cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp???????????

De la: garbo174418, la data 2010-11-06 17:18:20.i declar n faa lui Dumnezeu c eu ca brbat nu am fost u de biseric,dar familia a rmas familie.revino-i imediat,pn nu va fi prea trziu.gndete-te bine,s-ar putea s mai ai un copil i cu cellalt i n acest caz se va alege praful de viaa ta,vei provoca o ur imens ntre copii.vrei s te f---,f-o pentru satisfacia ta,dar nu renuna la copil i so.Ii urez s fii ct se poate de fericit,alturi de copil i de so.


vai de capul tau.
quasaria
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:33
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:40
De la: Thor_again, la data 2010-11-06 09:58:40
Doaro, crezi ca a priceput subtilitatea?

Nu cred. Posibil sa se simta flatat.
Doara
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:57
fata mea..,fa cum crezi ca e mai bine pentru tine..
io zic asa..:arde-l pe fraieru' de barbatatu' de lovele la greu..,pana la urma are un copil,nu?,ce daca-si rupe oasele pe acolo..,are obligatii nene..
iar tu..,trageti-o cu cine si cand vrei tu..
important e sa fi TU FERICITA..,capisci..?
roby_cado
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:29
oh, oh, roby...am pariat ca asa vei scrie

ia sa-mi greblez io castigu'...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:31
asea mami..,mergi pe mana mea..
roby_cado
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:33
in alta ordine de idei..,n-am sfatuit-o bine..?
roby_cado
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:35
nope...you have on obsession, man...

oh, oh...stare de "nestare' azi...vaz ca aproape toata lumea e cu couru' n sus...

inclusiv knaitu'...ca ma facu vrajitoare, dohhh...tre sa-mi schimb poaza ca sa se vada ca n-am zbarcituri pe fata

hmmmm...roby...tu esti prea patimas, eu inteleg de ce esti asa, da' sa stii ca nu toate casniciile se despart din cauza unui amant. si asculta la ce-ti zice michelle: intotdeauna, dar intotdeauna, vina nu e numai a unuia singur, he, he, he...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:41
robica, hai ca mi-am pus poaza noua...zi-i tu...chiar am io fata de vrajitoare? (zi-se ea fluturandu-si genele rimelate )

hai, ca mi-au murit laudatorii
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:54
bre..,cum o dau nu e bine..,'rar al dreaq..

tu spui bine ce spui..,da' stii de ce se intampla asta?,pentru ca se cauta perfectiunea..
atata timp cat nu realizam, ca ea nu exista,se vor gasi vinovati..

sa luam cazul de fata..
1:ala a plecat sa munceasca,pentru a asigura un trai mai bun familiei..,asta presupune a fi plecat de langa ei..,deci vinovat..
2:pe asta o "mananca"..,si negasind alta rezolvare, a gasit scarpiniciu'..,deci vinovata..

acu' intreb si io..,CUM ERA MAI BINE..?


roby_cado
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:04
bre..,pai pe mine ma intrebi..?,care stiu ca esti o femeie frumoasa..?
(inca nu sa schimbat poaza..)
roby_cado
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:06
bre roby, ma leshi? ce-i aia ca a plecat pentru familie? pai din familia aia nu face parte si el?

de acord, a mai proasta abordare e sa-ti cauti fericirea pe alta ulita...

'mama ei de poaza, he, he, he...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:32
voi cele care nu treceti prin asa ceva criticati fara sa va ganditi ca intro zi vi se poate intampla si voua acelasi lucru spuneti ca nu si eu as fi spus acelasi lucru in urma cu cateva luni dar se poate intampla oricui si celei mai fidele femei din lume inima nu te intreaba daca vrei sau nu eu am trecut prin asta si va asigur ca e foarte greu sa iei o decizie mai ales cand esti sigura ca amandoi te iubesc dar am luato am renuntat la un vis frumos ptr o familie frumoasa dar nu regret doare rau dar trece asa ca voi care comentati aiurea fara sa simtiti aceste lucruri ar fi cazul sa discutati despre lucruri pe care le-ati experimentat nu sa va bagati ca musca in lapte si sa jigniti persoane care au foarte multa nevoie de un sfat prietenesc nu de tate care sa ii critice si sa le faca mai mult rau
libiscus
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:46
nu fetitza...nu i se poate intampla oricui. asta e impresia ta si o scuza penibila de a da vina pe soarta, pe karma, pe ceasu' si rau pisica 13...nu toate gasim rezolvarea intr-un adulter...

