sunt amanta

halal idee ce i-ai dat! De asta se despart si se sparg familii...ce sa zic? Unii chiar sunt...de unde stie duduia ca ce i-a spus seful ei despre sotie este adevarat? stie ea personal ceva? Sotiorul meu drag are o amanta, careia nu i-a spus nimic despre faptul ca ar fi insurat, si ca ar avea un copil ...iar in momentul in care ea a aflat, s-a jurat ca nevasta il face nefericit, si numai copilul il tine langa mine...asta dupa o relatie de 9 ani, dupa ce mie imi spunea cat de fericiti am fost noi impreuna...e drept ca fiecare are dreptul la o alta sansa de a fi fericit, asa cum zice amanta sotului meu, insa ce nu stie cretina aia , si ce ar trebui sa inteleaga orice pers de bun simt, este faptul ca dreptul la ceasta fericire ti-l castigi dupa ce esti liber, ai discutat situatia si nu mai ai nici un fel de obligatii...
garbo170136
Postat pe 30 Octombrie 2010 22:13
Draga mea,eu n-o sa-ti dau niciun sfat,pt ca nu sunt in stare.Iti voi spune numai parerea mea.Nu se va desparti de sotie,din pacate.Probabli ca esti mai frumoasa,mai tanara si mai.....disponibila decat sotia lui si...fiind si ceva nou,cu siguranta ii tropaie hormonii si s-a indragostit de tine.Dar....nimic nu dureaza.Si cele mai mari si frumoase pasiuni,s-au stins.
Si atunci,va fi foarte ,foarte dureros pt tine,pt ca tu sigur iti vei face iluzii si vei construi castele pe nisip.
Eu cred ca ar fi bine sa iesi cat mai repede din povestea asta,ca sa nu te implici cu tot sufletul si sa-l lasi pt ca nu va renunta la copii lui.Tu ai renunta la copilul tau pt.un barbat?
Eu cred ca nu.In atatia ani de casnicie,are prea multe in spate la care nu poate renunta.
Inceputul unei povesti de dragoste este foarte frumos si te readuce la viata.Dar.....odata devenita obisnuinta,........Stiu...femeile sunt mai slabe emotional si vad totul in roz si niciodata nu invata nimic din experientele anterioare.Totdeauna spera ca sunt speciale pt un barbat,care ,pana la urma ,este tot barbat:pragmatic,egoist,fatarnic.
Imi cer scuze fata de barbatii care bantuie pe aici,poate ca ei nu sunt asa,dar......cam asta este realitatea.
Traim intr-o lume a barbatilor si suntem manipulate,intr-un fel sau altul,de ei.
Ai grija!Nu iti complica viata cu un barbat insurat,sperand sa fii a lui for ever.Nu se va intampla,sau presupunand ca totusi s-ar intampla,problemele care vor interveni ulterior in vietile voastre,va vor macina sentimentele si atunci el va cauta o alta in bratele careia sa-i fie LUI bine.
garbo134945
Postat pe 6 Noiembrie 2010 13:51
tot ce vreau sa comentez Iuliana, parca, e ca indiferent ce ti-a spus el, ideea este ca era casatorit in momentul in care te-ai culcat cu el, cu altcineva, eu doar ma rog sa te ierti si sa-l ierti si pe el, cat de mare e gresala care ai facut-o ???...asta sau de asta o sa-ti dai seama mai tarziu...multa intelepciune pana atunci
casperphantom
Postat pe 6 Noiembrie 2010 14:20
El sef,casatorit cu 2 copii,tu o angajata tanara si probabil frumoasa...subiectul este foarte banal...Cu un sfarsit previzibil luand in calcul incertitudinea ta.Curiozitatea mea este,daca esti indragostita sau te-ai culcat cu el...din simpla actractie sau distractie?...Esti deja cu un picior in prapastie,ia o hotarare ferma cand inca iti mai poti pastra echilibrul...Eu nu te blamez....dar detest barbatii fara scrupule si demnitate...Succes!
CapsunikRoz
Postat pe 6 Noiembrie 2010 14:47
Vreau s i spun c nu te condam ( dac este adevrat n ce a ce privete obiectivele urmrite )( deh 1 trim n Romnia i asta nseamn totul ) Atenie nu sunt vorbele mele ! Viaa ta personal,te privete.Sunt o persoan care nu a fost u de biseric,din potriv i n acelai timp cred c am exagerat cu numrul partenerelor cu care am avut rwelaii deosebite,dar avnd n vedere cazul tu,eu i dau urmtorul sfat : dac observi c eful tu te ador ( asta nu l oblig s te i iubeasc ) f-i pe plac.Tub eti satisfcut,el la fel.Asra esre viaa.Vrei nu vrei(bei Grigorie aiazm ).Dar atenie,s nu faci prostia s crezi c tot ce spune el este adevrat.El nu urmrete dect s te f--- atunci cnd are nevoie s-i depun icrele.In rest,totul este o minciun ordinar) Satisfacia trebuie s dureze doar atta timp ct i tu ai parte de o satisfacie,cel puin la fel ca el,dar avnd n vedere c tu eti cea care primeti materia prim introdus n momentul ejaculrii,trebuie s ai ceva pretenii mai mari.)Nu vreau s te superi pe mine,dar consider c ar fi necesar s m concatezi pe garbo.Pa !
garbo174418
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:09
Vreau s i spun c nu te condam ( dac este adevrat n ce a ce privete obiectivele urmrite )( deh 1 trim n Romnia i asta nseamn totul ) Atenie nu sunt vorbele mele ! Viaa ta personal,te privete.Sunt o persoan care nu a fost u de biseric,din potriv i n acelai timp cred c am exagerat cu numrul partenerelor cu care am avut rwelaii deosebite,dar avnd n vedere cazul tu,eu i dau urmtorul sfat : dac observi c eful tu te ador ( asta nu l oblig s te i iubeasc ) f-i pe plac.Tub eti satisfcut,el la fel.Asra esre viaa.Vrei nu vrei(bei Grigorie aiazm ).Dar atenie,s nu faci prostia s crezi c tot ce spune el este adevrat.El nu urmrete dect s te f--- atunci cnd are nevoie s-i depun icrele.In rest,totul este o minciun ordinar) Satisfacia trebuie s dureze doar atta timp ct i tu ai parte de o satisfacie,cel puin la fel ca el,dar avnd n vedere c tu eti cea care primeti materia prim introdus n momentul ejaculrii,trebuie s ai ceva pretenii mai mari.)Nu vreau s te superi pe mine,dar consider c ar fi necesar s m concatezi pe garbo.Pa !
garbo174418
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:09
klaus, vezi ca faci aceleasi greseli gramaticale ca din contul de baza. ca sa nu mai spun ca impartiti aceeasi minte murdara si aceleasi stereotipii...

