iubind iubitul alteia!!

sunt cea mai cerebrala persoana de pe lumea asta!! ma rog eram!!:)) atat de cerebrala ca ajunsesem la 27 de ani virgina!! nu simteam ca vreau sa fac acel pas cu nimeni!! pana cand la munca a fost nevoie de o schimbare in echipa!! era treaba mea!! asa ca am angajat o alta firma!! si asa a intrat in viata mea DL, cum ii spun prietenele mele. nu m-a atras cu nimic, bsolut deloc! dupa un an, dupa ce am trecut peste o grava anxietate l-am vazut cu alti ochi, fara ca el sa faca ceva. am aflat ca are prietena pe care o iubeste mult!! si am renuntat. insa ne-am descoperit pe internet! si ne-am intalnit!! a fost sincer: am o prietena, dar tu nu stiu ma faci sa ... si am ajuns impreuna!! dupa 2 intalniri i-am pierdut virginitatea. fara nici o urma de regret. si dupa 2 luni, am hotarat ca il vreau doar pt mine, lucru care e imposibil. asa ca am zis "gata". insa durerea e asa de mare ca aprope doare!! ironia sortii e urmatoarea: tot timpul am zis ca atunci cand o voi face, o voi face cu un tip pe care il plac, chiar daca nu o sa ramanem impreuna si nu o sa imi pese! dar nu e asa, imi pasa cand el nu e cu mine, imi pasa cand nu pot sa ii vorbesc, cand vreau sa il aproape!! ma doare si cand ma gandesc ce face cu ea, ce vorbeste cu ea!! orice doare!
lucia28
Postat pe 22 August 2010 02:55
Taci si inghite-o. Daca stiai ca are prietena si ai acceptat acum asuma-ti. Vezi cum nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ? Atunci cand te mananca zici ca doar te scarpini ca nici nu-ti trebuie si dupa parca nu mai poti fata el. N-o fi fost corect nici din partea lui dar nici din partea ta.
Doara
Postat pe 22 August 2010 08:48
Astfel de intamplari sunt mereu nefericite. Pentru tine, ca suferi, pentru el ca se zbate intre doua femei, pentru prietena, ca e inselata. Ar trebui cumva sa invatam sa nu ne placa barbatul (femeia) alteia (altuia). De aceea s-a inventat caracterul...
Luna_in_capricorn
Postat pe 22 August 2010 09:21
Lucia-fii lucida ! Daca ai comis-o -e problema ta, lasa-l sa-si traiasca viata in bratele femeii iubite ! Tu ? Ti-ai facut-o cu buna stiinta, el-a profitat de naivitatea ta.
Daca insisti sa strici o relatie, intr-o buna zi vei fi tu cea parasita...
anisoaraf
Postat pe 22 August 2010 09:35
daca erai in halu' ala de cerebrala,ar fi trebuit sa stii ca odata cu virginitatea mai pierzi un vagon de lucruri...
io zic sa fii barbata,zoe!
viata abia acum incepe..
preci
Postat pe 22 August 2010 09:40
din pacate a inceput cam prost!! dar ....
lucia28
Postat pe 22 August 2010 16:28
De la: anisoaraf, la data 2010-08-22 09:35:41 Lucia-fii lucida ! Daca ai comis-o -e problema ta, lasa-l sa-si traiasca viata in bratele femeii iubite ! Tu ? Ti-ai facut-o cu buna stiinta, el-a profitat de naivitatea ta.
Daca insisti sa strici o relatie, intr-o buna zi vei fi tu cea parasita...


ai mare dreptate!!
lucia28
Postat pe 22 August 2010 16:28
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-22 09:21:37Astfel de intamplari sunt mereu nefericite. Pentru tine, ca suferi, pentru el ca se zbate intre doua femei, pentru prietena, ca e inselata. Ar trebui cumva sa invatam sa nu ne placa barbatul (femeia) alteia (altuia). De aceea s-a inventat caracterul...


nu e vorba de caracter ca nu e luat cu acte!! e vorba da cat de tampita e viata asta!1 si cum de ce tie frica de aia nu scapi.
lucia28
Postat pe 22 August 2010 16:30
pfoaiii ce ai ratat!
isi deschisese dl ala un ditamai topic...
pfuuuu.....
fleurdelis
Postat pe 22 August 2010 16:33
eu zic sa nu fiti egoiste nici tu nici ea....
sa-l impartiti.....se pare ca baiatul e in stare sa se imparta la doua.....


si veti trai fericiti pana la adanci batraneti....




misto treaba asta cu fructul oprit....
eladaela
Postat pe 22 August 2010 16:46
pe mine ma distreza ce targete ai mai avut ..
la ce-ti mai trebuie sa traiesti daca te-ai hotarat dinainte ce-ai sa simti in cutare moment?
mi se pare mie sau voiai sa te dai puternica?
bluelight
Postat pe 23 August 2010 19:15
De la: lucia28, la data 2010-08-22 16:30:22
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-22 09:21:37Astfel de intamplari sunt mereu nefericite. Pentru tine, ca suferi, pentru el ca se zbate intre doua femei, pentru prietena, ca e inselata. Ar trebui cumva sa invatam sa nu ne placa barbatul (femeia) alteia (altuia). De aceea s-a inventat caracterul...


nu e vorba de caracter ca nu e luat cu acte!! e vorba da cat de tampita e viata asta!1 si cum de ce tie frica de aia nu scapi.


