p-aci....
alfie , sa stii ca e disponibil....si doritor....
Pai nu am pus ochii pe nimeni,liderii forumului garbo sunt lucruri slabe...Oamenii cumsecade isi vad de treburile lor si nu isi pun mintea cu ei..Numai eu stau intre vagabonti,poate ii mai imblanzesc un pic...dar nici prin gand nu imi sta sa ma incurc cu vreunul dintre ei...
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 23:17


al dracu' de smechera esti....
dor72
Postat pe 19 Iulie 2011 23:19
Pai nu am pus ochii pe nimeni,liderii forumului garbo sunt lucruri slabe...Oamenii cumsecade isi vad de treburile lor si nu isi pun mintea cu ei..Numai eu stau intre vagabonti,poate ii mai imblanzesc un pic...dar nici prin gand nu imi sta sa ma incurc cu vreunul dintre ei...
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iulie 2011 23:20
De la: m_arilena, la data 2011-07-17 18:40:45am zarit vreo 3-4 pe-aici,parca lipsiti de ocupatie, misogini, rautaciosi, ingamfati, atoatestiutori si uneori lipsiti de cel mai elementar bun simt !
nah
sa fie si parerea mea :))




care care..
roby_cado
Postat pe 20 Iulie 2011 01:40
aia Roby, aia...
sa ti-o arat cu dej'tu maika sau o dibui singur ?
m_arilena
Postat pe 20 Iulie 2011 15:37
De la: dor72, la data 2011-07-19 23:19:52

al dracu' de smechera esti....
si tu esti un smecher mic ca un purcel de guineea
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2011 13:05
roby, pai 3...4 sunt cam toti....
deci ... cam asta fu!
alfheim
Postat pe 21 Iulie 2011 13:17
pe mine unde m-ai lasat, domnu' senatoriu?
dor72
Postat pe 21 Iulie 2011 23:50
slaba activitate, domnule senatoriu! si vrei credibilitate! hm!
esme
Postat pe 21 Iulie 2011 23:54
da, si pe mine ma da la o parte...stie ce sunt un rival redutabil, in ochii irinei...
dor72
Postat pe 21 Iulie 2011 23:58
Parerea mea..este ca barbatii de pe Garbo,sunt BARBATI !!Nu-i vreau ingeri-decat cand vor avea vreo 80-90 de ani!!Si nici ..cuminti...nu-i vreau!!Vreau sa fie :barbati -barbati; dracosi si dragastosi;si "cuminti" numai cand ..dorm,si numai cu nevestele lor!!
Sa fie un pic mai frumosi ca d-a-ul,dar sa fie..barbati dotati!1Pe controlate!
GLUMESC....Dar am spus si ce gandesc..si ce parere am despre barbatii de pe Garbo!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Iulie 2011 23:04
aha! ingeri la 80-90 de ani? da' aia mai ca mine, la nici io nush' cat amar de ani, cum sa mai fie? in frigare?
Thor_again
Postat pe 25 Iulie 2011 23:11
haidi, bre...matale esti deja ....corul ingerilor....matusalemic...
dor72
Postat pe 25 Iulie 2011 23:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia varsator se potriveste ccu un capricorn sau cu un leu?? 50 De la: iulianbiciclist 17 Decembrie 2010 11:00
S.O.S Relatia mea cred ca se duce de rapa ... 46 De la: namyi 25 Octombrie 2010 19:41
Sunt intr-o situatie dificila..... 4 De la: alanna 17 Ianuarie 2012 20:54
Eu Capricorn El Pesti 5 De la: AnkaLuana 16 Iunie 2012 10:15
8Martie ziua cind trebuie sa le multumim sotiilor ,iubitelor și la toate femeile din lume ca exista ! 1 De la: IOANIDE 6 Martie 2012 13:12
Setari Cookie-uri