cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????

da... jeanette... si gandesc prea mult.... dar si cand nu mai gandesc....
cricat
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:04
gata...
chiar am plecat....
ne mai auzim diseara..... cand o sa scap....
cricat
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:06
numa' bine cricat (parca-l aud pe tata)
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:09
De la: cricat, la data 2010-11-02 12:06:02gata...
chiar am plecat....
ne mai auzim diseara..... cand o sa scap....


asadar, zici ca ai treaba multaaaaa...

no, spor sa ai!...:))

PS:

intr-o iarna, vede socru-miu pe-un deal o masina impotmolita in niste nameti "cat casa", in care zarea vag oareshce miscare...
isi zice el in gand, "sa nu moara bietu'om, o fi inghetzat"...
isi face cu greu drum prin zapada groasa-groasa, gafaind...
(si ningeaaaaa, si ningeaaaa!... )
ajunge la masina cu pricina, nu vedea prea bine...
isi turteste nasu'de parbrizu' omului... de fapt doi, un om si-o oama...
care "munceau" din greu unu'cu altu'.

si nu le mai zice decat... "no... spor la treaba!!!"...

:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:23
mi-am adus aminte de ceva ce-am patit eu odata (nu in masina ) ci acasa la mine cu o prietena, ce gandire d eblonda am avut

in fine... folositi uleiul sau gelul in cazul in care aveti nevoie
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:26
Ge....
Chiar am avut treaba....
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 00:50
he he, fericito...:))

si yo am avut treaba, dar nu cred ca asa placuta, ca a ta...:P
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 00:53
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 00:54
apropo .... m/am indragostit de Matiza - Chuva Fado....
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 00:56
exact cum si un barbat poate sa iubeasca doua femei in acelasi timp! tare, nu?
sora_ilsi
Postat pe 3 Noiembrie 2010 01:00
Dap.... il cotrobaiam printre videoclipuri Ilsi....
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 01:25
iubita ....n-ai pus bine intrebarea pentru ca sigur nu ii iubesti pe amandoi in acelasi timp . Ii iubesti pe rand...atunci cand le vine randul daca le mai vine ...si se mareste numarul
cory_emy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 02:03
bai astea ce va dati cu parerea nui vorba de adunare si nici de prostitutie ai vorba de persoana ca voi pentru ca nu se stie niciodata daca veti ajunge in locu meu,iar de sentimentele amantului vreau sa stiti ca iel insista sa fim inpreuna si sa avem grija de copilu meu cum ar al nostru nu doar al meu si ai problema ca sotul nu miar lasa mie copilu niciodata.Poate am gresit cand mam exprimat ca ma sacrific ma refeream ori raman cu sotu si copilu sau cu amantu pentru ca nu vreau sa am viata dubla,dar se pare ca nu ma poate intelege numai cine trece prin sa ceva.Va multumesc de comentari dar decat sa fiti rautaciosi mai bine nu le faceti ok pa pa
garbo162012
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:27
Fa cum iti dicteaza inima..... parerea mea este ca trebuie sa stai alaturi de copil ... in primul rand..... acolo unde este el.....
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:33
De la: garbo162012, la data 2010-11-03 10:27:53bai astea ce va dati cu parerea nui vorba de adunare si nici de prostitutie ai vorba de persoana ca voi pentru ca nu se stie niciodata daca veti ajunge in locu meu,iar de sentimentele amantului vreau sa stiti ca iel insista sa fim inpreuna si sa avem grija de copilu meu cum ar al nostru nu doar al meu si ai problema ca sotul nu miar lasa mie copilu niciodata.Poate am gresit cand mam exprimat ca ma sacrific ma refeream ori raman cu sotu si copilu sau cu amantu pentru ca nu vreau sa am viata dubla,dar se pare ca nu ma poate intelege numai cine trece prin sa ceva.Va multumesc de comentari dar decat sa fiti rautaciosi mai bine nu le faceti ok pa pa


buey....ce va agitati voi cu parerile voastre nesemnificative....aa? nu vedeti ca avem un VIP aici: " locu meu", "iel insista", "copilu meu", "nu miar lasa"....etc rautaciosilor.....tupeistilor
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:37
ne batem gura de pomana ... nu este asa Tym ?
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:40
nu vroiam sa jignesc pe nime dar nici nu vreau sa fiu jignita si chear daca am gresit si sunt in postura de sotie si amanta va ceream un sfat nu sa ma condamnati ,pentru asta il am pe sotul meu va multumesc
garbo162012
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:44
Cel putin...... garbo 012 a raspuns..... altele cer ajutorul si se dau ascunse.
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:44
da cri...corect

mai face si pe intelijenta pe aici, ca de.....este fata disteapta
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:48
"bai astea"???

