Castiga un curs de dans pentru doua persoane

Imi doresc sa particip la cursul de dansuri esentiale pentru incepatori.
costyna_ioana
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:28
Mi-ar placea cursurile hip-hop.
schultz
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:36
mi as dori sa cistig un curs de dans imi place dansul dar nu am avut multe ocazii pt a invata arta dansului samba
garbo177563
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:37
mi-ar placea sa particip la cursul de dansuri de societate si latino-americane
diana321
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:40
suna interesant- eu sunt pentru cursuri de salsa-latino...acum depinde cat timp dureaza cursurile fiindca prefer a se invata un curs si bine decat mai multe stiluri si..mai putin bine; cei care sunt alesi pentu curs ce conditii tre' sa accepte? asteptam cu interes deznodamantul..
andalexkor
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:05
:( pacat, sunt din calarasi....mi-as fii darit un curs de dans..:(:)
garbo174875
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:06
eu as dori sa ii fac o surpriza prietenei mele deoarece anul viitor isi face nunta si din pacate este total antitalent in ceea ce priveste dansul .e musai sa invete sa danseze pana la nunta ei,pentru ca nu mi-as dori sa stea toata noaptea pe scaun sau sa trimita rand pe rand invitatii cu fracturi sau luxatii la spital .mi-as dori sa invete sa danseze populara,asa ca as opta pentru acest gen de dans.
diavolitsza
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:07
As dori daca se poate sa ma inscriu la grupa de dansuri esentiale pentru incepatori, suntem din Bucuresti.
eugencincu55
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:12
buna.mi-ar placea ca eu si prietenul meu sa urmam un curs de dans,mai ales genul ppulara si latino,k la astea nu prea ne pricepem...intotdeauna am zis ca mergem sa facem un curs de dans dar mereu a intervenit ceva si...cum sunt si bani putini....chiar mi-ar placea sa fiu castigatoarea acestui curs...amamndoi suntem di buzau insa fiind aici la facultate stam mai mult aici si avem viza de flotant pe bucuresti...va multumesc!:*
lucyk
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:23
Bunaaa >:D< ma intereseaza cursurile de Dansuri Esentiaele pentru incepatori.Am ma fost la cursuri de dans,dar impreuna cu o prietena.Acum daca as castiga as luao pe sora mea . dabia astept, mi-as dori mult sa castig >:D
garbo012935
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:28
Hey! Ce tare e concursul! Imi doresc de mult timp sa ma apuc de niste cursuri de dans pentru ca ador sa dansez si pentru ca as vrea foarte mult sa invat pasi noi. Aceasta ar fi o ocazie minunata! Dintre toate cursurile, l`as alege pe ala cu dansuri de societate si latino- americane. Sper din tot sufletul sa castig si ne vedem la cursuri!!!
CRIS_ACID2006
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:33
dansuri de societate sau dansuri esentiale, dar cred ca asta poate decide un instructor :)
lali_comes_lali_goes
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:36
DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
garbo103584
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:49
MIE MI-AR PLACEA SA PARTICIP LA DANSURI ESENTIALE PENTRU INCEPATORI, DEOARECE MEREU AM ADMIRAT CUPLURILE CARE STIU SA SI MISTE TRUPURILE PE RITMURILE LATINIO, SI DACA AS CASTIGA UN ASTFEL DE CURS, AR INSEMNA UN PAS IN RITM DE DANS, ADICA UN INCEPUT PENTRU MINE SI PARTENERUL MEU.
nicoletaionita22
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:50
As dori sa particip la concurs la categoria DANSURI ESENTIALE PENTRU INCEPATORI. In ianuarie avem nunta si la capitolul dans chiar suntem pe dinafara si nici timp pentru cursuri nu am mai avut pentru ca avem si botezul in aceeasi zi,am luati prin surprindere si nu am avut timp sa ne pregatim.
RuxyNico
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:52
Dansuri populare romanesti!
yvonne28
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:53
Buna ziua,

Ma numesc Roxana si as dori sa particip la un curs de dans pentru incepatori.


