ce sa ,mai fac....m-a inselat so iert sau sa o las in pace....





.
Pot zice ca a fost o relatie aproape normala,aproape insemnand ca aveam si noi unele probleme ea eraff geloasa aproape pe orice lucru care il faceam trebuia sai dau explcatie de ce asa/cu cine/de ce cu respectivu/dece acolo si asa mai departe.in vara acceasta neam mutat inpreuna la mine pt ca locuiesc singur si am zisca dacane mutam inpreuna o sa fie mai bine si o sa ne intelegem mai bine.totul a mers conform graficului pot zice pana mam hotarat s-fac o cariera in domeniul miltar a fost de acord insa cand am avut examenul neam certata pt ca ea a inceputcu reprosuri ca o sa plec ca ea e tot singura ca de ce mam dus acolo ,ca ce fac in zilele respective cand eu aveam examen si tot asa si de nervi si probabil si prea multa oboseala pt ca ma pregatisemn pt examen si in accelasi timp si lucram iam spus sa ma lase in pace ca daca nu inceteaza cu gelozia si cu cearta pt ca eu am cateva examene de sustinut si trebuie sa ma concentrez asupra examenelor ,iam zis sa ne despartim.
zis si facut pt prima data dupa 3 ani de zile neam despartit eu din pacate nu am reusit la examene si mam intors acasa si am cautato insa era prea tarziu ea deja se distra fff bine fara mine ,a inceput sa consume alcol destul de mult sa iese cu fetele destul de mult ea nu mai vedea nimik inapoi,in cele din urma a trecut 2 luni de cand nema despartit eu am mai cautato am incercat so ajut cu ori ce cu bani cu sfaturi sai spun ca nu e bine ceea ce face insa in zadar cand o ajutam im zicea c=a ei ii este greu ca are probleme etc.,insa niki nu ma lasa sa o ajut tot timpul imi zice am nevoie de timp nu ma pot intorce eu am inteleso si iam spus ca no o mai deranjez nam so caut niki nam so sun numai cand vra ea ,insa dimineata cand plec la servici eu trec pe la ea pe la bloc si iam vazut masina unui iubit dealu ceam mai buna prietena dea ei,si miam dat seama ca cevase intampla si ceea ce sa intamplat e ca am uracat la ea si erau inpreuna,am sunato pe prietena ei si iam zis si ei si cam pana aicea am ajuns cu povestea pe care o am ce am gresit....ce puteti sami spuneti va rog sa ma ajutati cumva cu un sfat sau sami suneti ce trebuie sa fac va rog......

relu_ab
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:23
bun, nu pot citi...

deci zici ca te-a inselat ca SO ierti sau SO lasi in pace?...:D
si tu de ce NO ierti si NO lasi?:)))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:25
rescrie textul mai scurt si pune acolo unde trebuie semnele care trebuie, ai dat un examen, nu-mi spune ca l-ai si luat ?
casperphantom
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:26
auzi, tu ce "nationalitate conlocuitoare" reprezinti?:D:D:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:26
casper......... nu a luat examenul....
cricat
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:28
gemy, omul e agitat, vrea ajutor, dar macar a spus "va rog", no bine, ma chiorasc aici sa citesc, dar am renuntat, e o insulta la adresa limbii romane, cum scriu din ce in ce mai multi, si nu-s in clasele primare
casperphantom
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:30
Sfatul meu: devino 'iubit dealu ceam mai buna prietena dea ei'
ufishor
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:30
bai nene, asta e de-a dreptu' proba "olografa"...:)))

nici nu imi dau seama cum il scrie pe "sunt"... tot "sAnt"?...:D

ca in rest, pare sa fi scris corect....
:))))))))))))))))))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:31
De la: casperphantom, la data 2010-11-10 12:30:49gemy, omul e agitat, vrea ajutor, dar macar a spus "va rog", no bine, ma chiorasc aici sa citesc, dar am renuntat, e o insulta la adresa limbii romane, cum scriu din ce in ce mai multi, si nu-s in clasele primare


ce sa citesti, caspere... asta-i transcriere de dict_afon...:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:33
Bueeeeeeey!!! Asta e lipsa de respect pt limba maternaaaaaaa!! m-am il scrie ,,mam", ca...il scrie ,,c-a" , dezacorduri intre subiect si predicat la greu....
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:36
ce vorbesti mey reya....
omu' scrie OK, noi scriem de-am boulea...:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:37
,....m-am uitat atent si am ajuns la o concluzie, cred ca n-a mai intalnit tastaturi, si ca nu stie unde-i liniuta, ca n-are nicari puse, aaa, ba da, dar cred ca din gresala s-a batut de el, si poi pe sincere, voi realizati cat timp se pierde scriind corect ??/ daca omul se grabea, daca ii fata purceaua de lapte, si noi ???vrem sa scrie corect,
casperphantom
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:39
auzi mey 713... la ce arma voiai sa intri?:D
limbile straine le-ai trecut?
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:39
are si baiatul o problema existentiala si voi va luati de un detaliu asa de mic