mda, cum zici tu!
si n-ai sa primeste sfaturile pe care vrei tu sa le auzi, asa ca vei face exact cum poftesti tu!
si poti sa stai linistita, mai sunt multe ca tine pe aici, dar probabil ca nu-si plang atata de mila
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:50
ma gandeam ca Tym ti-a deschis ochii la o anumita problema.
dar cred ca nu stii care
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:51
eu cred. cai trebui barbat? sa faca sex...poate e tanara si nu poate sa stea ne. F
gogu1938
Postat pe 6 Noiembrie 2010 09:33
Gogule, iti meriti numele.
Doara
Postat pe 6 Noiembrie 2010 09:48

Doaro, crezi ca a priceput subtilitatea?
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 09:58
Astfel de decizii nu le iei pe un forum ! Doar nu o sa faci ce-ti spunem noi !!! Normal ca exista fel si fel de pareri ,nu trebuie sa te superi ci sa-ti asumi responsibilitatea de a posta un topic ! Nu cred ca intereseaza pe nimeni de aici de tine si de viata ta ,noi doar ne pierdem timpul si ne spunem propriile noastre pareri referitor la situatia ta ,si nu noi trebuie sa-ti facem lumina in viata ta ,ci doar tu !! Gandeste-te bine , pune in balanta ambele variante ,appoi trage linie si ia o decizie !
Un week-end superb sa aveti !
GlaMourios
Postat pe 6 Noiembrie 2010 10:58
esti dusa fata mea ce spui tu e dea dreptu...... ala munceste ca prostu in afara sa te intretina si tu il inseli grosolan cu altu si mai vb de iubire esti dea dreptu.... poate "il iubesti pe amant ca tio da bine " dar atat acum tu sti ce sa faci nu e bine nici ca ala sta ca prostu acolo sa faca bani pt tine in timp ce tu iti faci de cap cu altu daca ai demnitate desi nu cred hotarastete ca sti cum e intre 2 nu te ploua dar nici nu o sati fie bine
gandestete la familia care o ai nu la bucata de carne dintre ..... care iti lipseste ...poate ai gresit poate ai avut si tu nevoie dar mai bine vb cu prost de este in afara adul acasa ca ai si tu nevoie de barbat si amantul lasal ca ala e doar pt ......
klaus77
Postat pe 6 Noiembrie 2010 16:58
o la la, mai klaus...da' ce academic te ecsprimezi mata...

sunt sigura ca doamna o sa-ti urmeze intocmai sfaturile, mai ales ca i le-ai dat cu atat gingasie, he, he, he...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 17:11
prrea mea este c aceast femeie are probleme n ce a ce privete viaa sexual.fiind singur,avnd probleme cu creterea copilului,cu singurtatea,A FOST FOARTE UOR s derapeze n braele altui brbat,care sunt ferm convins,c nu urmrete altceva dect s
i pape banii pe care i trimite soul.draga mea,nu uita c oricare brbat nu urmrete dect satisfacie pentru el,dar nu i obligaii i din pcate,de cele mai multe ori,satisfaciile sunt de natur material i prea puin sentimental.vei fi sancionat de sus ! revin-o la statutul de soie credincioas,aa cum ai jurat n faa altarului.nu pedepsi copilul,pentru c vei fi pedepsit de Dumnezeu.i declar n faa lui Dumnezeu c eu ca brbat nu am fost u de biseric,dar familia a rmas familie.revino-i imediat,pn nu va fi prea trziu.gndete-te bine,s-ar putea s mai ai un copil i cu cellalt i n acest caz se va alege praful de viaa ta,vei provoca o ur imens ntre copii.vrei s te f---,f-o pentru satisfacia ta,dar nu renuna la copil i so.Ii urez s fii ct se poate de fericit,alturi de copil i de so.dac consideri c sfatul meu a fost n sprijinul dilemei tale,poi s m contactezi pe garbo.Dumnezeu s te ajute !
garbo174418
Postat pe 6 Noiembrie 2010 17:18
dumnezeu si adulter in acelasi context? ce interesant....
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 17:26
revin asupra unei idei sugerate de gemminny (dac am greit inscripionarea,mi cer scuze Cunoaterea fizic este cu totul alceva ),ntradever pentru aceast situaie,nu trebuie s tiem gtul unei opersoane,dar nici s scuzm persoana,dac i prsete familia.Dac cineva este intertesat s intre n legrtur cu mine,se poate baza pe mine ca o persoan foarte serioas.
garbo174418
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 39 De la: quasaria 14 Ianuarie 2011 23:08
prea multa durere 164 De la: badbadkitty 14 August 2010 21:44
Cine insala mai mult? Femeile sau barbatii? 239 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:52
Minciuni si regrete 9 De la: garbo_428155 14 Februarie 2016 15:42
ce parere aveti despre emigrare in canada ? 30 De la: garbo_489443 17 Mai 2018 11:03
Setari Cookie-uri