ideea voastra proprie de RAI si IAD

Pai da ..la noi trebuie sa stea mortu` 3 zile sa nu cumva sa nu-ti ramana pe retina imaginea aia infricosetoare si mirosul ala teribil de MORT
GlaMourios
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:04
la noi ii ingroapa cu tzoale bune, "sa nu le fie frig",... cu aur la ei, cu bani in buzunare, cu ceas la mana, cu celulare hehehe... ca sa dea de lucru ciorditorilor din cimitire...:))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:05
ciorditorii si profanatorii stiu foarte bine un lucru: ca omul mort e cu mult mai putin periculos decat omul viu...asa ca isi fac treaba fara griji...:D
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:08
Apropo de cimitire ,cosciuge si alte chestii din astea terifiante , a-ti vazut ce discutii aprinse au fost despre renumitele cosciuge (sau black box ) din America ???
GlaMourios
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:10
De la: eu_geminy, la data 2010-10-24 03:08:04ciorditorii si profanatorii stiu foarte bine un lucru: ca omul mort e cu mult mai putin periculos decat omul viu...asa ca isi fac treaba fara griji...:D

Stiu un caz unde un hot de morminte a facut infarct in timp ce jefuia un mormat si i s-a prins mana in niste liene ,iar el a crezut ca l-a apucat mortul de mana !
GlaMourios
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:12
nu. nu stiu... ce e cu ele?
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:12
De la: GlaMourios, la data 2010-10-24 03:12:38
Stiu un caz unde un hot de morminte a facut infarct in timp ce jefuia un mormat si i s-a prins mana in niste liene ,iar el a crezut ca l-a apucat mortul de mana !


ala creca era incepator, gla... ce fraier!:)))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:17
ce subiect meserias de somn am gasit... chiar ca mi se inchid ochii...:))
:P
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:20
http://www.youtube.com/watch?v=m3zSDdm-SHI


uite !
GlaMourios
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:20
Chiar daca nu cred (nu vreau sa cred) ca e adevarat ce zice ala despre FEMA si despre cosciugele alea ,oricum te pune pe ganduri la un scenariu horror .

Somn usor sa ai !
GlaMourios
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:30
si mie imi vine greu sa cred...

poate suna foarte bine a scenarita, ca parte a unei alte teorii a conspiratiei, a dezastrului, a ororilor... exista manipulatori de profesie care stiu ca astfel de subiecte au mare priza la un anume segment de public, de la care pot obtine si multi bani... probabil au scos si carti sau filme pe tema asta, care s-au vandut bine.

dar la fel de bine poate fi si real...:D
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:43
Noapte buna, Gla...:)
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 03:44

