Castiga un curs de dans pentru doua persoane

se numea de-a dreptu' discoteca...

iar ai tema ,pisi?
baga-ma si pe mine la d-alea de societate,ca poate le da mama lectii,ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:47
Buna ziua !
As dori sa castig acest curs de dans ,nu conteaza sectiunea ,important este sa merg la dansuri...ar fi un cadou frumos de sarbatori ..multa bafta participantelor !
roberta_zmc
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:08
Buna ziua,

Doresc sa particip la cursul: - DANSURI DE SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE.

Multumesc,
T.
nnn
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:20
Mi-ar place sa merg impreuna cu logodnicul meu la dansuri de societate si latino-americane.
garbo103110
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:50
As dori sa particip la oricare dintre cursurile de dans dar cred ca trebuie intai sa castig acest concurs.

va multumesc!!
alina_ily
Postat pe 25 Noiembrie 2010 15:06
LA CURSURILE DE DANS ESENTIALE PENTRU INCEPATORI.
ninetad
Postat pe 25 Noiembrie 2010 15:16
As vrea sa particip la cursul "CLUB DANCING"
Majoritatea tinerilor, adolescentilor din ziua de azi...frecventeaza cluburile, majoritatea adora sa danseze:D. Eu si prietenul meu, ne dorim sa fim cei mai tari, de fiecara data cand iesim sa ne distram!!!
brunettegirl
Postat pe 25 Noiembrie 2010 16:36
as dorii sa invat sa dansez DANSURI POPULARE ROMANESTI ,deoarece atunci cand te duci la o petrecere,nunta,botez aceste dansuri ne binedispun si intretin atmosfera.Eu mi-am propus,ca inainte de nunta mea(care sper sa fie peste 3 ani ) sa ma duc la astfel de cursuri pt ca mi se pare ff frumoas atunci cand vezi k mireasa stie sa danseze si ca ea se distreaza f mult in ciuda oboselii pe care cu siguranta o resimte.imi place foarte mult si este o priveliste frumoasa atunci cand vezi tinerii distrandu-se si dansand pe muzica populara.
andyna
Postat pe 25 Noiembrie 2010 17:17
buna seara, as dori sa castig impreuna cu prietenul meu cursul de dansuri de societate si latino-americane; ne place foarte mult sa dansam, oriunde avem ocazia: cu prietenii in club, la nunti si botezuri, pe malul marii, in mijlocul strazii chiar am dansat in Bulgaria; urmarim concursurile de dans sportiv la tv, dar, din motive financiare nu ne-am permis un asemenea curs. Cred ca ar fi cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata. Multumim frumos, Andreea Toma
foxyy25
Postat pe 25 Noiembrie 2010 20:17
As dori sa particip la "Dansuri esentiale pentru incepatori"
Multumesc!
yvonne28
Postat pe 25 Noiembrie 2010 23:27
buna seara,

interesanta ideea, as vrea sa invat dansuri de societate si latino-americane. imi place foarte mult sa dansez, cred ca ar fi trebuit sa fac o meserie din asta, dar nu a fost sa fie.

merci
va poooop


andreea_zahariuc
Postat pe 26 Noiembrie 2010 00:10
As dori sa urmez cursul de dansuri latino - americane.
zlatana
Postat pe 26 Noiembrie 2010 04:31
in ciuda varstei mele imi place foarte mult dansul . Mi-am dorit mereu sa pot urma un curs de dans insa orasul in care locuiesc nu ofera asemenea posibilitate. Mi-as dori sa pot urma cursurile de dansuri esentiale pentru incepatori.
pirania_1960
Postat pe 26 Noiembrie 2010 09:50
De la: ConcursGarbo, la data 2010-11-19 12:38:44Garbo.ro si Scoala DanceON te invita la concurs! Poti castiga un curs de dans pentru doua persoane la DanceON. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum aici la ce curs de dans ai dori sa participi. Singura conditie este sa fii din Bucuresti.
Arunca o privire peste cursurile de dans si spune-ne pe forumul Garbo in cadrul acestui subiect ce curs ai dori sa urmezi. ATENTIE! Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in cadrul acestui subiect de forum! Concursul se desfasoara in perioada 19 noiembrie - 5 decembrie 2010, iar castigatorul va fi ales prin tragere la sorti pe data de 6 decembrie 2010.


