cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????

este clar ca tu nu ti mai iubesti sotul ! dc cauti raspunsurii ? ,chiar tu iti dai un raspuns la intrebare !!!!
garbo176629
Postat pe 20 Noiembrie 2010 12:08
Raspunsul il detii numai tu. Orice sfat din afara nu te va ajuta. Parerea mea este ca intii trebuie sa fii om cu cei de linga tine (copil ,sot ,parinti ,prieteni )iar daca consideri ca ai o casnicie in care te sufoci e bine sa-i pui capat acum cand copilul e mic dar daca ai un sot care se chinuie ptr. tine si copil departe prin strainatate e pacat mare sa-ti bati joc de tot ce face el ptr. tine.Toti ne indragostim mai devreme sau mai tirziu de cate o alta persoana decit cea de langa noi in schim b sentimentul asta nu tine o vesnicie apoi regretam greselile care le facem.aAtat pot sa-ti sugerez,pune-te in locul sotului tau .Cum ai reactiona?
mariamarcu
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:40
da e adevarat ce spui tu aici e posibil sa iubesti 2 barbati odata si mi-e mi sa intamplat acelasi lucru iubesc 2 barbati odata care sunt 2 caractere diferite langa unul am siguranta dar a uitat cu strainatatea si vine 1 singura data pe an acasa si acel cineva care a intrat in viata mea e o persoana care ma implineste si pentru curiosii de pe site care citesc nu zic implinire referitor la sex da facem si dragoste dar nu sexul lipseste intotdeauna unei femei ci si o apreciere o vorba calda o imbratisare bla bla bla
lory_y
Postat pe 21 Noiembrie 2010 09:29
AN ZIUA DE ASTAZI TOT CEI POSIBIL ESTE DEMOCRATIE SI POTI SA YUBESTI NU 2 SI CATI VREI CA FEMEIEBROVO IEI CA POATE IUBI 2 BARBATI ALTELE NU POATE IUBI MACAR 1 ADICA PE SOTUL IEI
garbo175974
Postat pe 21 Noiembrie 2010 15:15
hahaha ai iubeste pe rind
loryb
Postat pe 21 Noiembrie 2010 17:07
nu rata nimic de dragul copiilor mai tirziu ai sa regreti, copilul tine minte NU TE MUTA DE LA SOARE LA UMBRA NU UITA SFATUL MEU. Am 45 de ani si 2 copii majori traiesc in Spania si am vazut cam ce fac barbatii singuri nu renunta lace ai cistigat cu stima DANIELA
garbo006339
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:50
iubesti doar unul singur ,nu poti iubi doi iubirea e unica
garbo107589
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:22
viata este scurta.sti foarte bine. urmeaza-ti inima ;)
sparrow
Postat pe 24 Noiembrie 2010 23:33
Tu nu-l iubesti nici pe unul nici pe altul;)in sf..greseala de exprimare.Il vrei pe asta k e mai nou si te-ai plictisit de monotonia care "isi facuse cuib" intre tn si sotzul tau.Si mai zici k lipseste si mult de acasa!!Fa si tu ce simtzi oricum ai sa te plictisesti si de cel nou;))si pana la urma dupa altul tot un altul vine.
C3LIA
Postat pe 28 Noiembrie 2010 15:26
De la: garbo107589, la data 2010-11-24 19:22:14iubesti doar unul singur ,nu poti iubi doi iubirea e unica



Mai mult decat unica iubirea e relativa .Daca ai 2 copii de ex. poti iubi doar unul singur?cam greu,nu?
C3LIA
Postat pe 28 Noiembrie 2010 15:31
De la: garbo162012, la data 2010-11-01 11:24:15daca o femeie isi iubeste sotu cum poate sa iubeasca 2 barbati in acelas timp?stiu ca poate vi se pare rusinos dar mie asta mi sa intanplat,sotul ai mai mult plecat in strainatate si mai putin acasa cu mine si copilu meu.Pleaca sezonier de 4 ani la lucru in strainatate si ieu mam indragostit de alt barbat poate la inceput miam dorit doar o aventura dar acuma il iubesc va rog sami ziceti ce pot sa fac?cu care sa raman sa stric o relatie de 8 ani si un copil mic care are nevoie de tatic sau sa raman langa acel barbat care a venit mai tarziu in viata mea si pentru care mias da viata.Va rog ajutatima cu un sfat prietenesc,sa ma sacrific pt baietelu meu si sa raman cu sotu sau sa raman cu amantu pe care il iubesc fff mult.