so...get lost...
michelle_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:21
Incearca sa te retragi...inainte de a suferi,amarnic.Am trecut prin ceea ce treci tu acum,cu deosebirea ca nu imi era sef,ci doar coleg de serviciu.Ei spun multe,dupa ce isi dau seama ca ii iubesti iti cam manipuleaza sentimentele si desi tu simti asta ,dupa ce esti "prinsa" e muult mai greu sa te desprinzi.Textul ca nu se inteleg cu nevasta si cat d'al dracu e...e universal valabil.Tu,faci cum crezi ,dar cu cat vei lungi mai mult povestea cu atat vei suferi mai mult.
garbo097275
Postat pe 6 Noiembrie 2010 18:32
De la: iuliana_venus, la data 2010-10-23 23:02:14fetelor, am nevoie de un sfat urgent.de o saptamana am facut o greseala(pentru ca stiu ca asta este,)..m am culcat cu seful meu, care pe deasupra mai este si insurat cu 2 copii.stiam de ceva timp din auzite ca nu se intelege cu nevasta lui, ea l ar fi inselat o perioada...dar asta nu ma absolva de orice vina..ideea e ca tipul este foarte inteligent,ma fascineaza, dar colac peste pupaza mai este si cu 19 ani mai in varsta.eu am un copil si tocmai am iesit dintr o relatie care a durat timp de 5 ani si in urma careia,culmea nu am suferit atat de tare knd ne am despartit(nu este el tatal copilului)deoarece l am avut pe sef.ideea este ca la locl nostru de munca, vestile circula foarte repede,iar el nu da vreun semn k ar vrea sa ma scunda,dimpotriva...ar fi in stare sa recunoasca totul..a spus k nu ma considera o aventura,dar pe de alta parte sunt impreuna de 1 spt..doar n o sa o lase pe sotia lui pt mine?cred k sunt casatoriti de cel putin 10 ani..mi e foarte drag,dar stiu ca trebuie sa ma opresc..numai la gandul k lumea ar crede k o fac sa avansez(in acest domeniu este f greu) sau pt banii lui..k mar considera o spargatoare de casnicii...ma apuca raul...s ar putea sa am sansa sa plec de aici ,undeva unde imi va fi bn,dar nu mi va placea asa tare activitate(va f munca de birou) dar el imi cere sa raman cu el, k va fi bine...ce sa fac?ajutor?