NO m-ai culcat la pamant cu asta

cum prin tragere la sorti, t-a mai spus cineva ca esti beata ??? nu stii ca nu-i bine sa bei pe nemancate ???
casperphantom
Postat pe 26 Noiembrie 2010 10:04
As dori sa urmez cursul DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI
beatrice_monik
Postat pe 26 Noiembrie 2010 10:08
DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
meAriadna
Postat pe 26 Noiembrie 2010 11:18
Si mie mi ar placea sa castig un curs de DANSURI DE SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
myrela
Postat pe 26 Noiembrie 2010 12:36
mi-ar placea cursul de hip hop
pollymodelino
Postat pe 27 Noiembrie 2010 04:08
Parerea mea e ca dansul ne face mai FERICITI pentru cateva minute uiti de toate grijile si te lasi dus de val pe ritmurile muzicii. Dar ce se intampla atunci cand nu stii sa dansezi un gen de muzica? te indepti spre cel mai apropiat scaun pentru a elibera ritmul de dans cunoscatorilor si desi adori sa dansezi si de pe scaun picioarele ti se misca intr-un anumit fel nu indraznesti sa iesi la dans pentru a nu te face de ras. Acest lucru ni se intampla mie si prietenului meu cand se joaca o sarba, o batuta sau o brasoveanca
Pentru mine Dansurile Populare au fost intotdeauna o provocare dar nu am avut "profesori" (majoritarea rude care danseaza "ca la carte" pe muzica populara) care sa explice si sa ma invete astfel in cat sa pot dansa fara teama de stangacii.
Mirelutza
Postat pe 27 Noiembrie 2010 09:13
O idee minunata ! Sunt fascinata de tango, mai ales de cel, argentinian. Este o mare provocare, pentru cei carora , dansul le mangaie viata. Mi-as dori, sa pot participa la cursurile de dans pentru Inalta Societate, cat si la cele Latino-Americane. Cine stie....poate o stea norocoasa, ma va ajuta ! Succes tuturor, celor ce s-au inscris !
FLORIANA
Postat pe 28 Noiembrie 2010 00:19
belly-dance..mi-ar placea tare mult:)
libertadore
Postat pe 28 Noiembrie 2010 10:49
Eu as dori sa particip la cursul de belly dancing:)!sounds fun si te scoate din cotidian:)!
garbo002748
Postat pe 28 Noiembrie 2010 16:54

asi dorii sa fac dansuri esentiale pentru incepatori
black2rose
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:19
Imi doresc si eu, de asemenea, sa urmez cursul de DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI, pentru ca imi place tribil sa dansez, dar nu am avut timp pana acum pentru cursuri. bineinteles ca as veni cu tot cu partener:X
alexapasare
Postat pe 29 Noiembrie 2010 01:28
mi-ar placea un curs de BELLY-DANCE, sau un curs de CLUB DANCING (mai als pentru fetita mea )
oricum dansul este minunat, este un mod placut de a te umple de energie, de a socializa, de a face miscare, de a slabi si a a arata bine
lils
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:00
Buna ziua. Vreau sa castig un curs de dans HIP-HOP. :D Multumesc frumos.
garbo087071
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:21
Buna ziua,
As dori sa particip la cursul DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI.
Multumesc.
Ippolitas
Postat pe 2 Decembrie 2010 11:50
buna ziua! eu imi doresc tare mult sa castig cursurile de dans de societate si latino-americane deoarece dansul este viata mea,prin dans ma exprim,respir ,visez simnt ca traiesc. multumesc!
garbo080113
Postat pe 3 Decembrie 2010 09:50
As vrea sa particip la cursurile de Belly-Dance
andreeajanina
Postat pe 3 Decembrie 2010 13:11
Buna!
Eu as vrea sa particip la cursurile de DANSURI DE SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE. Mai ales tango:X:X:X
Multumesc!
mishi90
Postat pe 5 Decembrie 2010 02:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ACASA 40 De la: liaiedera 7 Aprilie 2010 18:35
Castiga un curs de dans pentru doua persoane 204 De la: tusi_Oli 4 August 2011 14:54
castiga un curs de dans pentru doua persoane 3 De la: iasomia 25 Noiembrie 2010 12:42
Sala Noua In Zona Piata Sudului 4 De la: casperphantom 1 Decembrie 2010 08:21
Dansuri latino-americane 1 De la: garbo170173 6 Decembrie 2010 09:08
Setari Cookie-uri