Castiga un curs de dans pentru doua persoane

Garbo.ro si Scoala DanceON te invita la concurs! Poti castiga un curs de dans pentru doua persoane la DanceON. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum aici la ce curs de dans ai dori sa participi. Singura conditie este sa fii din Bucuresti.
Arunca o privire peste cursurile de dans si spune-ne pe forumul Garbo in cadrul acestui subiect ce curs ai dori sa urmezi. ATENTIE! Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in cadrul acestui subiect de forum! Concursul se desfasoara in perioada 19 noiembrie -  5 decembrie 2010, iar castigatorul va fi ales prin tragere la sorti pe data de 6 decembrie 2010.
ConcursGarbo
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:38
eh... favoritisme...
doar Bucuresti....
koala
Postat pe 19 Noiembrie 2010 13:26
Scoala de dans se afla in Bucuresti :)
ConcursGarbo
Postat pe 19 Noiembrie 2010 13:32
lap dance este?... ca la varsta mea nu prea ma scol de pe scaun...
zambil
Postat pe 19 Noiembrie 2010 13:36
Buna ziua,

As dori sa particip, impreuna cu logodnicul meu, la cursul de DANSURI POPULARE ROMANESTI, deoarece anul viitor ne vom lega destinele, si nici unul dintre noi nu este familiarizat cu acest tip de dans. Si cum nu vrem sa ne dezamagim parintii si invitatii vrem sa stim sa invartim o hora si o sarba asa cum trebuie
monik_m
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:04
La cursul de DANSURI pentru NUNTA... pentru ca anul viitor facem pasul cel mare.
irysro
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:44
cursul de DANSURI POPULARE ROMANESTI...daca premiul ar fii pt doua persoane ar fii perfect pt mine si viitorul meu sot, daca este pt o singura persoana , si as castiga, mi-ar place sa ii fac acest curs cadou lui. in august 2011 vrem sa ne casatorim, toate rudele mele sunt din partea Moldovei....deci va dati seama ca nu va face fata cd va fi luat la dans de femei....de hore, sarbe nu mai zic....este total pe langa aceste dansuri.....si mi-ar place sa le stie.
crrisstina
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:30
:sml-happy0065

Super,super, de mica mi-am dorit sa fac cursuri de dans, dar din anumite motive, timp si bani, parintii nu au avut posibilitatea sa ma dea la cursuri de dans.
Dorindu-mi foarte mult am invatat cate un pic miscari de dans de la televizor, urmarind videoclipurile muzicale si din disco, analizand lumea cum danseaza pe acolo,spun disco deoarece cu multi ani in urma asa se numeau cluburile de astazi, disco... :)
Imi place foarte mult sa dansez, nu stau fara muzica, cum ajung acasa dau drumu la muzica, cand fac curat sau mancare dau drumu la muzica...iar in club, cat stau acolo, maxim 30 de minute stau jos, in rest dansez :D
Ma intereseaza Cursul de Dansuri de Societate si Latino -Americane.
Nicodata nu am castigat nimic, poate de data aceasta am si eu putin noroc, mai ales ca ador sa dansez....:)


madeea
Postat pe 23 Noiembrie 2010 15:59
buna, eu si prietenul meu am dori sa participam la cursul de dansuri speciale pentru incepatori
BIBINUTA
Postat pe 24 Noiembrie 2010 10:16
Curs club dancing
imi place sa merg in club dar as vrea sa invat cateva miscari ,sa ma dau mare:)
sexymamma
Postat pe 24 Noiembrie 2010 14:09
Mi-ar place mult sa iau cursuri de dansuri latino-americane
clarasecretara
Postat pe 24 Noiembrie 2010 16:49
Ma intereseaz Cursul de Dansuri de Societate si Latino -Americane.

mi place foarte mult sa dansez,nu am avut niciodat ocazia sa ma nscriu la un curs(timp,bani).In plus cred ca asta ar reuși sa ma scoat din starea de depresie n care sunt de la moartea prietenului meu.
niko37
Postat pe 25 Noiembrie 2010 08:50
Buna,

eu si sotul meu am dori sa participam la DANSURI ESENTIALE PENTRU INCEPATORI deoarece ne place sa dansam si vrem sa o facem intr-un mod profesionist
veronika_trt
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:04
De cand ma stiu mi-a placut muzica latino si mi-am dorit sa stiu sa dansez pe acest gen de muzica .Am noroc ca prietenul meu imi impartaseste aceasta pasiune si amandoi ne dorim sa urmam Cursul de Dansuri de Societate si Latino -Americane.
andreiutza18_c
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:11
Buna,

As dori sa urmez cursurile de DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI cu prietenul meu, intrucat suntem amandoi incepatori :)
Ancors
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:12
Buna!

