De ce oare barbatii se comporta urat cu femeile si le considera proaste? Poate ca sunt prea tolerante si prea bune cu barbatii

no, hai ca te las, mamy...
nu mai umbla si tu in uniforma, ca matza cu clopotzei nu prinde nimik.
si iar te freaca sefii ridichea, luni..:P

"servici usor", mey vuNvu...
si noapte buna, cand renunti...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 03:53
stii tu ca imi pasa?!
vuvuzela
Postat pe 5 Noiembrie 2010 03:54
io nu stiu nimik, mey vuNvu...
ti-am zis ca-s batut in cap...

tu te-ai laudat...:)))))

PS: vad ca nici pe Google n-ai reusit sa-l inchizi.
pai esti ineficienta, nu stiu de ce te plateste statul asta.
ca nici borfasi de drept comun nu te vad in stare sa prinzi.:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 04:10
DECI:...ar putea fi o oarecare "fata a lucrurilor"

http://www.garbo.ro/comunitate/koala/blog/view/12176/DE-CE-NU-MA-BAGI-IN-SEAMA-TICALOSULE.html

si-se pare ca e scris de o femeie
koala
Postat pe 5 Noiembrie 2010 12:30
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-11-04 10:51:51
De la: zambila, la data 2010-11-04 10:41:02scumpo, pai nu era ideea mea, ci a ta! io poate n-o interpretez corect
Pai femeile,,au invatat barbatii niste egoisti....Le-au facut toate dea gata...Mancare,calcat..Mamele si-au invatat fii niste puturosi si egoisti,,doat pt ei si care sa astepte toate dea gata..Si uite ca mentalitatea s-a trasmis de la parinte la copil...
Daca vreti sa aveti femei fideele si destepte,invatatile trucurile si smecheriile barbatilor,,,asa nu or sa mai fie ele asa naive sa mai creada balivernele altor barbati..Dar nici barbatii nu stiu ce vor...Ei vor si femei usoare,,pe care sa le prosteasca usor..Dar si femei destepte care sa le fie fideli si sa fie destepte...Uite pe mine Dumnezeu m-a invatat toate smecheriile barbatiilor,si uite ce fidela ii sunt....Luati exemplu si voi..Daca sunteti destepti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:17
Invatati femeile cat de smecheri si egoisti sunt barbatii.....ca femeile sunt copiii mici fata de barbati in practicarea rautatii si egoismului
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 1 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07
Preotii predica doar prostii la biserica si enoriasii nu inteleg ca sunt mintiti din cauza ca sunt saraci cu duhul.... 3 De la: Eugenia69 3 Noiembrie 2011 16:56
un sfat..va rog!! 36 De la: nelly05 18 Mai 2010 21:25
Este greu sa te mentii om cumsecade si corect in societate...recunoscator cu bun simt 186 De la: bujjoritza 18 Ianuarie 2012 14:35
BUNA ZIUA TUTUROR 6 De la: pik_nik 28 Septembrie 2009 23:17
Setari Cookie-uri