Cel mai bine se muta amantul la voi si faceti sex in trei. Astfel nu-l pierzi pe niciunul si are si copilul doi tati!
delly000311
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:38
De la: aly_raz, la data 2010-11-01 11:33:40eu cred ca nu-ti mai iubesti sotul, atata timp cat in viata ta a intervenit alt barbat. Daca as fi in locul tau, nu as sta cu sotul meu doar de dragul copilului, cred ca mai rau i-as face, copilul va creste si cu tatal si fara tatal sau...succes!
garbo107589
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:28
De la: garbo162012, la data 2010-11-01 11:24:15daca o femeie isi iubeste sotu cum poate sa iubeasca 2 barbati in acelas timp?stiu ca poate vi se pare rusinos dar mie asta mi sa intanplat,sotul ai mai mult plecat in strainatate si mai putin acasa cu mine si copilu meu.Pleaca sezonier de 4 ani la lucru in strainatate si ieu mam indragostit de alt barbat poate la inceput miam dorit doar o aventura dar acuma il iubesc va rog sami ziceti ce pot sa fac?cu care sa raman sa stric o relatie de 8 ani si un copil mic care are nevoie de tatic sau sa raman langa acel barbat care a venit mai tarziu in viata mea si pentru care mias da viata.Va rog ajutatima cu un sfat prietenesc,sa ma sacrific pt baietelu meu si sa raman cu sotu sau sa raman cu amantu pe care il iubesc fff mult.


O cunostinta de-a mea spunea ca nu e bine sa-i lasi femeiii timp liber, ca isi gaseste singura de lucru si nu o sa-ti placa ce gaseste...
Femeie, stii ce spun eu? Ramai cu amantul. Ce dracu conteaza ca prostul e dus sa faca bani, daca tie iti trebuie unul care sa te scarpine? Prostul sa ramana prost, tu sa traiesti bine! Data tot ti-ai da viata pentru p... lui, ce mama ma-sii!
Bafta si la mai multi!
Lidiaolteanu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:23
dar la amaritul ala care culege portocale si la sufletului lui chinuit sa gindit doamna ?nu a plecat de bine de acasa
garbo178052
Postat pe 30 Noiembrie 2010 18:09
nU face nimic deocamdata.
Acum nu esti hotarata,si cand nu stii ce trebuie sa faci,mai bine astepti si nu faci nimic.
Poate fi gresit sfatul sa parasesti sotul.
Stii sigur ca cu amantul va merge>?
Nu poti stii sigur.
Poate dupa un timp relatia cu amantul se va strica singura de la ceva....la inceput ,asa iubeai si pe sotul tau...asa e orice realatie in primii ani,totul frumos si roz.
Nu stii niciodata ce rezervaviitorul,poate fi surpriza.
Nu e de ajuns doar iubirea,pentru a supravietui o relatie pentru o viata.
Mai bine astepti,ca daca faci un pas gresit,te va costa prea mult.
Asa se intampla cand unul lipseste mult timp....poate totul va trece,
asteapta,nu face nimic,succes.D