Lucia, nu e vorba de acte ci de inima, el iubeste o alta. Viata suntem noi!
Ne-o facem cu manuta noastra...Si da, de ce ti-e frica, nu scapi. Mie mi s-au intamplat toate cele de care mi-a fost frica...
Luna_in_capricorn
Postat pe 23 August 2010 21:21
pe mine m-a amuzat faza cu ..."am cedat dintr-a doua...am scapat de virginitate".....tare.....super tare.....a naibii virginitatea asta.....cred ca tu considerai ca e o boala de care scapi daca faci sex......

nu te supara pe mine lucia, dar ti-ai facut-o cu mana ta...stiu ca doare, stiu ca te simti folosita.....dar tu singura esti vinovata, mai ales ca stiai ca el are prietena.....normal ca te-a folosit si s-a intors la ea...daca era sa te iubeasca pe tine, ramanea cu tine si aprecia ca a fost primul....

acum ridica nasucul plans, sterge-ti ochisorii si....bate-ti tu joc de barbati......nu-ti mai tine nimeni socoteala pe cati vei fraieri.... cand va apare si mister right, acela va veni el in limba dupa tine.....
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 21:34
De la: lucia28, la data 2010-08-22 02:55:04dupa 2 intalniri i-am pierdut virginitatea. fara nici o urma de regret.


Deci:
1. Unde i-ai pierdut virginitatea?
2. Daca i-ai pierdut-o, i-ai mai cautat-o?
3. Daca nu i-ai mai cautat-o, de ce?
4. Daca i-ai mai cautat-o, de ce?
5. De ce atentezi la virginitatea omului, fara regrete?
6. Crezi ca ti-ar fi bine daca ar atenta cineva si la a ta, fara regrete?
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 21:34
bre torica....chierduse virginitatea ei, bre....matali nu prishepushi???
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 21:46
Tuth,
tocmai, ca EU am priceput! Sh-am priceput bine
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 21:55
Deci, la testul asta eu am acumulat 12 puncte...
thorele, ai uitat sa ne spui si unde citim interpretarea...

Tylly
Postat pe 23 August 2010 21:58
thorele.....pi buni sau pi reli ca intzalasashi???
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 22:01
cell...nu stiu ce test ai completat tu mami....dar mie mi-a iesit cu minus..o fi de bine, o fi de rau?????
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 22:01
Cello, esti tare mami!
12 puncte din 7,5???
Interpretarea va avea loc, intr-o maniera personala, intr-o locatie, la o data si o ora pe care le voi anunta in particuler

PS: In piata, la Achmed, bre cadano!
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 22:03
tuth, nimic din ce da cu minus nu-i bun...
Tylly
Postat pe 23 August 2010 22:03
cu virginitateaa....
io cred ca i-o cautat-o baietul cela de si=o lasat nr de telefon!~
zau....io l-ash suna....
numa asa sa vad de o gasit=ooo
fleurdelis
Postat pe 23 August 2010 22:03
De la: Thor_again, la data 2010-08-23 21:34:20
De la: lucia28, la data 2010-08-22 02:55:04dupa 2 intalniri i-am pierdut virginitatea. fara nici o urma de regret.


Deci:
1. Unde i-ai pierdut virginitatea?
2. Daca i-ai pierdut-o, i-ai mai cautat-o?
3. Daca nu i-ai mai cautat-o, de ce?
4. Daca i-ai mai cautat-o, de ce?
5. De ce atentezi la virginitatea omului, fara regrete?
6. Crezi ca ti-ar fi bine daca ar atenta cineva si la a ta, fara regrete?


Toate aceste intrebari pentru ca lipseste un "m" ?
Luna_in_capricorn
Postat pe 23 August 2010 22:03
Pai asta-i anunt in particuler, bre?
Cu Achmed ala am io o vorba, dar las' sa tratez intai cu nazi... il prindem noi la inghesuiala...
Da ia zi, ti-ai scos camilele pe noi?

Tylly
Postat pe 23 August 2010 22:06
un m??
pai da sic e ti se pare matale asa de neimportant un M bre??
nu vezui ce iesee??
o tona de nedumeriri
fleurdelis
Postat pe 23 August 2010 22:06
bre, lunache...
vezi cum pui matale intrebari indiscrete?
NU pentru ca lipseste un "m", ci pentru ca lipsa acelui "m" a generat un sens haios... da' nu stiu de ce ma chinui eu cu tine, zau asa!
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 22:07
Cello?
pai cum, bre, voi v-ati dusara deja cu Achmed? pezevenghelor ce-mi sunteti voi! si pana acum, nu si nu!
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 22:09
bre cotoroantzelor, luati o pauza si nu ma perturbati, ca io vaz ca tre' sa ii predau lunachei ceva desene despre umorul involuntar si comicul de situatie...
lunache, stii ce-s alea?
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 22:11
thorele....vazui si eu ca lipseste m-ul ala dar am zis ca e de la ei, si am trecut peste...stii tu, tanti aia la care nu-i mergeau tastele si facea greseli......
tutankhamon
Postat pe 23 August 2010 22:11
ups!
Tylly
Postat pe 23 August 2010 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RAMAI CU GANDUL CA NE-AM IUBIT SI REIATI VIATA DE UNDE A RAMAS, IGNORANTULE! 48 De la: quasaria 12 Ianuarie 2010 20:42
IMPLANT SAU PROTEZA DENTARA? 59 De la: caleidoscop 20 August 2018 17:31
oare cum poti cuceri pe cineva care iti place? 3 De la: luptatoareacurajoasa 9 Mai 2010 22:45
iadul meu 50 De la: quasaria 25 Aprilie 2011 16:56
Cum ajungi la sufletul unei femei frumoase 117 De la: garbo265966 17 Ianuarie 2013 20:33
Setari Cookie-uri