SA NU RIDETI CA SE IA ....!

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=XY-EqNkutVo
VOIAJOR
Postat pe 6 Septembrie 2012 05:43
Ai dreptate....Eu rad cand mi se da,nu cand mi se ia
Rotty
Postat pe 6 Septembrie 2012 06:19
si nu inteleg, ce vrei? nu ai ce face sau cum?
MARILENA_25
Postat pe 18 Septembrie 2012 13:50
De la: MARILENA_25, la data 2012-09-18 13:50:27si nu inteleg, ce vrei? nu ai ce face sau cum?


Da' tu ce vrei??? Omu' macar a postat ceva amuzant... Tu vrei sa faci pe interesanta? SAU CUM???? Ca nici eu nu inteleg!!!
b727ana
Postat pe 18 Septembrie 2012 14:21
Eu stiam ca rasul este molipsitor asa ca:
HAI SA RADEM

Vechi da'...Asa ca sa-ti aduci aminte, in caz ca uitasi...


CUM REFUZ ROMNCELE - PE ZONE

Ardelencele. M, iubi, m, nu vreau amu. Nu te supra pe mine, da' io zic s-o lsm p mne. Bine, dac vrei i-o fac oral o r, dar s tii c nu am chef d mai mult, c m simt aa de moleit, aa lenioas. Bine, iubi? Hai, m, promit c n uichend stau i io mai mult i poate ne uitm la un film de care-i place ie...

Oltencele. Tui aprateul tu azi i mine, pi ce futai i trebuie ie acum? Pi tu nu vzui c fusei 9 ore la munc, b trntorule? i fcui ciorba, i am adunat de prin cas dup voi. Mama voastr de trntori. Niciun futai n seara asta, n-am nici o scrb de chef. Las-m n pace! Arz-te-ar focu' de brbat bun la nimic! Auzi, m, la el, io-s cald n gur de atta munc i lui i trebuie s se suie pe mine.

Ssoaicele. Hansel, liebe! Ich bin suparate pe tine, nu arbait, kaine bani, kaine facem sex. Das ist un erza de sentiment daca nu ezist comunicaion. Tu vrei ain-vai la dormitor, prima dat trebuie respect, ich nu pot sa face cu tine ceva zer gut daca tu nu ai pozition social stabil, aber uruc la fabric! Hoite ich habe nicht liebe pentru tine. Auf viderzen!

Moldovencele. M, tii e? Pi mini nu m mai dui tu cu zhrelul ca ultima oar, cnd ai zis c dac-i pun fofo pi gur, bai i tu covoarele elea. Deci pi mini s m lai n paci. Sau, oi videa, dac-mi dai bani pintru coafor, poate i art o i ti duci s ti rizolvi la baie. M-am sturat di toati - cnd bei urli la mini, cnd eti treaz, vrei s-mi bagi papuoiu n chiseli.

Maramureencele. Barbati, nu vreau nimic cu tine asta seara. Las c vedem mine sau la sfritul sptmnii. Du-te dac i-e foame, c am fcut salata de boeuf, niele, sup, chiftele i ardei copi. Hai, nu mai insista, c oricum nu facem nimic. Chiar nu am dispoziia necesar. Du-te i mnnc dac vrei, c deja e trziu i te vd cam obosit. Trebuie s i dormi, vrei s faci tensiune?

Dobrogencele. Bine, hai s-o facem. Dar d-mi i tu bluza asta jos, tii c nu-mi place cu ea pe mine. Iari eti cu osetele? Eti perfect convins c aici nu eti la curve, da? Pi serios. Auzi, hai s-o lsm pe altdat. i mai nva i tu ce e la preludiu, c m-am saturat s m umezesc la comand!

Evreicele. tii, drag, mine e Yom Kippur i rabi a spus c trebuie s fim coer. Trebuie s respectm Tora, tu tii c familia noastr are bun renume. Mai bine hai spune-mi ce profit ai obinut din afacerea cu loim? Hai, c trebuie s numrm banii i s-i punem la locul tiut. Las alte preocupri acum, nu avem timp, ce, vrei s dm faliment?!