deci zici ca te-ai culcat cu shefu !
atzi dormit mult ? ca n-ai zis nimic daca tzi-o tras-o au ba, cate numere, cum sta cu cucu (mare, mic, gros, subtire), ceva perversiuni etc etc.
prin urmare revin-o cu amnunte cat mai picante daca se poate. daca-i bal sa fie bal !


adi27
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:38
De la: iuliana_venus, la data 2010-10-23 23:02:14fetelor, am nevoie de un sfat urgent.de o saptamana am facut o greseala(pentru ca stiu ca asta este,)..m am culcat cu seful meu, care pe deasupra mai este si insurat cu 2 copii.stiam de ceva timp din auzite ca nu se intelege cu nevasta lui, ea l ar fi inselat o perioada...dar asta nu ma absolva de orice vina..ideea e ca tipul este foarte inteligent,ma fascineaza, dar colac peste pupaza mai este si cu 19 ani mai in varsta.eu am un copil si tocmai am iesit dintr o relatie care a durat timp de 5 ani si in urma careia,culmea nu am suferit atat de tare knd ne am despartit(nu este el tatal copilului)deoarece l am avut pe sef.ideea este ca la locl nostru de munca, vestile circula foarte repede,iar el nu da vreun semn k ar vrea sa ma scunda,dimpotriva...ar fi in stare sa recunoasca totul..a spus k nu ma considera o aventura,dar pe de alta parte sunt impreuna de 1 spt..doar n o sa o lase pe sotia lui pt mine?cred k sunt casatoriti de cel putin 10 ani..mi e foarte drag,dar stiu ca trebuie sa ma opresc..numai la gandul k lumea ar crede k o fac sa avansez(in acest domeniu este f greu) sau pt banii lui..k mar considera o spargatoare de casnicii...ma apuca raul...s ar putea sa am sansa sa plec de aici ,undeva unde imi va fi bn,dar nu mi va placea asa tare activitate(va f munca de birou) dar el imi cere sa raman cu el, k va fi bine...ce sa fac?ajutor?


tzi-o shi tras-o sau numa te-ai culcat cu el ?
adi27
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:41
sincer... Pe mine faptul ca mi-ar spune ca l-a inselat m-ar contraria oarecum. Ar fi ca si cum mi-ar marturisi, in inocenta lui, ca bestia aia nenorocita i-a facut-o, deci ce-ar fi sa il ajut sa se razbune?
L-as crede - si m-ar bucura - sa imi spuna ca are o relatie buna cu familia si eu am picat out of the blue. Pentru ca atunci ar exista sansa infima sa fiu altceva pentru el decit piatra din prastie, catre nevasta-sa. Asa, aparitia ta datorita faptului ca l-a inselat ea, nu face decit sa o plaseze ca personaj central intre voi doi. Tu ai aparut datorita ei, probabil poti sa si dispari tot datorita ei. Esti doar o unealta in razboiul dintre ei doi. De aia nici nu te ascunde...
quasaria
Postat pe 6 Noiembrie 2010 23:19
pai ce sa ascunda dupa o saptamana?
ca nici urme de ruj pe guler n-a apucat sa-i lase...
preci
Postat pe 6 Noiembrie 2010 23:28
Dar ce sa caute pe guler? pe anderueri nu se poate?
anakin
Postat pe 6 Noiembrie 2010 23:38
sa-ti zic eu cum vad lucrurile....tu te combini cu el , el isi lasa nevasta ,te ia pe tine de nevasta, mai trece un timp , mai vede o prospatura , ii indruga verzi si uscate cum ca nevasta il inseala adik tu , te lasa si pe tine , se combina cu prospatura .....si tot asa pana la adanci batraneti
cory_emy
Postat pe 6 Noiembrie 2010 23:41
de ce ascunde adevaratul motiv pentru care a recurs de a se culca cu seful. Acel scop nobil pe care majoritatea femeilor il practica si care dupa mintea lor duce la ceva foloase.....
inoglinda
Postat pe 7 Noiembrie 2010 07:52
De la: garbo094021, la data 2010-11-07 07:52:00de ce ascunde adevaratul motiv pentru care a recurs de a se culca cu seful. Acel scop nobil pe care majoritatea femeilor il practica si care dupa mintea lor duce la ceva foloase.....


