despre barbati violenti

fetelor nu merita sa suferiti, dati urgent papucii, barbatilor violent, D-zeu ne v-a ajuta sa crestem copiii in liniste, va spun din proprie experienta, va sarut lione
garbo169589
Postat pe 31 Octombrie 2010 18:25
zici ca-i valea plangerii ici sha pe garbo...
michelle_
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:42
stau si ma intreb chiar iti luai omoru degeaba .... nu prea cred pai de fata tati daca cand ai fost mica nu tiai luato in freza de la parinti si ai cresct nesim.... acu tio iei in freza de la barbati
klaus77
Postat pe 10 Noiembrie 2010 22:03
si inca ceva ...... copii aia au nevoie si de un tata ca de facut nu iai facut cu degetu.... cand tea violentat de ai facut copilul ai stat cuminte acum nuti mai place vrei salcresti singura chiar meriti o mama de violentala
klaus77
Postat pe 10 Noiembrie 2010 22:05

klauss, iar tu chiar meriti o nevasta dia 4x4 sa bata la tine ca la fasole.... daca nu te-a batut mama-ta cind erai mic. Sau na, daca te-o fi batut prea tare.
quasaria
Postat pe 10 Noiembrie 2010 23:34
nuti_vio
Postat pe 10 Noiembrie 2010 23:38
De la: quasaria, la data 2010-11-10 23:34:31
klauss, iar tu chiar meriti o nevasta dia 4x4 sa bata la tine ca la fasole.... daca nu te-a batut mama-ta cind erai mic. Sau na, daca te-o fi batut prea tare.


corect, cred ca i-a busit fatau, de aia are atata venin
casperphantom
Postat pe 10 Noiembrie 2010 23:52
casper, esti mortal:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 11 Noiembrie 2010 00:00
in fond si pana la urma fata are dreptate,vorbeste din experienta ei....
acum ea doar a dat un sfat,fiecare face ce vrea cu viata si familia ei......
anaROBERT
Postat pe 11 Noiembrie 2010 00:07
probabil nu ma batut deajuns mama dar poate sa o faca altu dar una 4x4 deja exagerezi pina acum nam avut bunul simt sa lovesc vreo femeie desi multe chiar ar merita ......
klaus77
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:07
De la: klaus77, la data 2010-11-11 17:07:02probabil nu ma batut deajuns mama~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pina acum nam avut bunul simt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ......


si uite cum fiecare intelege !! doar !! ce vrea

koala
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:12
N-ai avut bunul simt? Dar marlania?
Presupun ca tu n-ai meritat niciodata bataia? Esti fara pata.
Doara
Postat pe 11 Noiembrie 2010 18:59
De la: klaus77, la data 2010-11-10 22:05:01si inca ceva ...... copii aia au nevoie si de un tata ca de facut nu iai facut cu degetu.... cand tea violentat de ai facut copilul ai stat cuminte acum nuti mai place vrei salcresti singura chiar meriti o mama de violentala


Klauss...tu esti unul din motivele pt care s-au inventat vibratoarele :-)) Ca sa o dam intr-o nota serioasa,pacat ca nu traiesti intr-o tara vestica...iti pierea cheful sa lovesti o femeie, te asigur.
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2010 22:54
De la: klaus77, la data 2010-11-10 22:03:03stau si ma intreb chiar iti luai omoru degeaba .... nu prea cred pai de fata tati daca cand ai fost mica nu tiai luato in freza de la parinti si ai cresct nesim.... acu tio iei in freza de la barbati


si marlan si violent ....nasol ....pacat , maica-ta cred ca nu a vrut sa iesi asa...sau violenta ai ,,invatat-o " in casa??
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2010 22:56
tu chiar crezi ce zice, reyyo? eu zic ca doar face si el mistouri, cam marlanesti, e drept, dar in sinea lui tot a mistouri suna. Eu unul nu cred ca astea sunt si "gandurile" lui
Thor_again
Postat pe 11 Noiembrie 2010 23:01
reyya... mai stii?...

