cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????

mami,azi n-am gloantze...
da' zilele astea curat paianjenii sperantei ,ce n-ai vazut!
preci
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:35
esmeeee.... esme, esme!
o dadusi si tu pe tigara? te-o corupt diavolul aista de preci si pe tine
Thor_again
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:39
lasati copii sa vina la mine...
preci
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:41
I-auzi! Lasa, bre, ca pe esme o iau io sub aripa mea protectoare, corupatoareo ce esti tu!
Thor_again
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:44
cam mari aripi ai tu,thorele...
nu crezi c-ar trebui sa le epilezi putin,asea?
preci
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:45
sunt corupta demult, thorule! s-a zis cu sfintia in ce ma priveste, oricat o vrea daniilimea sa sa ma indrepte!

stau la panda, preci! cu aceeasi pusca! ca alta n-am!
esme
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:46
De la: esme, la data 2010-11-08 21:46:40sunt corupta demult, thorule! s-a zis cu sfintia in ce ma priveste, oricat o vrea daniilimea sa sa ma indrepte!

stau la panda, preci! cu aceeasi pusca! ca alta n-am!


deci esme,... asta e seara vestilor buneeeee.....:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:47
De la: preci, la data 2010-11-08 21:45:29cam mari aripi ai tu,thorele...
nu crezi c-ar trebui sa le epilezi putin,asea?


poate cu unghiera, diavole ce m-ai mai epila tu amu cu petarda...

esme si ne-o spui asa, pe fatza?
Thor_again
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:49
impielitzatule...
nu stric io bunatate de petarda pe ciufii tai,bre...
preci
Postat pe 8 Noiembrie 2010 21:51
De la: adi27, la data 2010-11-07 18:34:26
De la: salvyna_g, la data 2010-11-07 16:41:49nu stii sa apreciezi omul care se sacrifica sa va fie mai bine, adica pe sotul tau si nu cred k il meriti.te gandesti doar la tine si mai cred k ai cam lipsit de la orele de gramatica.totul la tine se rezuma la sex, imi este rusine ca exista asemenea femei egoiste.


salvyna salvyna...
lasa-ma cu egoismul !!!
daca te-as dezbraca asha incet incet...cu mangaieri tandre si fierbintzi pe gat...sani...burtica si apoi mi-as insinua degetele lacome intre pulpele tale calde si mirosind a iasomie...infiorandu-ti cu atingeri electrizante...parte aceea mirifica si ascunsa ...acolo...cu siguranta ca sarutarile mele si in fine ...intromisiunea ... te-ar face sa uiti definitiv de morala si critici aiurea....
las-o pe fata in pace ! stie ea ce stie !


aaaa... a ce zici ca "mirosind", adishorule?...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:02
iesti on za fon,thorele?
preci
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:02
ge, intotdeauna e loc pt vesti bune!

thorule, o alta `eu` n-am!... ori am, dar in cazuri cu totul speciale!
esme
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:08
esme, scumpete... pai propun sa le dezbatem in intimitate...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:10
Preci, am fo' on za fon. Da' di ce intrebi?
Thor_again
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:20
De la: garbo174418, la data 2010-11-06 18:29:53revin asupra unei idei sugerate de gemminny (dac am greit inscripionarea,mi cer scuze Cunoaterea fizic este cu totul alceva ),ntradever pentru aceast situaie,nu trebuie s tiem gtul unei opersoane,dar nici s scuzm persoana,dac i prsete familia.Dac cineva este intertesat s intre n legrtur cu mine,se poate baza pe mine ca o persoan foarte serioas.


people, de cand nu am mai scris eu ..a ajuns Garbo site de matrimoniale ??
In alta ordine de idei , cine esti tu 418 sa arunci piatra?? cine esti tu sa judeci ?? ,,nu trebuie sa taiem gatul unei persoane dar nici nu trebuie sa scuzam..." Man , iti spun un lucru , atunci cand cineva pleaca ca se simte neapreciata sau neiubita , pleaca...fara sa o scuzi tu sau altul...In amor si in viata in general ,nimik nu dureaza vesnic , mai ales atunci cand apare monotonia sau sa spun altfel ..lipsa atentiei din partea partenerului , nimeni nu apartine nimanui , fiecare e liber sa plece atunci cand nu-i mai convine unul sau mai multe aspecte. Dragostea nu e ,,datorie" ..asa cum casatoria , aceasta instiutie care confera ,,siguranta" ( cred unii ) nici ea nu e ,,datorie" .
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:23
mey reyya...
dar de ce crezi ca acest site nu e si de "cuplaraie"?... la urma urmei, intruneste cam toate conditiile.
nu vreau eu sa ma cuplez, nu vrei tu sa te cuplezi, nu vor alte persoane... dar chiar crezi ca nu vrea si nu reuseste sa se cupleze lumea aici?...

