Castiga un curs de dans pentru doua persoane

Buna,

Sunt innebunita dupa dans in general si mi-ar placea sa particip alaturi de mama mea la cursurile de Dansuri Esentiale Pentru Incepatori, si de asemenea ar fi o surpriza minunata pentru ea si cu ocazia aceasta s-ar deconecta de la rutina .

O zi buna tuturor

jaqueline
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:04
hai ma lasi ce numai in bucuresti se danseaza mai sunt si alte cluburi de dans in tara asta
edy_sword
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:10
MI-AR PLACEA CE URMEZ CURS-UL DE BELLY-DANCE, CRED CA ESTE UN CURS PE CARE AR TREBUI SA-L URMEZE CAT MAI MULTE PERSOANE
elya3011
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:12
Vreau sa merg la cursul de dansuri de societate,cred ca daca as primi cadoul acesta i-as invata la randul meu si pe altii ....mersi
aiurea
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:30
Buna!

Mi-as dori sa iau cursuri de hip-hop, pentru ca imi place mult de tot sa ma misc pe ritmul muzicii si mi-am dorit intotdeauna sa invat acest stil de dans.

Merci!
aikipy
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:58
Heey:) mi-ar placea foate mult sa castig un curs de dans la dansuri de societate si latino-americane.Va pup&o zi buna!>:D
Ancu
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:10
Buna. Mi-ar placea foarte mult sa castig categoria de clubbing dance alaturi de prietenul meu:D Poate ne dati sansa sa fim mai aproape prin dans...multe perechi nu stiu sa danseze, ori stie doar o persoana ori nu stiu amandoi. Va multumim si pupici:* Daiana si Mihai
garbo171895
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:15
Buna, tare mult mi-as dori sa invat sa dansez adevaratul Tango - deci daca as castiga mi-ar placea sa urmez impreuna cu sotul meu - DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE

Bafta tuturor
alibec
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:18
Buna! Mie mi-ar placea sa invat -DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
garbonuta
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:25
buna!!!
Mi-ar placea sa particip la dansuri de societate si latino-americane impreuna cu iubitul meu,asa nu ne-am mai face de ras:))
Am fost invitati la dans de dansatori profesionisti,intr-un restaurant si ziceai ca suntem amandoi cu picioare de lemn.Mi-a placut sa cant,nu mi-am indeplinit dorinta si m-am lasat batuta,mi-a placut sa dansez si imi place in continuare,deci acum e sansa mea.
Va multumesc!
garbo022391
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:28
As dori sa particip la cursurile de DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI
Multumesc :)
anghelovici_andreea
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:35
Buna ziua,
Ma intereseaza sa invat dansurile de societate si latino-americane deoarece mi se par incitante, iti fac corpul sa vibreze...
angitos_85
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:36
curs de dansuri latino si club dancing.
garbo051997
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:48
si eu vreau sa ma inscriu pentru un curs de belly dance
rusudiana
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:50
Va multumesc pentru aceasta ocazie ,daca as fii printre castigatori as alege dansuri latine
nuti_poe62
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:58
De la: ConcursGarbo, la data 2010-11-19 12:38:44Garbo.ro si Scoala DanceON te invita la concurs! Poti castiga un curs de dans pentru doua persoane la DanceON. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum aici la ce curs de dans ai dori sa participi. Singura conditie este sa fii din Bucuresti.
Arunca o privire peste cursurile de dans si spune-ne pe forumul Garbo in cadrul acestui subiect ce curs ai dori sa urmezi. ATENTIE! Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in cadrul acestui subiect de forum! Concursul se desfasoara in perioada 19 noiembrie - 5 decembrie 2010, iar castigatorul va fi ales prin tragere la sorti pe data de 6 decembrie 2010.
ade1985
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:11
De la: ConcursGarbo, la data 2010-11-19 12:38:44Garbo.ro si Scoala DanceON te invita la concurs! Poti castiga un curs de dans pentru doua persoane la DanceON. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum aici la ce curs de dans ai dori sa participi. Singura conditie este sa fii din Bucuresti.
Arunca o privire peste cursurile de dans si spune-ne pe forumul Garbo in cadrul acestui subiect ce curs ai dori sa urmezi. ATENTIE! Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in cadrul acestui subiect de forum! Concursul se desfasoara in perioada 19 noiembrie - 5 decembrie 2010, iar castigatorul va fi ales prin tragere la sorti pe data de 6 decembrie 2010.
ade1985
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:11
Mi-ar place sa invat vals, tango pt.ca in relatie s-a instalat putina monotonie si vreau sa iesim din asta.Sa mai dansam putin chiar prin casa nu e deloc o idee rea...Succes tuturor!!!!!!
elivia
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:20
Eu am urmat timp de 7 luni cursuri de dans sportiv. Am trecut prin majoritatea stilurilor de dans: vals vienez, vals lent, tango, cha-cha, rumba, samba, dansuri irlandeze etc. Dansul este intr-adevar o buna modalitate de a te relaxa, de a cunoaste oamenii si de a comunica. Mi-as dori sa reincep aceste cursuri imediat ce voi gasi un partener potrivit si care sa-si doreasca sa urmeze aceste cursuri. In cazul dansului sportiv este important barbatul, deoarece trebuie sa stie sa conduca. El este cel care decide, partenera doar trebuie sa-l urmeze. Daca nu voi reusi sa gasesc acest partener ideal, cea mai buna varianta este salsa, deoarece partenerul se schimba tot timpul pe parcursul dansului.
ArianaM
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:29
mi-as dori un n curs de dans pentru incepatori
garbo047381
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:29
stiti cat de tare mi-as dori sa castig si eu ceva odata in viata:)? sincer...nici la loz nu am castigat:P
sper sa fiu eu norocoasa de data asta si sa castig un curs de Dans de Miscari Esentiale pentru Incepatori:)...va rog va rog va rog...si oriunde merge premiul..sa fie bine primit si apreciat:) sa il ia cel ce are cu adevarat nevoie de noroc de el:) Happy Mos Nicolae:*!
soareverde10
Postat pe 5 Decembrie 2010 16:13
la cursurile de salsaaaaa! :D:D:D
georgi89
Postat pe 5 Decembrie 2010 16:18
as vrea sa invat sa dansez cha cha :) am anul acesta banchetul de terminare al facultatii si am stabilit cu toti colegii sa dansam un dans special: cha cha.mi-ar placea mult sa fiu printre cei mai buni la acest dans, iar acest curs chiar m-ar ajuta :)
garbo033575
Postat pe 5 Decembrie 2010 16:35
A-si dori sa invat pasii esentiali ale tuturor dansurilor pe care ai nevoie sa le stii pentru a nu mai sta pe margine la evenimentele importante din viata noastra de cuplu: vals vienez, salsa, rock'n-roll, cha-cha, dansuri folclorice romanesti (hore, sarbe).Eu si sotul meu ne dorim foarte mult acest lucru si cu siguranta si fata noastra in varsta de 13 ani.