ce discutii,frate...
ia,care dati o cafea,sa va vad?
preci
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:14
ia mamy, de la mine...
cu scortisoara, cu cardamon, ai si lapte, zaharu-i aciulea... bagam si doi pumpici, si o luam de la capat...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:16
gemy,da' tu ai mai dormit ceva?
bag-o p'aia cu scortisoara..
si pumpicu' treaca de la mine..
preci
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:19
pey normal... da' acuma n-am o viatza ca s-o dorm chiar pe toata... uita-te si tu intre ce ore nu am postat... e cam greu, ca-s pe multe toapice, da-ti poti face o imagine de ansamblu, macar...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:21
De la: icezero69, la data 2010-10-24 00:41:58simplu. explicati cum vedeti voi RAIUL si IADUL. mai explicit, care este paradisul si care este pedeapsa suprema pentru voi dincolo de moarte. spor la tastat
Pai imparatia lui Dumnezeu este in interiorul nostru...Noi suntem templu al Duhului Sfant...Cand Domnul ne curata de rele apoi vine si locuieste in noi.... Pt ca asa spune Domnul....Cine ma iubeste si respecta poruncile mele...Eu si tatal ,vom veni si ne vom face lacas din acel om....Cand omul are pe Duhul sfant,si intelege biblia.....Nu mai duce dorum imparatiei lui Dumnezeu...Pt ca Ea se afla in interiorul Lui....Dar cand omul pierde Duhul sfant,,omul incepe iarasi sa doreasca imparatia lui Dumnezeu.....Cred ca acelasi Duh sfant este si in cer si pe pamant
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:21
Pai imparatia lui Dumnezeu este in interiorul nostru...Noi suntem templu al Duhului Sfant...Cand Domnul ne curata de rele apoi vine si locuieste in noi.... Pt ca asa spune Domnul....Cine ma iubeste si respecta poruncile mele...Eu si tatal ,vom veni si ne vom face lacas din acel om....Cand omul are pe Duhul sfant,si intelege biblia,PT CA BIBLIA ESTE pecetluita,,,Ea se intelege doar cu ajutorul Duhului Sfant.....Nu mai duce doruL imparatiei lui Dumnezeu...Pt ca Ea se afla in interiorul Lui....Dar cand omul pierde Duhul sfant,,omul incepe iarasi sa doreasca imparatia lui Dumnezeu.....Cred ca acelasi Duh sfant este si in cer si pe pamant
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:24
Si iadul este si pe pamant si in casa de retragere a demonilor....A duhulilor rele....pT CA demonii sunt duhuri rele.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:27
booon ajea, irinooka...
acuma bag-o pe aia cu molusca vorbitoare...:))))
:P
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:27
"duhulilor"... he he he... azi esti in forma...:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:28
si_totusi
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:29
ma pocaiesc,sa moara mama....
preci
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:31
Pe pamant omul poseda un corp....Omul sufera chinuit de duhurile rele,,de gandurile rele care produc razboiul si ura intre oameni....Cred ca dupa moarte,,cand sufletul iese din trup,,,,omul are acealsi viata ca pe pamant,,,,dar o sa il chinuie patimile fara trup......De asta eu cred,,,ca iadul este si pe pamant si dupa moarte....Cand sufletul iese din trup,,,si este luat de duhulire caruia a slujit.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:31
voi de ce credeti ca-mi place sa ma bag la spovedit supt poala ei...
poate se gadila si ea, si o umfla rasul...:)))))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:32
De la: eu_geminy, la data 2010-10-24 11:28:37"duhulilor"... he he he... azi esti in forma...:)))))))))
Nu prea sunt in forma....Am vrut sa zic...duhurilor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:33
noah, a schimbat registrul... acuma e vorba despre "duhulire"...

irinooka, ce-i cu "duhulirea" aia? poti fi mai explicita?...:))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:34
De la: eu_geminy, la data 2010-10-24 11:34:27noah, a schimbat registrul... acuma e vorba despre "duhulire"...

irinooka, ce-i cu "duhulirea" aia? poti fi mai explicita?...:))))
Am vrut sa scriu ca tu a multe duhuri rele in tine...Tu si prietenii tai aia rautaciosi,,care faceti pe placul lui michiduta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 17:31
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-24 11:31:33Pe pamant omul poseda un corp....Omul sufera chinuit de duhurile rele,,de gandurile rele care produc razboiul si ura intre oameni....Cred ca dupa moarte,,cand sufletul iese din trup,,,,omul are acealsi viata ca pe pamant,,,,dar o sa il chinuie patimile fara trup......De asta eu cred,,,ca iadul este si pe pamant si dupa moarte....Cand sufletul iese din trup,,,si este luat de duhurile caruia a slujit...daca a facut pe placut lui mICHIDUTA...mICHIDUTA IL asteapta cu bratele deschise,sa ii ia sufletul,,,si sa il duca cu el in lacasul lui....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Octombrie 2010 17:35
sindromul Tourette, de-ala, he, he, he...
michelle_
Postat pe 24 Octombrie 2010 17:35

Recomandari

Setari Cookie-uri