Muntencele. Auzi, sincer, io-mi bag picioarele! Bi, obsedatule, da tu chiar nu te-ai sturat aa, de tine?? Toat ziua i trebuie, parc eti pe alcaline. Pi mai termin, bi, c deja m scoi din srite, zu! Io i zic lu m-ta c nu pot s stau cu un obsedat sexual ca tine, c aa ceva nu se mai poate. Ce te faci dac-s plecat?

Bnencele. Drag, tu tii ct iu eu la tine, tu eti cel mai grozav brbat de pe lume, totdeauna am apreciat asta la tine i m-ai satisfcut ntotdeauna pn la maxim. Dar eu sunt o doamn, tii c azi e ziua mea de coafor, manicur, azi vreau s m fac frumoas pentru tine, a vre s-mi cumperi i brara care am vzut-o ieri la bijutier, o s mi-o pun cnd o s fiu goal cu tine n dormitor, asta va fi la sfrit de sptmn, da?, pn atunci m voi gndi numai la tine. Pa, armsarule!

Unguroaicele. Ioi, Pita dragam, ateptat atta pe tine! Vrei s face la tine sex? Hai, anghialom, se bem ceva! Egeege, no hai inche un pahar. Ioi de jo! Finom o palinka, hai se bem! i inche un pahar pentru mine... Un pahar pentru apu, un pahar pentru aniu... Ai adormit, edeem? Ez oz! Gyuri, hai la lontru, c disno de barbat a dat in primire! Ioi ce mult ateptat pe tine!
tusi_Oli
Postat pe 28 Septembrie 2012 09:53
Rotty
Postat pe 28 Septembrie 2012 10:02



Teoria relativittii:
n pat: Este 7 dimineata, nchizi ochii pentru 5 minute si este 8:45.
La serviciu: Este 1:30, nchizi ochii pentru 5 minute si este 1:31.

Sexul cu nevasta-mea s-a depreciat precum Coca-Cola.
"Cocaine", "Caffeine", "Light", iar acum "Zero".

Nevasta unui miliardar se intereseaza la doctorul care urma sa-i opereze
sotul:
-Mai exista sperante, domnule doctor?
-Depinde ce anume sperati!

Soferul unui dric incearca sa agate o fata pe strada:
- Hei papusa...ce zici de o plimbarica?
- In masina aia?!?...sper ca glumesti!
- Sa glumesc?...lumea moare ca sa faca o tura cu masina asta



- De cand m-a cunoscut, prietena mea si-a schimbat stilul de a face sex.
- Palpitant...Si ce stil prefera acum?
- Stilul "fluture".
- Cum asa?!
- Pai, nu vrea sa facem sex decat dupa ce-i flutur banii pe la nas...


-Domnisoara, va privesc si nu am cuvinte?
-Dar bani ai?

-Aici politia! Deschideti!
-Doamne cat se fura in tara asta! Nici cu ce sa sparga o usa nu mai au!

La cascada Niagara, mai multe autobuze cu turisti:
- Oh, Mein Gott! Das ist wunderschn!
- Ah! C'est Fantastique!
- Wow! It's Wonderful! Magic!
- Bagami-as...


-De ce canta cocosul toata viata?
-Pentru ca are cate neveste vrea si nici o soacra!

Toate greselile pe care le comit au o explicatie: "Traiesc pentru prima data".

Petrecere mare ntr-un bloc. Btaie n u:
- Deschidei, Poliia!
- Noi am chemat prostituatele, nu pe voi!
- Pe noi ne-au chemat vecinii votri.
- Atunci mergei la ei!


- Domnioar, sunt gata s v nv arta iubirii!
- Ok, deteptule! i ct eti gata s cheltui pentru a m nva?

Un barbat suna la Urgente:
- Veniti repede, baietelul meu a inghitit un prezervativ!
Dupa 5 minute, acelasi barbat suna din nou:
- Nu mai trebuie sa veniti, am gasit altul!