Va multumesc si sper sa fiu eu castigatoarea acestui concurs!
:)
anissa
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:03
Dansuri de societate, jive, cha-cha, vals s.a.
garbo039575
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:04
Buna ziua,


Am revenit,am vazut ca aveti si cursuri de belly dance si as vrea tare mult sa invat sa dansez ritmul asta,sa imi vrajesc iubitul in fiecare seara!


Sunt Roxana Mitroi din Bucuresti
anissa
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:07
De la: ConcursGarbo, la data 2010-11-19 12:38:44Garbo.ro si Scoala DanceON te invita la concurs! Poti castiga un curs de dans pentru doua persoane la DanceON. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum aici la ce curs de dans ai dori sa participi. Singura conditie este sa fii din Bucuresti.
Arunca o privire peste cursurile de dans si spune-ne pe forumul Garbo in cadrul acestui subiect ce curs ai dori sa urmezi. ATENTIE! Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in cadrul acestui subiect de forum! Concursul se desfasoara in perioada 19 noiembrie - 5 decembrie 2010, iar castigatorul va fi ales prin tragere la sorti pe data de 6 decembrie 2010.
casian2304
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:17
buna nu conteza ce dans as castiga o noua experienta e bine venita pentru mine
marytza_angel
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:17
Doresc sa particip la concursul de dans pt doua persoane.
Mi-ar placea sa urmez DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI.
garbo029123
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:18
Buna.
Eu si fetita mea, dorim de mult sa facem un curs de dans.
Am dori ceva dansuri de societate, jive, cha-cha, rumba, samba.

Cu mult drag,
Alice si Luminita Moldoveanu
Buciresti
luminita_moldo
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:19
Buna.

Mi-ar face mare placere sa incep si eu cursurile de bellydance. Daca sunt norocoasa poate imi aduce mosu in dar acest curs :)

O zi buna tuturor!!!
garbokriss
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:38
O IDEE FOARTE BUNA CU ACEST CONCURS,....DE FAPT MA BATE GANDUL DE MULT DE A INCERCA NISTE CURSURI IN ACEST SENS....IAR ACUM MI SE OFERA O VARIANTA FARA BANI....LUCRU MINUNAT....DECI....AS VREA SA INVAT DANSURILE LATINO-AMERICANE SI DE SOCIETATE....
MULTA BAFTA TUTUROR!
garbo024362
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:42
Buna,

As dori sa urmez cursurile de DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI cu logodnicul meu, intrucat suntem amandoi incepatori :) . Cu siguranta vom continua apoi si cu celelalte avand in vedere ca primul pas l-ati facut voi oferindu-ne gratis acest curs. bebelusul nostru de 8 luni va fi foarte incantat sa ne urmareasca miscarile mai ales ca el este un dansator innascut. Bafta tuturor!
alinastinga
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:50
Buna,

Mi as dori sa particip impreuna cu mama la dansuri de societate pentru ca este o latura pe care inca nu am experimentat o.Sper sa fie cu noroc participarea :p


Alina si Liliana
garbo002730
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:51
Curs de Dansuri esentiale pentru incepatori
garbo049880
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:52
Ma intereseaz Cursul de Dansuri de Societate si Latino -Americane.

mi place foarte mult sa dansez si cred ca asta ar reuși sa ma scoat din starea de depresie n care sunt.
yned79
Postat pe 5 Decembrie 2010 12:53
Buna.
ma numesc loredana,sunt casatorita,am 24 ani.mi-as dori din suflet sa castig.imi place foarte mult sa dansez,insa nu am avut posibilitatea sa merg mai departe,la dansuri de societate!cand vad la televizor tot feluri de dansuri,cum a fost si emisiunea:"dansez pentru tine",ma emotionez,si ma gandesc...eu nu voi avea niciodata aceasta posibilitate??!!!!!
va multumesc,si sper din suflet sa ma alegeti!
garbo000716
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de dans 2 De la: garbo238205 24 Octombrie 2011 17:34
ZUMBA FITNESS IN PLOIESTI 1 De la: garbo_6355 5 August 2012 19:33
Sali deschise noaptea 3 De la: tatoo 6 Iunie 2011 18:46
Sali fitness in Ploiesti? 93 De la: garbo_464598 30 Martie 2017 10:20
wow 1 De la: teesy 5 Decembrie 2010 13:47
Setari Cookie-uri