da, corect, e oarecum site de "socializare"... ca e mai frumos spus...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:29
no, io acum vazui postarea omului,
ca rareori ma uit in urma, numai daca "sap" dupa cate unii...:D

nu mai tin minte nici ideea la care facea referire, si mi-e lene sa ma uit...
da' poate ca omu' voia sa intru eu in legatura cu el, fiind o persoana "foarte serioasa"...:PPP
tu ce te bagi, mey reyya?...:)))))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:36
De la: garbo088175, la data 2010-11-07 09:49:44SE POATE!
DE LA UNUL ASTEPTI AI PROTECTIE , ACELA E SOTUL..
SI DE LA CELALALT, AI IUBIRE, PASIUNE..
NUMAI CA ..DOZEAZA-LE CU GRIJA..


protectie inseamna partea materiala , presupun :-)
celalalt ofera pasiune , asta cu iubirea e o chestiune mult prea inaltatoare pt 3, 4 , 5 partide de fucking...sa dozeze protectia sotului cu ,,iubirea " amantului?? :-)) nu e rau .. dar daca tot nu exista toate astea intr-un singur barbat nu crezi ca e cazul sa se intalneasca toti trei?? ca , acum sincer..sotul e putin in minus la faza asta :-)))
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:51
De la: eu_geminy, la data 2010-11-08 22:36:02no, io acum vazui postarea omului,
ca rareori ma uit in urma, numai daca "sap" dupa cate unii...:D

nu mai tin minte nici ideea la care facea referire, si mi-e lene sa ma uit...
da' poate ca omu' voia sa intru eu in legatura cu el, fiind o persoana "foarte serioasa"...:PPP
tu ce te bagi, mey reyya?...:)))))


m-a ,,atras"comennt-ul , nu am avut cum sa nu intervin :-))
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:54
te cred, reyya... ar putea fi un caz...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:55
De la: garbo162012, la data 2010-11-03 10:27:53bai astea ce va dati cu parerea nui vorba de adunare si nici de prostitutie ai vorba de persoana ca voi pentru ca nu se stie niciodata daca veti ajunge in locu meu,iar de sentimentele amantului vreau sa stiti ca iel insista sa fim inpreuna si sa avem grija de copilu meu cum ar al nostru nu doar al meu si ai problema ca sotul nu miar lasa mie copilu niciodata.Poate am gresit cand mam exprimat ca ma sacrific ma refeream ori raman cu sotu si copilu sau cu amantu pentru ca nu vreau sa am viata dubla,dar se pare ca nu ma poate intelege numai cine trece prin sa ceva.Va multumesc de comentari dar decat sa fiti rautaciosi mai bine nu le faceti ok pa pa


,,problema ca sotul nu mi-ar lasa mie copilu niciodata."- Copilul in acest caz se transforma intr-o moneda de schimb pt iubirea neimpartasita...copilul va fi zona tampon intre orgoliile tale si ale sotului , nu exista cale de mijloc ....foarte trist! Sotul iti va lua copilul defintiv daca nu vei ramane langa el...asta te ameninta el ? asta crezi tu ? asta dicteaza legea ?? sau in ce conditii ??? ..orgolii , mult prea multe....dar in ce tara de afli? NIMENI; NICIODATA nu-ti va putea lua copilul decat in doua situatii : daca reprezinti un pericol pt cresterea si educarea acelui copil sau /si cazul in care suferi de o afectiune dovedita in cadrul unei expertize psihiatrice ..sau(sper ca nu !!!!) ...te afli intr-o tara araba , sotul avand cetatenie araba si copilul fiind nascut acolo...
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2010 23:11
te-ai intrebat daca-ti mai iubesti sotul? eeeeeeeeee, el munceste pt tine si copil si tu te distrezi! frumos! ce-aveti toate ma? ramaneti putin singure si top in bratele altuia! va mananca! pune-te in locul lu barbata`tu si vezi daca-ti place
garbo174782
Postat pe 9 Noiembrie 2010 09:07
pai si daca nu ii place lui barbata-su, dar o mananca rau pe ea, ce sa faca?... ea nu e om?!:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Noiembrie 2010 11:05
e o intrebare f usoara pt ca... o femeie poate iubi mai multi barbati in acelasi timp oral anal genita manual deci ahaaaaa asa ca esti doar incepatoare .....tinei pe amindoi si mai adauga inca unul si inca unul.... asa o sa fie mult mai multa iubire
klaus77
Postat pe 9 Noiembrie 2010 19:01
De la: klaus77, la data 2010-11-09 19:01:24e o intrebare f usoara pt ca... o femeie poate iubi mai multi barbati in acelasi timp oral anal genita manual deci ahaaaaa asa ca esti doar incepatoare .....tinei pe amindoi si mai adauga inca unul si inca unul.... asa o sa fie mult mai multa iubire