Profesorul de psihologie explica:
- Cel mai bun mod de a salva o femeie de la depresie este sexul.
Un student intreaba:
- D-le profesor, si cum poti aduce o femeie la depresie?

De ce numai 10% dintre femei ajung in rai ?
Pentru ca, daca ar ajunge mai multe, acolo ar fi iadul...


La 18 ani, m-am dus la un medic pentru un consult.
Am fost trimis la ali 4 de diverse specialiti, pipit, dezbrcat de fiecare dat, mi s-au fcut diverse msuratori, mi s-au prescris medicamente pentru o zi i am fost chemat din nou a doua zi la consultaie...
Am mplinit 55 de ani, m-am prezentat la un medic, am cerut o consultaie general, mi-a luat pulsul, mi-a prescris medicamente pentru o lun, fr a ma dezbrca sau pipi... Ca s vezi ce rapid s-a dezvoltat medicina...
--

.
tusi_Oli
Postat pe 1 Octombrie 2012 11:40
Cititi cu atentie ce inseamna O BUCLA
Ce inseamna o "bucla"?

Pentru cei care nu cunosc conceptul de "bucl" oferim aici explicaiile clarificatoare pentru a nelege ce se ntmpl atunci cnd se spune despre un program de calculator c "intr n bucl" ("looping").

Directorul unei firme i spune secretarei:
- Vom pleca pentru o sptmn n strintate la un congres i sper s ne simim bine mpreun. F toate pregtirile necesare pentru cltorie...

Secretara i sun soul:
- Voi pleca cu eful la un congres, n strintate, pentru o sptmn. Te rog, dragul meu, ai grij de tine n acest timp.

Soul i sun amanta:
- Nevast-mea pleac n strintate pentru o sptmn. Hai s ne petrecem sptmna asta mpreun, prinesa mea...

Amanta, care este nvtoare la o coal particular, i anun copiii:
- Pentru c sptmna viitoare am de rezolvat o problem
, voi lipsi de la coal. Deci sptmna viitoare nu venii la coal.

Unul dintre copii, pentru c i iubete foarte mult bunicul, fuge la el i i spune:
- Bunicule, sptmna viitoare nu trebuie s merg la coal. Mi-ai promis c dac vom avea timp liber vom merge la munte mpreun.

Bunicul, (care este directorul din aceast istorioar) i iubete foarte mult nepotul. Ca urmare o sun pe secretar i i spune:
- Nepotul meu m-a rugat s-mi petrec sptmna viitoare cu el, aa nct nu vom mai merge la congresul din strintate. Te rog f demersurile de anulare a cltoriei.



Secretara i sun soul:
- Directorul i-a anulat cltoria aa nct vom rmne mpreun, dragul meu...

Soul i sun amanta:
- Nu ne mai putem petrece sptmna viitoare mpreun pentru c soia mea nu mai pleac n cltorie.

Amanta i anun pe copiii de la coal :
- Problema pe care o aveam s-a rezolvat aa nct sptmna viitoare toat lumea vine la coal.

Copilul
i spune bunicului:
- Bunicule, sptmna viitoare mergem la coal aa c, mi pare
ru dar nu mai pot s-i in companie.

Bunicul director i sun secretara :
- Nepotul meu tocmai m-a sunat s-mi spun c nu mai poate petrece sptmna viitoare cu mine. Ca urmare continu pregtirile pentru plecarea la congres...


Acum ai neles ce nseamn "bucl"?


Bunicul cel mai tare
tusi_Oli
Postat pe 1 Octombrie 2012 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce se compara oamenii intre ei? 4 De la: garbo_2175 23 Mai 2012 13:53
szia 9 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 16:45
Rautatea: 'Eroare' a naturii noastre divine sau doar 'pecete' a destinului nostru darwin?... 288 De la: garbo101426 2 Februarie 2017 23:38
IMOBILIARE 5 De la: anakin 6 Decembrie 2010 14:40
:((( 12 De la: hermosa20 2 Iulie 2012 00:02
Setari Cookie-uri