O mare dilema

ge, nu zii de sah ca ce stiu eu ce fantezii mai are si-n carouri
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 19:37
ge, nu zii de sah ca ce stiu eu ce fantezii mai are si-n carouri
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 19:37
mey laura, si io am jucat in tinerete table pe deSbracate...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 19:39
deja s-a apucat garbo de fantezie, vezi? da-i idei
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 19:45
dragilor sunteti niste dulci am ris de una singura
166116maryeta
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:51
Sa constientizezi ca o casatorie nu se bazeaza doar pe sex,si ca in viata nu le poti avea pe toate,simultan,cine are pasiunea,are lipsa la celelalte....nu te mai lasa altadata atrasa in plasa.
daniilia
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:16
De la: Kary1234, la data 2010-10-15 12:18:21...Un singur fel de sex stiam..


La naiba, si eu tot un singur fel de sex stiu.... Sau te referi la 69, alea-alea ? Adica nu toti pot face orice fel de sex ?
Pfaaa...n-am inteles, recunosc !
mirela0808
Postat pe 19 Octombrie 2010 19:47
draga mea daca iti iubesti sotul ai sa stii ce sa faci, nu inteleg care e dilema ta?ceea ce ai trait cu verisorul poti sa traiesti si cu sotul tau,daca nu stie cum sa te faca sa te simti bine il poti invata sa faca sa te simti ca in paradis
ancuti
Postat pe 21 Octombrie 2010 09:34
De la: me_reloaded, la data 2010-10-15 13:22:28mai, nu fiti rele...are doar 23 de ani

fetitza, ce sa-ti spun? ca de-astea se intampla? dap, se intampla...si inca foarte des

nu fac eu terapie pe forum, dar iti spun ceva: daca ai fost atrasa de tipul ala, ceva e putred in danemarca, intelegi? adica, e ceva in neregula cu casnicia ta. si sentimentele alea pentru sotul tau trebuie analizate

stiu ca e greu sa fi matur la 23 de ani. e greu sa fi matur si la 50. dar fa-ti o introspectie si vezi ce se intampla...parerea mea...


Sunt de aceeasi parere . Ceva nu este in regula in casnicia ta, iar relatia cu sotul tau nu este cea pe care credeai ca o ai . Poate ca de fapt, nici nu ai reusit sa stii , sa simti cu adevarat placerea, voluptatea care se traieste atunci cand doi parteneri sunt compatibili....Sexul poate fi..." doar sex" dupa cum scria cineva aici , dar poate fi si....curcubeu intins peste valurile marii impletite cu razele fierbinti ale soarelui...poate ca cerul sa coboare pe pamant...adica draga mea...sa fie ceva absolut extraordinar...!!!
Dupa cum ai citit pe aici , nu esti tu prima care a gresit , caci , nici singura si cu atat mai putin ultima. In realitate, se intampla tot felul de lucruri pe care de multe ori , cu glas tare , le condamnam, sau respingem. Cel mai bine este sa te gandesti < d e ce > s-a intamplat si ce simti in legatura cu asta. Esti tanara, foarte tanara, ai timp sa iti schimbi viatza , daca simti ca nu este ceea ce doresti . Nu te grabi , dar nici nu lasa sa treaca timpul , sau sa ajungi sa....faci acelasi lucru cu alt barbat...Mai devreme sau mai tarziu , va trebui sa te confrunti cu sotul tau si...tot la despartire veti ajunge . Chiar daca o casnicie nu inseamna doar sex , sexul este un fel de liant care tine casnicia. Sper sa reusesti sa intelegi ce se petrece cu tine ...Ai grija....
libra66
Postat pe 24 Octombrie 2010 14:43
De la: me_reloaded, la data 2010-10-15 13:22:28mai, nu fiti rele...are doar 23 de ani

fetitza, ce sa-ti spun? ca de-astea se intampla? dap, se intampla...si inca foarte des

nu fac eu terapie pe forum, dar iti spun ceva: daca ai fost atrasa de tipul ala, ceva e putred in danemarca, intelegi? adica, e ceva in neregula cu casnicia ta. si sentimentele alea pentru sotul tau trebuie analizate

stiu ca e greu sa fi matur la 23 de ani. e greu sa fi matur si la 50. dar fa-ti o introspectie si vezi ce se intampla...parerea mea...