exact, femeia are un motiv clar in tot ce face, un plan pe termen lung, pe ea fratilor n-o intereseaza pacatul ci daca si cum sa-l joace cat mai mult timp, cum mintiuca ei e limitata s-o fi gandit ca aici femeile sunt de 2 lei prazu ca ea si ii vor oferi o multitudine de stratageme, care de care mai bengoase, numai ca , s-a cam inselat, ai luat-o-n freza, ai luat-o-n freza auzi tu cum ar spune o pitipoanca, aicisilea e un site de socializare cu femei a caror qi depaseste maxima legal admisa de inrolare in clubul pitipoancelor, poti eventual sa speri ca -ti vor oferi idei dspre cum sa te spanzuri si sa jure anchetatorii ca ai vrut sa elevezi da'n-ai stiut cum sa-ti inalti capul, sigur esti blonda
casperphantom
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:21
Gaseste-ti alt barbat
garbo169356
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:33
Al treilea? Are deja doi. Ce-i cu tine?
Doara
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:49
da' cu tine ce-i,dorutzo?
sau ce? avem ratie de doi barbati pe cap de vita furajera si io n-am stiut?
preci
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:54
CHIAR CREZI CA-SI VA ABANDONA FAMILIA PENTRU TINE?
ZICE CA NU SE INTELEGE CU SOTIA/
AR VREA SA-L CONSOLEZI?
NU FII NAIVA..
FUGI CAT MAI POTI..
SUNT DESTUI BARBATI SINGURI..
garbo088175
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:43
De la: preci, la data 2010-11-07 08:54:57da' cu tine ce-i,dorutzo?
sau ce? avem ratie de doi barbati pe cap de vita furajera si io n-am stiut?

Nu mai. Am crezut ca-s pe topicul ala cu aia care iubeste 2 barbati. No, ce sa-i faci? Eram inca la cafea. Normal ca n-avem ratie. Fara, numa, fara numar. Asa ca sa ii placa si lui Roby ce spun.
Doara
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:03
De la: adi27, la data 2010-11-06 21:38:06
De la: iuliana_venus, la data 2010-10-23 23:02:14fetelor, am nevoie de un sfat urgent.de o saptamana am facut o greseala(pentru ca stiu ca asta este,)..m am culcat cu seful meu, care pe deasupra mai este si insurat cu 2 copii.stiam de ceva timp din auzite ca nu se intelege cu nevasta lui, ea l ar fi inselat o perioada...dar asta nu ma absolva de orice vina..ideea e ca tipul este foarte inteligent,ma fascineaza, dar colac peste pupaza mai este si cu 19 ani mai in varsta.eu am un copil si tocmai am iesit dintr o relatie care a durat timp de 5 ani si in urma careia,culmea nu am suferit atat de tare knd ne am despartit(nu este el tatal copilului)deoarece l am avut pe sef.ideea este ca la locl nostru de munca, vestile circula foarte repede,iar el nu da vreun semn k ar vrea sa ma scunda,dimpotriva...ar fi in stare sa recunoasca totul..a spus k nu ma considera o aventura,dar pe de alta parte sunt impreuna de 1 spt..doar n o sa o lase pe sotia lui pt mine?cred k sunt casatoriti de cel putin 10 ani..mi e foarte drag,dar stiu ca trebuie sa ma opresc..numai la gandul k lumea ar crede k o fac sa avansez(in acest domeniu este f greu) sau pt banii lui..k mar considera o spargatoare de casnicii...ma apuca raul...s ar putea sa am sansa sa plec de aici ,undeva unde imi va fi bn,dar nu mi va placea asa tare activitate(va f munca de birou) dar el imi cere sa raman cu el, k va fi bine...ce sa fac?ajutor?