Este pentru prima oara cand postez, desi citesc articolele zilnic, iar forumul frecvent.
Mi-a trezit interesul acest concurs . Mi se pare atragator premiul si mi-ar placea sa urmez cursul de dans pentru incepatori.
Mult noroc tuturor celor care s-au inscris!
madalinad
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:21
Buna ziua,

Doresc sa particip la cursul: DANSURI DE SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
Multumesc,

Sper sa castig, imi doresc mult :)
garbo115139
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:23
Salut! Mi-ar placea sa imi "tarasc" logodnicul la DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI. Ar fi superinteresant (mai ales pentru el ) si ne-ar ajuta sa ne sincronizam mai bine atunci cand dansam.

Multumesc pentru oprtunitate si.... ce sa mai spun? Poate doar "Bafta mie!", nu?

Gigy
jijy_016
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:44
Buna ,

As dori acest curs de dans CURS DE BELLY-DANCE
... super
garbo104675
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:54
Imi plac mult dansurile latino-americane.
selma_rodelis
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:07
In doresc sa particip la DANSURI ESENTIALE pentru INCEPATORI.
Multumesc
andreea_barbieru
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:13
cursul club dancing,cred ca niciodata nu strica sa stii mai mult si sa inveti cum se danseaza cu adevarat intr-un club:)
andreea_3
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:35
Belly-Dance
sweet_lorry
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:37
Buna,

Mi-ar face mare placere sa particip la dansuri esentiale pentru incepatori.

O zi frumoasa!
garbo162833
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:50
DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
poate asa, daca castig, ajung si eu la niste cursuri
garbo103159
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:50
Buna,
Noi, eu si iubitul meu suntem amandoi foarte impiedicati, asa ca, mai departe de DANSURI ESENTIALE PENTRU INCEPATORI, nu am putea nici macar sa visam...
Psy
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:55
eu m-as inscrie la un curs de dans al pieilor rosii... nu organizeaza nimeni?!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:31
DANSURI de SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE
mystery
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:25
As dori sa particip la Cursurile esentiale pentru incepatori.
mirela_nitzu
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:36
Buna ziua

Super mereu mi-am dorit sa face cursuri de dans, dar din anumite motive, timp si bani, familie nu au avut posibilitatea
Dorindu-mi foarte mult am incercat sa invatat cate un pic miscari de dans de la televizor, urmarind impreuna cu sotul meu videoclipurile muzicale , analizand lumea cum danseaza pe acolo,spun si prin disco deoarece cu multi ani in urma asa se numeau cluburile de astazi, disco... :)
Ne place mult sa dansam, nu prea stam fara muzica, cum ajungem la birou ori acasa dam drumul la muzica, cand facem curat sau mancare dam drumu la muzica...iar in club, cat stam acolo, preferema sa ne miscam nu sa stam jos :D
Ma intereseaza DANSURI DE SOCIETATE SI LATINO-AMERICANE, alaturi de sotul meu.
Nicodata nu am castigat nimic, poate de data aceasta reusim si castigam cu putin noroc,






Andreea1976
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
kineto? 6 De la: tusi_Oli 3 Decembrie 2010 13:35
castiga un curs de dans pentru doua persoane 3 De la: iasomia 25 Noiembrie 2010 12:42
buna ziua! 1 De la: raggdoll 25 Noiembrie 2010 09:48
sala in dristor 7 De la: pusy 7 Octombrie 2009 15:41
Va invit in trei locatii noi din Bucuresti unde puteti practica atat aerobic cat si kangoo jumps 6 De la: garbo238205 24 Octombrie 2011 17:39
Setari Cookie-uri