mah neamtzule , eshti cam...vulgar sa nu zic groh groh !
ne conversam ici'sha cu niste lady !
vezi ca te dau pe mana lu hitler si te...arde ala de nu te mai vezi !
adi27
Postat pe 10 Noiembrie 2010 17:24
De la: adi27, la data 2010-11-10 17:24:20
De la: klaus77, la data 2010-11-09 19:01:24e o intrebare f usoara pt ca... o femeie poate iubi mai multi barbati in acelasi timp oral anal genita manual deci ahaaaaa asa ca esti doar incepatoare .....tinei pe amindoi si mai adauga inca unul si inca unul.... asa o sa fie mult mai multa iubire


mah neamtzule , eshti cam...vulgar sa nu zic groh groh !
ne conversam ici'sha cu niste lady !
vezi ca te dau pe mana lu hitler si te...arde ala de nu te mai vezi !


eu sunt Hitler, si amu pregatesc cazanu, ce-i de fiert ???
casperphantom
Postat pe 11 Noiembrie 2010 08:46
dar comentand pe marginea subiectului, nu pot sa nu remarc ca de obicei cand sunt chestii asa mai "dureroase" ma uit sa vad cine scrie, dama -si puse poze, de la prima nunta cu primul pe care-l iubeste, si cu copilul,

ar trebui sa fi stiut ca daca ai un amant sotul va face orice sa-ti ia copilul, eu as face la fel, cat despre dragoste, nu cred ca-i vorba de asa ceva, cum a spus si "reloded" tu te plictiseai asa de tare ca ai tot mers la antiplicitseala, ma rog, timp aveai, cerberu era la coasa prin Spania....cum crezi ca niste oameni normali ar putea sa nu faca misto de tine si halu in care esti ??? nu sunt prea multi aici atat de inconstienti incat sa faca asemenea prostii, oricum ar sau s-ar finaliza treaba cineva ca suferi, bine ca ai aranjat asta, ti-o tragi tu, n-avea grija, si nu e o amenintare ci o certitudine, o sa ajungi tu sa numeri nu clipele si minutele ci mileniile intr-un loc care n-are usi, sus sau jos, stanga sau dreapta
casperphantom
Postat pe 11 Noiembrie 2010 08:53
casper, n-am timp sa citesc in urma ca sa vad cum stau treburile pe topicul asta, da' nu consider normala atitudinea: are amant, deci ii iau copilul!
pt ca, in principiu, nu prea are legatura una cu alta!
pot sa am si 3 amanti daca vreau si sa fiu si o mama buna! da' ma rog, e strict parerea mea!
neavizata, pt ca n-am de nici unii (nici sot, nici amanti si nici macar copii)

a nu se intelege ca aprob initiatoarea topicului!
si apoi, sotu' e plecat...stim noi ce face acolo?? nu prea!
poate ca munceste...asa, si io ma plictisesc aici? cu un copil mic? ipotetic vorbind?
sa ai grija de un copil mic e un job full-time
zambila
Postat pe 11 Noiembrie 2010 09:36
bei kasper poate sunt vulgar ,femeie intreba cum poate iubi 2 barbati in acelasi timp eu iam spus ca poate si mai multi ca atrebuit sai spun cum asta e apoi este alegerea ei in definitiv nare nici o legatuara copilul cu amantul dragostea pt copil e una pt amant e altceva acu ca copilu este foliosit ca teren de razboi nui frumos din partea nici unuia copilu va avea de suferit si cred ca aici ar trebui sa se gandeasca mai mult ca amanti se mai gasesc
klaus77
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:43
De la: zambila, la data 2010-11-11 09:36:57... nu consider normala atitudinea: are amant, deci ii iau copilul!
pt ca, in principiu, nu prea are legatura una cu alta!


Uite ca zambilica are dreptate. De altfel exista si o norma care spune ca un sot rau nu e neaparat si un parinte rau.
Thor_again
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt ca am devenit un monstru 14 De la: luptatoareacurajoasa 15 Aprilie 2010 20:14
nu a fost niciodata fericit! 26 De la: ceachy 16 August 2012 11:30
cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp??????????? 333 De la: garbo162012 19 Aprilie 2012 21:17
tradarea persoanei iubite 41 De la: piper 13 Iulie 2009 18:32
buna 3 De la: garbo094906 21 Martie 2010 13:09
Setari Cookie-uri