poate ca de bucurie, cand era nou-nascut, l-a aruncat de trei ori in sus...
si l-a prins numai o data...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 11 Noiembrie 2010 23:04
chestie de educatie sau lipsa ei...violenta se,, invata"...e teribil cand se invata in familie... la varste fragede...daca l-o fi vazut pe tat-su lovind-o pe ma-sa ...o fi crezut ca femeile se lovesc sau merita lovite ...nu e mare problema in chestia asta, crede el ....Geminy ca l-ar aruncat de trei ori si a reusit sa-l prinda o data ..discutabil..ma intreb de ce s-a mai deranjat sa-l prinda chiar si o data :-)
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2010 23:09
reyya... esti mai sadiCA CA mine:D...
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Noiembrie 2010 23:17
De la: klaus77, la data 2010-11-10 22:05:01si inca ceva ...... copii aia au nevoie si de un tata ca de facut nu iai facut cu degetu.... cand tea violentat de ai facut copilul ai stat cuminte acum nuti mai place vrei salcresti singura chiar meriti o mama de violentala
''''''''''''''' Nuuuuuuuuuuuuuuu suntem in ::epoca de piatra!!
Stimabile!! Fara ::violentaaaaaaaaaaaaaaa!!! , Doar ,,pt, ca acel copil sa;: aiba:: un asa tata ((dement)) nuuuuuuuuuuu, sunt de acord ca ea sa stea cu el!! Ceeeeeeeeee????????????!!! Dumnezeu, a muncit ,mai mult, pe voi::::: barbantiii unii handicapatii:::: decat pe noi ::femeile:: sa va ::folositi::puterea :: fiind ::violenti;:!?????!! Cine ,va da dreptul de a da in cineva???!!! Nimeni!
Fata,,, daca ... sotul meu mi-ar fi dat ::macar::: o palma,, ii deschideam ::usa:: si-l trimiteam in cap pe ::scari:: pt, ca ;eu am crescut langa un ::animal, care din cauza ::curvei,,lui o batea pe :mama:animalic!! Decat un ::anim,al : langa tine, doar de a avea un ::asa tata:: pt, copil,,,mai bine:: SINGURA:: DRAGUTO!! SINGURA!!
Maiiiiiiiiiii Klaus! Si el cand si a ::golit;; saculetul;; facand acel copil cum a fost???!!!
Voi ;:acestia:: care credeti ca :: femeia :: va este ::inferioara:: va inselati ::AMARNIC!!
Jojolin
Postat pe 13 Noiembrie 2010 15:13
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 23:22
Jojo...
ce facusi, mamy, acolo?...
ai umplut de picatzele, de zici ca-i fatza de masa la gradi!...:)))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 23:25
erau lacrimi de nervi...
sora_ilsi
Postat pe 13 Noiembrie 2010 23:34
klaus77, baiete, esti mortal de prost ! Mai mergi pe la scoala, si-nvata sa scrii corect romaneste. Pentru sfaturile pe care le-ai dat pe acest site, meriti sa iei bataie de la nevasta-ta, de patru ori pe zi.
florinionescu10
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:29
cred ca a fost legat de scaun si torturat de ea si de aceea scrie asa
Laura_M
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:32
De la: florinionescu10, la data 2010-11-14 17:29:14klaus77, baiete, esti mortal de prost ! Mai mergi pe la scoala, si-nvata sa scrii corect romaneste. Pentru sfaturile pe care le-ai dat pe acest site, meriti sa iei bataie de la nevasta-ta, de patru ori pe zi.


Thor_again
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:34
De la: reyya, la data 2010-11-11 23:09:13chestie de educatie sau lipsa ei...violenta se,, invata"...e teribil cand se invata in familie... la varste fragede...daca l-o fi vazut pe tat-su lovind-o pe ma-sa ...o fi crezut ca femeile se lovesc sau merita lovite ...nu e mare problema in chestia asta, crede el ....Geminy ca l-ar aruncat de trei ori si a reusit sa-l prinda o data ..discutabil..ma intreb de ce s-a mai deranjat sa-l prinda chiar si o data :-)



Cred ca te-ai inselat ! L-a aruncat de trei ori, si l-a prins tot de trei ori, dupa ce s-a dezlipit de pe tavan
florinionescu10
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:35
La nervi,toti barbatii sunt violenti,cel putin verbal,daca nu si altfel.....
Va rog frumos sa scrie cineva pe garbo,daca a cunoscut cineva vreun barbat,care la nervi,vorbeste frumos....calm....nici macar femeile nu fac asta....
Ia amintiti-va ultima data cand ati avut o cearta....
Aici va referiti la brbati violenti,fara motiv?Nervosi din fire,carora nu le convine nimic?
Astia au vreo amanta pe undeva,beau,sau altele....
daniilia
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:01
De la: reyya, la data 2010-11-11 22:54:16
De la: klaus77, la data 2010-11-10 22:05:01si inca ceva ...... copii aia au nevoie si de un tata ca de facut nu iai facut cu degetu.... cand tea violentat de ai facut copilul ai stat cuminte acum nuti mai place vrei salcresti singura chiar meriti o mama de violentala


Klauss...tu esti unul din motivele pt care s-au inventat vibratoarele :-)) Ca sa o dam intr-o nota serioasa,pacat ca nu traiesti intr-o tara vestica...iti pierea cheful sa lovesti o femeie, te asigur.

chanty
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:05
..daca l-o fi vazut pe tat-su lovind-o pe ma-sa ...



o fi crezut,bietul copilas(viitor nervos dezlantuit} ca este o mangaiere

deh..
LILO
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:07
ei nah... vreti acuma sa-l faceti mandru & plin de "responsabilitati" pe klaus...
mai sunt atatia alti frustrati pe care ii apuca isteria si tropaie pentru simplul fapt ca nu "rezonezi" cu ei...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tristetea din kuza familiei 1 De la: pisiMic 1 Martie 2010 16:45
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
Casatoria 10 De la: luptatoareacurajoasa 29 Iulie 2010 23:37
cit de bine ma lasa sa traiesc vecinii de linga mine ?!!!! 11 De la: kyra 14 August 2009 21:54
tratamente naturiste impotriva......sexului 131 De la: AGAPI_MOU 28 August 2009 21:05
Setari Cookie-uri