mai, nu fiti rele...are doar 23 de ani

fetitza, ce sa-ti spun? ca de-astea se intampla? dap, se intampla...si inca foarte des

nu fac eu terapie pe forum, dar iti spun ceva: daca ai fost atrasa de tipul ala, ceva e putred in danemarca, intelegi? adica, e ceva in neregula cu casnicia ta. si sentimentele alea pentru sotul tau trebuie analizate

stiu ca e greu sa fi matur la 23 de ani. e greu sa fi matur si la 50. dar fa-ti o introspectie si vezi ce se intampla...parerea mea...
Ca cam asa.........
can
Postat pe 29 Octombrie 2010 22:57
cu oricine putei incerca ,numai cu aceasta persoana ,care din intamplare este si verisorul tau.PUNE-TE IN LOCUL VERISOAREI SI GANDESTE-TE CE AI SIMTII ?????
GLORIA ESTE DE SCURTA DURATA ,DAR OBSCURITATEA ESTE PENTRU TOTDEAUNA.-NAPOLEON BONAPARTE
stfncami
Postat pe 30 Octombrie 2010 09:36
Dap... noroc cu goagalu' asta... uite asa unii mai au sansa sa bage cate o fraza corecta. Macar alea luate cu c/p...
Thor_again
Postat pe 30 Octombrie 2010 09:47
care era dilema ???????
jeanette40
Postat pe 30 Octombrie 2010 10:14
De la: stfncami, la data 2010-10-30 09:36:13cu oricine putei incerca ,numai cu aceasta persoana ,care din intamplare este si verisorul tau.PUNE-TE IN LOCUL VERISOAREI SI GANDESTE-TE CE AI SIMTII ?????
GLORIA ESTE DE SCURTA DURATA ,DAR OBSCURITATEA ESTE PENTRU TOTDEAUNA.-NAPOLEON BONAPARTE
chiar cu oricine altcineva?! ia mai gandeste-te tu bine si mai fa un calcul, ceva (macar asa, din vanitate!), pune toate neamurile intr-un pomelnic si aplica niste combinari de `n` luate cate `k` si vezi ce-ti iese! si dincolo de asta, uite ca ma prinsesi intr-un hiatus mental si nu pricep nici picata cu ceara: cine-i gloriosul si cine obscurul, in acest `razbel` `corp la corp`?! ia vinde-mi un pont! nu de alta, dar sa-mi `revin in simtiri`!
esme
Postat pe 30 Octombrie 2010 10:53
e, viata asta ofera si surprize...de fapt esti singura care poate alege...daca ai ce...o aventura care nu stiu cum o s-o uiti si nici nu stiu cum iti mai privesti sotul in ochi...stii, cica barbatilor le este permis orice...femeilor, nu!!! nu esti nici prima si nici ultima, dar odata ce-ai deschis borcanul cu miere si ai mai si gustat...
garbo004953
Postat pe 30 Octombrie 2010 12:48
ei pe naiba, cine poate opri o persoana sa calce in strachini, daca asa vrea ea??
totul este permis oricui!...

vorba era ca "fumeile o iau razna pe la 40 de ani, iar barbatii o iau razna la orice varsta"...

si nu mi se pare nimic grav in asta...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Octombrie 2010 12:53
DAR CU VARU ALTU NA GASIT,,CUM ISI PRIVESTE VEISOARA IN OCHI,ARE CONTIINTA?A PICAT IN PLASA A VRUT EA CA DACA NU VROIA NU SE EU NAS PUTEA SA DORM NOAPTEA DE ASEMENEA TIMPENIE. PACAT
garbo077921
Postat pe 30 Octombrie 2010 19:50
pai da, fetitza...tu esti mai morala decat papa, nu-i asa? nu ai putea dormi noaptea...mi-e si frica sa te intreb daca tot nu ai dormi, ce ai face, he, he, he...
michelle_
Postat pe 30 Octombrie 2010 20:16
si daca ai calcat pe alaturi ce?nu esti nici prima nici ultima.cred mai important e daca ai invatat ceva din treaba asta,baga la cap,si mergi inainte!
garbo017686
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia din zodia peste 7 De la: elly2006 13 Iunie 2010 22:43
Eu consider ca un barbat care vrea sa se casatoreasca trebuie sa ofere macar strictul necesar nevestii si copiilor 127 De la: xenaprintesarazboinica 11 Ianuarie 2011 14:32
S fie femeia un mister...? 81 De la: fleurdelis 20 Martie 2010 10:02
msj 6 De la: moniq_ 27 Mai 2010 14:07
O alta femeie in viata lor...eu! 368 De la: daniilia 27 Aprilie 2011 10:52
Setari Cookie-uri