Sala Noua In Zona Piata Sudului

Buna!
Am si eu o rugaminte... poate cineva sa imi spuna cum este sala noua care s-a deschis in zona Pta. Sudului ? Am vazut pe un afis ca au cursuri de aerobic, pilates, tae bo etc.

Multumesc!
Sorina_C
Postat pe 11 August 2010 11:23
Si eu ma gandeam sa ma duc acolo la aerobic... Asa ca daca ti-ai facut abonament lasa o parere si pe aici :)
andruta86
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:08
Am reusit sa ajung la sala si pot sa spun ca este super. Deja am abonament acolo.
Iti recomand si tie.
Sorina_C
Postat pe 30 Noiembrie 2010 15:16
cred ca aveti talii de invidiat si conditie fizica de vis, bine ar fi si ceva creier, dar cum ala nu se poate cumpara ....asta e
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 08:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ACASA 40 De la: liaiedera 7 Aprilie 2010 18:35
Sali fitness in Ploiesti? 93 De la: garbo_464598 30 Martie 2017 10:20
wow 1 De la: teesy 5 Decembrie 2010 13:47
Va invit in trei locatii noi din Bucuresti unde puteti practica atat aerobic cat si kangoo jumps 6 De la: garbo238205 24 Octombrie 2011 17:39
Gimnastica medicala si inot pt copii in Arad 3 De la: garbo_Nico 30 Martie 2011 23:21
Setari Cookie-uri