....... deci zici ca te-ai culcat cu shefu !,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,1. Te-ai pus vreodata in locul ::sotiei sefului tau:???!!! Mereu cel care este ::hot;: stiga ::hotul:: el a fost inselat!! Ai vazut tu asta???!! Ai habar cand intervine ::: O CURCA ;: In familia cuiva cum sufera familia????!! De unde sa stii! Eu o stiu ca:; tata , a avut ::O curca precum esti tu:: Tata venea acasa si o batea ::animalic pe mama:: iar noi copiii ::sufeream ,,, pt, ceea ce ii facea mamei::animalul dezlantuit!! Regret ca:: a pierit ::Curca:: si nu i am tras :::O MAMA DE BATAIE::Pt, toate ::suferintele mamei si a noastra,, cei 3 copii!! I-a facut ,, vraji tatalui sa moara mama, pe mama o ducea mereu;;ambulanta,,,se usca de pe picioare, nu i gasea doctorul :;nimic,, si mama murea incet incet, atunci un medic i a zis sa plece la o vrajitoare, ca nu mai stiau ce sa i faca! Noi eram ,,,,3 copiii de 2-7-9 ani,, mici cu o mama bolnava si un tata betiv si afemeiat! A plecat ,,,,tata la vrajitoare,,,aveam la casa ingropate 3 broaste ,care daca mureau, murea si,,,,,,mama,,,,, Dumnezeu a fost mai tare ca ;;; Dracu! Mama si a revenit, a murit la 80 ani in 2003,, tata s a cumintit schimbandu si serviciul, iar ::CURCA::a ramas singura, s a paralizat, a zacut vreo12 ani si a pierit,,singura, meritandu si soarta! Sa ti fie rusine!!!!!!
Jojolin
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:27
Draga mea, intradevar ai gresit foarte mult ca ai cedat in fata unui barbat insurat....Asta e o greseala pe care multe femei o fac de multe ori din inconstienta si de cele mai multe ori pentru ca se indragostesc de acel barbat.....Eu nu te acuz si nici nu te judec , vreau doar sa iti dau sfatul potrivit pentru a nu avea de suferit si pentru a te ferii de gura lumii care e spurcata de multe ori.
Daca te-ai indragostit de el atunci vei avea mult de suferit si daca il vrei pentru tine va trebuii sa astepti ca el sa fie aruncat de sotie dar asta nu cred ca se va intampla, pentru ca din ceea ce povestesti tu, e clar ca intre ei exista o intelegere pentru a sta impreuna pt copii, si draga mea daca ei au ajuns la acest compromis intre ei, fiecare cu viata lui, ea si coarne de drac sa aibe si el tot nu va pleca de la ea pentru alta..... Cine va suferii din povestea asta? Tu ca te-ai indragostit de el..... Stii ce merita acest tip? Sa iti bati joc de el.... Sa-i mananci banii, sa fi smechera cu el si sa il faci sa vina ca un catelus dupa tine.. SA IL FACI GELOS! Doar asa vei stii daca insemni ceva pentru el sau ai fost decat o aventura trecuta pe lista lui....! Si daca il iubesti atunci va trebuii sa fi pentru el o cetate greu de cucerit , sa nu-i arati ca il iubesti ca se va juca cu sentimentele tale si vei suferii mult!......Daca tot ai intrat in hora, acum joaca-ti rolul pana la sfarsit dar ai grija sa nu fi victima lui! NU MERITA !
garbo015545
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:48
"Te-ai pus vreodata in locul ::sotiei sefului tau". Ma doare capul. Daca lui i se rupe de nevasta-sa de ce ar avea ea grija de ea? Hai ca sunteti siNpatice.
Doara
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:33
Sincer, imi pare foarte rau de situatia in care esti! Asta pt ca si eu trec printr-o situatie asemanatoare si sufar tot mai mult, m-am indragostit de el, am crezut ca simte le fel. Dar cu cat imi doresc mai mult sa-i pun capat, cu atat parca el pare mai dependent de mine si eu continui ceva care imi aduce doar singuratate si durere. A inceput frumos, am crezut ca e o poveste incredibila si unica, l-am vazut ca pe cel mai minunat barbat din lumea asta. Nici macar nu credeam ca pot intra intr-o astfel de relatie care incalca orice principiu dupa care m-am ghidat timp de 30 de ani. Nefericirea o mimeaza atat de sincer incat faci orice sa-l vezi langa tine si zambind. Dar realizez atat de bine ca e o manipulare ! Si, mai ales, realizez ca visele pe care ni le facem in legatura cu un barbat insurat sunt toate himere, care se vor hrani cu sufletul nostru . Oricat as crede eu in intalniri de la Dumnezeu pt a ne schimba viata, oricat as crede intr-un destin care imi ofera o poveste minunata de dragoste, iti spun cu toata sinceritatea, pt ca am ajuns sa nu mai suport situatia...NU EXISTA VIITOR LANGA UN BARBAT INSURAT iar povestea de iubire in care credeai ajunge doar o relatie banala de adulter. E din ce in ce mai ocupat pentru tine, asteapta o minune care ar trebui , de fapt sa vina de la cealalta - pt ca el, chipurile ar vrea, dar nu vrea sa declanseze nimic, si in cele din urma realizezi ca sunt niste fiinte egoiste, care nu au curajul sa puna capat unei situatii incerte si care fac sa sufere atat persoana de langa el cat si pe aceea pe care o minte atat de frumos...
Sfatul meu, daca poti, pentru ca esti la inceput si nu te-ai atasat prea mult de el, incearca sa iesi din relatia asta, pentru ca tu vei avea cel mai mult de suferit. E frumos atat cat visezi si il lasi in pace sa-si vada de viata cu care este deja obisnuit. Cand te vei simti tot mai singura, dupa ce ajungi sa-i oferi si sufletul pentru ca il crezi o noua sansa , cand vei incerca sa clarifici putin situatia si sa-i ceri macar un cuvant care sa iti dea o mica speranta, vei ajunge sa-ti para rau ca ai intrat in situatia asta si-ti vei da seama ca nu a avut nici o clipa intentia sa schimbe ceva de dragul tau. ITI DORESC NUMAI BINE SI AI GRIJA DE TINE!
garbo042913
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:06