garbo002449
Postat pe 5 Decembrie 2010 16:53
Dansuri esentiale pt incepatori :)
pitulush
Postat pe 5 Decembrie 2010 16:56
As dori curs de dans latino
garbo005443
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:14
Buna seara de Mos Nicolae si tie, Garbo!
Imi plac dansurile de societate si latino-americane iar beietelului meu de 10 ani, hip-hap .
Eu nu am castigat prin tragere la sorti mai nimic dar.....
garbo300473
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:19
Tango se poate
pepe
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:21
Mi-ar placea cele de societate & latino (asta pt concurs).
Sunt mai aproape de stilul si inclinatiile mele si sincer cred ca oricum ar trebui cu totii sa stim sa dansam asa ceva, nu sa ne leganam aiurea pe melodii, stangaci si calcandu-ne pe picioare, asa cum vezi de cele mai multe ori. Ideea de scoala de dans mi se pare excelenta.

Mult succes!
garbo057436
Postat pe 5 Decembrie 2010 18:05
buna.am citit despre concursul vostru si este foarte frumos ceea ce faceti.personal mi-ar placea sa invat tango.este un dans foarte feminin senzual.observ ca sunt intradevar multi oameni care isi doresc sa invete diferite stiluti de dans.din fericire pt mine timpul imi permite din plin si chiar mi-ar face o mare placere sa mi-l ocup invatand ceva frumos si folositor.va multumesc si sarbatori fericite:)
drideanu
Postat pe 5 Decembrie 2010 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va invit in trei locatii noi din Bucuresti unde puteti practica atat aerobic cat si kangoo jumps 6 De la: garbo238205 24 Octombrie 2011 17:39
ce sali de fitness,aerobic taebo ati mai gasit in ultimul timp? 9 De la: heart_blossom 22 August 2017 12:17
abonament sala Plaza 2 De la: anna_3690 10 Septembrie 2009 06:53
Dansuri latino-americane 1 De la: garbo170173 6 Decembrie 2010 09:08
Sali deschise noaptea 3 De la: tatoo 6 Iunie 2011 18:46
Setari Cookie-uri