cricat
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:40
au mama, nu pot sa cred!...
irinooka si vuvu-s academiciene, pe langa el...:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:41
lasa Ge ... ca sotul meu preda abecedarul la soldati....
totul e posibil
cricat
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:44
daaaaaaaaaaa...limbile le-a trecut pe lista de restante :-)))) Te pomenesti ca o fi poliglot si din lipsa de timp nu a mai invatat sa scrie corect in limba romana :-))
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:44
De la: cricat, la data 2010-11-10 12:40:59are si baiatul o problema existentiala si voi va luati de un detaliu asa de mic




detaliu mic ????si deja vad crucis, sa-mi plateasca examenul oftamologic si ocherii incrucisati, ce trebuie sa-i port dupa chinul meu
casperphantom
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:45
De la: cricat, la data 2010-11-10 12:44:13lasa Ge ... ca sotul meu preda abecedarul la soldati....
totul e posibil


cri, daca mai spune ca voia sa intre si la o arma unde se scrie mult, pune capac la tot... asta-i facut pentru regiunea Harghita-Covasna:D:D:D
:))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:47
De la: reyya, la data 2010-11-10 12:44:22daaaaaaaaaaa...limbile le-a trecut pe lista de restante :-)))) Te pomenesti ca o fi poliglot si din lipsa de timp nu a mai invatat sa scrie corect in limba romana :-))


reyya, da' psihologicu' si istoria probabil ca le-a trecut. ceea ce inseamna ca baiatu e OK si merge la "academie"...:))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:49
nici la taras pe spate nu il primeste....Ge...acum armata nu mai este obligatorie

cricat
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:49
cu gramatica vad ca sta ,,extraordinar" :-))))). sta pe ea , cred, la propriu :-))))..precis pica la proba sportiva ...,,cariera militara" ?????!! Oh mama!!! :-)))
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:52
nu stiu mey, eu credeam ca s-a schimbat armata si la capitolul asta...;)
ca pana si infanteristii, pe vremea cand eram TR-ist, scriau inteligibil...
cu sprijinul nostru, la cancelarie:D:D:D
:))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:54
o doamne, am ras cu lacrimi!...
ia sa incerc totusi sa citesc.
poate reusesc... tineti-mi pumnii!!!!
:)))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:58
713....uite, eu zic sa o ierti .... si ea cand citeste ceva scris de tine , te iarta de fiecare data :-))
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:58
De la: eu_geminy, la data 2010-11-10 12:58:19o doamne, am ras cu lacrimi!...
ia sa incerc totusi sa citesc.
poate reusesc... tineti-mi pumnii!!!!
:)))))))
[/quot

sper ca ai Visine in casa :-))) vei avea nevoie dupa :-)))
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 13:00
De la: casperphantom, la data 2010-11-10 12:39:20 ,....m-am uitat atent si am ajuns la o concluzie, cred ca n-a mai intalnit tastaturi, si ca nu stie unde-i liniuta, ca n-are nicari puse, aaa, ba da, dar cred ca din gresala s-a batut de el, si poi pe sincere, voi realizati cat timp se pierde scriind corect ??/ daca omul se grabea, daca ii fata purceaua de lapte, si noi ???vrem sa scrie corect,


mey casper... aici nu-i treaba de tastatura, bistosh!...:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 13:00
De la: reyya, la data 2010-11-10 13:00:23
De la: eu_geminy, la data 2010-11-10 12:58:19o doamne, am ras cu lacrimi!...
ia sa incerc totusi sa citesc.
poate reusesc... tineti-mi pumnii!!!!
:)))))))
[/quot

sper ca ai Visine in casa :-))) vei avea nevoie dupa :-)))


deci printre lacrimi, citeam ce-ai vrut sa spui... nu stiam ce sa fac cu visHinele...:D
m-a stricat si cat mai ramasesem bun:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 13:02
bune vishinele daca nu ai Visine ...cu conditia sa fie proaspat scoase din damigeana cu visinata :-)))) Iam iam!! mi-am adus aminte :-))))
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2010 13:05
pai numai asa am in casa, reyya... o cana de visine te face manga...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Noiembrie 2010 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
acum o vrea pe prietena mea... 17 De la: erika11 18 August 2010 23:57
ce sa fac sa divotez sau sa lupt in continuare 57 De la: garbo337236 13 Septembrie 2015 19:01
Celebrul m-a inselat sau nu...? 1 De la: garbo_501791 19 Februarie 2020 16:32
Helpppppppppppp!!!!!!!!!!!!!! 40 De la: pirania_1960 2 August 2012 09:30
Trairi 29 De la: albastrea14 13 Octombrie 2014 16:17
Setari Cookie-uri