Draga mea,
oricit de mare ar fi dragostea pe care o simti pentru el....fugi!!!!!!!!!! si asta cit se poate de repede.
pentru el esti doar o noutate si nimic mai mult .
nu te lasa amagita de vorbele lui.
am 60 de ani si stiu ce vorbesc!
curaj !
M
toamnaruginie290948
Postat pe 7 Noiembrie 2010 14:07
De la: toamnaruginie290948, la data 2010-11-07 14:07:31

Draga mea,
oricit de mare ar fi dragostea pe care o simti pentru el....fugi!!!!!!!!!! si asta cit se poate de repede.
pentru el esti doar o noutate si nimic mai mult .
nu te lasa amagita de vorbele lui.
am 60 de ani si stiu ce vorbesc!
curaj !
M


daca ai 6o de cotolani ciocu mic !
fata asta shtie ce vrea. daca ala e tare'n mataranga atunci sa-l iubeasca shi pe...corditor. io am fo 5 d'astea cu soti plecatzi shi le-o trag de iasa scantei, si in plus ma shi platesc. clar ?
matale si cu aia din maramu (tzutzuca !) facetzi pe...lupoaicele moraliste shi ...sunt sigur ca avetzi si voi panoplia plina cu ...matarangi d'astea din afara casatoriei . nu ma vrajitzi voi pe mine. femeia e dracu ! toate dau cu ...pupaza'n populatzie !
adi27
Postat pe 7 Noiembrie 2010 15:42
De la: Jojolin, la data 2010-11-07 10:27:08
De la: adi27, la data 2010-11-06 21:38:06
De la: iuliana_venus, la data 2010-10-23 23:02:14fetelor, am nevoie de un sfat urgent.de o saptamana am facut o greseala(pentru ca stiu ca asta este,)..m am culcat cu seful meu, care pe deasupra mai este si insurat cu 2 copii.stiam de ceva timp din auzite ca nu se intelege cu nevasta lui, ea l ar fi inselat o perioada...dar asta nu ma absolva de orice vina..ideea e ca tipul este foarte inteligent,ma fascineaza, dar colac peste pupaza mai este si cu 19 ani mai in varsta.eu am un copil si tocmai am iesit dintr o relatie care a durat timp de 5 ani si in urma careia,culmea nu am suferit atat de tare knd ne am despartit(nu este el tatal copilului)deoarece l am avut pe sef.ideea este ca la locl nostru de munca, vestile circula foarte repede,iar el nu da vreun semn k ar vrea sa ma scunda,dimpotriva...ar fi in stare sa recunoasca totul..a spus k nu ma considera o aventura,dar pe de alta parte sunt impreuna de 1 spt..doar n o sa o lase pe sotia lui pt mine?cred k sunt casatoriti de cel putin 10 ani..mi e foarte drag,dar stiu ca trebuie sa ma opresc..numai la gandul k lumea ar crede k o fac sa avansez(in acest domeniu este f greu) sau pt banii lui..k mar considera o spargatoare de casnicii...ma apuca raul...s ar putea sa am sansa sa plec de aici ,undeva unde imi va fi bn,dar nu mi va placea asa tare activitate(va f munca de birou) dar el imi cere sa raman cu el, k va fi bine...ce sa fac?ajutor?