si mai usor cu jignirile p-acilea, ori te-ai trezit azi cu fata la cearsaf? singura care comenteaza acum ca o tzatza esti tu. asa ca, pass...

cat priveste criticile, sorry, daca te astepti p-acilea sa te mangaie cineva pe capshoru' blond si sa-ti spuna ca faci foarte bine ca ai barbat si mai ai si un amant

michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:54
pana fci asemenea comentari ar fi mai bine sa faci altceva mai util societati ca aici esti varza doar o persoana care trece prin asa ceva e in masura sa comenteze
libiscus
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:13
zi sa mori tu!
preci
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:16
da;' chiar bre cloany...ia sa-mi trag io repejor un amant ca sa pot posta in cunostinta de cauza si la object ashe...cum vine treaba cu adulteru'
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:21
asa sunt toate tatele cand nu le convine ceva fac pe sfintele dar in spatele paravanului nu se ascunde nimic doar niste persoane care rad de suferinta altora chiar esti pe dinafara rau de tot si tin sa te informez ca nu caut mangaiere doar incerc sa nu critic greselile altora ca poate maine le fac si eu si atunci...
libiscus
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:23
hai pass...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:26
normal ca doar atata sti nici nu ma indoiam
libiscus
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:29
aia cu inima nu te intreaba e mortala....
Si ce mi-ar da mie ghes inima sa ies cu mitraliera si sa fac o razie... si de, cum inima nu intreaba, inteleg ca as avea o scuza, nu?
Ca oricui i se poate intimpla.....

Ai auzit tanti vreodata de diferenta intre CE SIMTI si CE FACI? Termenul "discernamint" iti suna cunoscut?
quasaria
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:35

prea tare aia cu mitraliera!
preci
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:40
...baby, cred ca nu stii ce i iubirea, asta i frecangeala ca n gara de nord.... oricum tu inseli.... te inseli... inselata vei fii.....cumpara o luminare aprinde o ziua la amiaz si cauta un om sa ti explice azimutul.......asa i cand sex ul domina plexul......saracu copil..... sau de i fata are ce vedea ... de unde si .....lua notite.......tunde te ... aeriseste ti creierasul, spalate pe dinti... si da ti peste mana sa nu mai scrii topice ... ca fac riduri...
dang
Postat pe 7 Noiembrie 2010 03:17
Adulter se numeste stapanesteti hormoni ,sotul se speteste lamunca pt voi si tu in pat cand mai ai timp ?cu un copil sper ca omul sa-si dea seama ce are langa el repede
garbo169356
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:50
SE POATE!
DE LA UNUL ASTEPTI AI PROTECTIE , ACELA E SOTUL..
SI DE LA CELALALT, AI IUBIRE, PASIUNE..
NUMAI CA ..DOZEAZA-LE CU GRIJA..
garbo088175
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:49
Da, da. Ai grija sa nu fie amandoi odata. Pe rand maica, pe rand.
Doara
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:00
hei...dar cum credeti sotul care pleaca in strainatate e fidel???nu prea cred...
garbo171527
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:55
Nu pot sa cred ca exista asa ceva!!! Barbatul ii trimite bani si ea si-o trage cu altul. Nu cred ca sotul a plecat la munca sa scape de femeie si copil. Cumpara-ti draga un vibrator daca nu mai poti !
garbo083837
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:16
rau e cand nu poti sa-ti tii chilotii pe tine..
Freya_
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:24
daca o taiau gumele...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme 5 De la: giul1a 10 Iulie 2010 17:17
ce sa mai cred 7 De la: Anilus 9 Mai 2010 05:35
Cum facem alegerea potrivita? (persoana alaturi de noi) 17 De la: elisabeta_boia 17 Septembrie 2011 18:30
buna 3 De la: garbo094906 21 Martie 2010 13:09
nu a fost niciodata fericit! 26 De la: ceachy 16 August 2012 11:30
Setari Cookie-uri