daniilia
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:41
Amaritul ala trebuia sa stea acasa nu sa se duca sa culeaga portocale,acum sa suporte consecintele.Si in tara putea sa munceasca nu sa plece hai hui prin lume.Scuza-ma nu am nimic cu tine personal, dar stiu cum e sa stai si sa astepti sotul sa vina si tu sa stai acasa cu copiii sperind la o viata mai buna,CARE NU MAI VINE.
mmiriam
Postat pe 1 Decembrie 2010 15:37
putin respect doamnelor ca nu toti is asa eu stiu si am in familie barbati care pleaca la munca ca sa ne puna noua mancarea pe masa si noi muncim aici acasa si la servici si acasa cu copii daaar cand vin baietii acasaaaaa petrecereeeeeeeeeeeeeeee http://www.youtube.com/watch?v=TrYfFIMtHcM
floare_cu_colti
Postat pe 1 Decembrie 2010 15:54
Si inca o data am invatat sa ne sprijinim reciproc pana vin baietii acasa hai fruncea sus ca la toti nii greu
http://www.youtube.com/watch?v=JABU2Y06ThI
floare_cu_colti
Postat pe 1 Decembrie 2010 15:57
te-a iubit pe tine si te iubeste dar tu o testezi mereu si numai poate
garbo107589
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:08
nici nu va mai eista nimeni in viata ei ca nu vrea ea
garbo107589
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:09
eram in stare sa te ling sin.........................................
garbo107589
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:09
dar o omori incet cu incetul
garbo107589
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:10
...589, sufetinta se trateaza , aici spui azi numai lucruri frumoase, tu iti strigi disperarea, insa fii vesela mai poate fi mai bine....sau mai rau,
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:16
invatati oameni buni sa fiti fericiti
floare_cu_colti
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:31
De la: floare_cu_colti, la data 2010-12-01 15:57:54Si inca o data am invatat sa ne sprijinim reciproc pana vin baietii acasa hai fruncea sus ca la toti nii greu
http://www.youtube.com/watch?v=JABU2Y06ThI


hai ca m-am prins. Tu ieshti jojo zisa tzutzuca!
mai bei fimeee ? sa ti lash ca o fimee biata ii ca dracu' in izmenele kkte ! sa mor io.

ps ieshti cumva pretina cu israela aia di locuieshti langa visheu ?
cum care israela ? pai babatia aia di maramureshanca plecata in israel si revenita ca acush isi da duhu, shi care se arde cu unu cari i-ar putea fi stranepot.
adi27
Postat pe 1 Decembrie 2010 18:22
buna fetelor...
sa zicem ca am fost si eu intr-o situatie asemanatoare o perioada scurta de timp..aproximativ 3 luni...totul a inceput printr-o stransa prietenie....nu s-a concretizat la pat..pentru ca eu nu sunt genul sa insel...si cred ca asta conteaza cel mai mult...ispite sunt la tot pasul..daca gandesti de 2 ori inainte faci ce trebuie pana la urma..
desi..recunosc..sufleteste imi depaseste sotul....si nu putine au fost momentele cand am considerat ca am si eu dreptul al fericire..si nu faci asta pentru copii...copiii cresc...se duc la casele lor...
concluzia:...in orice cuplu exista momente de restriste...momente de nesiguranta...daca toti am fugi la primul inpuls..de fapt..unde e lupa pentru casnicie?...nicaieri...
eu zic sa gandesti bine ceea ce faci...pana la urma..si amantul are defecte..iar dulceata ibirii se va duce la un moment dat...
only_love
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:59
no, acuma,
ca i-ati facut capu calendar fumeii, cu atatea sfaturi "de bine", (:D)
sa vedem ce iese...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Decembrie 2010 20:07
nu poti iubi doi barbati unul pierde startul inima
garbo107589
Postat pe 2 Decembrie 2010 20:17
poftim?!...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 2 Decembrie 2010 20:18

nici tu n-ai inteles Ge???
credeam ca-s io blonda...
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2010 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa castigi bani usor? 2 De la: gia85 27 Mai 2010 22:36
CASATORIA MAI ESTE CA PE VREMURI? MAI DUREAZA O VESNICIE? Ne putem baza pe faptul ca vom imbatrani langa sotul, sotia de langa noi? 260 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 22:33
Celebrul m-a inselat sau nu...? 1 De la: garbo_501791 19 Februarie 2020 16:32
probleme 5 De la: giul1a 10 Iulie 2010 17:17
... raspunsul sotiei 97 De la: zambila 2 Decembrie 2010 09:56
Setari Cookie-uri