....... deci zici ca te-ai culcat cu shefu !,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,1. Te-ai pus vreodata in locul ::sotiei sefului tau:???!!! Mereu cel care este ::hot;: stiga ::hotul:: el a fost inselat!! Ai vazut tu asta???!! Ai habar cand intervine ::: O CURCA ;: In familia cuiva cum sufera familia????!! De unde sa stii! Eu o stiu ca:; tata , a avut ::O curca precum esti tu:: Tata venea acasa si o batea ::animalic pe mama:: iar noi copiii ::sufeream ,,, pt, ceea ce ii facea mamei::animalul dezlantuit!! Regret ca:: a pierit ::Curca:: si nu i am tras :::O MAMA DE BATAIE::Pt, toate ::suferintele mamei si a noastra,, cei 3 copii!! I-a facut ,, vraji tatalui sa moara mama, pe mama o ducea mereu;;ambulanta,,,se usca de pe picioare, nu i gasea doctorul :;nimic,, si mama murea incet incet, atunci un medic i a zis sa plece la o vrajitoare, ca nu mai stiau ce sa i faca! Noi eram ,,,,3 copiii de 2-7-9 ani,, mici cu o mama bolnava si un tata betiv si afemeiat! A plecat ,,,,tata la vrajitoare,,,aveam la casa ingropate 3 broaste ,care daca mureau, murea si,,,,,,mama,,,,, Dumnezeu a fost mai tare ca ;;; Dracu! Mama si a revenit, a murit la 80 ani in 2003,, tata s a cumintit schimbandu si serviciul, iar ::CURCA::a ramas singura, s a paralizat, a zacut vreo12 ani si a pierit,,singura, meritandu si soarta! Sa ti fie rusine!!!!!!


hoooooooooo tzutzuca !
ce-ai mah cu fata, daca ei ii place matzu lu shefu , ce te bagi muiere ?
sau cumva vrei si matale matzu lu shefu ? la varzta lu matale !
deci mami draga lasa fata in pace sa si-o traga cu shefu, are leafa asigurata si...libidou satisfacut, nu de alta dar am aflat ca are shefu o minune de ...mataranga...dulce acrisoara ca o acadea !
adi27
Postat pe 7 Noiembrie 2010 16:08
o fi luat o lumea razna???
madita
Postat pe 7 Noiembrie 2010 18:22
De la: madita, la data 2010-11-07 18:22:27 o fi luat o lumea razna???

n-a luat-o !
draga mea, dintotdeauna "ombilico del mondo" a fost petecutzul acela triunghiular ashezat maiestuos sub muntele lui venus ! oamenii sunt ipocritzi, imorali si incestuoshi, si se fac ca nu recunosc asta.
dezbraca-te intr-o seara cu luna plina si priveste-tzi goliciunea superba in fatza oglinzii, si numai cu ochii si inima itzi vei redescoperi trairile, senzatiile si de ce nu...viitorul !
succes !
adi27
Postat pe 7 Noiembrie 2010 19:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma daca puteti 19 De la: violete 11 Decembrie 2009 17:16
Sa gatim impreuna:)retete straine 1 De la: erdema 25 Iulie 2009 14:15
Ce inseamna fapta buna? 81 De la: Jojolin 23 August 2010 01:04
razbunare 17 De la: michaela48 7 August 2009 13:35
Ce stiti despre 21 Mai 2011? 7 De la: anakin 18 Ianuarie 2011 09:41
Setari Cookie-uri